RSTECHNOLOGY Adam Rachfał

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RSTECHNOLOGY Adam Rachfał

Witam jak wygląda praca na stanowisku pracownik ochrony osoba niepełnosprawna czy jako osoba niepełnosprawna jest się traktowanym gorzej w firmie Rs technology Jakie zmiany są obecnie w firmie czy firma dużo zatrudnia ludzi proszę o informację jak ktoś pracował na stanowisko pracownik ochrony jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie i jaka jest umowa na jaki okres i ile jest zmian w firmie no i oczywiście płacą

@Andrzej

Dzień dobry, zapraszamy na naszą stronę WWW, gdzie dowie się Pan więcej szczegółów na temat pracy na ochronie: https://rstechnology.pl/praca/pracownik-ochrony-z-orzeczeniem/ W razie wątpliwości służymy pomocą pod numerem tel: +48 16 677 47 66 Pozdrawiamy

Dzień dobry, warto aplikować na spawacza? mam małe doświadczenie i firma zaproponowała umowę lojalnościową. Jaka jest atmosfera w pracy, jeśli ktoś ma informacje jak to tam wygląda proszę o podzielenie się. Z góry dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji

Lidia

Z czego wynika takie zapotrzebowanie w biurze? Jedna Pani na forum pytała o marketing jeszcze jakiś czas temu. A ja widzę, że pojawiły się na początku czerwca oferty, jedna z nich do działu zakupów jako młodszy spec od nich. Jaka jest perspektywa na awans? Była wzmianka o rozwoju zawodowym, jak więc jest struktura działu? Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, zna ktoś więc widełki płacowe?

RSTECHNOLOGY Adam Rachfał ma teraz aktualne oferty pracy w Jagiełła. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie RSTECHNOLOGY Adam Rachfał na stanowisko Spawaczy – do przyuczenia RSTECHNOLOGY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Julia

odniesienie do którego działu? widzę status pracownik, więc ciekawa jestem aktualnej perspektywy. widnieją ogłoszenia głownie do biura, z czego wynikają nabory? który dział w ostatnim czasie najbardziej się rozrastał?

Fazer777

Na czym polega praca elektryka w RS Technology?

TrT

Czy ktoś zakończył z nimi umowę w trakcie trwania lojalnościówki za porozumieniem stron, tzn.zakaz konkurencji? Robią problemy? I jakie są szanse na podwyżkę? Ile się zarabia po np. trzech miesiącach? Jak oceniacie warunki pracy w delegacji, dbanie o pracownika, jego bezpieczeństwo, przestrzeganie norm?

ANDRZEJ

Firma porażka zarobki kiepskie w stosunku do pracy kontakt z biurem ograniczony telefonicznie i e -maill w biurze to pracują jak by za karę łaskę wielka robią bo odbiorą telefon po 20 minutach dzwonienia , jak wyśle się CV to nie wiedzą jak przebiega rekrutacja po tygodniu od wysłania CV cisza i dalej nie wiedzą jak pzebiega rekrutacja a potem za 2 tygodnie okazuje się ze ogłoszenie nie aktualne to po co ogłoszenie jest dodawane jak nie aktualne szkoda nawet telefonu i CV wysyłać jedna wielka porażka

@ANDRZEJ

Jak mogliby nie wiedzieć w jaki sposób rekrutacja przebiega? Aplikowałeś to jakiejś specyficznej firmy, z którą się dogadać nie mogli? Inne oferty testowałeś czy tylko tę jedną?

witek
@ANDRZEJ

hmm jezeli chodzi o cv ja wyslalem mailem i po dwoch godzinach dostalem tel. z zaproszeniem na rozmowe wiec w tym wypadku nie prawda zreszta jak i z cala reszta :)

@witek

o to zawsze już jakas inna informacja. skoro reszta to raczej na Twoje oko nieprawda to możesz swoją wersję przytoczyć? im więcej info tym lepiej, serio

Koterpilar

Witam. Czy po szkoleniu na spawacza/montera, w razie jakby wybór pracy jednak komuś nie siadł, to jest możliwość zerwania współpracy już po podpisaniu umowy na pełen etat? Są jakieś konsekwencje finansowe? Bo z tego co słyszałem to firma zabezpiecza się w pewien sposób przed tak zwanymi cwaniakami, którzy przychodzą się nauczyć i zaraz chcą uciekać do konkurencji. A co, jeśli ktoś od początku podchodzi na poważnie i sumiennie, a mimo to okaże się, że to jednak nie ta bajka dla takiej osoby. Pozdrawiam serdecznie.

@Koterpilar

A co jeszcze słyszałes o firmie? Podzielisz się może? Chłopak myśli żeby tam aplikowac, ale na razie trzyma się swojej pracy. Fajnie byłoby się czegoś dowiedzieć na przyszłość ;)

Koterpilar
@Monika

Nie minproszę takie pytanie zadawać :D Też na razie się strasznie waham, bo nigdy nie spawałem, że tak powiem zawodowo, jedynie coś w domu jak miałem okazję coś majsterkować z ojcem. Z tego, co wiem z komentarzy poniżej wiem, że podpisuje się jakąś lojalnościówkę. Tutaj może Pani o tym poczytać: https://www.randstad.pl/strefa-pracownika/praca-na-co-dzien/czym-jest-umowa-lojalnosciowa-z-pracownikiem-i-co-warto-o-niej/ Z innych rzeczy raczej nie wiem więcej niż Pani chłopak ;) chyba że ktoś odpowie na moje pytanie to dowiemy się jednocześnie. pozdrawiam

Ile jest zmian w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Rs

2 zmiany 6-14, 14-22 pozdrawiam :)

K

Witam jestem spawaczem z 3 letnim doświadczeniem i chciałem zapytać czy jest możliwość zatrudnienia się w firmie oraz regularnych wyjazdów za granicę?

@K

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość :) Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@rstechnology.pl bądź odwiedzenia siedziby firmy. Pozdrawiam

Rs
@K

Tak, zapraszam do kontaktu na stronie Rstechnology w zakładce kariera są podane dane kontaktowe.

Czy są przyjęcia na szlifierzy. Obecnie pracuje jako szlifierz na czarnej stali. Chcę zmienić firmę bo warunki pracy są złe,pracuje w ujemnych temperaturach na hali itd.

@Adam

Dzień dobry, jak najbardziej przyjmujemy na szlifierzy. Zachęcam do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@rstechnology.pl (z dopiskiem SZLIFIERZ). Proszę również o zamieszczenie w CV bądź w mailu numeru kontaktowego do Pana, celem umówienia rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam

Dhshash
@Adam

Praca szlifierza odbywa się na hali z płyty warstwowe postawionej na kostce brukowej. Brak jakiejkolwiek klimatyzacji czy odciągów. W lecie jak to można się spodziewać po takimi blaszaku jest gorąco i duszno. W zimę jest zimno "ale jak jest zima to musi być zimno". Nie chcę rzucać fałszywymi oskarżeniami, ale normy hasłu czy zapylenia oraz ogólne bhp chyba nie obowiązują na tej szlifierni. Dźwiganie ciężkich nieporęcznych elementów oraz praca na nieprzystosowanych stołach to standard. System inwigilacji na bardzo wysokim poziome, bardzo dużo kamer, co skutkuje wzrostem wydajności pracowników i strachem przed byciem obserwowanym. Zarobki tak jak ludzie piszą niżej, napewno dużo da twoje wcześniejsze doświadczenie i jak wysoką stawkę na początku uda ci się wynegocjować. Chociaż na pracę w takich szkodliwych warunkach to zawsze będzie za mało. Po 3 miesiącach podwyżka jeśli się sprawdzisz i skutecznie będziesz o nią prosił. Raczej nie mogę stwierdzić, że firma dba o pracowników. Jednak widać jak się rozrasta i możliwe, że zacznie inwestować w to na czym stoi. Wszytko zależy jakie masz oczekiwania, może będzie to dla Ciebie bardzo fajna praca. Pamiętaj że to tylko opinia obcego gościa z internetu. Pozdrawiam

Artek
@Adam

Z tego co wiem, są przyjęcia. Wyślij swoje cv na rekrutacja@rstechnology.pl ja wysłałem i miałem rozmowę zaraz i tak dostałem pracę

Paweldziar

Witam czy firma zatrudnia ludzi z niewielkim doświadczeniem w spawaniu tig bo ma stronie jest preferowane dwuletnie doświadczenie w zawodzie i ile można liczyć na początek na wyjazdach zagranicznych i czy jest możliwość rozwoju w spawaniu

@Paweldziar

Dzień dobry, preferujemy kandydatów z doświadczeniem, natomiast prowadzimy także - jak to nazywamy - szkółkę spawaczy, gdzie przyjmujemy osoby z nieco mniejszym bagażem umiejętności i doświadczenia. Mają oni okazję podszlifować swoje umiejętności i po okresie próbnym strony decydują co dalej. Jeśli chodzi o zarobki, wszystko jest uzależnione od umiejętności kandydata, a warunki są ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dajemy możliwość rozwoju w spawaniu, czego przykładem jest m.in. wcześniej wspomniana szkółka spawaczy, która funkcjonuje u nas już jakiś czas i cieszy się dużym powodzeniem. Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@rstechnology.pl Pozdrawiam

Miki
@Paweldziar

firma zatrudnia najlepiej z 5 letnim doświadczeniem i najlepiej żeby miał z 20 lat bo od siebie nic nie zatrudni nie wyśle na kurs spawacza i nie wyuczy pracownika tylko na gotowo żeby pracownik miał odrazu 3 lata lub 5 doświadczenia a jak nie ma to może i zatrudnią ale na wielki kokosy w wynagrodzeniu to nie licz(usunięte przez administratora)

@Miki

@MIKI Zupełnie nie zgadzamy się z komentarzem. Obecnie na rynku bardzo ciężko o doświadczonych pracowników, dlatego też stawiamy na rozwój młodych osób. Przyjmujemy na szkolenia, dajemy szanse na podszlifowanie swoich umiejętności, a później zatrudniamy kandydatów. Chyba nie do końca zna Pan działalność naszej firmy, skoro pisze Pan taki komentarz. Pozdrawiam

Jakub W

Bardzo dobra firma. Dają podwyżki. Można się dogadać. Dobra atmosfera

@Jakub W

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy. Pozdrawiam

B.

Na wyjazdach w pracy źle nie jest, natomiast warunki mieszkalne pozostawiają wiele do życzenia. Mieszkania a bardziej rudery po najmniejszej lini oporu aby najtaniej, grzyb, stojąca woda w wannach, spanie po 2-3 osoby w pokojach to jakiś żart. Aby tylko pare euro zaoszczędzić...

@B.

Dzień dobry, niestety, w niektórych okolicach jest bardzo ciężko ze znalezieniem lokum dla pracowników. Osoby zajmujące się tym tematem posiłkują się tylko zdjęciami, rzeczywistość czasem jest inna. Staramy się, aby Wam - pracownikom - było jak najlepiej. Jeśli warunki na miejscu okazują się złe, wystarczy nas o tym poinformować. W miarę możliwości, w ciągu tygodnia staramy się znaleźć inne mieszkanie. Pozdrawiam

AG

Praca dobra, jak się starasz to to docenią, w kwestii podwyzki wystarczy porozmawiac, daja mozliwosc wykazania sie

AL

pracuję w firmie juz kilka lat i jestem zadowolony, mozliwosc wyjazdow za granice na plus, idzie sie dogadac, jest OK

@AL

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy.

Miki

Nie polecam pracowac w tej firmie,stawki jak na zbiorach owoców,więcej teraz na fabrykach ludzie zarabiają(usunięte przez administratora)smieszne pieniądze,umowy lojalnościowki na wejsciu

aaa

Jaka mniej więcej stawka obowiązuje w delegacjach?

@aaa

Dzień dobry. Stawka uzależniona jest od doświadczenia i umiejętności pracownika.

aaa

W jakim systemie rotacji się pracuje na wyjazdach? Można się dogadać czy jest to z góry ustalone?

@aaa

Dzień dobry. System pracy za granicą to z reguły 4tyg na wyjeździe i tydzień przerwy, natomiast wszystko jest do ustalenia.

Zostaw merytoryczną opinię o RSTECHNOLOGY Adam Rachfał - Gniewczyna Łańcucka

• Jak się pracuje w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Zobacz opinie na temat firmy RSTECHNOLOGY Adam Rachfał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RSTECHNOLOGY Adam Rachfał