Prymus Edukacja Janina Misiek

Opinie o Prymus Edukacja Janina Misiek

dzień dobry. czy przedstawiciel są obecnie przyjmowani? wiem ze tu komentarze są dość dawne i miałam problem z odszukaniem oferty pracy w sieci, dlatego pomyślałam, że wprost spytam. Zależałoby mi na umowie o pracę a właśnie kiedyś ktoś taką deklarował. Czy przedstawiciele dalej mogą liczyć na te formę współpracy?

Czy można liczyć w Prymus Edukacja Janina Misiek na prywatną opiekę medyczną?

PRACOWNIK Nowy wpis

Niestety nie

Czy Prymus Edukacja Janina Misiek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

pracownik Nowy wpis

Prymus Edukacja zatrudnia pracowników wyłącznie na umowę o pracę

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Prymus Edukacja Janina Misiek?

Jakiego wynagrodzenia dotyczy pytanie?

Firma Prymus Edukacja Janina Misiek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Konsultant telefoniczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Mariola Troczyńska

Sprawdziłam wszystko i firma ta podpisuje umowy z instytucjami takimi jak MOPS w Kaliszu oferując pomoc w pozyskiwaniu sponsorów , niestety nikt nie jest w stanie sprawdzić ile rzeczywiście jest przekazywanych środków do tych instytucji . Przepraszam wszystkich którzy poczuli się dotknięci moim wpisem i oskarżeniem .

Agnieszka -prowadząca akcję
@Mariola Troczyńska

Witam! Ta wcześniejsza opinie w szczególności dotknęła mojej osoby(prowadzącej akcję dla MOPS). Akcja jest prowadzona telefonicznie i jak wiadomo czasem można czegoś nie zrozumieć czy nie dosłyszeć. Niestety Pani bez jakiegokolwiek kontaktu ze mną czy placówką opisała na forum nie prawdę. Dopiero po mojej interwencji zaczęła Pani sprawdzać czy owa akcja ma miejsce.Jeżeli chodzi o przekazane środki to z każdą placówką rozliczamy się na podstawie faktów, które otrzymują darczyńcy biorący udział w akcji.Czasami trzeba się trochę zastanowić i przemyśleć za nim kogoś się oczerni i opisze jako oszusta. Pozdrawiam

Grzegorz
@Agnieszka -prowadząca akcję

witam Też wpłaciłem pieniądze o które miła pani prosiła dla dzieciaczków a tu faktura od jakiejś firemki z drugiego końca Polski. Moje pytanie jaka część pieniędzy poszła na te dzieci? Czy też może w ogóle nic

Agnieszka
@Grzegorz

Witam! Panie Grzegorzu może nie jesteśmy olbrzymią lecz uczciwą i legalnie prowadzoną firmą. Prowadzimy akcje na terenie całej Polski, za co otrzymujemy podziękowania, które można zobaczyć na naszej stronie. Jeżeli chodzi o pytanie o kwotę jaka jest przeznaczona na zakup pomocy dla ośrodka jest to zadeklarowana przez darczyńcę kwota netto, gdyż jak każda działalność gospodarcza rozliczamy się z Urzędem Skarbowym. W razie wątpliwości i pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam

Macie jakiś wymagany ubiór czy na luzie ?

Daria

Proszę o kontakt wszystkie oszukane osoby. Czy są tu takie???

RENATA

Wioleta
@Daria

Tak , czuję się oszukana , gdyż kobieta, która do mnie zadzwoniła i przedstawiła się mówiąc wyraźnie o pomocy dla Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Stalowej Woli. Poinformowała mnie, że zbierają na pościel, ręczniki, itp. środki czystości . Widząc fakturę zaskoczyło mnie, że wystawcą jest firma odległa o 300 km. Jeśli nazwa usługi jest reklama, nie mam wglądu co było kupione z te pieniądze (może być ryza papieru do ksero lub toaletowego)

tak

Mariola Troczyńska

jestem rozgoryczona bo drugi raz dałam się (usunięte przez administratora), w tamtym roku nie miałam okazji przyjrzeć się sprawie i podrążyć temat teraz sprawdziłam i wiem ,że te pieniądze nie pójdą na pomoc!!!! i przez takie sprawy zniechęcają się ludzie do pomocy innym a szkoda ... oby nikt z osób , które w ten sposób postępują nigdy nie potrzebowały pomocy !!! WSTYD!!! proszę o zwrot pieniędzy a przeznacze je na szczytny cel jak zawsze .

Maciej

Niestety, kolejni (usunięte przez administratora) kłamiący już na początku przedstawiając się za ośrodki dla których zbierają pieniądze (kłamstwo). Dodzwonić się do nich nie dodzwonisz. Czy ośrodki coś dostaną? Ciężko powiedzieć, na pewno nie pieniądze i na pewno nie na wartość jaką wpłacicie...... NIE POLECAM wchodzić we współprace

@Maciej

Witam i jak zawsze zachęcam aby zanim zarzuci się komuś nieuczciwość należy to najpierw sprawdzić u źródła to znaczy w placówce na rzecz której prowadzona jest akcja.Jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny z naszą firmą to numer telefonu jest dostępny na naszej stronie internetowej jak również w panoramie firm i naprawdę łatwo to sprawdzić (32/202 32 09).Na potwierdzenie tego iż placówka na rzecz której prowadzona jest akcja otrzyma pomoc za kwotę pozyskaną od darczyńców jest fakt iż po zakończeniu akcji pełna lista darczyńców trafia do placówki wraz z jej rozliczeniem a darczyńcy otrzymują pisemne podziękowania od dyrekcji placówki,zachęcam do kontaktu z placówką o której Pan pisze bądź z naszą firmą.Pozdrawiam

Maciej

Istne (usunięte przez administratora) i kradzież! Pani dzwoni o pomoc finansową dla szkoły z wiejskiej okolicy mojej miejscowości, kiedy przychodzi faktura, okazuję się że to jakaś firma "krzak" z Katowic. Jak można tak wykorzystywać ludzi? Nie wstyd? Bez Policji się nie obędzie, takie coś nie może mieć miejsca. Wstyd.

renata
@Maciej

Bardzo nieładnie zamieszczać takie anonimowe oszczerstwa względem naszej firmy,nie jesteśmy jak Pan to określił firmą '(usunięte przez administratora)' tylko legalnie działającą działalnością gospodarczą która prowadzi akcje pomocowe na terenie całego kraju, akcje prowadzone są tylko i wyłącznie za pisemnym upoważnieniem dyrekcji placówki na rzecz której działamy i myślę że zanim się kogoś oczerni warto to sprawdzić u źródła

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Prymus Edukacja Janina Misiek? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Renata

Witam,tak Wigilia była dniem wolnym od pracy

Janka

(usunięte przez administratora) Także zgłaszam sprawę na policję! I chce zwrotu pieniędzy.

Renata
@Janka

Witam,w tej sprawie proszę się skontaktować z nami w celu wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości

olek

Proszę o informację o statusie organizacji pożytku publicznego, z chęcią wpłacę.

prymus edukacja
@olek

Witam,nie jesteśmy organizacją pożytku publicznego,działamy na podstawie wpisu do ewidencji CEIDG prowadząc akcje na rzecz placówek które nas do tego upoważnią.Pozdrawiamy

Daria

Witam, ja również zgłaszam sprawę na policję. Dlatego proszę się ze mną skontaktować w celu zwrotu gotówki, bo nie gra dla mnie roli koszt sprawy jaką Państwu założę żeby udowodnić w sądzie że oszukujecie ludzi.

prowadząca akcję Aga Rogocz
@Daria

Witam,22.09 br.przesłałam Pani informację SMS z prośbą o przesłanie numeru rachunku na który mamy zwrócić Pani pieniądze aczkolwiek nie dostaliśmy żadnej informacji zwrotnej więc nie dała nam Pani możliwości spełnienia Pani żądania a zgodnie z Pani informacją SMS prawdziwość prowadzonej przez nas akcji na rzecz szkoły w Paprotni potwierdziła sobie Pani w szkole i nie ma żadnych podstaw aby zarzucać nam nieuczciwość.Pozdrawiam

RENATA
@Daria

Do mnie dzwoniła Pani bardzo miły głos, skruszony prosiła o wpłatę na środki czystości dla Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Albertynek koło Sokołowa Podlaskiego oczywiście wpłaciłam - szkoda :( przyłącze się

opinia

Zadzwoniła do mnie osoba która prosiła o wsparcie finansowe Monaru w Pile. Wyraziłem zgodę na wpłatę 150 zł (184,50 brutto). Za pobraniem pocztowym dostałem fakturę w zamkniętej kopercie na powyższą kwotę ale na konto PRYMUS Edukacja Janina Misiek,Katowice. Zachowanie tej osoby jest oszustwem i oczekuję zwrotu pieniędzy w przeciwnym razie poinformuję policje. Henryk Kalka. Kaczory

odpowiedź dla Pana Henryka K.
@opinia

Podczas rozmowy telefonicznej z osobą prowadzącą akcję na rzecz Monaru i po zadeklarowaniu przez Pana chęci udziału w akcji został Pan poinformowany iż faktura na zdeklarowaną pomoc dotrze do Pana pocztą a fakturę wystawia Prymus Edukacja.Pomimo kilkukrotnych telefonów z naszej strony do Państwa niestety nie wyraził Pan "ochoty" na rozmowę w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji więc nazywanie kogoś oszustem jest delikatnie mówiąc nie na miejscu,a nie podejmując z nami rozmowy nie dał Pan nam szansy na zwrot przekazanej kwoty gdyż jeżeli zdarzy się sytuacja ze darczyńca wycofa się z deklaracji i prosi o zwrot pieniędzy zawsze to czynimy i również w tym celu usilnie próbowaliśmy nawiązać z Panem rozmowę niestety bez skutku.

beasol
@odpowiedź dla Pana Henryka K.

Potwierdzam, firma stosuje oszukańcze praktyki. Nie informuje, nie przedstawia się jako firma prymus tylko np jako szkoła.Wlasnie dałam się nabrać (dawniej gdy się przedstawiali, nie dałam się (usunięte przez administratora)) Jak tylko otworzyłam kopertę z fakturą proforma i zobaczyłam kto jest wystawcą faktury, wiedziałam że dałam się (usunięte przez administratora). Zadzwoniłam do szkoły, zapytałam czy z nimi współpracują, dowiedziałam się że pani dyrektor zgłosiła sprawę na policję. Postaram się rozpytac i pozbierać kilka firm z mojej miejscowości w ten sam sposób oszukanych i również zgłosimy to na policję

beasol
@odpowiedź dla Pana Henryka K.

Bzdura, przestaliście się przedstawiać i dlatego dałam się nabrać. Nie odpuszczę tego

@beasol

Witam! Akcja zawsze jest prowadzona z upoważnienia dyrekcji szkoły. Dlatego to co Pani pisze jest pomówieniem i nie prawdą. Trzeba było także zadzwonić do Prymus Edukacja, podać adres e-mail i bez problemu otrzymała by Pani skan upoważnienia.

Patryk

Jeśli ktoś ma jakieś niepokojące informacje, to z pewnością ,nie na forum pracowniczym powinien je zamieszczać!

anonimowa

Uwaga na firmę Prymus Edukacja, która pod pozorem pomocy, podszywając się pod inne organizacje pozarządowe, działające na rzecz osób niepełnosprawnych wyłudza pieniądze - przeprowadza zbiórki!!

PRYMUS EDUKACJA
@anonimowa

Firma Prymus Edukacja nie ma potrzeby podszywać się pod organizacje pozarządowe, ponieważ jest PRZEDSIĘBIORSTWEM działającym na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej CEIDG i przeprowadzane akcje są legalne i działalność nie ma nic wspólnego z wyłudzaniem pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Prymus Edukacja Janina Misiek - Katowice

• Jak się pracuje w Prymus Edukacja Janina Misiek?

Zobacz opinie na temat firmy Prymus Edukacja Janina Misiek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymus Edukacja Janina Misiek?

Prymus Edukacja Janina Misiek