do kams

Hahaha co za brednie pracownicy operator maszyn pensje głodowe.

do dfgv

Kierownik bądź Majster to zarabiają świetnie. Ale to praca tylko dla wybranych.

do dfgv

Kierownik bądź Majster to zarabiają świetnie. Ale to praca tylko dla wybranych.

Pracownik liniowy

Z kwitka. Weź kwitek zwtklego pracownika z linii może wtedy będzie do uwierzenia.

pan z biura

Pozdrawiam z klimatyzowanego biura.Jak tam wasze premie?.Ilu was tu marudzi,placze i narzeka na zarobki.A patrze codziennie idac do pracy na wasze auta stojace na parkingu.Nie widze tanich zlomow.80% auta wartosci powyzej 15 tys zl.Prosze was przestancie marudzic na wysokosc wyplat.Skoro stac was na przyzwoite auto to albo macie dobre wyplaty lub ktos jest tu zwyklym utrzymankiem zarobionej zony czy kobiety.Tak ja to widze patrzac na wasze auta.Pozdrawiam serdecznie

Hgw
@pan z biura

Przyzwoite auto za 15 tyś ????To w biurach macie takie niskie oczekiwania i standardy???

@pan z biura

Pewnie że powyżej bo 15500. A klima szkodzi na stawy. Proponuje dobre ubezpieczenie zdrowotne. Sprzyda się napewno. Toż to warunki pracy bardzo niebezpieczne doopa w fotel (zanik mięśni i lustrzyca) i klima pełna grzybicy wszelakiej. My na hali przynajmniej odporni. Znawca aut się znalazł i król klimatyzacji

pracownik linii
@pan z biura

Mamy auta kupione za pożyczkę. Ale Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

do pracownik linii
@pracownik linii

Szkoda tym ludziom tłumaczyć Oni 15 tysięcy to odłożą bez problemu. Nie muszą brać pożyczkę na zakup auta.

LiniA
@pan z biura

Żal ci ze nie ma kto na ciebie zarabiac. Jak sie ma luszczyce to trzeba samemu zaiwaniac na auto.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Swiatowe dni mlodziezy

Tyle pielgrzymow w ostatnich dniach sie przemiescilo przez nasze miasto ale zaden z nich nie odpowiadal rysopisom smuklego freda ...wie moze ktos co sie dzieje z nim?Fred jak dlugo kazesz na siebie czekac?lachonie nasz.

malowany

ludziska sami sobie kopiecie dolki ponieważ wypisujecie na siebie straszni koledzy !!!!!!! od siedmiu boleści tchórze----dam rade----jak cie ktoś denerwuje to nie pisz tylko za brama porozmawiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kj

ciekaw jestem jakie warunki zaproponuja w holandii

lolo

racja

?????

no nie znam tego malowanego ale dobrze napisał

malowany

linia

przecież canpack na każdym kroku nas okrada warunki szkodliwe nie placa a AZOTY maja 800 złotych do wyplaty a w cp hałas ogromny smierdzi wszędzie goraco a wy ludzie tylko narzekacie na stolowce i szatni i robicie ---bo jesteście murzynami

can-pack

zapraszamy

Linia

Can pack to juz nie firma tylko (usunięte przez administratora)

Linia 3

Mieszkaja w jasieniu i biedaki sa trzeba krecic poza robota a cp miec w (usunięte przez administratora) i nie przejmowac sie np paruwa tak sie nakrecal a teraz go nazywaja frajerem

Linia

Canpack to beznadziejna robota i mala kasa zenada

Czesław
@Linia

Na części stalowej i kapslach dramat! Ludzie zwalniają się całymi grupami. Już brakuje lakierników i drukarzy! Na kapslach też wiele osób rezygnuje z pracy gdy przyjdzie dojeżdżać do Tarnowa. Co się dzieje w tej firmie?

do iho

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Raczej chyba układy !!!

do iho

Albo trzeba mieszkać w Jasieniu !!!

Mam pytania. Dlaczego w Orzesze (śląskie) od Z-ca Kierownika ... bądź Mistrz Sekcji... wymaga się ukończonych studiów podczas gdy w Brzesku na liniach mało który kierownik i mistrz ma skończone studia ? Tak jest napisane w ogłoszeniu o prace.

do pracownik

Biuro Personel Service powinno tym tematem się zająć, kupić piórniki i wysłać kierowników i majstrów od października do szkoły. Jest to krzywdzące dla Orzesza że tu takie wymagania a w Brzesku ich nie ma.

Pracownik byly

Canpack malo placi i nie dorobisz sie tu nic robilem na drukarce i smierdzi brudno no syf i zaluje ze tak pozno sie zwolnilem poniewaz wszedzie jest lepiej nawet w lidlu

cv
@Pracownik byly

Racja :)

Matrix

Kurde ten co by wiedział załapał sie na lot "do nich". Poczekaj jak wroci albo leć nastepnym "do nich" A tak serio to chyba mało czytasz. We wcześniejszych postach wszystko jest napisane. Nawet ile u nas a niekoniecznie u "nich" Żenada

Info

1450 na rękę szału niema (usunięte przez administratora) nie urywa.

Matrix

U nich można liczyc na dobre wynagrodzenie jest idealnie, to przecież inna galaktyka. Some załap się na najbliższego Star Treka'a , zrób nam tutaj przysługę i odleć do gwiazd. Niech się obcy martwią. Z drugiej strony nie przyznawaj się skąd jesteś. To obciach, że matka Ziemia zrodzila takich imbecylów. Ile można pisać to samo? A u nas wyplata jest terminowa, to nie tajemnica przecież. Tubylcy to wiedzą.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku