Opinie o Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis w Ostroróg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis w Ostroróg

Wkurzony klient. Nowy wpis

Niestety mam bardzo złe zdanie o firmie. Po krótce: - Bardzo ciężko się dodzwonić - Nie terminowość - Jakoś usługi to kpina, zamiast wymiany filtrów, otrzymałam drożność centralki na skutek podziurawienia brudnych starych filtrów. Nie pozdrawiam i nie polecam.

hydraulik akrobata Nowy wpis

Szacunek Panowie nie wiedziałem że w naszych "małych" Szamotułach jest taaaaka ! firma która ogarnia tak wielkie tematy!!

Miki

Niestety negatywna opina o firmie. Wykonywali w mojej firmie przeglądy central wentylacyjnych, zamiast wymieniać filtry na nowe jak w ofercie i zleceniu to odkurzaczem je czyścili ... Nie polecam

top serwis
@Miki

filtry mają różnorodne wymiary czasami te niewymiarowe trzeba zamówić i to trwa myślę że serwisant wybrał mniejsze zło zazwyczaj druki serwisowe mają tabelki z wymienionymi usługami a jak domniemam odkurzania tam nie było pewnie chłopak wpisał wymianę ale ja zawsze uważam że lepiej pomysleć niż zostawić (usunięte przez administratora) w centrali

Anna Nowy wpis
@top serwis

Czyli w końcu dobrze zareagował czy nie? Lepiej było jednak wymienić na nówkę? Tym odkurzaczem to nie szło niczego uszkodzić przypadkiem?

nie warto

w mojej ocenie firmę prowadzi człowiek nie wiarygodny i nie uczciwy, nie płaci na czas, nie odbiera telefonów, absoluty brak szacunku do kogokolwiek po za sobą.

@nie warto

nie pracujesz już z nami bo się nie nadawałeś prostych rzeczy nie umiałeś zrobić i tak kupe kasy dostałeś za (usunięte przez administratora) odpuśc bo ja ci pojadę ale oficjalnie osobiście takiego nieroba i palanta jak ty to powinni gdzieś zamknąć

Nie warto
@pracownik

Ten wpis właśnie pokazuje dokładnie podejście firmy. Wnioski wyciągnijcie sami przyszli pracownicy.

@Nie warto

Nie znoszę jak jakiś lamus ciśnie komuś bo sam nie umiał wiertarki utrzymać czy nawet miarą sie posługiwać osoba właściciela nie ma tu nic do mojej opinii z tego co wiem on nie czyta takich wypocin jest zbyt zajęty ale ja nie więc mnie nie prowokuj nażelowany koguciku bo opiszę parę akcji twoich w pracy a wierz mi że ludzie lubią kabarety , ktoś inny by cię po 2 dnaich wywalił a ty za okazane miłosierdzie tak się odwdzięczasz?

Sylwia
@pracownik

a czy Ty w takim razie możesz obiektywnie powiedzieć jak pracuje się w tej firmie, jeśli człowiek się przykłada normalnie do pracy i stara?

@Sylwia

Proszę praca odbywa się głównie w okolicach Szamotuły -Poznań , wynagrodzenie miesięczne lub tygodniówki w zespole zawsze są dobrze wyszkoleni brygadziści więc pracę można rozpocząć praktycznie od zera bez doświadczenia oczywiście pracownik z odpowiednim podejściem i fachem w ręku jest definiowany bardzo szybko i dostaje wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanych kwalifikacji nawet na starcie jak przedstawi na rozmowie kwalifikacyjnej swoje walory takie jak doświadczenie i obycie w interesującym szefa temacie , wynagrodzenie podstawowe jest na poziomie dobrej pracy w branży budowlanej a praca na bank jest lżejsza ,fachowiec,automatyk czy samodzielny serwisant może liczyć na zarobki w przedziale 3,5 do 5 tysięcy złotych, możliwość pracy w sobotę z dodatkową bonifikatą , przejrzysta sytuacja z umowami ,urlopami itp. Branża ciekawa i rozwijająca się

Sylwia
@pracownik

A w jakich godzinach się pracuje w tej firmie? I czy zdarzają się nadgodziny?

@Sylwia

W serwisie można pracować w nadgodzinach i wola takiej pracy leży po stronie pracownika , oczywiście szef jest zadowolony z takiego obrotu sprawy ale nie ma w firmie środka przymusu , w montażach i wielkich inwestycjach które ciągną sie kilka miesięcy nie ma presji nadgodzin dorobić można w soboty które pracodawca proponuje nie zmusza działa to na zasadzie "chcesz idziesz" płatne 100 procent zazwyczaj 7 do 13 max 14 godziny

Weronika
@pracownik

A te zarobki od 3,5 do 5 tys zł to podałeś netto czy brutto? :)

pracownik Nowy wpis
@Weronika

netto

Brałeś udział w rekrutacji do Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kamil

Pełen profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klienta.

Matrix

Ja miałem z 2 zeta wiencej jak w budowlance w 14 miesięcy jak tam robiłem kasiora była na czas i czepiać się też nie czepiali o robote właścicel normalny zrezygnowałem bo mi wyjazd do holandi załatwili

Marzena
@Matrix

A jak oceniasz atmosferę pracy w firmie Klima Perfect? Na jakie relacje ze współpracownikami oraz szefostwem można liczyć gdy ktoś się stara i angażuje w powierzone mu obowiązki? Czy można się w każdej kwestii dogadać?

Na fejsie jest stronka widać że roboty mają konkretne ktoś coś wie jakie warunki ? kasa itp ?

Filomena

Trudno oczekiwać od byłego pracownika żeby napisał coś pozytywnego. Firma to bardzo dobry pracodawca dla dobrych pracowników.

Jacek

Do "Były pracownik" czytając twoje biedne wynaturzenia postanowiłem wpisać parę zdań o firmie którą szkalujesz w przeciwieństwie do ciebie ja tam nie pracowałem ale trudniłem się zaopatrywaniem tej firmy specjalnie nie napisze czym żebym nie został posadzony o stronniczość ale nie były to wielkie biznesy , i dążąc do sedna twojej wypowiedzi odpowiem ci ja tam poznałem wielu zadowolonych ludzi a na budowach widywałem ich często i nie są to pojedyncze słowa a wiesz mi że na takich pogaduchach raczej się na szefa narzeka a tu wprost przeciwnie ......i powiem ci że właśnie z czystej ciekawości szukając potwierdzenia tego co widziałem i słyszałem wpadłem na pomysł skonfrontowania rzeczywistości z "opiniami w necie" i już na 100 procent teraz wiem że takie stronki to tylko miejsce do plucia na kogoś zwłaszcza jak się nie ma jaj i nie mówi się czegoś wprost w twarz no bo jak komuś kto płaci regularnie powiedzieć że nie płaci albo że cię (usunięte przez administratora) jak jest fer ? albo pisać że ma tandetne narzędzia ? mają naprawdę solidny sprzęt i to nic nowego bo po prostu jak byś brał udział w większych inwestycjach wiedział byś że trzeba mieć solidny sprzęt bo bez tego ani rusz ....wydaje mi się że chyba nie dźwignąłeś tej roboty chłopie i frustracje wyładowałeś jak dzieciak w necie

Pracodawca obiecuje złote góry. Na początku wszystko jest okej a później ma Cie gdzieś. Kompletnie nie szanuje pracownika. W firmie pracuje się tandetnymi narzędziami. Dodatkowo nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia.

wentoklimochłodnik

Dobre pieniądze szefostwo elastyczne idą na rękę w wielu kwestiach perspektywiczna rozwijająca się firma polecam! możliwy szybki awans finansowy i rozwojowy zatrudniają prawdziwych fachowców ale i również osoby do przyuczenia pracuje się w grupach 2 do 5 osób zawsze z osobami doświadczonymi w grupie co daje spokój i możliwośc rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis - Ostroróg

• Jak się pracuje w Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Krzysztof Koput Klima Perfect Serwis
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kościelna 10 lok. 4
    64-560 Ostroróg