Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

https://www.olx.pl/oferta/operator-produkcji-praca-po-1-1-2018-dojazd-i-hotel-gratis-CID4-IDqJG7P.html#a10d6d31cf dajcie mi jakąś interesujacą odpowiedz na ten temat jeżeli komuś się bedzie chciało pomóc

@anonymous

Agencja pracy, daj sob spokój

mariusz
@Skodowiak

mariusz świątczak os wojska polskiego 12/ 1a nowa ruda 57-402 słupiec

Beria

sturmbahnfuhrer cervenka i obergruppenfuhrer maier postanowili ,że w miesiącu grudniu , w obozie koncentracyjnym skoda kvasiny, zostaną wprowadzone nowe pokuty dla polskich niewolników.

noworudczyk
@Beria

wow to grubo tam jest niezle coco jumbo sie zrobilo widze to co to beda za kary dla nas polakow ze jestesmy tacy wyjatkowi pytam z ciekawosci bo moze pojade tam do pracy prosze o odpowiedz co tam sie dzieje by nie wpaść na mine

Cyrku
@noworudczyk

pracowalem tam. czlowieku daj sobie spokoj. lepiej biede klepac!

noworudczyk
@Cyrku

dziekuje za za przestroge znajomi mowili ze manpower z kvasin źle traktuje pracownikow i wyplaca groszowe najnizsze na zakladzie wyplaty w porownaniu do innych agencjio raz sporo podkrada co miesiac z wypłat za bardzo cieżka prace bo zaltwia najgorsze i najciezsze stanowiska na zasadzie jestesmy miesem armatnim poza tym na spotkaniu w klodzku opowiadali cuda ze hotel jest za darmo przejazdy tez oraz posilki sponsorowane i wyplata 30tys koron jak opowiedzilem to znajomym co tam pracowali w tym roku to upadli ze smiechu wiuec jak tak mozna klamac i mataczyc przyszlego pracownika wrzucając go na przyslowiową mine za wszystko powyzsze trzeba zapłacic ze zostaje nam z wyplaciny 19tys koron 1500zlotych i mieszkach na melinie i nap okoju w 5 osób sama patologia narkomani i alkoholicy i nawet jak ty pracujesz a oni nie to ci wyspac sien ie dadza bo chelja ćpają nie sznaują twojego odpoczynku po pracy ps ubytovnie oszukuja ludzi i to bardzo na czym sie da

robus
@noworudczyk

szczera prawda kolego pracowałem 5 miesiecy i dałem sobie spokój

Opinia

Polacy za szybko pracują w Skodzie ? Prawda jest taka że Skoda w styczniu / czerwcu 2017 a Skoda rok / pół roku później to już nie to samo. Sami pracownicy zauważyli że tempo pracy zostało przyspieszone. A w najbliższym czasie jeszcze ma ponownie przyspieszyć. Dlatego jeśli ktoś Wam ileś miesięcy temu mówił że dziennie robił coś przy 100 karoseriach to przestroga dla nowych pracowników żebyście nie myśleli że wciąż istnieje norma 100, bo ŚRUBA jest tam regularnie podkręcana że norma już może wynosić 150 karoserii, a z biegiem czasu jeszcze więcej. Pracownicy mówią brutalnie - Skoda nie idzie już na jakość wykonanego wyrobu ale na ilość !!

RZEBRAK

niE mam zastrzeżeń (usunięte przez administratora) mnie tylko dojazdy.... A TAK TO TO POLECAM ZATRUDNIĆ W SIĘ W... super light owa kluczowe linka.... ????

wioleta

Nazywam sie Wioleta Katulska. Bardzo sie ciesze, ze moge podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem Po wielu finansowych trudnosciach jestem teraz bogaty i szczesliwy Mam karte glówna od dobrego czlowieka w Internecie a ta karta glówna jest obciazona wystarczajaca iloscia pieniedzy. Kazdego dnia moge zebrac 5000 zlotych z tej karty z dowolnego banku w Polsce bez zadnych problemów i równiez korzystam z karty w supermarkecie Jesli chcesz miec wlasna karte, mozesz po prostu skontaktowac sie z divinecardhacker@gmail.com to jest lepsza pomoc finansowa niz pozyczki, sprawdz to email: divinecardhacker@gmail.com Dzieki

ZDZISIU SKODOWIAK NOWA RUDA
@wioleta

TUTAJ LUDZIE CIEZKO PRACUJĄ BIERZ SIE ZA ROBOTE A NIE ZA NACIĄGACTWO !!!!! A NIE TAKIE BZDURY CUDA NA KIJU PISZESZ I OBIECUJESZ GŁUPKÓW Z LUDZI ROBISZ

wioleta

Janusz

Tak wyglada praca pod skoda na montazu https://youtu.be/AqiR7zBsAa8

ONA

Czy ktoś aplikował na te ofertę pracy http://www.persona-direktservice.pl/pl/praca/pracownik-produkcji-czechy ? Za kilka dni mam mieć rozmowę video przez komunikator. Czy ktoś miał coś wspolnego z tą agencja we Wrocławiu i praca na produkcji w branży motoryzacyjnej?

dojezdza ktoś do Kvasin z wałbrzycha , lub okolic ? jesli tak zostaw jakiś numer , maila odezwe sie , chodzi o dojazd , samemu nie za bardzo jezdzić

Nówka
@Andrzej

Ja szukam dojazdu 574500152 dzwoń pilnie

jaro
@Nówka

skad jestes kolego ? to bylo by nas juz 3 osoby

mitsu
@Andrzej

na facebook jest grupa dojazdy skoda kvasiny

Kuba

Słyszałem o firmie Skoda Auto , że maja opinię dobrego pracodawcy. Czy jeszcze potrzebują ludzi?

majster
@Kuba

tak , przez Agenture pracy :D

Skodowiak

Witam, ma ktoś wolne miejsca w aucie do kvasin? Lubawka, kamienna Wałbrzych lub dalej? Zostaw numer telefonu, odezwę się

Jo
@Skodowiak

@Jo

Coś numer nie aktualny co podałeś

TakTak

Z tego co wiem dużo osób ze Skody przeszło do innych firm w Czechach i są na czeskich warunkach !!! Bez żadnych pośredników typu Manpower itd. A Polak nie dość że idzie do Skody przez pośrednika to jeszcze jest na polskich warunkach. Więc tracicie dwa razy: pośrednik + polskie warunki. Chociaż znam Polaków którzy są w Skodzie na czeskich warunkach. Jak macie okazje olejcie tą Skodę i szukajcie inne firmy aby przejść na czeskie warunki które biją na łeb polskie warunki. Zgadacie się w 3-5 osób, jakieś małe auto na gaz i wyjdziecie na tym o wiele bardziej lepiej niż w Skodzie na polskich warunkach z manpower. Znam takie osoby i nawet nie żałują że nie są już w Skodzie. Nawet gdyby dostali podwyżkę do Skody by nie wrócili.

byly montażownik teraz adient
@TakTak

dobrze napisane nie dac sie oszukiwac agnecji manpower z kvasin co rekrutuje na skode do kvasin bo bo takie bjaki i kity wciskaja ze az to powinno byc karane i ludzi na kasie dudkaja na duze pieniadze i zlodzidjeskie ubytovnie i ich uklady z agenturą licza ludzi za hotel nawet jak tam nie mieszkaja nam iesac do przodu ludzie dostaja wypalty po 1600zl na ansze to jakies 10 tys koron znam co najmniej 3 osoob z tegorocznej rekrutacji co zostaly tak oszukane w tym ja pracuje juz w innej firmie jest mnostwo osob poszkodowanych naprawde dziwi mnie to ze nikt ich jeszce nie pozwał za brakujace duze pieniadze na wypalatach czy mobbing ja sam tego nie zrobie bo mnien ie stac a jakby ludzie sie zebrali i zrobili pozew zbiorowy tak jak robią tą frankowicze to by bylo z górki a nieuczciwa agencja by sie może w koncu opamietała

Visitor

Napisze ktoś ile zarabia się na spawalni bezpośrednio przez Skode?

Oszukany przez man pow...

Nie polecam pracy pod man Power obiecywali mi zarobki w wysokości 19 tyś koron a przy wypłacie dostałem 10 tyś to oszuści jak ich mało koordynator Pan Miroslav H. To największy oszust uważajcie jeśli się zdecydujecie tam pracować przekonałem się o tym na własnej skórze. Pozdrawiam

niegdys mapower dzis skodowiak
@Oszukany przez man pow...

KOLEGO TO STALA ICH ZAGRYWKA TAK OSZUKUJA LUDZI I OSZUKIWALI W KVASINACH OD ZAWSZE JA PRACOWALEM W MANPOWER KVASINY PONAD ROK CZASU ZANIM UCIEKLEM STAMTĄD POD SKODE BO JUZ SKUBANIE Z KASY I ZNIKAJACE PIENAIDZE Z WYPLATY NA NIEWIAODMO CO OKRADANIE MIESIĄC W MIESIĄC I ŻEBRACZE WYPŁATY BYŁY NIE DO ZNIESIENIA A TRAKTOWANO NAS GORZEJ NIŻ NIEWOLNIKÓW SUMA SUAMRUM ZARBAILSIMY MNIEJ NIZ W POLSCE TAK NAS GRABILA AGENTURA MP W KVASINACH MIECH W MIECH TO BYLA PARANOJA NIGDY WIECEJ TO AZ DZIW ZE TA AGENCJA JESZCE TAM DZIAŁA I JEJ NIE WYRZUCILI NORMALNIE KATASTROFA JAK MZONA TAK KLAMAC I OBIECYWAC LUDZIOM WYPALTY PO 30 TYS KORON DARMOWE POSILKI I DOJAZDY ORAZ HOTEL TAK NAS ZROBILI W DUDKA NA REKRUTACJI PO PO PIERWSZYM MIESIACU PRACY PO POTRACENIU ZA WSZYSTKO DUZYCH PIENEIDZY ZA HOTEL Z DOJAZD ZA JEDZENIE NARZUCONE BEZ SENSOWNE STRAVINKI TZW BONY NA JEDZENIE ŻEBRACZE TAKIE PO 45 KORON JEDEN ZOSTAWALO NAM PO 10 LUB 9 TYS KORON I WEZ WYZYJ ZA TO ZA GRANICA DO 15STEGO NASTEPNEGO MIESIACĄ

były montażysta

w firmie manpower w kvasinach spotkalem sie z ogromnym hamstwem i zlym traktowaniem o mobingu w pracy nie wspomnę kazdy kto tam pracuje pracowal o tym wie od samego poczatku pieniadze wyplaty nadgodzinmy sie nie zgadzaly pieniadze pobierane za hotel byly kolosalane z mojej ciezko zarobionej wyplaty potracali mi kilka tysiecy koron za dojazdy autokarem przewozem co sie rozpadal i psuł po drodze a ja mieszkalem 10 min piechotom od zakkladu pracy i chodizlem pieszo tak kradli na beszcelnego trzbea bylo siek locic chodiz robic puste pzrebiegu by walczyc o swój ciekzo zarobiony pieniadz gdy dojezdzalem z klodzka samochodem to mi liczyli za dalej za hotel mimo ze juz na moim miejscu mieszkla i placila inna osoba to i tak wspolnie ze zlodizjeską firma co zalatwia ubytovniemi potracali za ten holtel mimo ze jezdzilem i mieszkalem w domu takie cuda normalnie tam majam iejsce miesiac w miesiac przy kazdej wyplacie gdy mialem wypadek w pracy nie chcieli mi zaplacic chorobowego i do dzis tego nie zrobili malo tego dalej liczyli mi za ten czas za hotel mimo ze sie wymeldowalem i zglaszalem to w biurze pracowalem ponad rok bo nie mialem wyboru poza tym mialem sto procent frekwencji w pracy zadnej pokuty nigdy nie dostalem i robilem nadgodziny i mnie i mi pododbnych ludzi co tam pracują tak wlasnie traktują ps zarzadcy zlodzieje watazkowie lokalni cwaniacy czesto eksmitujac koogos nie dawali ludziom spiacym po nockach spac tak sie zachowywali uderzajac po drzwiach tak ze caly korytarz dudnil ps hotele dramat w namiocie na dworzu zima jest lepiej a liczą za nie ponad 5 tys koron a w pokoju jestescie w szesc osoób to wszystko nadaje sien aprawde do tego by ludzie sie ze sobą zmowili co sa poszkodwani a jest ich wielu i zrobili pzoew oraz odzyskali swoje pienaidze oraz godnosc i zeby cos takiego ju z nikogo nie spotkalo

nikomu nie polecam tam pracy,bo pracodawcy to (usunięte przez administratora) oszusci kłamcy ,kradna i wykorzystuja Polaków syf na hotelach,

nie polecam tam pracy kradną kase okłamują na kazdym kroku syf na chotelach

Szczotka

A ja powiem wam drodzy koledzy że już 4 rok pracuję po Skodą i ciągle narzekają polacy. Fakt monpower nie polecę nawet wrogowi bo nie są uczciwi, nawet majstrzy nie wiedzą dlaczego agencja tak okrada ludzi. Pod Skode od razu ciężko, trzeba rozumieć czeski, z resztą pod skodą wcale nie zarabiasz więcej niż pod gi group czy dp work a nawet mniej (nie wiem jakim cudem), jest to sprawdzona informacja. Ci co narzekają tu na manpower powinni pomyśleć o zmianie pracodawcy wtedy nie będzie problemów.

skormny pracownik skodówki
@Szczotka

ma pan racje dobrze pan napisal ja niestety jak bylem okradany z kasy przez manpowera pracuja w kvasinach jak pokazywalem listek z wyplaty majstrowi to majster czech nawet nie wiedzial co to jest te niektóre pozycje na listku i prosto w oczy mowil ze na tej i na tej pozycji odciagnieciu z wyplaty kasy na l istku ze zostalem okradziony i on nie wie co to nawet jest i jakim tytulem pobieraja za to kase takze poki nie przeszedlem pod skode a jakis czaas to trwalo to bylem okradany i zarbialem najmniej z moich kolegow ktorzy pracowali w normalnych spoko agnecjach lub pod skodaą a mielismy te same zmianyy godziny czyli system ten sam gdy chcialem sie przeniesc do innej agencji to straszyli mnie bezrobociem bo podpisywalem im i to w jezyku czeskim jakas karencje ze przez 3 miesiace nie moglbym pracowac w zadnej innej agencji w skodzie ani skodzie przy umowach nawet wzmianki o tym nie bylo malo tego w polsce podczas rekrutacji bylo mowioone ze dojazdy posilki w kantynie hotel jest zdarma po miesiacu pracy przepracowanym w cudowny sposób amba fatima za wszystko zostalismy ograbieni na kilkaa tysiecy koron i to sporą naprawde suma ze grosze zostawaly na zycie na ubytovni ze na wymioty bralo i świerzb panowal bo nikt nie dbal o te ubytovnie a kase wlasciieciele brali bajonskie sumy i nawet w zimie ogrzewania nie bylo czasami

@Szczotka

Co ty mówisz? cięzko pod Skode sie przyjąc?????????haha kolego niewiem w jakiej Ty skodzie pracujesz ale w tej co ja na kvasinach jakis czas temu otwarto biuro na bramie i biorą jak popadnie kazdego,wystarczy przyjsc i sie zapisac :) pozdrawiam pracownik swarzowni Skoda Kvasiny

Andrzej 374
@Szczotka

Witam pracowam w Mladej ale pod Worki SErvicem w adiencie na początku były tylko problemy z hotelem generalnie z ludźmi wypłata dobra dodatki wypłacane koordynator w porządku było ok.srednio co 3 miesiące byli rekruterzy z Polski i sprawdzali warunki praca ciężka ale 24 000kc zarabiałem na reke

MAREK

WSZYSTKO BYLOBY OK MIMO SKUBANIA KASY PRZEZ MP MOZNA ZACISNAC ZEBY I TO JAKOS ZNIESC JAK SIE BARDZO POTRZEBUJE PRACY ALE NAJWAZNIJESZE JEST TO PO TEJ CIEZKIEJ PRACY TRZEBA WYPOCZAC I SUKCESEM BY BYLO JAKBY LUDZIE BYLI KWATEROWANI W P OKOJACH JEDNOSOOBOWYCH NAWET KLITKACH BO JEST TAK ZE CI CO CHLEJĄ I NIE PRACUJA PRZESZKADZAJA W ODPOCZYNKU INNYM CO WRCAJA SPAC PO PRACY NP PO NOCCE KRADNA PIENIADZE JEDZENIE RZUCAJĄ SIE DO BICIA ITP NISZZCZĄ POKOJE TYM CO CHCA UCZCIWE ZAROBIC I PRACOWAC TAKIE OSOBY PRZESZKADZAJĄ I DLATEGO LUDZIE SIE ZWALNIAJA I WRCAJA DO DOMU BO SIE TEGO NIE DA AKCPETOWAC TAKA WIAODOMOSC DO KORYDNATORW Z AGENCJI MANPOWER KWATERUJCIE LUDZI W POKOJACH JEDNOOSOBOPWYCH TO PRACOWNICY BEDA STALI I RZETELNI

oszukana
@MAREK

JA również dołączam się do opinii pracy w Skodzie w Czechach Polacy ostrzegam Was kupa oszustwa robienie ludzi w ciula mój koordynator p. Maj typowy cwaniak .oszukuje robi z ludzi durniów jak zobaczyłam kwitek jednego z pracowników to mało co nie zemdlałam podwyższanie zaliczek których tyle nie dał i wpiera bezczelnie że tyle dał nie potrafi pozycji na kwitku wyjaśnić bo dobrze wie że są to machloje w biały dzień! masz jakiś problem unika nie wie nic o swoich pracownikach to co obiecują to nigdy tego nie dostaniecie.Ja szybko się zoorientowałam na prace czekałam 6 dni a miała być od zaraz potem przepracowałam 5 dni i miałam czekać na przyjazd Polaków bo ponoć załatwiał mi nową pracę na którą nie wiem ile miałam czekać!straciłam własne pieniądze i nerwy!czekam na pieniądze które nie zostały mi wypłacone!Byłam w Niemczech ale tam wszystko było dograne trzeba było pracować bo nikt za darmo pieniędzy nie dostanie!wczoraj wróciłam a ofertę miałam z agencji z Złotoryji którzy ponoć pierwszy raz zaczeli z nimi współpracować interweniowałam do Polski to byli bardzo zdziwieni

sivy

Czy ktoś podpowie,jak zatrudnić się bezpośrednio pod skodom, pomijając agęrurę.kiedyś pracowałem w kasynach przez agęrurę laha.

klaki
@sivy

idz do biura w kvasinach zaraz po lewej stronie od ochorny w holu samym a biora jak popadnie ale najpierw wysla cie na badania lekarskie i testy manualne takze powodzenia jak sie zdecydujesz praca ciezka ale agentura cie nie okradnie tak jak robi to MP z kvasin a jak ci sie nieu da to sa inne uczciwe agencje kotre dobrze p lacą i sa rzetelne jak na ten kołchoz wiec proobuj jak cuś do trenkwaldera dp worka czy gi groupa to sa naprawde spoko agencje i co najwzzniejsze nie kradną

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.