Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Skodovak

Ta osoba by musiała być Mistrzem chyba chciałeś powiedzieć.Powiedz znajomemu żeby bajek nie opowiadał a na dzień dobry to przez agencje jest 2500 na rękę.

Jaaaa

Ludzie dlaczego wy chcecie się tam dostać poprzez agencje ? Nie macie jakiegoś znajomego żeby was wkręcił ? Przecież te agencje na każdym kroku będą okradać z kasy. Mój znajomy pracuje ponad rok czasu (dostał się dzięki znajomemu który pracuje już prawie 10 lat w Skodzie) i on na dzień dobry na rękę dostał 2500 zł a po ponad roku czasu ok. 3500 na rękę zł. Nie nocuje po hotelach tylko dojeżdża samochodem. ---- Wyróbcie sobie jakieś znajomości i umówcie się tak że jak ktoś was wciągnie do firmy (nie przez agencje) to mu odpalicie część kasy z wypłaty. Szybciej się dostaniecie do Skody niż przez agencje !!! Tylko ta osoba która by was wciągnęła to musi być ktoś kompetentny i trochę już tam pracować.

jan
@Jaaaa

No to załatw takiego kompetentnego...Znajomego, jak ktoś mieszka w Polsce, to skąd ma mieć znajomego w Skodzie? Pomysl trochę.

Jaaaa
@jan

Facet sam pomyśl. Albo nie rozumiesz o co chodzi. Znam paru Polaków z ok. Kłodzka którzy pracują w Skodzie na czeskich warunkach już z 15 lat !! Jednego znam bardzo dobrze. Dodatkowo własnym samochodem dowozi też ludzi do Skody. I gdybym z nim pogadał to żadne manpowery ani inne agencje nie są mi potrzebne. Już kapujesz Janie o co chodzi ?

@Jaaaa

Ręce opadają,jak czyta się takie bzdurnoty.Przede wszystkim trzeba sobą coś prezentować,za samo chciejstwo i chodzenie do pracy nikogo do skody nie wezmą!A to coś,to przede wszystkim twoje zaangażowanie,dyspozycyjność,umiejętność pracy w zespole,no i oczywiście wyniki tej pracy,ale jeśli spelnisz wymienione wcześniej warunki,to i wyniki z czasem przyjda.Jeśli będziesz liczył na kolesia,który tam już lata pracuje i ci załatwi,to życzę mozolnego liczenia,tylko uważaj,żebyś wcześniej wieku emerytalnego nie osiągnął,zanim się dostaniesz????Dziwią mnie i to bardzo opinie o agencji ManpowerGroup,bo pracuje w niej już parę lat i nic złego o niej napisać ani powiedzieć nie mogę.Skierowanie do skody miałem po dwóch latach pracy ,ale nie przeszedłem badań karpali,ale tragedii z tego nie robię.W Manpowerze mam wysoką taryfę i maks.osobne ohodnocenie,nigdy nie brakowało mi do wypłaty nawet symbolicznej korony,zawsze wszystko się zgadza i jest wypłacane w terminie,ale jest jedną generalną zasada żeby się zgadzało: trzeba umieć czytać i liczyć!! Ile to razy brałem do ręki fiszki tych rzekomo okradzionych i ..... No właśnie,a przecież masz 4000 kcs zalohy,więc jak ja dodasz to nie będzie ci brakowało.....I po chwili: jakie kur....4000;no brałem,ale nie tyle.Z takimi łbami już nie rozmawiam,bo szkoda nerwów.A ilu takich łbow tam pracuje??zdecydowana większość niestety,smutne,ale prawdziwe.Więc zanim zaczniesz jeden z drugim ujadac na agenturę,zadaj sobie najpierw pytanie,co ja zrobiłem dla siebie,żeby mieć lepiej,żeby lepiej zarabiać,żeby być lepiej postrzeganym niż jestem,żeby mieć uzasadnione pretensje do wysokiej stawki,premii,do szansy na skierowanie do skody? Nie wystarczy tylko chodzić do pracy i mieć na wszystko wyje....A co do warunków na ubytowniach,to macie takie drodzy panowie,jakie sami sobie tworzycie: najkrócej i najogólniej,to syf,kiła i mogiła,ale jak może być inaczej,skoro w jednym pomieszczeniu/ nie nazwę tego pokojem/ się śpi,żre,pali,pije,ćpa i zyga, że nie napiszę dosadniej,co jeszcze się robi!! Poznać też was drodzy rodacy bardzo łatwo,na każdej ulicy,w każdym sklepie,pubie,gdziekolwiek jesteście, i nie tylko po łańcuchach na karkach / im mniej oleju w globusie,tym większe oczka/wszędzie słychać wulgaryzmy,wyzwiska,wszędzie słychać polszczyzne przebogata w kur....I (usunięte przez administratora) Ale wam się wszystko należy,dobra praca,płacą,godziwe warunki mieszkaniowe,pomimo tego,że na wszystko macie wyj.....a prawda jest taka,że wielu z wam agenturą ratuje życie!!!!

Byron

Nie używaj chlopcze zwrotów,o znaczeniu których nie masz mglistego pojęcia.Jeśli ta firma jest w/g ciebie obozem pracy,to w jaki sposób ty zarobisz na życie i utrzymasz rodzinę,bo przeciez sądząc po wpisie,do pracy umysłowej z pewnością stworzony nie jestes?Nie wypowiadaj się nigdy na podstawie opinii twoich kolesi,którym źle jest i będzie wszędzie,gdzie trzeba będzie uczciwie pracowac.Dużo " normalności" ci w życiu życzę,normalności o której napisałeś,a której nie będziesz musiał szukać,jak sam kiedyś staniesz się normalny.

rafał wariat montaż
@Obiektywny

jest troche prawey jesli chodzi o typy ludzi kotrzy tam pracują to fakt ale to naprawde dziwne bo pracuje w manpowerze i kazdy pracownik z innej agencji zarabia wiecej niz ja i kazdy z moich kolegow a mamy 100% frekwencji w pracy i nawet za nadogodzinami 3 lub 4 bo wiecej bo nie oplaca sie brac o 3 4 nawet 5 tys koron niz pracownicy co pracuja dla innych agencji a nawet nie robią nadgodzin malo tego tez nie beirzemy zaliczek bo to tez sie nie oplaca kto musi ten musi ale jak mozna nie brac to nie brac zaloh zaliczek zadnych naprawde dobra rada dodam jeszce ze policzyli nam za dojazdy 8 tysiecy koron i to w tym roku tak jakbysmy tam limuzyną dojezdzali z winem i kawiorem i co miesiac kasa sie nie zgadza ludziom co nie djojezdzaja chodza do pracy z buta licza za dojazdy z pardubic np to juz jest kino nie ma miesiąca ze czlowiek nie idzie sie klocic o swoje bardzo ciezko zarobione pieniadze dlaczego inne agencje dostaja na email listki z wyplatami i potraceniami a manpower tego nie robi nie wysyla listkow emailem tylko daje do reki zeby nikt pzypadkiem nie zobaczyl za co potraca gdy pracownicy ida z listkami do majstrow to majstrowie czesi nawet nie kumają niekotrych pozycji za co manpower potraca z wyplat rozne kwoty

@rafał wariat montaż

Wierzyć się nie chce, bo ja nigdy tego nie doświadczyłem.Zaczynałem w tej agencji od 13000 kcs po potraceniu ubytowni,teraz przekraczam 30000 kcs,jeśli dolicze hotel i strawenki to wypłaty są przyzwoite,ca 36000 koron,ale absolutnie nie naklaniam cię do cierpliwości.W agencji Manpower pracuje taki młody,wysoki Czech,jeszcze niedawno był koordynatorem na swarowni a obecnie jest szefem wszystkich koordynatorów,udaj się do niego i spokojnie porozmawiaj,na pewno nie odesle cię z kwitkiem.Ja osobiście darzę tego Czecha dużym szacunkiem .Na imię ma Robert.Pozdrawiam i głową do góry.Ppoczątkowo też się zastanawiałem,czy nie zmienić agencji,dzisiaj nie żałuję.

Wiktor
@rafał wariat montaż

Jaka jest wg Ciebie najlepsza Agencja ? Wiem, że pod manpower się nie wybieram. Mam prawo jazdy b i 4 lata doświadczenia na wózkach. Do kogo najlepiej uderzyć ? Dodam, że chcę na magazyn.

ANDRZEJ 1970
@Obiektywny

prosze pana pracuje juz poltora roku w manpowerze i naprawde nie m oge uweirzyc w to co pan napisal ja robiac 4 dni nadgodzin bo wiecej sie nie opalca bo jest próg podatkowy niekorzystny jak sie to przekroczy nie m ialem nigdy nawet 25 tys koron gora 22 po odliczeniu hotelu stravinek skladek na zwiqazki i wiecznie brkaujacych znikajacych pieniedzy jak wyzej wspomniano tez nie raz zostalem oszukany na dojazdach choc do pracy chodze na piechote bo mam blisko a liczono mi za dojazd pardubic czy skąd inąd nawet grube pienaidze po to zeby tylko przetrzymac dluzej moje piniadze na koncie teraz nadgodzin nie ma bo skoda to ucina bo bylo za duzo ludzi wiec wychodzi ze zarobi sie po odliczeniu na polskie pieniadze zostanie mi 1800zlotych!!!!!!!!! nie nie znam zadnego pracownika manpowera ktory by zarobil tak jak pan malo tego nawet w skodzie tak nie zarbiają mogam wiec wiecej tylko 2 razy do roku jak maja bonus od skody skodowiacy i 13 stą pensje praocownicy agentur moga o tym pomarzyc malo tego pracownik skody dostaje za prace w takcie 3000koron od skody a manpower bierze te 3000koron (450zl)sobie a nam daje z tego tylko 500 koron(80zl) to dramat i zenada jaj estem starszym czlowiekiem naprawde ciekzo pracuje i nie mam czasu i nerwow by czytac takie cuda co pan napisal jest pan albo kordynatorem manpoerwa albo jakims internetowym hejterem przez nich wynajetym by pisac cuda na kiju kotre sa wrecz niemozliwe

Slowa Ewangelii wedlug Sw.Jana
@ANDRZEJ 1970

"Błogosławieni,którzy nie widzieli,a uwierzyli."

@ANDRZEJ 1970

Panie Andrzeju,nie mam żadnego interesu,żeby ludziom-kolegom z pracy,robić przysłowiową wodę z mózgu.Pracuje w agencjach już ósmy rok,zaczynałem w "lachu",więc z niejednego pieca już chleb jadłem.Mlodzieniaszkiem też już nie jestem,bo za niedługo piąty krzyżyk strzeli,daj Boże.Napisałem o tym,czego ja doświadczyłem w agencji Manpower,nie wypowiadalem się na podstawie opinii innych osób,też nie jedno słyszałem,ale ze mnie taki niewiernych Tomasz,że jak sam się nie przekonam,to nigdy do tego się nie odwołuje.Życie mnie tego nauczyło.Napisał pan,panie Andrzeju,że już pan pracuje 1,5 roku i zarabia w granicach 22,25 tys kcs.Ja po takim okresie pracy o takich zarobkach nawet nie marzyłem.Jasne,że żadna to dla Pana pociecha,ale tak niestety było,i musiałem też się ciężko napracować,podobnie jak i pan,żeby osiągnąć obecny pułap.Nie chcę się za bardzo rozpisywać,ale na kilka spraw chciałbym tylko zwrócić panu uwagę.Proszę nie powielać idiotyzmow o precasach,które jakiś pseudo geniusz kiedyś podjął,że rzekomo tylko cztery są opłacalne,bo próg podatkowy jest barierą opłacalności kolejnych.To wierolutne bzdury!!Opłaca się panu wypracować nawet 30. Odsyłam na stronę internetową https://salarycale.eu Proszę wprowadzić sobie pensje brutto,z automatu wyświetli się pensja netto,wtedy przekona się pan,że ten rzekomo zabójczy próg podatkowy rośnie o ułamek procenta!!! I proszę nie podejmować ze mną polemiki na ten temat,bo przedmioty ścisłe zaliczyłem z zakresu studiów wyższych technicznych.Kolejna sprawa to dodatek za takt.W całej firmie,zarówno dla skodowiakow,jak i prac. agencyjnych wynosi on 4 kcs/h i te rzekome 3000 koron to kolejna totolna bzdura.Z ciekawości-dodatek szkodliwy też w całej firmie jest jednakowy i wynosi 8 kcs/h!!Skąd te sensacje panie Andrzeju???I jeszcze jedna sprawa panie Andrzeju- znam co najmniej kilkanaście osób z agencji,którzy nie przystali na dobrodziejstwo przejścia pod skodę,że w,błędu na duży spadek wynagrodzenia.Nawet bonus sprzedażowy,trzynastka i inne dodatki nie zrekompensuja im finansowych strat w skali roku,bo jeśli ktoś sumiennie kilka lat w agencji pracuje,zasłużył sobie na wysoką stawkę,premie i prumer,i kilka precasow w miesiącu zrobi,to skoda jako pracodawca życia mu nie ratuje!!Pozdrawiam i do poniedziałku.

młody 1988
@Obiektywny

witam panie obiektywny duzo pan wie i chcialbym odpwiedziec na pana komentarz i opisac moją sytacje pracuje juz jakis czas w sumie od marca i jesli chodzi o manpowera jest roznie ale palca bardzo malo zawsze mniej niz inne agencje duzo mniej wrecz no moze poza expressem kory zostal wyrzucony za to ze skody .Przepracowalem caly czerwiec plus dwa przed czasy czyli dwa dni nadgodzin nie bralem zadnych zlaliczek i dlostalem na reke 20tys koron na nasze jakies 3 tysiace po odliczeniu jedzenia dojazdow pieprosow nie pale zostaje mi 1800zl moji koledzy co pracuja w innych agencjach dostali po 25 tys koron i nie robili nawet ani jednego przedczasu dnia nadgodzin a ja zrobilem dwa takie dni i dostalem 5 tys mniej wiec co to ma znaczyc bo pracowaliismy te same dni zmiany godziny co do minuty

@młody 1988

Cześć,tak szczerze,to nie wierzę w ta różnicę w wynagrodzeniu i nie ma takiej opcji,żeby pracownik innej agencji z tak krótkim stazem,bez nadgodzin zarobił 25 tys koron.Nie wierz w takie bajduchy.Gdyby na starcie na robotniczym stanowisku można było zarobić ca.4000 zł,to skoda nie borykala by się z problemem braku kadry.Realia Młody,realia:). !!

buczacza

Dzizus jeszcze co nie wiecie? Gość który ma układ w skodzie (szef związków zawodowych) a jego synek przejął agencje od ojczulka i czuje się nie do ruszenia wiec pozwala sobie na różne manipulacje bo mu nikt krzywdy nie zrobi bo tatuś obroni .Manower to największa chu...nia zatrudniająca do Skody.

Zdecydowanie odradzam pracę w Czechach w miejscowości Kvasiny, a zwłaszcza agencję rekrutującą pracowników do pracy w tymże kraju. W biurze w Katowicach zostałem po prostu bezczelnie oszukany. Warunki jakie przedstawiła mi jedna pani, a to co zastałem na miejscu, to dwie różne rzeczy. W Katowicach zapewniano wszystkich, że hotele są nowe, wyremontowane, do pracy jest tylko godzinka jazdy, a na miejscu zastałem brud, łóżka jak w noclegowni dla bezdomnych, stare śmierdzące, rozsypujące się szafy, krzesła, toaleta bez światła... Kuchnia składała się jedynie z jednej kuchenki indukcyjnej i mikrofalówki, nie było w niej nawet zlewozmywaka. Do pracy na 6 trzeba wyjechać już o godzinie 3:45, a z nocjej zmiany, która kończy się o 6, do hotelu wraca się dopiero po 9. Pełno różnych narodowości: Rumunów, Ukraińców, Słowaków... Pracuje się cały tydzień, łącznie z sobotą i niedzielą, a wolne jest w środku tygodnia. Panie w biurze są tak wyrachowane w swoich zapewnieniach, że to się w głowie nie mieści. Traktują człowieka jak śmiecia, który może spać byle gdzie i w tak ohydnych warunkach. Opowiadają bzdury tylko po to aby od każdej osoby dostać prowizję. Jeżeli ktoś chce dobrze zarobić i mieszkać w cywilizowanych warunkach, to stanowczo odradzam tę pracę. Jeżeli ktoś jest w ciężkiej sytuacji, bo mieszka pod mostem lub na dworcu, to zachęcam. Pozdrawiam

szwed
@Andrzej

Ta praca to przyczym??

@szwed

wózki widłowe, montowanie foteli, praca na taśmie

seebastian 1986
@Andrzej

świete słowa to prawda jest bardzo źle a nawet gorzej w manpowerze w czechach warunki na hotelach tragedia nawet spac sie nie da po nockach a co najgorsze po dniu wyplat jedyne co mozna zrobic to uciekac i wiekszosc tak robi juz drugi miesiac dostalismy żebracze wypłaty i bardzo rózne choc mielismy te same zmiany i godziny kazdy dostal inna wypalte jeden mniej drugi wiecej a tzreci jeszce mniej wiec o co to ma byc kazdemu brakowalo pieniedzy o tych wspomnianych w ofercie czy umowie to można jedynie pomazyć wychodiz 2tys zlotych p;ry dobrym wietrze 2300 14 15 tys koron takie wyplaty dostajemy za miesiac ciezkiej pracy i mieszkanie w trupiarni w której nie da sie zyc jesc i spac poza manpowerem sa inne agencje i co zabawne wszystko sie zgadza co do grosza w nich takze wystarczy sie postarac i dbac o tego pracownika zeby dostal to na co zapracowal a nie biegal za pieniedzmi i sie upominal jak żebrak o nie rekruterzy z manpowera na zywo i w internecie obiebecywali nam cuda w ofercie dojazdy posilki sposnorowane przez zakald pracy hotel dodatki wszystko mailo byc za dramo zarobek na reke mial byc 3100zl na m iejscu kazdy po przepracowaniu mieisaca zobaczyl marne grosze na wypłate bo za wszystko odciagają z wyplaty pieniadze i dopiero wtedy czlowiek sie dowiaduje ze za wszystko co mialo byc za darmo jest platne i to bardzo dużo!!!!!!!!!!!!!takie praktyki powinny byc zabronione i karane !

saba

poszukuje transportu lub pasazera z Bystrzycy od piatku 24.03. do zmiany sie dostosuje.mysza997@op.pl

Dobry dziadzior a ma 22 na karku
@saba

Znam tylko nick to pisze co widze. Saba jedno pytanie? Jaki masz nr?(Jak dla mnie śmieszny system 18 zmianowy) lub na która zmiane A B C potrzebujesz miejsce?

piotr z lubania

wyplaty znowu sie nie zgadzaja w manpowerze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pracujemy caly miesiac te same dni godziny wyplaty rozne co to woogle ma byc po 15 tys koron wyplaty to marne grosze za tak ciezka prace w polsce zarabia sie wiecej a czechy sa drogie jesli chodzi o koszty zycia wiec tragikomedia gdzie obiecane 19tys koron z umowy gdzie pisze jak byk ze tyle powinno byc na reke po odliczeniu wszystkiego tak nam obiecywaliscie przed wyjazdem a na miejscu beszczelnie zrobiliscie na odwrot zarobek gora 2300zlotych poprzeliczeniu na polskie po kosztach jedzenia zycia moze 800zl zostaje w skarpecie jak kots nie pije i nie pali a gdy tak to i zabraknie zenada i nieuczciwosc jednym slowem wobec nas pracowników

NR

Mam ulotkę informacyjną za co płacą / co oferują oraz formularz z Manpower. Co do hotelu napisane jest: Orion w Rychnovie - dopłata do hotelu 1500-2000 CZK / m-c Junek Rychnov nad Kneżnou (zakwaterowanie prywatne) - dopłata 1500-2000 CZK / m-c Frede Solnice (zakwaterowanie prywatne) - dopłata 1500-2000 CZK / m-c --- Wynagrodzenie podstawowe brutto: 18474 CZK / m-c

zwykly pracownik
@NR

no i co z tego i tak zaplacisz w manpowerze kolego 5 lub 6 tys koron z ubytownie czytaj hotel to jest bardzo dużo a warunki warte góra tysiac koron i to bez zartów te hotele powinny byc za darmo bo po odliczeniu wszystkich kosztow zycia i tego ile ci nie zapłacą za prace tyle ile sie nalezy to masz 2 tysiace zlotych a nawet czasem nie bo musisz zyc jesc utrzymywac sie dojezdzac pociagiem lub placić krocie za autokar a stravinki które dostaniesz tzn bony na jedzenie itp jedzenie tzw za zmiane starcza ci na 5 dni gora i nawet reszty z tego nie wydają kradzieje w kantynach wiec ulotka ulotką a oferta ofertą na miejscu zobaczysz ze wszystko jest na odwrot i to ogromny negatyw

góral z wioski cudów
@zwykly pracownik

czeski film

artur nowa ruda

widac znowu jest jakis cyrk z manpowerem wszystko wszystkie agnecje jaklos uczciwie rozliczają sie pracownikami a manpower zawsze cos zawsze sien ie zgadza i to na duze sumy powinniem za robic 19tys koron dostale do jasnej cholery 12 tys koron za przepracownay caly miech co to ma byc woogole wszystko drozsze pieniadze sie nie zgadzają w tym miesiac brakuje mi jakies 5 tys koron z dodatkami wiecej nawet a kumepl kotry pracuje na mojej zmianie dostal wiecej ode mnie a mail 7 dni tzw N enek bo musial wrocic do domu cos zaltwic wiec to dziwne dlaczego tak licza pracowników ze nie dostaje pelnej wyplaty tylko jakies jałumuzny rażąco niezgodne z umową dodtakowo licza za hotele jak za hotel mariot a to mety nie do zycia nawet po nocce nie dadzą spac bo chleją drą sie na caly glos

NIENAWIDZĘ MANPOWER !!!

MAMY TE SAME UMOWY CO PRACOWNICY INNYCH AGENCJI, TO JAKIM PRAWEM DOSTAJEMY O POŁOWĘ MNIEJ ?????? LUDZIE W INNYCH AGENCJACH REGULARNIE DOSTAJĄ BARDZO DOBRE WYPŁATY 20 - 25 TYSIĘCY. JA TO WALĘ, PRZENOSZĘ SIĘ DO INNEJ AGENCJI, MOŻE DO INNEJ FABRYKI. ŻYCIE W CZECHACH MI ODPOWIADA.

michał

wczoraj byl dzien wyplat w manpower gdy stalismy przed kasami w kb w broumovie kazdy tylko z niepokojem czekal ile dostanie i jak wiele bedzie brakowac pieniedzy za to co przperacowal i tak bylo !!!!!!!!!!!!ludzie byli wściekli bo nie wiaodmo za co tytle bylo poodciagane pieniądze i co sie z nimi stalo roznice w wyplatach naprawde duze kazdy kto odchodzil od kasy albo sie śmiał w niebo glosy albo mial łzy w oczach bo pieniadze sie zwyczajnie nie zgadzaly za to co sie powinno dostac za naprawdę ciężką pracę te same dni te same godziny różne wyplaty to wrecz niewytlumaczlane i chore kordynatorzy nawet teelfonow nie odbierali po obliczeniu kosztow ludzie co są zakwaterwoani w czechach to nie bedzie ich nawet z tych wypłacin stac aby sie utrzymac do kolejnej wyplaty jakaś makabra wrecz !!kazdy w umowie ma 19 tys koron gwarantowane po odliczeniu wszystkiego a dostalismy po 8 tys koron po 10 po 14 czasami po 15 tys koron to wychodzi 2tys zlotych na reke a w czechach zycie jedzenie jest drozsze o 30% niz w polsce wiec jaki tu sens pracownicy innych agencji zadowoleni dostali wyplaty takie jakie mieli zagwarantowane w umowie a u nas manpowerze po raz kolejny dostalismy jakies ochłapy niezgodne z sumą która jest zapisana w umowach i jest gwarantowana jako minimum bez nadgodzin takze ja dziekuje i smieje sie sam z siebie ze im zuafalem i sie u nich zatrudnilem albo inna agnecja albo bezposrednio do fabryki nie ma innej opcji juz

NIENAWIDZĘ MANPOWER !!!
@michał

zgłaszam sprawę do odborów i do czeskiej inspekcji pracy na Manpower. CO TO DO CHOLERY JEST? W DP WORK I GI GROUP LUDZIE MAJĄ WYPŁATY TAKIE JAK IM OBIECANO, A NA DODATEK MIESZKAJĄ W LEPSZYCH HOTELACH NIEDALEKO SKODY A MY POD TYMI SZMACIARZAMI MAMY PO 10 TYŚ DO WYPŁATY. W INNYCH AGENCJACH DOSTAJĄ PONAD 20 TYSIĘCY !!!!

marti

witam mam na imię Marcin i szukam osób dojeżdzających z Kvasin do nysy lub okolic od 24.03.2017 z góry dzięki za info pozdrawiam

Kamaro
@marti

Witam, mozesz sie ze mna skontaktowac (usunięte przez administratora)

@marti

Ziębice mam jak na tą chwilę 1 miejsce

Robi

Szukam przejazdu z Wałbrzych G3 tel531351545

Pyzdra78

Witajcie Dzięki za wszystkie informacje. Po tym co przeczytałem to wołami mnie tam nikt nie zaciągnie, 2000zł to w kraju zarobię na spokojnie i będąc w domu co noc. A takie kwestie, że jakaś baba wchodzi bez zaproszenia na pokój i coś gada o karze to przy mnie skończyłoby się dla niej wylotem razem z drzwiami. Inna sprawa, że jeżeli hotel to jedna wielka impreza to szkoda zachodu. Ja miałem jechać z work servis, nie wiem czy działają tak samo jako opisywany manpower czy bardziej po ludzku, ale nie będę sprawdzał.

Radoslav

Ja tam powiem tak co mnie dziś spotkało; Otóż za piętnaście w pół do kwadrans z minutami patrze na zegar na lince 28:77, se myślę dobra czas na pause, a tu co? ktoś ukradł pause. Okazało się że jakiś typ z logistyki sobie wszedł skorzystał z okazji że wszyscy zajęci pracą i zajumał pause! Dobra, szybkie poruszenie, pożyczyliśmy niepełną pauze od majstra z działu uzupełniania płynów i sobie ją uskuteczniłem, szybko szkoląc robota ze swarżelni , który to zastąpił mnie. Kradną pauzy jak Rumuni napoje. To jedyna wada tej pracy, reszta bez zarzutu gdyż nie jestem tu dla pieniędzy.

Aneta

@XXX zdecydowałeś się na wyjazd? Chętnie usłyszymy o Twoich wrażeniach.

MARKUS
@Aneta

DROGA PANI ANETO jutro 15marca dzień wypłat takze nie chce zapeszyć ale po 15 lutym z manpowera zwolnilo sie sporo osob pracujacych w kvasinach OBY JUTRO NIE BYLO TAK CZRNEGO SCENARIUSZA A WRAŻENIA NO CÓŻ -pieniadze sie nie zgadzaly pracownicy pracowali po cały miesiąc a dostawali dziwnie niskie pensje ze np pracownicy z tej samej agencji z innych agencji czy z firmy głównej pracowali troche mniej a z innych agencji połowe tego a dostali dużo wiecej wiec jest to mega dziwne i nie wporzadku -oferta jaka byla nie byla prawdziwa na miejscu kazdy sie dowiaduje ze za wszystko płaci okazuje sie ze hotel kosztuje tyle co hotel hilton 5 gwiazdkowy a jest to przetrwalnia o warunkach nieludzkich gdzie za wszystko dają kary czesto gesto osobom niewinnym tylko dlatego ze maja pecha mieszkac z łobuzami czy nawet wariatami - TOTALNY BRAK ORGANZIACJI NASZ WYJAZD BYL ORGANIZOWANY Z POLSKI A GDY ZAJECHALISMYDO CZECH NA HOTEL PO PARU GODZINACH TO NIKT O NAS NIE WIEDZIAL NAWET WIELE GODZIN STANIA DO NOCY NA MROZIE PRZED HOTELEM -dojazdy do pracy tez mialy byc zapewnione a trzeba placic bajońskie sumy za dojazd ,A do pracy podroz trwa półtorej godziny!!! i z powrotem tak samo -posilki mial byc za darmo pracodawca mial pokrywac wszytko a dostaje sie marne stravinki kotre starczają na pare dni a jedzenie zycie w czechach jest drozsze 0 20% wiecej niz w polsce WIEC Z WLASNEJ KIESZENI TRZEBA SIE UTRZYMYWAC -nikt nawet nie wie czy jest ubepzieczony nie karty ubepzieczenioe dają po 4 miesiacach a nawet po pol roku takze jak komus sie cos stanie to jest problem i nie wiadomo co robic z kordynatorami zero kontaku nawet telefonicznego czasami widac ich TYLKO jak werbują ludzi na nadgodziny PO CIEZKICH ZMIANACH tylko wtedy są aktywni - PO ODLICZENIU WSZYSTKIEGO ZOSTAJE MOZE 1800ZL JAK KTOS JEST MEGA OSZCZEDNY I POŚCI Z JEDZENIEM TO MOZE MU ZOSTANIE NA RĘKE 2300 I TO NAPRAWDE PRZY DOBRYM WIETRZEA W OFERCIE BYLO JAK BYK NAPISANE ZE PO ODLICZENIU WSZYSTKIEGO NA POLSKA WALUTE 3100ZLOTYCH BEZ NADGODZIN WG ZWYKLEGO GRAFIKU MA SIE GWARANTOWANE WIEC GDZIE RESZTA PIENIEDZY DLACZEGO TO CO MIALO BYC ZA DARMO JEST PLATNE I TAK DUŻOOO!!!! LUDZIE CHCA TYLKO PRACOWAC I TROSZKE NIEWIELE WIECEJ ZAROBIC I GDYBY TAK BYLO JESLI JAKIMS CUDEM TAK BEDZIE O FOERTA BEDZIE SIE ZGADZAC TO LUDZIE BEDĄ PRACOWAC I TO CHĘTNIE A TAK TO TYLKO DEMOTYWUJE DO POWROTU DO DOMU A ZARBOEK BEDZIE TEN SAM I TAK BO PO SKORJENIU ZE WSZYSTKIEGO ZOSTAJE TYLE SAMO NA REKE CO W POLSCE I TO OBJETNIE GDZIE OBOJETNIE JAKIEJ PRACY TAKZE MAMY NADZIEJE ZE TO SIE ZMIENIA I STOSUNEK AGENECJI DO PRACOWNIKOW SIE ZMIENI POD TYM WZGLEDEM

pracownik z lubania 1974

jesli chodzi o mnie i zostalem zwolniony przez manpowera ze skody i cale szcescie ze tak sie stalo trafilem na dzial gdzie poprostu nie bylem w stanie nadazyc i za byle co dawali kary pieniężne nigdy w zadnej pracy z czyms takim sie nie spotkalem od samego poczatku bylo cos nie tak oferta z polski w czechach byla zupelnia inna wszystko co mialo byc za darmo bylo do placenia i to bardzo duzo czyli hotel dojazdy nawe t jedzenia nie bylo sponsorowanego przez 1 miesiac sammeu trzbea sie utrzymywac po miesiacu daja marne nieoplacalne stravinki i to na jedzenie moze straczy na 4 gora 5 dni ubepzieczony tez nie bylem zero karty ekuz i nic z kordynaotrami zero kontaktu przez m ieisac prosilem sie o klucz do swojego pokoju bo mi nie dali nie raz spalem na korytarzu po pracy jak wspolokatorzy popili i i sie pozamykali za byle co w hotelu daja kary za byle glupote nawet jak to nie twoja wina to i tak zaplacisz za kogos malo tego zostalem ograbiony na pieniadze juz przy pierwszej wyplacie ja i wielu inncyh pracujac te same dni godizny i zmiany duzo inncyh pracownikow dostalem 6tys koron iwielu innych tak samo a inni co robili tyle samo dostali po 11tys koron do dzis jest to nie wyjasnione co sie stalo z naszymi poneiedzmi i raczej przepadly z kordyanotrami zero kontaku a jak są to szybka ucieczka gdy ten temat jest poruszany lub odpowiedzi wymijające nie zrozumiale bo po czesku tak samo pierwsze zakwterowanie stalismy kilka godizn przy minus -13 przed hotelem i nikt nawet nie wiedzial o naszym przyjeździe chociaz byl organizowany z polski przez biuro takze bardzo duzo zlych doświadczeń zarobilem grosze w polsce zarobilbym wiecej i bez takich survivalowych przeżyć jak widac czlowiek uczy sie na błedach

grzesiek rychnov montaż

skoda bardzo dba o swoich pracownikow i to prawda szacunek dla nich za to!. ale w manpowerze nie dosc ze wszystko jest na odwrot jesli chodzi o ich oferte czyli wszystko co mialo byc zapewnione nieodoplatnie jest platne i to dużo o tym kazdy dowiedzial sie na miejscu jak przyjechal do czech przyszedl dzien wyplat to ludzie z placzem do domu wracali takie grosze dostali i to za bardzo ciezką prace dodam i tak malo ze niewiaodmo za co tyle manpower im policzyl pieniadze ze takie grosze im powyplacal ze sie pozwalniali a hotele w pardubicach do ktoryh kwateruja to makabra i jeszce 5000tys koron za to biora o dojazdach nie wspomne po 4000 koron zero kontaku telefonicznego z koordynatorami nic nie da sie zaltwic naprawde gdyby manpower dotrzymal obietnic z polski i to co bylo w ofercie werbującej nas byloby zapewnione tak jak nalezy to naprawde byloby ok i nikt by nie narzekal ani sie nie zwalniał a tak ludzie po odliczeniu wszystkiego zarbiaja bardzo czesto mniej niz w polsce wiec gdzie tu jest sens

niedoszly pracownik

Odradzam zanim sie zdecydujecie dopytajcie o wszystko powtarzam o WSZYSTKO zanim podpiszecie cokolwiek ja pojechałem z grupą ludzi i wróciłem bo na miejscu w Czechach warunki umowy byly calkiem inne niż przedstawiono nam w Polsce a jeszcze jedno jakbym wiedział ze jadę pracować do JONSONA to w ogóle nie bral bym tego pod uwagę bo mam taką samą fabrykę u siebie w mieście a nie 400 km od domu może i praca jest ale mysle ze wyjazd do Czech żeby zarobić 2000 zl bo więcej nie wyciągniecie mieszkanie w slamsie

Pyzdra78

Witam Proszę o opinie dotyczącą pracy przez agencję work service w firmie Adient, dawniej johnson controls w Kvasinach. Chodzi mi zwłaszcza o zarobki takie jakie wpływaja na konto, a nie to co ma być! Czy odtrącaja za mieszkanie, dojazdy, posiłki. Jak wygląda sprawa hoteli pracowniczych. Z góry wielkie dzięki

?
@Pyzdra78

Wysle ci rawdziwe zdjęcia z kwater

Dawid

Witam wszystkich. Od kwietnia planuję przeprowadzić się do Kłodzka i poszukuję transportu do skody w kvasiny. Pracuje na 6 zmianie (AK-06). Będę wdzięczny za każdą informację i pomoc. Pozdrawiam Dawid

andrzejk731@onet.pl
@Dawid

Cześć, chcę właśnie zacząć pracę w Kvasinach, mam samochód i byłbym zainteresowany wspólnym dojazdem z Kłodzka. Nie wiem tylko przez jaką agencję załatwiać tą pracę. Możesz mi coś polecić? Andrzej.

Ten o !
@andrzejk731@onet.pl

Podam numer to zadzwoń i ci powiem co i jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.