Opinie o Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok w Harmęże

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok w Harmęże

Co wchodzi w socjal Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok?

Krystyna

Jak sytuacja, firma działa? może ktoś coś wie o pracy dla budowlańca w tej ekipie? Widzę że klienci piszą różnie, ale może akurat dla pracowników firma jest dobra.

Ireneusz Nowy wpis
@Krystyna

Nie Polecam tej Firmy mialem wielkie przykrosci do dzis nie dostalem rozliczenia i roboty nie byly zakonczone.Materialy znikaly dziwnym trafem ciagle zaliczki chcieli nawet wlasnych narzedzi nie mieli .Piwka w czasie pracy tez sobie nie omawiaja.No i terminy kompletnie nie dotrzymane .Brak rozliczenia z zaliczek i rachunkow.Robili Dach zostawili pomimo pelnej zaplaty robote przy pierwszych opadach zalao mi mieszkanie .Zero reakcji od wlasciciela tej dziadowskiej firmy.

Honorata Nowy wpis
@Ireneusz

O matko, poważnie to przykre doświadczenie. :( Ale nie rozumiem jak od tak mogli to sobie wszystko zostawić. Była może podpisywania jakaś umowa? Może najlepiej z jakimś terminem realizacji?

Ireneusz Nowy wpis
@Honorata

Ja juz nie chce tego typa wrednego wspominac.Niestety musialem inna firme zatrudnic do zakonczenia robot.Po prostu wredny typ,widzial ze mam problemy z chodzeniem i nie moglem ich kontrolowac.Wiem tylko jedno ze KARMA wraca Pozdrawiam

IREK

No niestety ale od Konca Lipca czekam na Rachunek z Firmy Polok i po wielokrotnych telefonach do dzis nie otrzymalem.Naturalnie nie rozliczyli sie ze mna.To co wczesniej napisalem dalej jest aktualneMusialem inna Firme powolac do wykonczenia tego co Firma Polok zdewastowala.Mialem 2x mieszkanie zalane co mnie tez na nowe koszty narazilo pomimo ze na umowie dali gwarancje na 5 lat.Niestety tego oszusta jzu nie chce widziec.Dostal zaplacone 9.500 zl za robote i nadal czekam na Fakture To wola o pomste do nieba lub do Urzedu Skarbowego.

IREK

Firma niesolidna poczawszy od terminow prawie dach 240m 4 tygodnie robiono z roznymi perypetiami.ciagle zebranie o kase Pan Tomasz pomimo ze ja zaplacilem pelna kwote do dzis nie rozliczyl sie ze mna 2 razy zalalo mi mieszkanie do wszystkich poprawek jestem zmuszony inna firme zamowic gdyz faceta z jego firma odeslalem do domu.Strych mam zawalony brudem nie posprzatali znalazlem butelki po alkocholu material nie rozliczonyDo dzis nie dostarczyl rachunkow za dodatkowe zakupy i brak zakupionych materialow.Musze drogi raz zaplacic za materialy Czyli Roboty nie ukonczono jestem bezczelnie zmuszony do dodatkowych kosztow gdyz inna firma musi wszystkie poprawki zrobic a jest ich nie malo.Nie polecam Firmy (usunięte przez administratora)

Krzysiek
@IREK

U mnie bylo zlecenie na SSO domu jednorodzinnego. Zakończyli swoją przygodę na stanie zerowym (fundamenty). Nie musiałem ich wywalać, bo sami nawiali z placu budowy po tym jak oznajmiłem, że zostanie wykonana opinia budowlana. Pracownicy - włącznie ze szefem (Tomasz P) to z jakiejś łapanki spod monopolowego, tak samo jak sprzęt budowlany. Pominę, że musiałęm dostarczyć na budowę własną betoniarkę, taczki, łopatę, czy młotki gumowe, wiertła, i wiele innych rzeczy których ekipa nie posiadała ale brak sznurków murarskich to już żenujące. Notoryczne żebranie o pieniądze, długi (niezapłacone faktury) za noclegi w hostelu, wóda leje się od rana do popołudnia - na budowie i na stancji, krzyki, wyzwiska - wiocha pełną gębą. Dramat. Sprawa z wykonawcą znajdzie swój finał w sądzie.

Irek
@Krzysiek

Panie Krzysztofie czy moglibysmy jakos sie z kontaktowac w wiadomej sprawie?Narazie staram sie odzyskac czesc kasy za fuszerke ktora zrobila Firma T.Polak.podaje mojego maila v.i.kazek@googlemail.com z pozdrowieniem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok - Harmęże

Firma Remontowo-Budowlana Termosystem Tomasz Polok
  • Szumca 2