Opinie o Auto-Serwis Dawid Tomala w Kamyk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto-Serwis Dawid Tomala. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto-Serwis Dawid Tomala o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Serwis Dawid Tomala w Kamyk

Patryk M

Chciałbym zgłosić właściciela bialego samochodu Peugeot Partner który stoi rok czasu pod płotem warsztatu Pana Tomali do TVN TURBO do programu "Naprawy nie do naprawy". Jeśli ktoś zna personalia właściciela tego auta to proszę o kontakt, chciałbym nawiązać z nim temat. Zdążyłem już poznać imię właściciela- pan Damian. Jestem też po wstępnych rozmowach z TVN TURBO. Wszystkich którzy mogą się przyczynić do nawiązania relacji proszę o kontakt. Chciałbym by TVN TURBO opublikowało kilka słów o w/w warsztacie i naprawie tego samochodu na swojej antenie

Krystian

Radzę unikać byłem u niego odgrzybic i nabić klimatyzację zapłaciłem 380zl i za 3 dni klima już grzała zamiast chłodzić a teraz nie odbiera ode mnie telefonu

Joanna
@Krystian

A przestawiłeś temperaturę na niższą? ;p

witek

najpierw oddałem swoje auto na ten warsztat a dopiero kiedy pan T. przestał odbierać ode mnie telefon, po trzech miesiącach zacząłem czytać o nim opinie, wtedy uświadomiłem sobie że popełniłem ogromny błąd oddając mu pod opiekę moje auto, następnie zacząłem szukać opinii o tym warsztacie wśród innych klientów, tego co się dowiedziałem chyba nikt by się nie spodziewał, dowiedziałem się że nie tylko ja jeden zostałem wystrychnięty na dudka, auto zostało przez ten warsztat unieruchomione do takiego stopnia że nie dało się nim z placu wyjechać na kołach, nie polecam warsztatu a właściwie to serdecznie go odradzam oraz odradzam współpracę z panem T. auta stoją u niego miesiącami a on zgrabnie nie odbiera telefonów a jak już odbierze to robi co może byle tylko zrobić z klienta głupka, niepoważny człowiek

kondziu

jak już człowiek myślał, że w życiu widział wszystko i nic go nie zaskoczy tak trafia na tego cudownego mechanika i aż się nie chce wierzyć, że można być takim (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto-Serwis Dawid Tomala? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Daniel

polecam ten serwis tylko radę dużo wcześniej się umawiać straszne kolejki

@Daniel

No, straszne kolejki to fakt, ale do komendy w Kłobucku. I rzeczywiście trzeba się wcześniej umawiać bo panowie funkcjonariusze nie nadążają przyjmować petentów

Klient
@Paweł

Sporo racji w dwóch zdaniach

Nie polecam tego mechanika, partacz jakich mało. Auto dalej niesprawne

Bogdan z Matiza
@Adam

A co było do naprawy że nie poradził sobie i jakie auto? Coś skompilowanego?

Rock
@Bogdan z Matiza

Bogdan a jest coś z czym ten gość by sobie poradził bez wciskania kitu ?

Bogdan z Matiza
@Rock

Masz rację... wciskanie kitu to tam jest na pierwszym miejscu, ale chciałem wiedzieć czy miał do naprawy coś skomplikowanego (że sobie nie poradził) czy coś co każdy z nas potrafi zrobić tzn coś prostego np wymiana hamulców a i tak spierniczył? Na pewno od siebie mogę napisać że przez czas naprawy (miesiąc) nie odbierał telefonów a jak już odebrał to mówił rzeczy których w rzeczywistości nie było tego jestem pewien bo zaglądałem tam co jakiś czas

Nikola
@Rock

Panie Rock poważne oskarżenia. Jednak obawiam się (a raczej jestem przekonana) że prawdziwe...

pytanie
@Adam

Panie Adamie co niesprawne? Co było do naprawy?

Jakub i ja
@Adam

podzielam tą opinię ponieważ moje auto również jest niesprawne, również nie polecam tego warsztatu, kto tam naprawiał swój samochód wie w czym rzecz, człowiek w zaufaniu oddaje samochód do naprawy, a później... a później to zaufanie zostaje zdeptane i pozostaje niesmak dziwi mnie to że nie pojawiają się nowe "pozytywne" opinie a same negatywne ale jeszcze bardziej dziwi mnie to że administrator ukrywa/usuwa część opinii wybielając w ten sposób działania tego warsztatu

wojciech kostrzyna
@Adam

moje też niesprawne, a twierdził że się zna, do tego wszystkiego brak rachunku i ubrudzone wnętrze

@Adam

Panie Adamie u mnie to samo a na dodatek faktury nie otrzymałam a o kontakcie z warsztatem już nie wspomnę bo go nie ma i nie wiem co robić i jak reklamować wadliwą naprawę

Klient
@Adam

U mnie to samo. Do tego nie wystawił rachunku

Opel Zefir Damage Auto

Szanowni Państwo główne PKD tej firmy to 45.20.Z czyli konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych. Pan Tomala potrafi zakonserwować pojazd i o tym się już przekonałem bo kierownicę i fotel kierowcy miałem tak usmarowany w czarnej mazi, że ciężko było się tego pozbyć, lecz nie doczekałem się naprawy i byłem zmuszony odebrać auto na lawecie do innego POWAŻNEGO i ŻETELNEGO warsztatu bo w tym to zostało co najwyżej rozkręcone na części w niewiadomym celu. Moje pytanie brzmi czy ten warsztat ma jakiekolwiek pojęcie o mechanice samochodowej? Czy jesteście Państwo zadowoleni z naprawy w tym warsztacie? Czy właściciel firmy jest odpowiedzialny? Czy oddalibyście samochód w ręce tego warsztatu ponownie? Czy chcielibyście Państwo zobaczyć ten warsztat w programie telewizyjnym "Sprawa dla reportera" ?

Mariusz Sob

Dzisiaj na prośbę znajomych dzwoniłem do tego warsztatu bo oddali auto tam do naprawy a teraz nie mogą się dodzwonić do człowieka. Dzwonią od tygodni i gość nie odbiera od nich a już minął czas rozliczenia. Wykonałem dzisiaj dwa połączenia z dwóch różnych numerów których nie zna i jedno odebrał od razu a na drugie oddzwonił w ciągu 1 minuty. Nawet z nim nie rozmawiałem bo z kimś takim szkoda gadać, kogoś takiego trzeba leczyć. Słyszałem kiedyś w programie przyrodniczym że rudego może uleczyc tylko doodbytnicza kuracja czosnkowo cebulowa więc dla dobra ogółu stawimy czoła wyzwaniu i po zastosowaniu przedstawimy na forum osiągnięte skutki

miałem problem w swoim aucie z silnikiem byłem u wielu innych mechaników temat ciągnął się przez miesiące któregoś dnia trafiłem do pana Dawida usterka została zdiagnozowana tego samego dnia a kolejnego dnia mój samochód został naprawiony jak najlepiej za nie wielkie pieniądze . Z pomocą pana Dawida udało uniknąć mi się ogromnych kosztów POLECAM wszystkim ten serwis szczególnie gdy ktoś ma problem z silnikiem bardzo duża wiedza w tym temacie pozdrawiam ...

Andrey
@Michał

Nie wierzę w diagnozę I naprawę w jeden dzień. Jeden miesiąc to uwierzę- ale na pewno nie jeden dzień...

wojciech kostrzyna
@Michał

bardzo dużą wiedzę to on ma ale we wciskaniu kitu i w kłamaniu, zazdroszczę szybkiej diagnozy ,naprawy i twojego zadowolenia z usługi gdyż u mnie jest przeciwnie

@wojciech kostrzyna

Tak to się zgadza, w kłamaniu to on jest bardzo dobry a w chowaniu się przed klientami których okłamał jeszcze lepszy, coś o tym wiem. Ale jeszcze trochę i nie będzie miał gdzie się schować

Aleksander
@Paweł

W jaki sposób? Opiszesz dokładniej sytuację?

Tomy
@Aleksander

Mam kilka , nie wiem którą wybrać...

Rychu szczena

Paprok jak cholera naprawiać to on może żuka albo jakiego Lublina. Tu jest gwarancja do stu dni a studnia obok bramy a od bramy się nie znamy

@Rychu szczena

Teraz jest trochę lepiej bo ostatnio brama ciągle zamknięta a samochody magicznie szybko poznikały z placu więc jest duża szansa że nikt nie będzie musiał zgłaszać się na gwarancję, tego wszystkim życzę

Tomasz

Nie polecam nikomu .Nie ma pojęcia o Mechanice . Ostatnio widziałem za wózki sie bierze

Krystian
@Tomasz

też się nie zna na wózkach

@Tomasz

Ja widziałem że już za wszystko się bierze. Niedawno próbował swoich sił w budowlance ale się nie sprawdził. Próbował też być ślusarzem i spawaczem ale też mu nie wyszło. Teraz praktykuje klejenie dętek w taczkach, traktorkach do trawy i rowerkach dziecięcych w pobliskiej wulkanizacji. Osobiście uważam że jak ktoś/coś jest do wszystkiego to jest do niczego i że w tej dziedzinie też się nie sprawdzi

Sebastian

Nie Polecam tego Paproka.wstawił mi uzywane części A policzyl jak za nowe. Wszystko wyszlo na przegladzie. Brak profezjonalizmu pracownicy pod wplywem alkoholu.Nie polecam omijać szerokim łukiem

@Sebastian

Sebastian widzę że ktoś już cię wcześniej skomentował jak nie masz pojęcia to się nie udzielają bo takie opinie jak twoja na temat pana Dawid są bez sensu dalszego bytu

Gregor
@Sebastian

Zgadzam się.

@Tomek

Panie Tomku a Pan to czasem nie ten sam Tomek który przychodzi do Pana Dawida na warsztat i tam sobie z nim Pan piwka popija? Bo jeśli to Pan to jest zrozumiałe dlaczego Pan go tak broni

Czy ktoś z Państwa posiada aktualny numer kontaktowy do tego mechanika ? Bo ten na szyldzie przy warsztacie nie odpowiada od miesięcy.

Darek
@Paweł

Posiadam ale nie liczyłbym ze odbierze :)

@Darek

Podaj proszę ten numer. Umówił się ze mną na naprawę samochodu, określił termin naprawy. Później ten termin przełożył raz i drugi (oczywiście w międzyczasie nie odbierał telefonów ani nie odpisywał na sms-y). Teraz minął kolejny termin naprawy a ten nie odbiera ani też sam nie zadzwoni... A kiedy podjeżdżam pod warsztat brama wiecznie zamknięta...

Bardzo dziękuję. Jest tak jak napisałeś... Od czterech dni próbuję się skontaktować z marnym skutkiem. Nie wyobrażam sobie oddać tam samochód do naprawy a potem nie mieć możliwości go odebrać z powodu że sam zainteresowany za nic ma klienta i nie odbiera telefonu. A jak już odbierze to na szybko mówi że jest zajęty i żeby zadzownic ( np za dwie godziny) i nie odbiera kolejne dwa tygodnie. Tu nie ma szacunku dla klienta za to jest typowe oszukiwanie! Jestem świadom tego co napisałem, posiadam dziesiątki dowodów i w razie potrzeby chętnie poświadczę to wszystko w sądzie

Dziękuję bardzo. Wszystko jak w temacie, nie da się dodzwonić ani nic dowiedzieć. Kilka dni prób i bez odzewu

@Paweł

To jest specjalnie tak zrobione żeby się nie dało dodzwonić, tak ma być i już, po co chcesz do niego dzwonić? Auto przywiozleś? Zaliczkę dostarczyłeś? To po co teraz chcesz jeszcze dzwonić

Mariusz

Porazka z tym warsztatem

Aleksander
@Mariusz

O, a to dlaczego? Opowiesz coś więcej o twoich doświadczeniach z nimi?

Mariusz
@Aleksander

Dopiero dziś tu zajrzałem po miesiącu wybacz no a porażka dlatego że przyjął auto na wymianę zacisków hamulcowych i miał to zrobić w dwa dni ale po dwóch tygodniach dalej nie było zrobione i musiałem odebrać auto żeby zrobić sobie sam, porażka

Patryk

oddałem tamtym roku auto do naprawy do tego ''mechanika''. chłopak się nadaje ale co najwyżej do mycia auta chociaż nie wiem czy nawet z tym by sobie poradził... zero wiedzy o czymkolwiek, wciskanie kitu ile wlezie, telefonu nie odbiera, brama zamknięta, no ale czego się spodziewać po oszuście. najlepiej teraz się schować. zdecydowanie nie polecam. auto musiałem zabrać do mechanika i aż nie wiedział od czego zacząć gdy zobaczył stan auta po naprawie u Pana Tomali.

Robert Kaszyca- Mysłowice
@Patryk

Moje auto Renault Trafic o nr rej SM94940 jest tam naprawiane od 17 marca 2021 roku i do dzisiaj nie ma możliwości żebym je odebrał naprawione bo właściciel warsztatu unika ze mną kontaktu, a jak od czasu do czasu jest jakiś kontakt to zapewnia że jeszcze chwila jeszcze moment a później znów miesiąc nie odbiera telefonu. Jutro około południa jadę do prokuratury złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa bo od jednego z jego mechaników dowiedziałem się że w moim samochodzie został wycięty katalizator. Będę również wzywał policję do próby odzyskania pojazdu, bo tych prób już było około 13 i bez interwencji służb mundurowych nie wróżę sukcesu. Ogólnie straciłem na tej naprawie około 15-20 tysięcy złotych oraz samochód o wartości około 25-30tys złotych. Nie widzę już sensu temu "kłamcy" bez honoru pozwalać naciągać się dalej na straty finansowe. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu: standing.zero@gmail.com 690383726 Robert Kaszyca

Sławek

Montuje części używane a bierze za nowe , auto trzymane po 2 tygodnie , potem skręcone na 2 z 5 śrubek , nie polecam omijać szerokim łukiem

Maks

Dokładnie

Piotrek
@Sławek

Sławku serwisuje swoje samochody u pana Dawida od czterech lat i nigdy nie było problemu więc nie wciskaj kitu o częściach używanych bo takie opinie jak twoja są bezsensowne widać że masz tyle pojęcia o samochodach co najwyżej moja teściowa pozdrawiam

Jarek
@Sławek

Polecam serdecznie najlepszy mechanik w okolicy :)

Krzysztof
@Sławek

Skoro tylko dwa tygodnie trzyma auto to myślę że warto do niego oddać do naprawy pojazd

@Piotrek

Panie Piotrze jak to wytłumaczyć że od czterech lat pan tam serwisuje samochody i z żadnym nie ma problemu a ja oddałam raz auto do naprawy i jest problem z fakturą, problem z reklamacją bo auto nie zostało naprawione należycie i problem z komunikacją z warsztatem bo na początku była miła rozmowa ale po zapłacie zaczęła się ignorancja ze strony tego warsztatu. A dodam że kiedy proszę znajomych o zadzwonienie do warsztatu wtedy warsztatu odpowiada gdyż nie zna numeru, na mój numer nie odpowiada

Długa droga do sprawiedliwości

Juz ponad dwa miesiące po naprawie i kilkanaście prób kontaktu i prośba o fakturę zakończone porażką, próba reklamacji naprawy również zakończone porażką, już powiadomiłam Urząd Kontroli Skarbowej bo czuję się naciągnięta. Do warsztatu nie mam daleko i często tam przejeżdżam i ciągle stoją tam jakieś auta ale brama jest zawsze zamknięta, podejrzewam że nie tylko ja nie dostałam faktury czy jest tu może ktoś kto też nie dostał rozliczenia lub ma jakiś problem z tym warsztatem? Niepokoję się bo w piątek zauważyłam że wszystkie samochody zniknęły z terenu warsztatu a właściciel nie raczy odebrać telefonu i nie wiem jak reklamować wadliwą naprawę, proszę o kontakt lub porady

Kuba

Golfik.DNO,MUŁ, ZERO... przyjechałem autem na interwał olejowy(olej filtry etc), nie dość że czekałem na odbiór auta parę długich dni ... To przy odbiorze okazało się... Olej ok MOŻE wymieniony, ale dodatkowo porysowany zderzak, fotel kierowcy jak i kierownica brudne w jakiś smarach, filtr powietrza byl dobrze wyczyszczony a chciałem nowy...podobnie z filtrem klimy, kontakt telefoniczny zerowy a jak już jakiś jest to ???? jutro jutro proszę Pana jutro będzie do odbioru i tak ładne parę dni minęło, rozmawiałem z innymi klientami na placu, współczuję im ponieważ czekają na odbiór auta już parę tygodni-miesiecy i wiecznie zostają zbywani. Szef nagle chory, albo na wyjeździe, znów chory, nie odbiera telefonu a na koniec znów chory i telefon wyłączony, przy takiej częstotliwości "chorowania" uważam że lepiej byłoby się "zutylizować" i nie (usunięte przez administratora) więcej klientów. Nie pozdrawiam.

Ewelina

Rok temu mój kolega oddał tam swoje auto do naprawy. Naprawa miała trwać dwa dni a trwała pięć tygodni. Kolega dzwonił na warsztat spytać kiedy będzie odbiór ale właściciel nie odbierał od niego w ogóle. W międzyczasie ja próbowałam dzwonił z mojego numeru i numeru mojej mamy, nasze połączenia odbierał za pierwszym razem. Chciałam tam też oddać moją Astrę na wymianę uszczelki pod głowicą ale widząc jak ten mechanik zachowuje się wobec mojego kolegi zrezygnowałam i dzisiaj wiem że dobrze zrobiłam. Auto kolegi zaraz po odbiorze było sprawdzone w innym warsztacie bo po naprawie przez tego mechanika włączał się tryb awaryjny i auto traciło moc. Okazało się że to wina czujnika ciśnienia doładowania który rzekomo został wymieniony przez tego mechanika lecz wyglądał jakby był w tym aucie od piętnastu lat. Warsztat w Częstochowie wymienił czujnik na nowy i auto jeździ bez awarii do dzisiaj. Pan Dawid nie wystawia rachunków, umawia się na coś a później nie odbiera telefonów. Dzięki temu że znajomy oddał tam auto ja nie oddałam swojego i jestem szczęśliwa. Radzę innym czytać opinie zanim powierzą temu warsztatowi swoje auto do naprawy

Krzysiek

Lepiej nie powierzać mu auta do naprawy bo wyrządzi więcej szkód niż pożytku. Zawsze jest niewinny, wszystko zwala na ludzi wokół, dostawców, listonosza czy swojego pracownika który robi u niego na czarno. Strasznie kłamie i zaszczepia kłamstwem pracowników którzy na jego polecenie później wciskają kit klientom. Nigdy więcej nie powierzę auta do naprawy temu specjaliście od pięknej gadki

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Serwis Dawid Tomala - Kamyk

• Jak się pracuje w Auto-Serwis Dawid Tomala?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Serwis Dawid Tomala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Serwis Dawid Tomala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Serwis Dawid Tomala
2.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Władysława Reymonta 40
    42-125 Kamyk