Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski

Jakie są mocne strony pracodawcy Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski?

Zadowolony klient Nowy wpis

Witam. Ostatnio od Pana Żbikowskiego miałem przyjemność współpracować z operatorem pompogruszki oraz brygada kierowców w miejscowości Osielsko. Firma widać że zwarta i każdy wie co robi. Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejście do klienta. Jeżeli szef firmy czyta ta opinię, wnioskuje jako zadowolony klient o premie dla tego pompiarza gdyż wykazał się on profesjonalizmem, uśmiechem i kultura. Sprzęt nowy , zadbany widać że firma jest profesjonalna i ma fantastyczne podejście do ludzi.

Mari Nowy wpis

Nie przyjmują kierowców teraz? W necie widać tylko stare ogłoszenie na kierowcę pompy do betonu, zresztą ktoś się tu pytał o stawki, wtedy to było 3 500–8 000 zł brutto. Wiem, że teraz 3 600 brutto jest minimalnej, więc widać, że te są stare, ale zawsze to jakieś pojęcie daje, ile można mieć za kółkiem.

Beton

Pracodawca godny polecenia pieniądze na czas. Zawsze można usiąść i pogadać jak jest jakiś problem.Normalny gość.

Zbyniu Nowy wpis
@Beton

Jak już wspominasz o pieniądzach to powiesz jakie są zarobki? Interesuje mnie praca kierowcy i chciałbym widzieć jaka dniówka i jaki system pracy. Często są zjazdy do domu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski?

Transport Ciężarowy Tomasz Żbikowski