Opinie o Agnieszka Rudnicka w Radłówka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agnieszka Rudnicka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agnieszka Rudnicka o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż roślin, nasion, architektury i wyposażenia ogrodu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Rudnicka w Radłówka

Jak szefostwo w Agnieszka Rudnicka traktuje ludzi?

Mariusz osiedle Lwówek Śląski

Witam, miałem przyjemność pracować z Panią Agnieszką, bardzo mądra i inteligentna osoba, doradzi podpowie i za projektuje ogród jak z marzeń, bardzo miła osoba, kultura wyższa samej szefowej oraz pracowników po prostu perełka ,dopilnowane wszystko tak jak trzeba konkretna stanowcza osoba ,perfekcyjne podejście i porządek. Pani Agnieszko dziękuję za szybko i dokładnie wykonane prace z projektem brawo za podejście i postawę 100% polecam firmę Agnieszka rudnicka Radłówka 72

Dawid
@Mariusz osiedle Lwówek Śląski

To równie pozytywna opinia, co poprzednie. To raczej nie przypadek. Zastanawiam się - czy jest równie solidnym pracodawcą? Na przestrzeni lat żadnych wpisów, dotyczących warunków zatrudnienia. Może ktoś nadrobi te zaległości i napisze jak się pracuje w tej firmie?

@Dawid

Witam Pana Dawida proszę po czytać po niżej tam kiedyś pisały moje dwie pracownice Pozdrawiam Agnieszka Rudnicka

Maja
@Właścicielka

A na jaki rodzaj umowy moga liczyć Pani pracownicy? :)

@Maja

B2B

Aleksandra
@Właścicielka

Wyjątków co do ludzi zatrudnionych na uop nie ma?

@Aleksandra

Tak jak napisane pozdrawiam

Magdalena
@Właścicielka

No szkoda... A zlecenie może jednak wchodzi w grę ?

@Magdalena

Pani Magdaleno Czego szkoda bo niewiem na które pytanie lub odp pani chciała odpowiedzieć bo bardzo nie zrozumiale jest napisane do czego pani udzielała odpowiedzi pozdrawiam

@Właścicielka

Chodzi pewnie o to czy oprócz B2B wspomnianego przez Panią jest jeszcze opcja zatrudnienia na umowę o pracę albo zlecenie? No bo tak to trzeba prowadzić biznes żeby się do was zatrudnić, przecież na to sobie wiele osób nie może pozwolić chyba?

Właścicielka Nowy wpis
@Marta

Tylko B2B.nie stety nie każdemu mogę dać pracę tak jak pani napisala,bo nie każdy może sobie pozwolić na swój biznes jak ja, a z drugiej strony dzięki bogu nie jestem jedyną firmą na tym świecie,dlatego istnieją inne firmy w których nie które osoby mogą liczyć na zatrudnienie na umowy o pracę lub inne ,ja się cieszę że mogę pomóc nie którym osobą zatrudniając ich na B2B, każda firmą ma swój sposób na zatrudnienie moja tylko B2B pozdrawiam

Marta Nowy wpis
@Właścicielka

Rozumiem, a czy pracownikowi się w jakikolwiek sposób opłaca takie zatrudnienie na B2B? Są z tego jakieś korzyści?

Właścicielka Nowy wpis
@Marta

Pani Marto widocznie tak jeśli nadal mam pracowników już parę ładnych lat i przecież chodzi oto żeby były dwie strony był zadowolone a nie tylko jedna pozdrawiam

Widzę, że wiele osób tutaj zachwyconych szefostwem. Po pandemii nadal taki entuzjazm teraz jak się znowu zaczynają jakieś obostrzenia itp?

@Marta

Witam Pani Marto zachwyceni pracownicy to jest moim celem bo współpraca musi działa w dwie strony, moja firma jest wielo branżowa funkcjonuje w Polsce i w Niemczech od 2015 roku ,jesli płaci się dobrze za ciężka prace pracowniką nie ochłapy na zupkę to i ja zadowolona i pracownicy ,pandemia nam wcale nie przeszkadza, a ja muszę być obrotną osobą w końcu prowadząc działalność i płacę po 1457,48 miesięcznie Zus a gdzie jeszcze podatek co miesiąc który płacę bo wychodzi nie będę siedzieć i płakać bo jest pandemia, jestem młodą i pelna energi osobą korzystam z życia bo życie się ma tylko jedno Pani Marto mając firmę wielo branżowa wiem jestem tego świadoma ze mam więcej możliwości niż ktoś kto prowadzi tylko jedna branżowa działalność np.jak ogrodnictwo to nie interes ogrodnictwo funkcjonuje w sezonie i to co zarobię to w zimę musze wydać mowa tu o małych przedsiębiorcach ale plusa maja ci co na kursie siedzą prowadząc gospodarcza działalność bo płacą kwartalnie ochłapy, ja płacę Zus i tu jest już inna bajka ogrodnictwo jest sezonowe ale reszta mojej branży zato pozwala mi zarabiac przez caly rok branże mojej firmy jedna druga pokrywa i dzięki temu daje tez ludzią prace ,wiem ze pandemia utrudnia prace innych firm a nawet nie którzy musieli zamknąć firmy ale narazie to nie grozi nam i moim pracownikom jestem z nich dumna mam zgrana ekipę i nikomu na dzień dzisiejszy żadnej pracownicy i pracownikowi w mojej firme pracy nie braknie jak i w Polsce tak i w Niemczech Pozdrawiam Pani Marto

Klient mily pan

Współpraca jest bardzo dobra z Firmą, nawet gdy w ostatniej chwili na nosimy zmiany właścicielka na biegu zalatwia brakujacy towar po zmianie zdania ,dwa tel i wszystko do godziny bylo u nas na firmę właścicielka widac ze wie co robi ludzi ma po układanych pod siebie twarda sztuka, szkoda ze zajęta

Brałeś udział w rekrutacji do Agnieszka Rudnicka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ewelina Stare Miasto

Musze to napisać (usunięte przez administratora) szefowa Pani Agnieszka R.kasa na czas jak w umowie bardzo dobrze płatną prace mam ,szefowa umi się odnaleźć w każdej sytuacji,energiczna i (usunięte przez administratora) dobra osoba ,jak jest problem to nie szuka problemu w całym tylko przyjdzie i powie co jest fakt faktem jest szczera do bólu nic jej nie umknie ,dobre premier placi co miesiąc ,takiej to ze świecą nie znajdziesz nigdzie dziś oczywiście prace wykonuje w Niemczech to proste ze tu sie w euro zarabia bo Pani Agnieszka .R prowadzi działalność w Polsce I Niemczech

Angelika

Jest super wynagrodzenie na czas zawsze a nawet przed czasem dużo

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Rudnicka - Radłówka

• Jak się pracuje w Agnieszka Rudnicka?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Rudnicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Rudnicka?

Agnieszka Rudnicka
  • 72