POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

@farciarz czy długo pracujesz już w firmie POLMLEK/FORTUNA? Widzę, że Tobie nie przeszkadzają GPSY. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Te informacje pomogą osobom aplikującym do POLMLEK/FORTUNA.

Bartek Wlkp

gpsy założyli teraz kazali założyć jakieś inne jeszcze trochę to piernac nie będzie można bo tak wywijają.pozdro

farciarz
@Bartek Wlkp

hehe ...jak ludzie nie potrafią inaczj, to trzeba z GPS. Poza tym, jak liczyć np. czas pracy takiego handlowca, który ciągle jest w terenie? Na słowo to się nie da. Te GPSy to z jednej strony forma kontroli, z drugiej strony forma dbania o pracownika, żeby nie czuł się poszkodowany i miał dobrze wyliczony czas pracy. Swoją drogą uważam,że jak się komuś chce pracować i pracuje tak jak powinien to żaden GPS mu niestraszny.

@Jagna34 widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie POLMLEK/FORTUNA. Czy powiesz coś więcej na temat warunków pracy? Jakie stanowisko obejmujesz? W jakich godzinach pracujesz? Czy są jakieś benefity? Czy długo pracujesz już w tej firmie?

Jagna34

Rewelacyjna firma, rewelacyjna atmosfera i zespół, który widać czego chce. Jestem bardzo zadowolona, że tutaj trafiłam, mimo że wiele osób mi odradzało tą firmę. Przekonałam się na własnej skórze, że warto iść za głosem własnego "ja" i nie słuchać innych. Firma odpowiada moim ambicjom, widać jak szybko się rozwija i daje mi możliwość rozwoju zawodowego.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa typowa jak na kazdej rekrutacji

Pytania o doświadczenie , osiągnięcia , mnóstwo pytań ,atmosfera w porządku , bez stresu . Przedstawienie oferty od firmy , 3 miesiace na próbnym z niższą pensją ( mniej wiecej tyle co kasjerka w markecie ) potem ciut więcej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nicky

Ogólnie jest ok. Nie ma się czego doczepić. Firma jak firma, jednym się będzie bardziej podobać, innym mniej. Ja jestem zadowolony i nie szukam zmiany.

ojojoj ;)

Jest naprawdę dobrze. Firma przeszła jakiś czas temu zmianę na lepsze. Przyszli nowi ludzie, którzy wnieśli swoje pomysły i energię do zespołu. Chyba tego Polmlek potrzebował.

W Polmleku odnalazłem siebie, uciekałem od dużych korpo które wysysają życie z człowieka i trafiłem tutaj. Zadowolony jestem z pracy, proces rekrutacji był trochę długi (i to chyba jedyna wada tej firmy), ale finalnie nawiązaliśmy współpracę. Atmosfera w pracy jest dobra, sporo akcji harytatywnych robimy i rośniemy w siłę. Export rządzi! ;)

gosc
@Paweł

ile trafał proces rekrutacji? jak długi czas minał odkad wysłałeś CV?

janek

Jestem jednym z dostawców, firma jest OK. Współpraca dobrze się układa i nie szukam żadnego innego. Ludzie którzy tam pracują raczej też spoko. Nie słyszałem złych opinii o firmie

Agnieszka

Byłam na rozmowie. Wszystko wygląda obiecująco, widać że firma się rozwija. Z tego co mówili na rozmowie, można wnioskować, że dają duże szanse na rozwój zawodowy i chcą budować stabilny zespół.

Anka

Ja jestem zadowolona z pracy w Polmleku :) Dołączyłam pół roku temu. Praca jest wymagająca, czasami się człowiek stresuje jak coś nie wychodzi, ale mamy kilka fajnych i życzliwych osób, które pomagają takim żółtodziobom jak ja byłam ;) Przed rozmową kwalifikacyjną czytałam jakieś negatywne opinie, ale nic z nich się nie sprawdziło :) wszystkim którzy mają propozycję pracy w Polmleku - ludzie, to całkiem fajna firma więc się nawet nie zastanawiajcie 3:)

Ferdynand

Jak najbardziej ok.

świetna atmosfera, super ludzie :)

mareks

super pracodawca polecam :)

Mater

Wszystko w porządku. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu

Super współpraca, najlepszy okres w moim życiu.

Ok dziękuję, to już ostatnie pytanie jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne? Ciężko jest?

@Zainteresowany

Nie wiem z kim będziesz rozmawiał. Ze mną rozmawiał Piotrek z HR. Rozmowa była OK, atmosfera też. Wiadomo, trzeba było coś sobą zaprezentować, bo do exportu czy marketingu nie można być zupełnie zielonym. Jak masz doświadczenie i chęć pracy, to będzie Ci u nas dobrze.

A dużo osób pracuje w dziale?

@Zainteresowany

Wiesz, my siedzimy trochę w innym miejscu niż marketing, ale kilka osób jest

area export manager

Ile zarobisz, to ciężko powiedzieć. Pracuję w exporcie w Polmleku i jestem zadowolony. W marketingu od niedawna mamy nową dyrektor i zmienia się wiele rzeczy na lepsze, fajnie z boku to wygląda dział wydaje się dobrze poukładany, atmosfera jest fajna, ludzie nawet chodzą uśmiechnięci co kiedyś się nie zdarzało ;)

Poszukują do marketingu jaka atmosfera? Ile można zarobić? Warto składać cv?

Gonzo

Chciałem się zapytać jak wygląda praca w laboratorium? Jakie warunki trzeba spełnić żeby tam się dostać? :)

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak się pracuje w POLMLEK/FORTUNA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMLEK/FORTUNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMLEK/FORTUNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA