Opinie o Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi w Warszawa

Karol Nowy wpis

To duża firma fotograficzna?

Klient Nowy wpis

Na zdjęcia oraz film z imprezy czekaliśmy ponad miesiąc. Praca niewarta swojej ceny. Wykonanie bardzo złe. Zdjęcia zniekształcone, nie oddają klimatu imprezy, osoby na zdjęciach zniekształcone i mają wymazane/rozmazane części ciała. Zostały wybrane i wysłane nam zdjęcia kompromitujące. Fotograf nie ma w ogóle smaku i wyczucia robiąc zdjęcia od dołu, które pokazują miejsca intymne dziewcząt w sukienkach. Brak profesjonalizmu. Zachowanie beznadziejne i nieodpowiednie.

Zadowolony Klient Nowy wpis
@Klient

Drogi Kliencie, Może nieco późno zamieszczam odpowiedź w związku z opinią, lecz mam swoje przemyślenia związane z imprezą, która była również moim udziałem. Wręcz przeciwnie do Twojej opinii, uważam, że praca wykonana przez fotografa była tytaniczna! Wspaniała różnorodność ujęć i ilość fotografii przypadających na poszczególnych uczestników. Moje zdjęcia - super fajne, zabawne ujęcia, duża ich ilość, wyraźne, estetyczne, ładne. - Super satysfakcja z takich zdjęć, które na pewno zostaną pamiątką na długo! Odnosząc się do zarzutów, które zostały postawione przez "Klienta", przemyślenia, jak poniżej: Przy takiej ilości uczestników imprezy, nie ma możliwości wyboru i decydowania przez indywidulane osoby, które zdjęcie decydują się kupić, a które nie. Dodam też, że jedynie 2 opinie na kilkaset - jak zawsze niezadowolonych klientów - zostały zamieszczone ;-) Miesiąc na obróbkę zdjęć to zapis wynikający z podpisanej umowy, o czym zapewne nie mógł wiedzieć "Klient", który nie miał o tym pojęcia, bo jak większość osób nie miał ochoty w niczym pomóc podczas organizacji zdarzenia. Natomiast ponarzekać już znalazł czas - nieco śmieszne. Podejrzewam też, że fotograf nie ponosi odpowiedzialności za estetykę wyglądu uczestniczek studniówki, które nie tylko wyglądały tak, jak zostały uwiecznione na zdjęciach ;-), ale też gorliwie podciągały sukienki prezentując nie tylko podwiązki, ale i całkiem obszernie bieliznę, z rozanielonym dyrektorem w tle - to dopiero smaczek XD. Podsumowując, trudno winić fotografa, czy operatora kamery, że zdjęcia odzwierciedliły rzeczywistość... A to, że komuś zabrakło gustu i smaku co do ubioru i jego adekwatności do imprezy, to chyba już pytanie do siebie samej - co właściwie miało być zaprezentowane...

Niezadowolony klient

Fotografia na pewno nie jest profesjonalna. Zapłaciliśmy 4 tysiące złotych za zdjęcia i film. Zdjęć nie mieliśmy możliwości przejrzenia i wybrania. Były robione głównie z dołu, zniekształcone, edytowane? Rozmazane i nieestetyczne. Zdjęcia jak i film to jakaś porażka. W filmie zdjęcie panoramy miasta, drżąca kamera, klatkowane przejścia. Wykonana praca gówniana inaczej nie da się tego opisać. Zdjęcia które nam zrobiono są nieadekwatne do tych które "fotograf" wstawił na swoją stronę internetową. Usługa ta nie była warta swojej ceny. Nie polecam i ostrzegam innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi - Warszawa

Fotografia Profesjonalna Piotr Parvi