Opinie o Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga w Rzeszów

Jakie macie orientacyjnie godziny teraz w pracy? Chodzi o te przyjęcia na fizjoterapeutę, widziałem ogłoszenie o pracę i trochę poczytałem. Ale tego mi się nie udało dowiedzieć, a takie podstawy chciałbym znać, zanim zrobię jakiś krok i wyślę papiery.

marek kempa Nowy wpis

Pan Dominik jak trzeba to otwiera gabinet nawet o 4-5 rano przed zapisanymi klientami, pacjenci z całej polski przyjednają. Dostać się na wizytę jest ciężko :(

Lidka Nowy wpis
@marek kempa

I pracownicy też wtedy muszą się na tę godzinę stawiać? Bo, jeśli jest jeszcze to zaplanowane to spoko. Tylko gorzej jak decydują o tym, tak z dnia na dzień...

marek kempa Nowy wpis

polecam wybitny fachowiec i specjalista po 10 latach bólu kręgosłupa ( kierowca zawodowy ) w końcu o 2 lat nic nie boli i mogę pracować :)

Ofiara

Dużo gada mało robi. Niezły z niego bajerant. Nie polecam.

tomasz Nowy wpis
@Ofiara

to jest nie prawda, Dominik jest fachowcem i pomaga

Joanna

Kurcze, z opinii na forum wynika, że niektórym fizjoterapeuta serio pomógł, innym uszkodził kręgi lub doprowadził to rwy kulszowej lub barkowej. Czy jego umiejętności to po prostu loteria? Czy ktoś czasami przychodzi do niego pomagać lub popatrzeć jak pracuje i zauważył jakieś błędy w jego fachu? Może faktycznie niestety trzeba to gdzieś zgłosić?

Rozmowę kwalifikacyjną w Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca dla Fizjoterapeuty?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Ala

Jasne konkurencja nie śpi !!!, Ludzie mi ten człowiek spowodował ogromne problemy zdrowotne i przynajmniej tu na necie mogę się pożalić. Idąc do niego każdy na swoją odpowiedzialność chodzi. A prawda taka ze na wszystkich stosuje te same techniki a przecież każdemu co innego dolega, nawet o rezonans nie zapyta, ja takich rzeczy wcześniej nie wiedziałam że to co on stosuje to jest na tyle niebezpieczne że rezonans trzeba czytać, naprawdę uważajcie. Ja bardzo się przez niego nacierpiałam. Pomogli mi dopiero lekarze bracia o nazwisku Paluch z Opola i oni tez zajmują się kręgarstwem i to mniej inwazyjnym niż Dominik ( tak to co Dominik robi to kręgarstwo) ale to trzeba robić z głową. A to że Dominik prowadzi to w domu sam i że nie prowadzi żadnych kart pacjentów , przynajmniej gdyby się chciało zaskarżyć go to niema do czego się odwołać i niema jak mu udowodnić. Pozostaje tylko wpis na necie. Może i komuś pomógł ale ja prze niego dużo wycierpiałam i nie wróciłam już do takiej sprawności jak przed wizytą u Dominika.( Nie mogę już uprawiać mojego ulubionego sportu )

Gloria
@Ala

Twój wpis nie przemawia do mnie !!!!!!!!!!!!!!!! skoro Ci tak zaszkodził to wypadałoby z nim pogadać wyjaśnić, A ze sportu polecam szachy

Joanna
@Gloria

Nie no z tymi szachami to weź nie bądź aż tak niemiła. :/ Tu masz rację, że faktycznie warto gadać i wyjaśniać pewne kwestie, aż się dziwię, że na siłę do sądu się nie pcha z tym, rozumiem, że dowodów zbytnio brak i dlatego, ale ludzie nawet bez nich cisną na sprawy i o dziwo je wygrywają. Czyli nie ma już możliwości, żeby ten fizjoterapeuta jakimś cudem uratował tę całą sytuację?

Aneta

To co czytam to mi się nie mieści w głowie i najwyraźniej nie chodzi o tego Dominika którego ja mam na myśli Dominik rehabilitant do którego Ja chodzę to wybitny specjalista w swojej dziedzinie żaden kręgarz mnie postawił na nogi w bardzo szybkim czasie po dwukrotnej operacji po złamanym udzie podkrętarzowym tym Dzięki niemu chodzę i Wszystko mu zawdzięczam chodzimy z mężem regularnie do Dominika od dwóch lat mężowi dokuczał kręgosłup mnie zresztą też wszystko jest w porządku Nie możemy na niego powiedzieć złego słowa te wszystkie opinie które czytam są bardzo krzywdzące i ten człowiek na nim nie zasłużył jest wybitnym specjalistą wybitnym rehabilitantem śmiem powiedzieć że najlepszym w Rzeszowie gdyby nie Dominik przypuszczalnie do dziś chodziłabym o kulach czasem bardzo się zastanowić co się pisze i o kim bo takim głupim pisaniem szkodzicie nie tylko Dominikowi ale jego przyszłym pacjentom Dominik nie wymaga rekomendacji on nie musi się reklamować jego wiedza fachowość tłumy pacjentów pod gabinetem mówią same za siebie Gdybym miała polecić komukolwiek z państwa rehabilitanta z Rzeszowa to tylko Dominika człowiek wybitny fachowiec genialny sympatyczny zawsze uśmiechnięty pozytywnie nastawiony do ludzi na tym forum chcę Dominikowi szczególnie podziękować za wszystko co dla mnie zrobił za wszystko co zrobił dla mojego męża jesteśmy ci dozgonnie wdzięczni i za wszystko ci serdecznie dziękujemy ja zawdzięczam Ci to że chodzę Gdyby nie ty pewnie byłabym dzisiaj w innym miejscu a tak wróciłam do pełni sił do pełni sprawności do czynnej pracy zawodowej jeżdżę samochodem

Kris

D. Dołega zepsuł mi kręgosłup. Doświadczyłem przez niego ciężkich niewyobrażalnych bóli, utratę równowagi i pogorszenie sprawności. Uważajcie na człowieka on naprawdę nie wie co robi. To nie żadna fizjoterapia ani masaże tylko po prostu kręgarstwo, i to niedouczone.

Elżbieta

Widzę, że konkurencja nie śpi !!!! Ludzie!!!! Dominik pomógł mnie, synowi i mojej mamie! Z mamą było gorzej niż źle, amputacja nogi jej groziła a szpital w Rzeszowie innego wyjścia nie widział... Pół roku zabiegów u tego GOŚCIA i mama zapomniała o koszmarze związanym z amputacją ! Śmiga na własnych nogach jak 18-stka, mimo ukończonej 70-tki i traumatycznym leczeniu onkologicznym!!!! Widzę, że konkurencję trafia szlag! To oznacza jedno: DOMINIK JEST MEGA DOBRY ! Ten GOŚĆ to człowiek z powołaniem i niezwykłym podejściu do pacjenta! Bardzo skromny i posiadający ogromną wiedzę! I mówcie co chcecie! Ale On pomaga !!!!!!!!! A negatywne opinie świadczą TYLKO i wyłącznie o PROFESJONALIZMIE Dominika jako fizjoterapeuty!

Pacjent
@Elżbieta

Dobry wieczór Pani Elżbieto nie bardzo chce mi się wierzyć w to co Pani napisała o efektach leczenia tego Pana ponieważ mnie bardzo zaszkodził.

Iza

Czy do gabinetu fizjoterapi biorą na staże ?

Iga

Mi bardzo zaszkodził, za ostro działa i jest to nie dla każdego to co on robi, i najwyraźniej nie umie ocenić dla kogo jego metoda, miałam problemy z oddychaniem, tak mi coś przepchnął w kręgosłupie, że pogorszyło mi się, chłopiec jeszcze się musi nauczyć dużo, naprawdę ostrzegam,

Patrycja

Widzę ze klienci nie są zadowoleni z usług, a jak pracownicy? Jak się pracuje ?

ami

gostek starą babkę ze mnie zrobił 5 lat do przodu wywołał mi rwę kulszową i rwę barkową , skąd się tacy ludzie biorą? tak mi zniszczył kręgosłup . zdrowie ze się załamałam tym wszystkim nie wiem jak z tego wyjść?

ona

(usunięte przez administratora)tak mi sprzedał bólu cały czas mi wmawiał ze po wizycie będzie bardziej bolec ale potem będzie lepiej , lecz potem to już było tylko gorzej , nie dało się zaprzeczyć ze mi gostek zaszkodził sparaliżowało mnie .. ból i tylko ból został .... Dominik robi to dla kasy , niestety konował wybrał metodę niszczenia ludziom zdrowia...

OLcia

Uwaga na tego człowieka , po wizycie u niego i jego zabiegach zatrzymało mi mocz i kał , ten człowiek udaje specjalistę i nie wie co robi , kompletnie nieodpowiedzialny, strasznie się ocierpiałm . uważajcie ....

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga - Rzeszów

Dom-Med Gabinet Fizjoterapii Dominik Dołęga
  • Lubelska 26