Opinie o Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol w Bukowno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol w Bukowno

Ex Pracownik Nowy wpis

Żenada żenada żenada i jeszcze raz żenada. Za dni urlopowe nie wypłaca pieniędzy, przy rozwiązywaniu umowy stos papierków, w których znajduję się informacja o tym, że wykorzystałeś rzekomo dni urlopu, czekasz na pieniądze dwa lata i ani widu ani słychu. Pozdrowienia z Gdańska :)

Na jakie benefity można liczyć w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol?

Nowy Nowy wpis

Mam zamiar przyjąć się do tej firmy jako operator warto i czy wynagrodzenie jest na czas może ktoś się wypowiedzieć ????

Czy w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol?

Tensamnick

Napisz jeszcze raz ale oddzielone w stacjach bo admin usuwa

Łodzianin

Cześć wszystkim:-) znam Piotra czyli mojego byłego pracodawcę i to co piszecie jest trochę nie na miejscu uderzając w sedno sprawy chodzi o to że Pan Piotr daje wam szansę abyście się nauczyli zawodu ale wy teraz wylewacie swoje żale że daje was na głęboką wodę właściwie miałem to samo ale dzięki temu nauczyłem się roboty! Nie rozpisując się Pan Piotr jest osobą normalna w firmie TRANSPOL Piotr Małysa można się nauczyć nie tylko pracy ale i zarobić. Wiadomo że czasami jest zgrzyt bo nie każdemu można dogodzić ale jak dla mnie jest gość w porządku tym bardziej że daje wam możliwości.

Kamila
@Łodzianin

To już chyba nie masz wyjścia i powinieneś napisać, ile może mężczyzna zarobić. Nauka nauką, a w inflacji doświadczeniem móĵ partner dzieci nie wykarmi. Tak że będę wdzięczna za kwotę w PLN i mam nadzieję, że nie będziesz gołosłowny.

Tensamnick
@Kamila

Zarobki około 26 max 28zł bardzo słabo

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol w miejscowości Bukowno? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Łodzianin

Jestem w razie czego zapraszam do kontaktu.

Wiktoria
@Łodzianin

Te maszyny, o których ktoś kiedyś pisał, to faktycznie są w tak opłakanym stanie? Co tak właściwie wchodzi tutaj w park maszynowy?

Koparkowy
@Wiktoria

Wiktoria odpowiadając na twoje pytanie, ja osobiście uważam że maszyny są jakie są może nie są nowe ale czasem warto było by się zainteresować że coś nie działa. Warto było by zwrócić uwagę na liny ,które są na bębnach np. Zawiesia że są już rozciągnięte za bardzo i nie mogą już być użytkowane ale każdy ma to gdzieś ;-) park maszynowy jest duży ale co z tego jak nikt o to nie dba. Jeżeli ma Pani więcej pytań to zapraszam do kontaktu pod adresem email: obywatel.malopolski@onet.pl

Janusz
@Koparkowy

A pracownicy to w ogóle mają wiedzę jak korzystać z tych maszyn?

Dawid
@Janusz

Niektórzy mają pojęcie nie którzy nie zależy jak na to spojrzeć. Są osoby które nie mają pojęcia ale chcą się uczyć.

Wiktoria
@Dawid

To nie ma tu prewencyjnych, przymusowych szkoleń? Bo może w razie czego by się przydały?

Porażka

Kilka słów o firmie Transpol. Pracodawca obieca ci wszystko, tylko przyjdz do roboty. A później cię zaora. Zapomnijcie o wolnym soboty i niedziele są wasze.Praca po 12-16 godziny. Pracodawca to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Szkoda zdrowie na te pracę.

operator

Pracuje u niego kilka lat to jest jego wina że wszystkim daje szanse Ale jak można kogoś traktować poważnie jak przychodzi człowiek do pracy uważający się jako operator a tankuje paliwo diesla do zbiornika hydraulicznego

Operator sennebogen

Szef to furiat. Maszyny zaniedbane, w większości to złom. Niedoświadczonych pracowników od razu wpuszcza na głęboką wodę i zostawia bez przyuczenia. Zatrudnia wszystkich i potem ich wyzywa od (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol - Bukowno

• Jak się pracuje w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol?

Piotr Małysa Firma Handlowo-Usługowa Transpol
  • Sławkowska 345