Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

PanMarcinxD

Witam wszystkich! Mam pytanie jeśli chciałbym pracować za niedlugo musiał bym zostać pokierowany przez kordynatora czy raczej agencję pracy? I tu drugie pytanie czy ktoś byłby łaskawy podać numer to kordynatora, wiadomo wszystko po znajomości, lecz może ktoś łaskawy pomoże:D

Kris13

Witam, stanowczo odradzam prace w skodzie za pośrednictwem manpower po prostu nie szanują ludzi pan koordynator Maciej N. kłamca i nierób. (usunięte przez administratora) z podwyżkami i przesuwają je z miesiąca ma miesiąc. Praca jak inne nie dadzą kasy za darmo. Ale omijajcie manpower. Najgorsza agentura w skodzie.

Bartek

To zakład który obiecuje non stop że pod skodę a 4 lata mija a tu zwolnienia , agentacja pracy to banda (usunięte przez administratora) manpower tobą to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) najbardziej ta najgorsza agencja pracy w skodzie

Skoda mlada boleslav

Witam, jestem pracownikiem tej firmy, zatrudnionym przez agencję pracy. Zarobki w tej firmie oscylują od 25.000 Kc do 30.000 Kc wzwyż (w zależności od ilości premii oraz dodatków), za każdy przepracowany dzień przysługuje bon żywnościowy (strawinka) o wartości 45 Kc, posiłki w kantynie zakładowej Skody są ze zniżką a cenowo obiady wynoszą już od 30 Kc za danie główne oraz 5 Kc za zupę. Kontakt warunkiskoda@wp.pl

Jakub
@Skoda mlada boleslav

Dziendobry mam zamiar jechać w tym miesiącu przez agencje trendwalker. Trochę mnie odstraszają te komentarze. Proszę mi powiedzieć czy wypłaty są uczciwie i na czas? Jak nazywa się hotel dla pracowników ? Nie spodziewam się jakiś luksusów, ale chciałbym go obejrzeć za nim zamieszkam.

@Jakub

Witam, czy Skoda Auto w Kvasiny zatrudnia pracowników tylko przez agencje pracy? Czy jest możliwość na umowę bezpośrednio u nich? Ktoś się orientuje?

Wiem co je

To w większości prawda co napisał w założeniach, w Skodzie czyli i w ich agencji jest nawet więcej, teraz druga strona umów, czyli warunki mieszkaniowe, ile na prawdę dostanie na rękę pracownik i za co i ile zostanie mu potrącone (dojazd,hotel, nie wiem co z ubezpieczeniem, tylko zakładowe zbiorowe, czy ubezpieczenie zdrowotne ogólne, to jest cholernie ważne!) i jak będzie traktowany przez koordynatora, oczywiście to działa we dwie strony. A tak to wcale nie musi to być copywriter na zlecenie. Także to prawda, ale o prawdzie równoważącej to czeskie eldorado nie wspomniał....

Mario555
@Skoda mlada boleslav

Witam Czy otrzymaliście bonus letni w 2020? Czy tez tlumaczono kryzysem i nie zaplacili?

skodows
@Mario555

Do teraz,18:00 dnia 15 czerwca nawet listkow nie ma w MBoleslav. Powino byc mimo kryzysu. to tylko 10000 koron a plan zrobiony był

Skodows
@skodows

Bonusy wypłacają po wolnym w Skodzie czyli okres lipiec sierpień, więc cofam. Trenkwalder dostał

Wózkowy

Zapomniałem dodać że będę pracował przez Agencję DP Work . Więc prosił bym o wszystkie informacje jakie będą mi potrzebne

Wózkowy

Witam, jak wygląda praca na logistyce?? Jakie zarobki na rękę będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Oczywiście dostalem już propozycje przystąpienia do pracy od następnego tygodnia . Będę dojeżdżał do pracy codziennie . Będę naprawdę wdzięczny za każdą informację

Ninja

Witam pracowałem 9 miesięcy .. praca wymagająca i w zależności od stanowiska ciężka lub lżejsza akurat byłem na logistyce w po dwóch miesiącach 8 stanowisk duże zamieszanie i nie ład a od pracownika wymagają Bóg wie co ... Broń boże cos się zepsuje przychodzi dwóch pod krawatem o presja ... Co do wypłaty namniejsza była 4200 zł najwyższą 6200 na święta czasem dziwiło mnie to że z ludźmi którymi się zatrudniałem pracowaliśmy na tej samej zmianie wypłaty się różniły i nieraz były problemy z bonusami

Wojtas555

Witam a ja proszę wszystkich rodaków o sprawdzanie co podpisali za umowy żeby nie było płaczu że nic nie liczy się do renty ani emerytury na umowach w Polwce podpisanej.Bo Czechy się śmieją z nas w Niemczech.

Mają w ogóle zamiar zamknąć zakład na jakiś czas w tej sytuacji... Przecież tam pracuje od groma ludzi. Zdają sobie sprawę z ryzyka? Zamkną dopiero jak będzie już wirus i połowa pracowników zarażonych????

Martin835

Witam czy ktoś może się orientuje czy w Lutym są przyjęcia do Skody chodzi mi dokładnie o Kvasiny??? z góry dziękuję

maniek

Witam wszystkich. Jakie polecacie agencje pracy do Skody? Bo bezpośrednio chyba nie ma takiej opcji? Chodzi też o zakwaterowanie, czy jest tylko ubytownia czy mają też mieszkania w dobrych warunkach? Ile można zarobić na początku, czy warto? Chciałbym wyjechać z dziewczyną.

Pracownik Montażu

Moi drodzy a wiec tak jestem tutaj na portalu pierwszy raz zeby wyrazic swoja opinie odnosnie pracy. Pierwszy raz ale to nie znaczy ze nie mialem juz doczynienia z agencjami pracy w roznych krajach niemcy holandia bo tam juz pracowalem ,lecz to co zobaczylem i przezylem teraz tutaj w Czechach przez agencje Trenkwalder to istne pieklo kompletnie nic sie nie zgadza co w ogloszeniu poza tym ze pracuje sie w Skodzie .Warunki mieszkalne tragiczne wrecz nieludzkie jezeli chodzi o ubytownie. Do tego jakies smieszne przerzuty z jednej na druga bez zadnego uzasadnienia gdzie co jedna to gorsza.Agencja Trenwalder to (usunięte przez administratora) kompletnie nie stosuja sie do warunków jakie wyznaczyli sami !Ł(usunięte przez administratora)odsumowujac szczerze odradzam prace przez ta agnecje w mladzie boleslav w skodzie bo jedynie co mozna doswiadczyc to rozczarowanie flustracje nerwy i stres a nie pieniadze (usunięte przez administratora)

olop

Siemka wszystkim Mlada Bolesław -wózek widłowy ....macie może jakieś konkretne info o tej robocie ? Ktoś już ma to za sobą ? Proszę o informacje Pozdr Najlepszego w Nowym Roku ;-)

Lukas
@olop

Siema ja rowniez jade do Mladej na wozek tylko 13 stycznia

walwal
@olop

co chcesz wiedzieć kolego? Robota fajna, nie przepracujesz się, to na bank. Pracuję pod dp work mają 2 koordynatorów którzy rozmawiają w jakimś stopniu po polsku, jeden to chyba nawet polak. Ja tam nie wiem, niektórzy wrzucają na nich, ale mi się tam wszystko zgadza z tym co miałem w ofercie.

Zbyszek
@walwal

Hej mam pytanie nie pracowałem przy zespołach samochodowych itp wiekszosc wykończenia wnętrz chce coś zmienić i pójść na przód myślałem o pracy w Czechach jednak mam obawy że sobie mogę nie poradzić z czymś czy może ktoś coś doradzić wiadomo wszędzie się pracy nauczysz jednak chce się poradzić kogoś normalnego a nie kogoś kto mi piszę że wypłaty nie dostał 3 mce te brednie nie da się słuchać dziecko by wiedziało co zrobić gdyby było głodne należy współczuć komuś kto 3 mce nie dostał wypłaty. Proszę o jakieś namiary

werker
@Zbyszek

Hej Zbyszek, praca na taśmie w produkcji samochodowej, nie bierze pod uwagę w ogóle co wcześniej robiłeś zawodowo. Jak trafiasz do Skody masz 3 dni szkolenia i weryfikacje manualne, ja miałem dodatkowo tzw "prądy" czyli badania na coś tam neuro czuciowe zdolności, nie pamiętam teraz. Oraz sam się przekonasz czy dasz radę kręcić śrubokrętami, kluczami, wkrętarkami itp, plus ogarnięcie jakiegoś tempa przy tym, gdyż taśma jak wiadomo się przesuwa, w skodzie przesuw to bodajże 3 albo 4 minuty. Na początku możesz trafić wszędzie, ja biore pod uwagę fakbrykę w Kvasinach. Wszędzie czyli o ile to nie logistyka na każde stanowisko montażu. Bo tak na prawdę to taśmy montażowe, to jest montaż, produkcja podzespołów to inna bajka, ale też wokół bywa jak np osobna fabryka foteli do skody. Gdy przejdziesz piekło psychofizyczne i zaadaptujesz się w tym środowisku (na prawdę różne) i wdrożysz się w ten system pracy, czyli mozna powiedzieć w skrócie ciężka praca przy taśmie, dojdziesz sobie własnych układów u majstra i jak będzie w porządku, a sporo majstrów jest ok, kilku wrednych jak wszędzie i nie chodzi o donoszenie!!! Tego nikt nie lubi, kazdy powinien sam załatwiać swoje sprawy, chyba że chodzi o łamanie prawa to co innego. To pogadasz z majstrem który dział by Tobie pasował, ale najlepiej przejść z fazie nauki przez jak najwięcej, by się sprawdzić, wdrożyć i robić. Wszystkie instrukcje masz, praca nie jest jakaś trudna choć bywają usterki nawet własne "poszkodzenia" i umiejętność pracy zespołowej i samodzielność myślenia w zakresie technik pracy, Warunek przydatny, to dobra ekipa i ktoś kto Cię dobrze nauczy, właściwie pokaże bez darcia ryja i intryg, które zdarzają się zwłaszcza wśród Polaków. Co jeszcze na pewno to że masz cywilną odpowiedzialność jeśli bierzesz udział w montażu zespołów jezdnych, oraz dokumentacja z Twoich szkoleń i pierwszych egzaminów przed stanowiskowych zostaje w Skodzie na zawsze. Tak samo dokumentacja pracownicza, możesz dostać bana na wszelkie oddziały skody jeśli coś poważnego odstawisz, bywali giganci. teraz różnica między agenturą pracowniczą a bezpośrednim kontraktem jest zasadnicza, ale od czegoś trzeba zacząć, więc wybadaj która agentura jest najmniej podejrzana i przez nią aplikuj. Później możesz aplikować bezpośrednio ale warto poznać język lokalny czeski który jest do ogarnięcia na prawdę szybko. A reszta, jak dogadasz sie z kolegami z pracy, poza pracą (pewnie ubytovnia) hotel robotniczy i jak się będziesz prowadził i w co inwestował i ile to już Twoja osobista rzecz.

Zbyszek
@werker

Dziękuję werker za opis zrozumiałem wszystko teraz wiem jaką decyzję podjąć pozdrawiam

Zapraszam wszystkich z forum.na fb Dojazd skoda kvasiny . Znajdziecie tam dojazd i oferty pracy w Kvasinach i okolicach.

Pytanko

Siema wszystkim, mam pytanko, mianowicie popracowalem tydzień w kvasinach przez trankwalder, wykruszyła się ekipa i musiałem zrezygnować i nie zdążyłem podać numeru konta, i teraz przechodząc do sedna sprawy jak mam odebrać swoje wynagrodzenie? Z góry dzięki za pomoc

Krzychu

Mam pytanie chce podjąć pracę w Czechach jaką agencjie polecacie jakie są warunki bytowe podejście personelu czy ktoś coś może polecić pomoc jakąś propozycjia

Lapaze

Cześć dziś 20. 12.2019 godzina 17:45 przelewu nie mam na koncie pracuje w GP Work u smoly w kvasinach jestem na chorobowym od początku listopada do końca grudnia i GP Work powinien zapłacić za dwa tygodnie a resztę to ten ZUS czeski. Dzwonię do smoly i nie odbiera, i co tutaj chodzi miał ktoś podobnie lub nie otrzymał też dziś wypłaty proszę napiszcie jak to jest z doświadczenia. CZEKAM NA ODPOWIEDZI

manpower
@Lapaze

powyżej 3 tygodni chorobowego musisz osobiście udać się do swojej firmy która cie zatrudnia i wypełnić formularz w którym podajesz swoje dane osobowe i nr konta inaczej nie przeleją ci pieniędzy za chorobowe powyżej 21 dni takie są procedury i nikt nie informuje o tym bo każdy ma to w dupie,ale ta kasa tam cały czas jest,kumpel miał zawał i mu wypłacili za 4 miesiące

Mega
@Lapaze

Zawalisty pracownik z ciebie. Serio zachotowales czy jak wszyscy walek? Jak od poczatku listopada na zwolnieniu to juz cie 7 razy zwolnili, w Czechach moga i dobrze, bo przynajmniej nie ma walkow że zwolnieniami. Bo Polacy mysla ze sa najmadrzejsi idac po 3 dniach pracy na zwolnienie. Walic takich ludzi!

Njick

Ile netto na rękę w pierwszym miesiącu bez bonusów? *na produkcji

Robert

Jak obecnie wygląda praca na produkcji w Kvasinach? Typowa linia produkcyjna. Wysłałałem zgłoszenie. Jak z zakwaterowaniem? Ktoś coś na szybko podpowie?

freewerker

Nie wiem jak jest teraz w mojej kochanej skodziance - kuźni charakteru i rehabilitacji fizycznej albo śmierci , ale zasada jest podobna wszędzie. Odpowiedz sobie na pytanie jak chcesz żyć, gdzie i co chcesz lub możesz na początku robić, by po czasie próby- w armii to okres przygotowawczy (3 miesiące, potem 5 lat) zacząć żyć w rytmie, systemach, albo kręgu. Podstawa to plan dalekosiężny, podstawą jest własne na początku wynajęte mieszkanie (agencyjne ubytownie to dno bytowe), własne ubezpieczenie, choć w Czechach niegdyś te "skodowskie" dawało rade - bynajmniej do wypadków, czy chorób mniejszych lub większych. Ale i składanie na emeryturę jest bardzo ważne, nie myśli się o tym jak się goni za egzystencjalnymi sprawami,kiedym młodzi! Co do Skodzianki - gdyby Czechom pozostawić Nią rządzić, mieliby problemy w produkcji bryloczków do kluczy z logiem Skody. Jest to firma już niemiecka, warto znać ten język, angielski podstawą, czeski ogarniesz w przeciągu 3 miechów. Wszędzie, ale to bez względu na lokację i kraj, jak się chcesz dogadać i sprzedać swoje talenty i przede wszystkim zdecydujesz się co chcesz robić i będziesz robić to perfekcyjnie zawodowo - dogadasz się bez zbędnych operacji rodem mentalności polskiej, czyli nie (usunięte przez administratora) kogokolwiek, nie wchodząc w (usunięte przez administratora) komukolwiek. Jedyny warunek - chroń nas Boże od patologii! Unikać, samemu nie być. Ja staż w Skodzie chwale sobie z biegiem czasu, mialem czas by z Kamaradami przed pracą, po pracy, albo jak trzeba zamiast pracy, chodzić po skansenach, górach, zamczyskach itp, Czechy to magiczne i piękne miejsce. Ludzie też inni, uśmiech, przywitanie się, to czerpią z cywilizacji zachodniej. Polacy wciąż się uczą i nie potrafią zmienić mentalności. Polacy są niezastąpieni w boju, pracy, fachowości, norm które sami podbijają nie myśląc o potomnych, ale tam gdzie próbują rządzić - unikać najlepiej. W razie co Skoda robi wewnętrzne kursy np na logistykę. Dogadujcie się z majstrami, na miejscu, na gorąco o możliwościach. Pozdrawiam z linii produkcyjnej elektrycznych samochodów EU TESLA! Przygotowanie i staż w Skodzie w Kvasinach, 3400 euro na rękę i to nie są najwyższe zarobki, mój kolega ma 4x więcej, ale On inżynier, ja tylko mechanik logistik i wszystko co mogę umieć to robię........Zacznijcie szlifować swój charakter w takich fabrykach, interesować się tym co Was otacza, "utachowaczki", śrubki, moduły itp!

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.