Skoda Auto

Kvasiny

Opinie o Skoda Auto

Mati92 2016-12-29 19:40
Witam wszystkich. Po nowym roku mam wyjechać do pracy w Czechach w Skodzie z agencją pracy EXPRESS PEOPLE . Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tego pośrednika i ogólnie jak ma się rzeczywistość w Skodzie i hotelu. Naprawdę zależy mi na prawdziwych odpowiedziach
Wyje wyje mam 2016-12-29 23:11
Gdzie w polsce na produkcji taka sama kasa? bo u nas w okolicach do 100 km max 1700 zł gdzie trzeba dojechać jeszcze 70 km
Kamcio90 2016-12-31 17:08
Ile tak naprawdę można tam zarobić netto razem z premiami itd. Interesuje mnie praca w skodzie ale nie wiem czy się opłaca. I jak wygląda sprawa z nadgodzinami czy w ogóle są jak są to czy dla chętnych czy przymusowe.
pracownik skoda.cz 2017-01-02 12:13
Nie polecam pracy tam z tego względu że rekrutuje POD FIRMA i tam max zarobisz 2500 na rękę więcej nie wyciągnięsz nie ma sensu tam robić za taką kasę na lince gdzie pot leci z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A inni co są pod skoda to mają ok 4 tyś zł i wszystkie dodatki a wy robicie POD FIRMĄ i myślicie że kiedyś będziecie pod skoda możecie zapomnieć o tym tylko 10 osób na 1000 przechodzi pod skodę. Szukają jeleni za darmo i tyle dobrze że tam już nie pracuje tylko w pl hura hura narka!!
nowy 2017-01-02 15:05
EXPRESS PEOPLE s.r.o . A co powiecie o tej firmie mam jechac 10 stycznia.
jebać hruszke 2017-01-05 15:27
Ospro i Daha Real to ładnie mówiąc: Szmaty.
Wraz z nowym rokiem do domu przyszło mi pismo z ktorego wynika, że moja karta ubezpieczeniowa rzekomo ważna od 31.02.2015 do 31.02.2018 była ważna jedynie miesiąc od założenia czyli:
przez rok pracy raz miałem przejechaną nogę widlakiem, raz spadł na mnie regał - wtedy moja karta była już nie ważna. i zapłacę: za ambulans, za prześwietlenie, za to i za tamto - łącznie 4 tysiące koron, bo ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szef agentury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dorabia się na ludzkim nieszczęściu.

Hruszka, Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pozdrawiam.
voldemort 2017-01-06 13:20
najgorsza agencja w Czechach, mówie to z czystym sumieniem, wydymają cię na 100 procent ! Radzę poszukać zatrudnienia u innych. Nie znam człowieka, który jest z nich zadowolony
Mxx 2017-01-06 22:42
Wyjechałeś już? Mógłbyś coś opowiedzieć jak tam jest? Też się zastanawiam, a prawdy cieżko się dowiedzieć.
SEBA 2017-01-07 16:29
pany jakie sa warunki na hotelu ???
voldemort 2017-01-11 21:34
Zależy przez jaką agencję jedziesz trenkwalder, manpower i dpwork ci załatwią kwaterę obok zakładu, jak przez SK Express to 50 km będziesz dojeżdżać codziennie. Warunki takie, że kwaterują we 3 osoby na pokoju, jak normalnie pracujesz to Cię przeniosą na lepszy hotel, dpwork ma nawet mieszkania wykupione ale musisz się starać aby tam trafić. Różni ludzie się zdarzają, ja akurat mieszkam z Czechami i mamy super atmosferę, gówna prawda że nas nie lubią, jak piszą po forach.
Hejka
wnted 2017-01-11 23:17
Siemka,

Mam zamiar zacząć pracę od lutego, ile tak na czysto zarabia się na miesiąc? Bo mam jechać przez Manpower i twierdzą tam, że 3400 na rękę. Za bardzo nie chce mi się wierzyć wiec proszę o wypowiedź. Dodam, że będę dojeżdżał z Kudowy.
Willy 2017-01-13 14:17
teraz dali podwyżkę , tak że tak powinno wychodzić ale dopiero po 3 miesiącach. Nikt jeszcze tu nie dostał wypłaty za nowy system pracy, dlatego też jest nam coś konkretnego powiezieć.
12345 2017-01-16 18:50
Dostal ktos propozycje na wyjazd z manpower do Kvasin? Miałem dostać więcej info na maila i cisza...
Pracownik zx 2017-01-17 06:21
Po co wy sie tam pchacie, jeszcze rozumiem jak ktos mieszka pod granica i dojezdza ale tak mieszkac tam i zyc to sensu niema.
Fakt zarobisz ta trojke na wstepie ALE za domek trzeba placic, za dojazd w wiekszosci agencji tez na stolowce choc bys sie uparl wydasz minimum 300zl bo praca jest ciezka i jesz 2 razy wiecej oraz latwiej sie tam kase wydaje bo nie placisz gotowka tylko sciagaja ci z czeku pod koniec miesiaca,dlatego srednio tak na czeku po wszystkich odliczeniach zostaje ludziom ok 2 tys jeszcze trzeba wziasc pod uwage ze czechy sa tak 20% drozsze niz polska i jeszcze mieszkasz zazwyczaj z totalna cholota bo tak 50% co tam jezdzi to albo totalni desperaci albo z jakis powodu musieli uciekaja z kraju wiec wybor nalezy do ciebie.
Dlatego nie kapuje po co tam jechac jak tak samo w pl to znajdzie sie robote za 2tys i mieszkasz u siebie bez stycznosci z holota
Jebac manpower 2017-01-18 03:02
Hotelow masz duzo ale odradzam, chyba ze ci nerki nie potrzebne lub inny narząd do przeszczepu
Witek 2017-01-18 17:25
wez mi powiedz, gdzie w Polsce zrobisz 3500 złotych na produkcji ? Jak mieszkasz i jesz u mamusi to owszem, nie ma sensu jechac, co zarobisz w Polsce to wydasz, ale pomysl, ze jakbys chcial sam gdzies mieszkac w Polsce czy w Czechach i tak musisz placic za zakwaterowanie i wyzywienie. Ja wczesniej pracowalem w Czechach i nieprawda ze ceny sa wyzsze - sa takie same, wietnamcy sprzedaja drozej ale w marketach to samo. Myslisz, ze gdzies indzie za granica jest o wiele lepiej ? Moze w Anglii i Norwegii, do Holandii juz nie pojade robic z siebie idiote na zawolanie.
Pracownik zx 2017-01-18 21:50
W pl 3.5 moze nie ale za 2.5 juz bez problemu sie znajdzie a mieszkanie w pokoju z min 1-2 osobami w obcym kraju za 1 tys wiecej które i tak wywalisz w części na współdzielenie pokoju to zaczywiscie szczyt marzen a ceny sa wieksze o ok 20% ktoś nie wierzy na słowo wujek internet zawsze pomocny.

Tak nawiasem wynajecie pokoju w 2-3 osoby bo takie sa standardy w czech to koszt w polsce 200-300zl wiec i tak kazdego pracujacego w polsce stac
Witek 2017-01-18 23:11
Czechy dla mnie nie sa obcym krajem, spedzialem tu juz kilka lat. Jest tak wszystko podobne, jakbys w Polsce mieszkal, z tym ze jest to normalny kraj ! A skad wziales tego tysiaka za zakwaterowania ? 2500 w Skodzie potracaja to daje 400 zlotych. A byles w ogole w Czechach ze stwierdzasz ze ceny sa wyzsze ? Owszem cos jest drozsze, cos tansze, ale zapewniam cie, ze to na jedno wychodzi.
Witek 2017-01-18 23:28
tak nawiasem mowiac, to gdzie w Polsce dostaniesz prace bez doswiadczenia za 2500 ? To sa bardzo dobre pieniadze jak na Polske, mozesz byc nie wiem jak zmotywowany z zapalem do pracy ale proponuja i tak 1700 - 2000, wez z tego zyj, nie mowie o jakims odkladaniu kasy juz.
Pracownik zx 2017-01-19 07:04
Napisałem że 'w części' wywalasz tą roznice w wynagrodzeniu na pokoj a nie w calosci, super ze znasz czechy kilka lat jednak 100% osob tutaj to nie ty, pracowalem w czechach rok ma kraj swojego plusy i minusy ale na stale niechcial bym tam mieszkac, ja jestem z okolic poz tam stawki na produkcji to zazwyczaj 13-14 do lapy plus jakies premie, wystaczy poszukac na necie a nie brac 1 lepszej oferty w samym volkswagen w poz na start masz 3 kola, jak chodzi o inny rejon mam znajomego z wroca ktory robi na jakies produkcji z uszczelkami i ma 2.8 kola, praca w pl jest tylko trzeba poszukac i nie isc jak zbity pies na rozmowe i godzic sie na wszystko.
Dlatego nie kapuje jednego jak ktos juz chce wyjechac z jakis tam powodow to po co pracowac za 1tys wiecej jak mozna za 3tys na zachodzie
lady 2017-01-19 22:23
pracownik zx w poznaniu 3 koła netto w volkswagenie dają na start?
nova 2017-01-23 09:25
A jechał ktos może z firmy Sedulus z Opola?Czy praca jest rzeczywiście na dwie zmiany i po 8 godzin dla kobiet na produkcji i mieszkanie tylko 100 zl?Proszę o odpowiedź
Ladny 2017-01-24 08:50
Ja mam jechać do kvasin z manpower 6tego lutego. Ale z tego co tu czytam to już nie jestem zbyt pewny, wały na kasie, pijanych Rumunow na pokoju bez okien... Groza
Maly 2017-01-24 10:04
Hej ja jadę 6 se. Lutego daj znać na mej.klaudiusz151@Interia.pl
Pracownik 2017-01-24 20:25
Co Wy piszecie. Ja pracuje 9 lat w Manpover i dostałem z bonusem świątecznym 25300 koron. Koledzy. Po kilku latach pracy dostali na wypłatę podobnie lub mniej. Jesteście agitatorami agencji pracy?
txz 2017-01-27 19:14
ja z bonusem świątecznym 28k a pracuje niecały rok w tranwalderze
enduro 2017-01-28 10:57
Witam wszystkich
Moze mi ktoś powiedziec jak wygląda praca w logistyce w kvasinach na wózkach? . Czy lepiej jest na montażu na przykład
Logistyka 2017-01-29 17:24
linkę obsługuje logistyka i zawsze lepiej na logistyce na wózku niż na stojąco na montażu na lince
Pracujący 2017-01-29 17:29
odradzam, w Manpower okłamują, oszukują a na końcu Cię okradną z ciężko zarobionej kasy, te bujdy na temat realnych zarobków to niech sobie w buty wsadzą, ostatnio wymyślili nowy sposób aby okraść pracowników, podnieśli cenę noclegów do prawie 7 tysięcy koron!!!!! za osobę za miejsce, (3 krotnie) dlaczego? bo od stycznia skoda podniosła benefity do 6,5 tysiąca koron, na pasku wypłaty zawsze brakuje kasy, minimum parę tysięcy koron, powód... co miesiąc inny, masakra
Pracujący 2017-01-29 17:34
Skąd Ty masz takie wiadomości, Manpower potrąca od 1 grudnia 2016 z wynagrodzenia 6,5 tysiąca za ubytovnie Hurka, za miejsce!, to samo za miejsce na prywatnych kwaterach wynajmowanych przez Manpower, oszołomy np mieszkają w 10 w mieszkaniu 4+1 i każdy płaci za miejsce po 5 tysięcy koron! co daje 50 tysięcy miesięcznie!!! tak okradają ludzi
zielony yeti 2017-01-29 20:39
Jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Witek 2017-01-30 22:44
Wiesz kolego, nie wszyscy pracują pod Manpower, dużo o nich słyszałem shitu, tak samo jak o Sk Express i Gi Grup, ja w Trenkwalderze robię i ich mogę polecić, mieszkam z gościem z DP WORK i też chwali sobie.
zielony yeti 2017-01-31 18:01
No bo akurat te dwie firmy mają dobrą opinię znam ludzi co tam pracują i jak im powiedziałem ile zarobiłem w innej agencji to Malo mnie śmiechem nie zabili:-)
roberto 2017-02-05 12:57
poszukuje dojazdu z Wałbrzycha do Kvasin. 3 - zmiana. Ktoś - coś?????
roberto 2017-02-05 13:01
poszukuje dojazdu do Kwasin z Walbrzycha do Skoda Auto. Ktoś-coś???
info - roberto_1979@onet.eu
dawid 2017-02-05 18:21
Witam ,posiadam dwa wolne miejsca na grupe 12 , dojezdzam przez stara Bystrzyce kontak dawidfornal89@tlen.pl
Pracownik 2017-02-05 18:56
Wyjechałem tam do pracy pod koniec września, wytrzymałem trzy dni i wróciłem. Nic się nie zgadzało, zarobki po odtraceniu wszystkiego w granicach 1800zl, tyle to i w Polsce się na luzie dostanie, zakwaterowali mnie godzinę drogi autobusem od pracy! Może by nie było tak źle gdybym nie pojechał przez agencje, pamiętajcie ludzie oni mają was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] patrzą tylko na swój zysk, gdy dzwoniłem do mojego opiekuna nieraczyl nawet odebrać telefonu, wiadomo że musisz sobie radzić sam ale w końcu po coś oni tam są, do momentu zwerbowania cię są bardzo mili później zaczynają się schody, wypłaty rozliczane miesiąc do tyłu itp. Dobrze dowiedzie się przez jaka agencje jedziecie!!
rom_ik 2017-02-05 23:35
przez jaką agencję wyjechałeś ? Ja właśnie mam tam uderzyć, koledzy tam pracują i są raczej zadowoleni.
zaniepokojony i zaciekawiony 2017-02-08 14:08
Hej

Mam pytanie, miałem już jakiś czas temu jechać do TRW – Carr s.r.o. (miasto Stara Boleslav) do produkcji pasów bezpieczeństwa. Jak wygląda tam sytuacja teraz? Z tego co dostałem w mailu dziś wynika, że 2500 minimalnie na rękę dają? Jak to wygląda po potrąceniu kosztów życia i tego co tam jeszcze sobie wymyślili? Ile zostaje tak naprawdę dla mnie biorąc pod uwagę jakieś minimalne koszty na wyżywienie itp? No i jak jest w tych hotelach pracowniczych? Po jakim czasie opłaca się znaleźć coś sobie na własną rękę, tak żeby dać radę przeżyć? Poważnie się zastanawiam nad wyjazdem. W Polsce mnie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopali jak tułałem się po agencjach i jeszcze robili mnie w ch***...
Pytam o to wszystko, bo jechałbym sam... Jestem dość zamknięty w sobie i nie lubię kontaktów z ludźmi niektórymi, zwłaszcza jeśli zachowują się jak bydło. Nie przeszkadza mi picie, bo sam lubię ale tak, żeby wstać trzeźwym i działać normalnie, a nie zachlewać mordę, bo robiłem tak jak byłem gówniarzem, a teraz szkoda mi po prostu marnować sobie życia. Powiem szczerze, najlepiej jakby się z kimś zgadać, a potem nawet wspólnie coś wynająć. Czechy to mój kierunek, czuję ten kraj i styl życia, a szczególnie czeskie piwa ^^. Czy jest ktoś, kto może mi jakoś to opowiedzieć? Już mało co mnie trzyma w Polsce niestety a zapowiada sie, że już niedługo już absolutnie nic.

Z góry dzięki za odpowiedź
kejt 2017-02-13 15:04
Jakie są warunki mieszkaniowe?
nowy 2017-02-14 07:46
Witam wszystkich mam pytanie w jakie dni jest wypłata w agencjach pracy w czechach ?
Jor Eks 2017-02-16 12:15
Generalnie można powiedzieć, że jest ok...
1) MANPOWER cz - unikajcie, totalny chaos i syf. Jeżeli ktoś ma blisko niech próbuje ogarnąć sobie bezpośrednio przez skodę. Potrącają kasę według własnego widzimisię. Koordynator miał mnie głęboko gdzieś(Polski), telefon wyłączony i chyba nigdy nie był uruchamiany... Czeska koordynatorka też totalną wyjebkę na mnie miała. Dodzwonić się do niej nie można - po prostu nie odbiera. Dopiero po 4 dniach odebrała z pretensjami.

2) Hotel PARDUBICE - speluna totalna, chaos. Zostałem umieszczony w rozpadającym się budynku gdzie okna nie domykały się a w nocy -11C. Rzucono mnie do pokoju gdzie tytoń, butelki po alkoholu i narkotyki ganiały się po podłodze z "kotami". Dopiero jak za 2x poszedłem kłócić się to mnie przeniesiono na 1 piętro do pok. 2os. Pokój jak to pokój w takim hotelu... Ale była własna łazienka i toaleta...
Na 4 piętrze jedna łazienka dla ok. 25 pokoi gdzie mieszka średnio 3os... Kible pozapychane, sedesy pourywane a bidety... woźny co je odpychał, albo reperował sam się porzygał...
Hotel HÓRKA, albo jakoś tak.
Dodam jeszcze, że trzeba walczyć o swoje i dzwonić do koordynatorów bo gruba babka - chyba właścicielka będzie próbowała was przenosić do gorszych pokoi jak się zwolni miejsce. Ja dzwoniłem 2x i odwoływali moje przeniesienie z 2 do 4 albo nawet 6 bez toalety i umywalki w pokoju!!!

3) W skodzie pracowało się ok. Ja miałem zapierdziel, ale znajomy jeździł sobie skodami i je odstawiał, albo do mechanika, albo na parking. Praca na lince wiadomo jaka jest. Fakt faktem trzeba walczyć o swoje w tym zakładzie bo ludzi chętnych do roboty jest od cholery a każdy każdego ma w dupie. Ja prosiłem majstra o grafik przez 4 dni i tak go nie dostałem a obiecał mi, że go na stanowisko mi dostarczy. Atmosfera jest luźna a CZESKIE BHP... Cóż tutaj dużo mówić. Traktują je z przymrużeniem oka. Jak się wyrabiałeś przy furze to mogłeś się napić, szybko kęsa batona, czy jakiego kolwiek innego jedzenia wziąć.

4) Nie bądźcie asami na szkoleniu bo wpierniczą was tam gdzie nikt nie chce iść - stanowiska gdzie 1 robi za 2. Najlepiej mieć ze 3/4B i potem same A bo rzucają na w miarę umiarkowane stanowiska.

Jor Eks 2017-02-16 12:16
Dno, ale można powalczyć;]
Agent 2017-02-16 19:15
Witam mam pytanie słyszał ktoś o Personalni Agencja Pracy w Czeskiej Republice ? Jak jest
Mały 2017-02-21 00:06
Mogę polecić GiGroup zacząłem pracę pod koniec stycznia i nie narzekam mimo że jestem z okolic Ziębic opłaca się trafiłem na fajna robotę bo przekręcić plastiki pod spód samochodow i trafiłem na najlepiej płatna zmianę. Na tą agencje nikt tam nie narzeka z tego co wiem skoda ma zrywać kontrakt z manpowerem bo oszukują ludzi na kasie. Tak naprawdę jeżeli ktoś chce pracować i nie boi się zmian to będzie tam pracował. Wystarczy wyrobić sobie ruchy. Polecam
mati 2017-02-21 10:28
witam,które agencja pracy jest najlepsza pod względem zarobków i dodatków oraż traktowania ludzi i warunków itp.
mateki 2017-02-21 10:41
masz jakiś kontakt do tej firmy?
XXX 2017-02-27 10:01
WITAM
Jedzie ktos moze z Katowic lub okolic do Kvasin w Czechach-Fabryka Skody 6 marca na 9.00.Co mozecie powiedziec o agencji MANPOWER ?

pozdrawiam
Danio 2017-02-28 06:42
Ja z kolega jade z Katowic z biura do pracy w skodzie podali nam zarobek od 17000-22000. To jest cos okolo 2650-3500 na poczatek
Danio 2017-02-28 07:03
W czwartek wyjezdzam z kolega do kvasin do skody do pracy o 9 mamy sie zarejestrowac i podpisac umowy. Gdzies w Katowicach na ulicy krzywej jaka to firma nie wiem ale jade
Zostaw swoją opinię o Skoda Auto - Kvasiny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto