Skoda Auto

Kvasiny

Opinie o Skoda Auto

bbbb 2016-12-03 18:43:47
po co ci pracować przez agencję jedź do skody i przyjmij się normalnie a jak nie będą chcieli to niech spierdalaja nigdy przez agencję w czechach można sobie pojechacć i samemu załatwic pracę język łatwy podobny do słowackiego tam tylu polaków pracuje po wszystkich firmach że też rozumieją po polsku w szoitalach i wszędzie mieszkam w kudowie to wiem bo w czechach pracuję 10 lat
Marcin 2016-12-04 13:05:40
Czytanie ogłoszeń ze zrozumieniem boli...brak rozróżnienia miedzy brutto a netto ehh.
Dostałem propozycje do kvasin z dp work.tel,potem oferta na mail,co mi nie pasilo to od razu wyjaśniane w koncu Tel od Czecha dokladna rozmowa i czekają na mnie aż sie zdecyduje.w Dp work dojazd do ich biura na własną rękę,potem wiozą na hotel.klada nacisk na naukę czeskiego i by przejść na własne lokum.znajdziesz mieszkanie tam,dostajesz doplate do niego,dojezdasz z polski doplata rekokacyjna.polskie uprawnienia w Czechach sa nie ważne wyrobisz nowe w skodzie za 2100koron,do obsługi wózka manipulacyjnego wystarczy kat.b.hotel niskiego standardu o czym agencja uprzedza.
Druga oferta z expresu w Katowicach na montaż.tu oni wiozą do Czech maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy pójdziesz na swoje i nauczysz sie czeskiego ale doplaty te same.
Teraz o pracy na polskich strefach w Gliwicach.zapierdziel w gliwickim oplu na logistyce konkretny(poczatki straszne aż zaczniesz miec triki da sie to ogarnac) umowy bywały z tyg na tydz za 1500zl bez premii itd.tetaz jest na czas określony z możliwością adopcji przez opla ale tylko na produkcji.4lata temu zasuwalem tam na 3 dzialach w logistyce,po roku mogl cie przejac opel wtedy mnie wzięli po 9mch.pensja 1700nettobza 3zmiany,dwie premie polroczne zależne od oceny pracy,3premie za frekwencje i jakość pracy. Ogólnie w zakładach produkcyjnych trzeba zapierniczać.tam nic nigdy sie nie zatrzymuje
Pracownik. 2016-12-05 09:29:30
To może i ja dołożę swoje trzy grosze. System 18 zmianowy to nie jedyna ciekawostka. Bardzo podnieśli też (i od stycznia podniosą jeszcze bardziej), normy. Z 65 aut na zmianę na jednej lini, przez 85 do końca listopada, następnie 98 do końca roku. Aż do 120 (conajmniej), od początku 2017. Tego nie da się zrobić. Każdy kto pracował na montażu o tym wie. Chyba że zwiększyli by liczę taktów, ale to jest niemożliwe. Lub zatrudnić więcwj ludzi, jednak to zwiększy chaos na montażu. Podobno nawet 800 pracowników Skody złożyło wypowiedzenia w związku z nowym systemem. Może więcej ludzi z Indii przyjmą? Ja też będę zjeżdzał. W Polsce ta sama kasa i do domu bliżej. A w chotelach polacy i inne narodowości to dzicz. Ćpuny, pijaki, niesamowcie głośni. Dostosujesz się albu zostaniesz wyklęry.
Pracownik. 2016-12-05 09:30:02
Marcin 2016-12-05 13:16:15
informacje z dziś z sk express : na montaż wyjazd w ten weekend,
zjazd na święta na ich koszt ,
zarobki ( teraz będzie fun) 2500 , po 2 miesiacąch 3000,po okresie próbnym 4000 ,na pytanie netto czy brutto nie dostałem odp :)
generalnie coś sporawo jesli netto bo nawet dp work na logistykę aż tyle nie proponował ( z gliwickiego Opla z doświadczenia wiem iż produkcja zarabia nieco więcej od logistyki - jak jest w skodzie to nie wiem )
haczyk jakiego nie ma w ogłoszeniu to wzrost min 165 cm :P
kalach 2016-12-05 23:45:55
będzie lepiej jak nie pojedziesz jednak do pracy, bo już teraz pier....sz głupoty i czepiasz się każdej pierdoły, idz pracuj w Gliwickim Oplu takich jak ty tu nie brakuje
Marcin 2016-12-05 23:50:40
Hmmm pracowałem w logistyce gliwickiego opla i tam na jedna 8h zmianę z lini koncowej schodzilo ok 240aut.byl to rok 2010.nie wiem jak jest teraz
Mat 2016-12-06 20:11:02
Możesz podać do siebie jakiś kontakt?
Mat 2016-12-06 20:11:55
Możesz podać do siebie jakiś kontakt?
SKODOVIAK 2016-12-08 17:30:36
Jasne, pisz na email k.mikuta.1983@wp.pl. To mail mojej dziewczyny ale możesz tam pisać odpisze jak bede mial chwilke
Karol 2016-12-09 14:02:07
Typowy polski murzyn z Ciebie. Jak te murzyny co to pracują po firmach kopalnianych ZA KILBASE zamist kartek. Gwno byś dostał, kopa w tyłek i tak byś robil bo jestes polaczkiem a takie są polaczki. I nie chcrzań że ktoś chleje, symuluje bo ludzi nie znasz - a jak to mówią, "każdy sądzi według siebie".
Waldik 2016-12-10 10:15:56
A co powiecie o pracy w skodzie przez "express-praca" ?? Warto wogole staraać się ? dostałem kwestionariusz do wypełnienia i mogę jechać od razu lub po świętach ?
SKODOVIAK 2016-12-11 12:29:36
Polaczkiem jesteś ty . Poczytaj sobie definicje tego slowa baranie. Znam bardzo dobrze ludzi tu i widze co sie dzieje. Niektorzy to takie pasozyty ze glowa mala. Nie chcesz pracowac to nie pracuj kto cie zmusza.
Hmmm 2016-12-11 20:58:11
Te kwoty to jedna wielka ściema. realnie dostajesz na rękę 2500 zł. Fajnie było może kilka miesięcy temu jak pracowało się spokojniej. Teraz to istny kocioł. Warto tam pracować za min. 25000 Kc + dodatki/premie.
normalnychłopak 2016-12-12 15:51:19
Też tam dzwoniłem i albo nie zrozumiałeś tego co ci tam mówili, albo nie chciałeś zrozumieć, bo wiesz lepiej. 2500zł netto jako podstawa +nadgodziny i bonusy, ogólnie do 4 tys. na początek można zarobić nie mając doświadczenia. Wiadomo, że nikt ci nie obieca ile bonusu dostaniesz na 100%, bo sam na niego robisz, nic za darmo nie dają. Do tego umowa o pracę i za free hotel i dojazdy. Dla kogoś kto w PL nie może roboty znaleźć, a i języka nie zna to dobra opcja.
Jak masz wyższe kwalifikacje to po co czytasz i wysyłasz CV na pracowników bez doświadczenia? Pewno znasz języki i kierownikiem jakimś w Polsce byłeś, że dla Ciebie żadna stawka za granicą nie będzie wystarczająca.
Najpierw pomyśl sam co sobą reprezentujesz i jaką stawkę chciałby w ogóle jakiś pracodawca za ciebie dać, a potem komentuj to co inni oferują. Pozdrawiam
Maciej 2016-12-14 08:01:54
witam czy dojazdy do tego zakładu np z Wałbrzycha zapewniają oni ?? czy własnym transportem ??
marek 2016-12-14 21:08:15
Droga Autobusem to `~1,5h ludzie to swojacy atmosfera nawet fajna. Autobus jest już pełny na wstępie, duzo ludzi się dobiera do swoich prywatnych samochodów.
Z tymi zarobkami to prawda, pierwsze 3-4 mesiąc wychodzi 1900-2100, potem jest troche lepiej.
Za to na zakładzie posiłki kosztują grosze obiad to 20 koron, kawka 7.
By to miało senns trzeba się starać i po kilku latach może być te 4,5-5tys zł na rękę. Wymagania jak w VW czyli profesjonalizm. Na 30 osób znajdzie się taka jedna. Pomyślności!!!
Wiko 2016-12-15 12:56:23
Przez jaką agencje pracujesz ? Czy na pewno w skodzie, bo to co napisałeś mija się z rzeczywistością, albo zle obliczyles.
Na początek 17500 jakoś na czysto, potem o 1500 koron więcej od tego potrącają za zakwaterowanie. Od nowego roku skoda zapowiedziała podwyżkę. Chyba każdy tu tak dostaje.
zazazazaza 2016-12-16 13:51:10
Otóż właśnie, w Manpower masz mniej na początku, a w dp worku od razu ci dają normalną stawkę i nie masz przez 3 miesiące obniżonej stawki. Stąd te rozbieżności w wypłatach jakie podają tu ludzie.
zazazazaza 2016-12-16 13:52:25
nie wiem jak w gi group, nie znam nikogo tu kto pod nimi pracuje
buczacza 2016-12-16 14:31:28
Manpower orżnął ludzi 15-tego na wypłatę chyba każdego agencyjnego pracownika , od 4000 koron wzwyż zrobiła się w czwartek duża aferą głupio się tłumaczą koordynatorzy i biuro podobno mają oddać kasę ta agencja to jeden Wielki Wałek !
zazazazaza 2016-12-16 16:10:58
a pod jaką agencja ty pracujesz, jeżeli mogę wiedzieć ?
buczacza 2016-12-16 18:21:47
Można Dp work a mnie też mogą orżnąć ? wypłatę mam 20-tego, zobaczymy.
Brudnyharold 2016-12-17 06:35:20
Pracuję pod manpower em i jakoś mnie nie wydymali dostałem 29000 tys koron osoby z którymi jeżdżę także z manpower również mieli dobrze zapłacone bardzo dużo osób było zadowolonych z wypłaty świątecznej największe pretensje zazwyczaj mają osoby których co parę dni nie ma w pracy i przy wypłacie wielkie zaskoczenie ze maja tylko 15 tys lu mnie i ze im nie dali premii bo i za co
Jarek 2016-12-18 10:11:15
Jak jest na kvasinach jeśli chodzi o praca kasę itd?bo mam jechać w styczniu...proszę o wiarygodne info!!!bo tu każdy pisze inaczej.....
buczacza 2016-12-18 15:20:35
@Brudnyharold Bzdury piszesz pogadaj z ludzmi z np. na logistyki nie ma osoby która nie została oszukana wśród dojeżdżających moi znajomi dostali po 16 tys. i zapewniam Cie nie opuścili żadnego dnia pracy a nawet byli w święto w pracy i nie znam osoby która była zadowolona z wypłaty .Zastanawiam mnie jaki masz cel w bronieniu dobrego imienia firmy Manpower gdy dyrektor tej firmy idzie na dywanik do Skody aby tłumaczyć się z tak wielu protestów pracowniczych w związku z niskimi wypłatami ?
Mirkochuj 2016-12-20 14:00:18
To zaleźy od koordynatora, ten śmieć z logistyki, kradnie,co popadnie
Mirkochuj 2016-12-20 14:01:02
To zaleźy od koordynatora, ten śmieć z logistyki, kradnie,co popadnie
marcinek 2016-12-23 16:54:51
Ej ludziska wie ktoś coś może o warunkach w Skodzie w Kvasinach ? Mam jechać z Wrocławia po nowym roku,wyjazd organizuje gostek z manpowera niejaki Jerzy Salek ktoś cos wie ? Niby rekrutacja i szkolenie na początek i jak to wygląda praca po owym szkoleniu pewna na 100% czy też czekać mnie będzie w razie czego powrót z hukiem do Wrocka???
agenturytozlodzieje 2016-12-27 14:49:57
każda agentura oferuje inne pieniądze, dodatki za święta powinny* być takie same.

jeżeli was nie satysfakcjonuje praca w agenturze, poszukajcie w firmach w pobliżu skody. biuro pracy w Rychnowie gdzie znajdziecie multum ofert z minimalnymi płacami 20tyś CZK na rękę, POD FIRMĄ, nie pracując w agenturze.
jest duże zapotrzebowanie w szczególności dla TIRowców
na skodzie praca w czechach się nie kończy, gdzieniegdzie są i lepsze zarobki ;)
Mati92 2016-12-29 19:40:15
Witam wszystkich. Po nowym roku mam wyjechać do pracy w Czechach w Skodzie z agencją pracy EXPRESS PEOPLE . Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat tego pośrednika i ogólnie jak ma się rzeczywistość w Skodzie i hotelu. Naprawdę zależy mi na prawdziwych odpowiedziach
Wyje wyje mam 2016-12-29 23:11:05
Gdzie w polsce na produkcji taka sama kasa? bo u nas w okolicach do 100 km max 1700 zł gdzie trzeba dojechać jeszcze 70 km
Kamcio90 2016-12-31 17:08:19
Ile tak naprawdę można tam zarobić netto razem z premiami itd. Interesuje mnie praca w skodzie ale nie wiem czy się opłaca. I jak wygląda sprawa z nadgodzinami czy w ogóle są jak są to czy dla chętnych czy przymusowe.
pracownik skoda.cz 2017-01-02 12:13:11
Nie polecam pracy tam z tego względu że rekrutuje POD FIRMA i tam max zarobisz 2500 na rękę więcej nie wyciągnięsz nie ma sensu tam robić za taką kasę na lince gdzie pot leci z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A inni co są pod skoda to mają ok 4 tyś zł i wszystkie dodatki a wy robicie POD FIRMĄ i myślicie że kiedyś będziecie pod skoda możecie zapomnieć o tym tylko 10 osób na 1000 przechodzi pod skodę. Szukają jeleni za darmo i tyle dobrze że tam już nie pracuje tylko w pl hura hura narka!!
nowy 2017-01-02 15:05:27
EXPRESS PEOPLE s.r.o . A co powiecie o tej firmie mam jechac 10 stycznia.
jebać hruszke 2017-01-05 15:27:35
Ospro i Daha Real to ładnie mówiąc: Szmaty.
Wraz z nowym rokiem do domu przyszło mi pismo z ktorego wynika, że moja karta ubezpieczeniowa rzekomo ważna od 31.02.2015 do 31.02.2018 była ważna jedynie miesiąc od założenia czyli:
przez rok pracy raz miałem przejechaną nogę widlakiem, raz spadł na mnie regał - wtedy moja karta była już nie ważna. i zapłacę: za ambulans, za prześwietlenie, za to i za tamto - łącznie 4 tysiące koron, bo ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szef agentury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dorabia się na ludzkim nieszczęściu.

Hruszka, Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pozdrawiam.
voldemort 2017-01-06 13:20:43
najgorsza agencja w Czechach, mówie to z czystym sumieniem, wydymają cię na 100 procent ! Radzę poszukać zatrudnienia u innych. Nie znam człowieka, który jest z nich zadowolony
Mxx 2017-01-06 22:42:55
Wyjechałeś już? Mógłbyś coś opowiedzieć jak tam jest? Też się zastanawiam, a prawdy cieżko się dowiedzieć.
SEBA 2017-01-07 16:29:07
pany jakie sa warunki na hotelu ???
voldemort 2017-01-11 21:34:35
Zależy przez jaką agencję jedziesz trenkwalder, manpower i dpwork ci załatwią kwaterę obok zakładu, jak przez SK Express to 50 km będziesz dojeżdżać codziennie. Warunki takie, że kwaterują we 3 osoby na pokoju, jak normalnie pracujesz to Cię przeniosą na lepszy hotel, dpwork ma nawet mieszkania wykupione ale musisz się starać aby tam trafić. Różni ludzie się zdarzają, ja akurat mieszkam z Czechami i mamy super atmosferę, gówna prawda że nas nie lubią, jak piszą po forach.
Hejka
wnted 2017-01-11 23:17:20
Siemka,

Mam zamiar zacząć pracę od lutego, ile tak na czysto zarabia się na miesiąc? Bo mam jechać przez Manpower i twierdzą tam, że 3400 na rękę. Za bardzo nie chce mi się wierzyć wiec proszę o wypowiedź. Dodam, że będę dojeżdżał z Kudowy.
Willy 2017-01-13 14:17:18
teraz dali podwyżkę , tak że tak powinno wychodzić ale dopiero po 3 miesiącach. Nikt jeszcze tu nie dostał wypłaty za nowy system pracy, dlatego też jest nam coś konkretnego powiezieć.
12345 2017-01-16 18:50:16
Dostal ktos propozycje na wyjazd z manpower do Kvasin? Miałem dostać więcej info na maila i cisza...
Pracownik zx 2017-01-17 06:21:44
Po co wy sie tam pchacie, jeszcze rozumiem jak ktos mieszka pod granica i dojezdza ale tak mieszkac tam i zyc to sensu niema.
Fakt zarobisz ta trojke na wstepie ALE za domek trzeba placic, za dojazd w wiekszosci agencji tez na stolowce choc bys sie uparl wydasz minimum 300zl bo praca jest ciezka i jesz 2 razy wiecej oraz latwiej sie tam kase wydaje bo nie placisz gotowka tylko sciagaja ci z czeku pod koniec miesiaca,dlatego srednio tak na czeku po wszystkich odliczeniach zostaje ludziom ok 2 tys jeszcze trzeba wziasc pod uwage ze czechy sa tak 20% drozsze niz polska i jeszcze mieszkasz zazwyczaj z totalna cholota bo tak 50% co tam jezdzi to albo totalni desperaci albo z jakis powodu musieli uciekaja z kraju wiec wybor nalezy do ciebie.
Dlatego nie kapuje po co tam jechac jak tak samo w pl to znajdzie sie robote za 2tys i mieszkasz u siebie bez stycznosci z holota
Jebac manpower 2017-01-18 03:02:40
Hotelow masz duzo ale odradzam, chyba ze ci nerki nie potrzebne lub inny narząd do przeszczepu
Witek 2017-01-18 17:25:56
wez mi powiedz, gdzie w Polsce zrobisz 3500 złotych na produkcji ? Jak mieszkasz i jesz u mamusi to owszem, nie ma sensu jechac, co zarobisz w Polsce to wydasz, ale pomysl, ze jakbys chcial sam gdzies mieszkac w Polsce czy w Czechach i tak musisz placic za zakwaterowanie i wyzywienie. Ja wczesniej pracowalem w Czechach i nieprawda ze ceny sa wyzsze - sa takie same, wietnamcy sprzedaja drozej ale w marketach to samo. Myslisz, ze gdzies indzie za granica jest o wiele lepiej ? Moze w Anglii i Norwegii, do Holandii juz nie pojade robic z siebie idiote na zawolanie.
Pracownik zx 2017-01-18 21:50:51
W pl 3.5 moze nie ale za 2.5 juz bez problemu sie znajdzie a mieszkanie w pokoju z min 1-2 osobami w obcym kraju za 1 tys wiecej które i tak wywalisz w części na współdzielenie pokoju to zaczywiscie szczyt marzen a ceny sa wieksze o ok 20% ktoś nie wierzy na słowo wujek internet zawsze pomocny.

Tak nawiasem wynajecie pokoju w 2-3 osoby bo takie sa standardy w czech to koszt w polsce 200-300zl wiec i tak kazdego pracujacego w polsce stac
Witek 2017-01-18 23:11:06
Czechy dla mnie nie sa obcym krajem, spedzialem tu juz kilka lat. Jest tak wszystko podobne, jakbys w Polsce mieszkal, z tym ze jest to normalny kraj ! A skad wziales tego tysiaka za zakwaterowania ? 2500 w Skodzie potracaja to daje 400 zlotych. A byles w ogole w Czechach ze stwierdzasz ze ceny sa wyzsze ? Owszem cos jest drozsze, cos tansze, ale zapewniam cie, ze to na jedno wychodzi.
Witek 2017-01-18 23:28:35
tak nawiasem mowiac, to gdzie w Polsce dostaniesz prace bez doswiadczenia za 2500 ? To sa bardzo dobre pieniadze jak na Polske, mozesz byc nie wiem jak zmotywowany z zapalem do pracy ale proponuja i tak 1700 - 2000, wez z tego zyj, nie mowie o jakims odkladaniu kasy juz.
Pracownik zx 2017-01-19 07:04:07
Napisałem że 'w części' wywalasz tą roznice w wynagrodzeniu na pokoj a nie w calosci, super ze znasz czechy kilka lat jednak 100% osob tutaj to nie ty, pracowalem w czechach rok ma kraj swojego plusy i minusy ale na stale niechcial bym tam mieszkac, ja jestem z okolic poz tam stawki na produkcji to zazwyczaj 13-14 do lapy plus jakies premie, wystaczy poszukac na necie a nie brac 1 lepszej oferty w samym volkswagen w poz na start masz 3 kola, jak chodzi o inny rejon mam znajomego z wroca ktory robi na jakies produkcji z uszczelkami i ma 2.8 kola, praca w pl jest tylko trzeba poszukac i nie isc jak zbity pies na rozmowe i godzic sie na wszystko.
Dlatego nie kapuje jednego jak ktos juz chce wyjechac z jakis tam powodow to po co pracowac za 1tys wiecej jak mozna za 3tys na zachodzie
Zostaw swoją opinię o Skoda Auto - Kvasiny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto