RSTECHNOLOGY Adam Rachfał

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RSTECHNOLOGY Adam Rachfał

Ile mogą tu płacić planistom na samym już początku? W ofercie, która zniknęła jakiś czas temu wpisane było 3-letnie doświadczenie uznane za warunek konieczny. Zastanawiam się więc na podstawie czego jeszcze ustalana jest kwota początkowa, chyba ze jeszcze występuje okres próbny?

Mike Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak oceniacie pracę za granicą? Czy organizacja jest na dobrym poziomie? Ludzie w porządku? Pełno przebojowych i "szalonych" osób, czy raczej można spotkać normalnych, spokojnych i w takiej też pracować atmosferze? Jak się ma to, co mówią o robocie przed wyjazdem w odniesieniu do tego, jak ona wygląda w rzeczywistości? Czy można dogadać się na inne warunki niż 4tyg pracy-1odpoczynek? Pomijając zarobki, lepiej się pracuje na bazie czy za granicą? Gdzie większy stres, więcej nieprzewidzianych sytuacji? Gdzie praca jest bardziej doceniana?

Emilia Nowy wpis

Dzień dobry, potrzebuję się dowiedzieć na jakie warunek pracy może liczyć teraz automatyk. Jest dostępna oferta na takim portalu, myślę ze mój partner jest wpasowany w wymogi. Ciekawe ile teraz zarobi i przy jakich tegorocznych warunkach?

Bonus Nowy wpis

Witam.Czy firma Rs wypłaca chorobowe i urlopy,czy kombinują jak każda inna firma z tej branży?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie RSTECHNOLOGY Adam Rachfał na stanowisko Spawaczy – do przyuczenia RSTECHNOLOGY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Hela

Witam. ;) zauważyłam, że specjalista ds. HR jest poszukiwany. mam na myśli te ofertę wskazana w linku z jednego wątku. Zastanawiam się czy to jest poszerzanie zespołu czy nastąpiła jakaś rotacja? Chyba ze z tego stanowiska można jeszcze gdzieś wyżej w strukturze awansować? jeśli tak to na jakie dostępne stanowiska? Warto aplikować?

CV

Witam, @Pracodawca czy w tej chwili jest prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora CNC? Badz inne stanowisko produkcyjne oparte na sterowaniu podobnym urządzeniem produkcyjnym?

@CV

Dzień dobry, wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kariera. Link: https://rstechnology.pl/oferty-pracy/ Pozdrawiam

Mikołaj

Witam chciałbym do firmy rs technology na stanowisko pracownik ochrony ale oferta jest już chyba nie aktualna ponieważ nie ma na stronie firmy z ofertami pracy. czy mogę złożyć cv w kadrach i czekać na stanowisko wyżej wymienione gdyż interesuje mnie praca pracownik ochrony obecnie posiadam stopień niepełnosprawności umiarkowany schorzenia specjale, chyba że firma rs technology nie zatrudnienia niepelnosprawych proszę o wiadomość co muszę zrobić dziękuję

@Mikołaj

Dzień dobry, na ten moment rekrutacja została wstrzymana, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby Pan takie CV złożył. Można to zrobić bezpośrednio w siedzibie naszej firmy bądź drogą mailową na adres: rekrutacja@rstechnology.pl (proszę dopisać, o jakie stanowisko chodzi). Pozdrawiam

Widzę, że ktoś gospodarczym się interesuje, a co z konstruktorem? Wiem, że na takim portalu ze 3 miesiące temu wisiało ogłoszenie ale teraz gdy spojrzałem tutaj w zakładce z ofertami tez cos się znalazło. Nie ma niestety widełek płacowych. Czy ktoś je kojarzy i mógłby się odnieść? W razie czego jakie pytania mogą teraz paść na rozmowie?

Jaki dress code obowiązuje w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Szybki

Ile jest zmian w rs technology od której godziny i czy soboty wszystkie pracujące

Welder

Firma fajna tylko są pewne osoby które psuja relację międzyludzkie oby ten osoby wyleciały

Wysoki

Czy firma zatrudnia obecnie osoby czy potrzebują pracowników i jakie umowy czy o pracę czy zlecenie

@Wysoki

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej: www.rstechnology.pl . Kwestia rodzaju umowy jest do ustalenia. Pozdrawiam

Nic

Placa minimalna i nic więcej porażka

@Nic

Dzień dobry, poziom wynagrodzenia zależy od umiejętności, kwalifikacji i doświadczenia pracownika. Pracownicy posiadający specjalistyczną wiedzę i umiejętności mają możliwość negocjowania lepszych warunków finansowych. W przypadku wątpliwości, co do swoich zarobków, zapraszamy na rozmowę. Pozdrawiam

Ognisty

Czy jest możliwość rozwoju w firmie czy tylko placa minimalna bony na święta możliwość awansu jak z umowami na ile podpisywane czy okres miesiąca i zwalniają

Czy w RSTECHNOLOGY jest umowa o pracę i na jaki okres czy jest okres próbny ile czeka się na odzew po wysłaniu cv

Alicja

Jak długo trwa okres rekrutacyjny w firmie po wysłanie cv na ofertę pracy ile trzeba czekać na odpowiedź czy jest przeprowadzana rozmowa czy nie ma odzewu po wysłaniu cv na daną ofertę pracy

Bogdan

Czy Firma RSTECHOLOGY chętnie zatrudnia osoby niepełnosprawne

@Bogdan

Dzień dobry, wszystko zależy od specyfikacji danego stanowiska oraz stopniu niepełnosprawności. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej. W razie pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: +48 16 677 47 66. Pozdrawiam

Wojtek

Czy na stronie firmowej rstechnology oferty pracy są aktualne w zakładce praca czy można składać cv na wybrana ofertę czy trzeba najpierw dzwonić

@Wojtek

Dzień dobry, wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie WWW są aktualne. Pozdrawiam

Woda

Czy firma rstechnology zatrudnia osoby niepełnosprawne i ile jest zmian

Karol

Ile jest zmian w rstechnology od której godziny czy po 8 czy 12 godzin na stanowisku szlifierz lub spawacz

Zostaw merytoryczną opinię o RSTECHNOLOGY Adam Rachfał - Gniewczyna Łańcucka

• Jak się pracuje w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Zobacz opinie na temat firmy RSTECHNOLOGY Adam Rachfał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RSTECHNOLOGY Adam Rachfał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RSTECHNOLOGY Adam Rachfał