Opinie o Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz w Klwów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz w Klwów

alojzybąbel Nowy wpis

Człowiek wziął auto do wymiany uszczelki pod głowicą w samochodzie 30-stoletnim. Umawiał się na kwotę 1800zł. Nie informował w ogóle o tym co będzie robił dodatkowo i czy wyrażam zgodę na robotę dodatkowych rzeczy. Słowem robił to co sobie wymyślił a na koniec powiedział za to 2600zł. Nie zgodziłem się na tą kwotę więc auto stało u niego przeszło pół roku a ja rozważałem czy iść do sądu. Dodatkowo po złości podmienił dobre części. Miałem założone nowe tarcze hamulcowe, które mi podmienił na jakieś stare pordzewiałe. Podmienił mi też alternator na jakiś używany. Koniec końców zapłaciłem mu tyle ile chciał bo nie miałem wyjścia. Nie chciałem tracić kolejnych kilku lat w sądzie. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tym człowiekiem. Jakość usług: Niska

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz w miejscowości Klwów? Nadal nie ma informacji od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz - Klwów

Gold Serwis Dąbrowski Grzegorz