Chałajda Bartosz Szafmix

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Chałajda Bartosz Szafmix

Zadowolony

Witam U nas wszystko ok , zgodnie z umowa ( duży plus dla Pana za różne rodzaje pomocy uboższym -gratulujemy )

Helena
@Szafmix

Jakich działań w związku z tym się podejmujecie?

Szafmix
@Zuzanna

Dotychczas nasza pomoc była związana z lokalnymi działaniami. Obecna sytuacja nie pozwoliła nam być obojętnym również wobec uchodźców z Ukrainy.

Zadowolony

Dziękujemy za meble Wszytko ok zgodnie z umowa i bez żadnych kosztów dodatkowych

U nas całość wykonana schludnie , terminowo , kontakt z salonem ok

No ja właśnie wszedłem na forum żeby zapytać o pracę dla doświadczonego stolarza. Fajna sprawa, ze generalnie osoby tu pracujące są stałą ekipą, ale jakie warunki trzeba spełnić żeby się dostać do tego teamu? Proszę dajcie znać czy moje doświadczenie tylko z meblami kuchennymi będzie wystarczające.

Nowy wpis

Witam serdecznie, zapraszam do kontaktu telefonicznego- możemy się również spotkać i porozmawiać.

@Chałajda Bartosz Szafmix

Dzień dobry, czyli ofert w internecie nie znajdę? Bo chętnie poczytałbym o wymaganiach najpierw, aby nie tracić niczyjego czasu. Do firmy poszukiwani są wyłącznie doświadczeni pracownicy, stolarze, a może przyjmuje się też osoby typowo na przyuczenie?

Zadowolona Katowice Nowy wpis

Dziękujemy za wspaniałą szafę , wiele firm nam odmówiło zbudowania „wymyślnej” szafy skośnej ! Polecam w 100% , wszyscy od Pana Bartosza po montażystów doskonale wiedzą co robią

Trzeba się było sporo cofnąć w wątkach, by wyszukać tu jakiś zapis o pracy. I tak w marcu 2022 r. na zapytanie o robotę tutaj, odpowiedziano, że nie poszukiwano wtedy nowych pracowników, gdyż mieli stałą, zgraną ekipę, pracującą od lat. Dodano także, wypłaty zawsze na czas, bonusy również się zdarzają. Jak więc obecnie z szansą zatrudnienia, ile lat trzeba mieć przepracowane, jako stolarz? I jak z zarobkami, jakie są pensje i te bonusy, co o nich wtedy pisano?

Krzysztof

Witam, Właśnie dzisiaj Ekipa Pana Bartosza skończyła zabudowę trzech szaf. Co mogę powiedzieć o Firmie? Jestem bardzo zadowolony z wykonanych szaf, dokładnie, czysto i wszystko pasuje. Meble bardzo dobrej jakości, wykonane zgodnie z ustaleniami i poradami Pana Bartosza. Montażyści bardzo mili, uczynni, kulturalni. Zawsze było posprzątane, czyściutko. Z taką Ekipą to można pracować, duże brawa!!! Czy polecam tą Firmę? Zdecydowanie tak! Zapewne jeszcze będę korzystał z usług tej Firmy. Krzysztof

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Chałajda Bartosz Szafmix? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Firma wykonywała kuchnie na wymiar. Wszystko bezproblemowo, bardzo dobry kontakt, projekt kuchni wysłany przed realizacją. Meble wykonanie bardzo starannie, wszystko dopracowane i zgodne z ustalonym terminem, bez dodatkowych kosztów. Bardzo gorąco polecam.

Jaro
@Anna

Fajnie. Kto więc z firmy odpisze z czego się bierze ta jakość? Jakich trzeba kwalifikacji, by pracować tu na posadzie stolarza? Zdarza się, że przyjmują zaraz po szkole? Jestem po technikum drzewnym i od stycznia chcę podjąć pracę na cały etat na umowę o pracę. Stwarzają taką możliwość?

Witam, szukam w wątku opinii na temat pracy na produkcji ale nic nie widzę. Jestem z zawodu ślusarzem i szukam czegoś w tym fachu. Jakie stawki godzinowe oferuje firma na początek dla swoich pracowników? Do wynagrodzenia dochodzą jakieś dodatki?

Polecam w 100%. Profesjonalne podejście do klienta, od projektu po montaż. Wszystko wykonane zgodnie z umową. Pan Bartosz fachowo doradzi i wytłumaczy. Warto w Szafmix Bartosz Chałajda kupić meble.

Weronika

A co wiecie o posadzie Pomocnik stolarza?? Coś ciekawego? Brat szuka informacji o tej posadzie, a szczególnie to opowiedzcie o tym, jaka jest kasa. Znacie wysokość pensji na start pracy? Da się na rękę zarobić 4000 zł? Ogłoszenie w sieci nie podaje info o tym.

Katowice

Dziękujemy Firma naprawdę godna polecenia Będziemy polecać

Jakie warunki pracy są w Chałajda Bartosz Szafmix? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Montażysta?

Klient Katowice

Dziękujemy Panie Bartoszu wszystko wspaniałe ! Będziemy polecać

@Klient Katowice

Bardzo dziękuję za opinię.

Danuta

Dużo klientów poleca firmę, ale czy sama praca też jest w porządku? Mąż szuka pracy jako monter mebli albo coś w ten deseń, ofert w internecie nie znaleźliśmy więc może tutaj ktoś będzie wiedział czy szukają teraz ludzi do pracy? Skoro pracownicy tak profesjonalnie z klientem się obchodzą to czy jakoś szkoleni są do tego? I jak z resztą warunków, czy pieniądze tu dobre i atmosfera?

DorotaS

Jak najbardziej polecam ! Kontakt od początku czyli od pomiarów jak najbardziej na tak . Montaż szybko i sprawnie . Panowie zostawili po sobie porządek tak że nie miałam za dużo sprzątania. Jestem bardzo zadowolona . A szafa wykonana perfekcyjnie. Na pewno będę polecać !

Wiesiek

Solidna firma ,zabudowa szafy wnękowej wykonana fachowo, w terminie, bez zastrzeżeń . Zdecydowanie polecam wszystkim wybór firmy Szafmix Bartosz Chalajda

Dziękujemy bardzo za meble . Polecamy w 100%

Klient

Dziękujemy za meble . Wszystko naprawdę tak jak chcieliśmy , dziękujemy panie Bartoszu ze nie zgodził się i wytłumaczył na nasze wymysły :) Polecamy

@Klient

Dzikujemy bardzo za opinię.

Klient

Dziękujemy Naprawdę jesteśmy w szoku ze istnieją firmy z takim zaangażowaniem właściciela , jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać

@Klient

Bardzo dziękujemy za opinię????

Klient z Krakowa

Dziękujemy , Jesteśmy bardzo zadowolenie , jedyna ekipa z wielu fachowców co mieliśmy w domu co po sobie posprzątała , odkurzyła , (usunięte przez administratora) zapakowane w worek ! Czysto , terminowo , widać ze właściciel kładzie duży nacisk na całokształt

@Klient z Krakowa

Bardzo dziękujemy ????

Tomasz

Dziękujemy serdecznie za meble , kuchnia jest idealna Napewno będziemy polecać

Halina
@Tomasz

Super! Dzięki za polecenie. Ogólnie jak oceniasz samą obsługę? Jest uprzejma? Wiesz może czy szukają kogoś do pracy? Widzę, że szukali pomocnika stolarza. Jakie trzeba mieć doświadczenie wiesz może?

Oktawia

Od kilku miesięcy prosimy się o brakujący element w szafie, którego Panowie zapomnieli przy montażu szaf. Mamy październik, a kontaktu brak. Pan właściciel nie odbiera telefonów. Nie polecam.

Szafmix
@Oktawia

Brakujący element został dostarczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Chałajda Bartosz Szafmix - Katowice

• Jak się pracuje w Chałajda Bartosz Szafmix?

Zobacz opinie na temat firmy Chałajda Bartosz Szafmix tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chałajda Bartosz Szafmix?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chałajda Bartosz Szafmix