Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Pajo

Witam. Czy wie ktoś może kiedy są przyjęcia do Kvasin przez agencje. Może ktoś podać numer do jakiejś agencji. Dzięki.

Bogdan
@Pajo

Dzień dobry, najlepiej napisać, może odpowiedzą. Adres: kristyna.mysakova@manpower.cz . Bogdan Kondracki

Glatz
@Pajo

Poszukaj na stronie ManPower (posrednik) znajdziesz wszystkie dane i telefony

Mietek

Mam pytanie dlaczego firma ManPower nigdy nieodbiera telefonu.Prosze o jakis dobry numer do nich.(usunięte przez administratora)

mati

mam pytanie ile srednio idzie wyciagnac w kvasinach w agenturze a ile wyciagaja pracownicy skody????????

??
@mati

Po 3 miesiącach dostaliśmy bonus i wyszło 5200 na rękę l

@mati

Generalnie pracownik agentury zarabia na poziomie pracownika skody . Według mnie różnica jest nie zauważalna , ja osobiście wole robić pod agenturą .

DAWID

Wie ktos moze czy są przyjecia do skody dla kobiet ?

@DAWID

Też szukałam jakiś ofert dla kobiet, znalazłam tylko tę - https://ws.skoda-auto.com/sap/bc/ui5_ui5/sap/ZPE_FRC_SEARCH/index.html?sap-client=710&_ga=2.152603897.1563375009.1572353194-568712229.1572353194#/volne-pozice/F8E595954CC41ED983EAE474F4180277?lang=CS. Czy ktoś orientuje się, w jakich godzinach dokładnie są te trzy zmiany? Każda pomoc byłaby mile widziana

Bal

Trzeba się zatrudnić najpierw przez agencję? Nie można aplikować bezpośrednio do skody?

Tomasz
@Bal

Skąd takie informacje? Można aplikować przez tą stronę https://www.pracuj.pl/praca/skoda;kw Jakie stanowisko Cię interesuje?

Lukasz

Witam chcislbym sie dowiedziec czy sa przyjecia do skody kwasiny? Jesli.sa ile sie czeka na przyjecie

Lucy
@Lukasz

Teraz sa przyjecia. 5 i 15 wrzesnia 2019 byly przyjecia dla kobiet a teraz od 01.10.2019 sa przyjecia dla mezczyzn. powodzenia

Sebek56
@Lucy

są przyjęcia na montaż do skody kwasiny ?

Witam, ja mam parę pytań odnośnie pracy Skoda Kvasiny. Czy to prawda że trzeba mieć prywatny transport do pracy bo w autobusie miejsc nie ma kierunek Nowa Ruda? Czy podałby ktoś numer do w miarę normalnej agencji i koordynatora? Wiem że są teraz przyjęcia ale z tym dojazdem to dziwna na sprawa bo widzę że autobus z Nowej Rudy jedzie praktycznie pusty więc nie wiem o co chodzi. Czekam na odpowiedzi z góry dziękuję.

skodzina

Dzień Dobry. Chciałabym się Państwa zapytać czy w Skodzie na produkcji pracuje duża ilość kobiet i czy ta praca jest ciężka fizycznie jak np. w amazonie czy jest lżej.

TakTak

Sytuacja w wielu czeskich firmach się psuje. Polacy nauczyli Czechów solidności, szybkości, dokładności i co z tego wyszło ? Czesi zauważyli jak pracowici są Polacy że wyrabiają się z normą więc postanowili zrobić redukcję etatów. Dawniej na taśmie obok Polaka stał Polak lub Ukrainiec / Czech. W wielu firmach pozwalniali ludzi i teraz Polak robi za sąsiada którego nie ma. Teraz Polak robi za dwóch. Wiele osób z którymi rozmawiałem zwalniają się z takich miejsc jak Nachod, Broumov. Co z tego że mają 3 tys na reke jak muszą (usunięte przez administratora) za sąsiada którego nie ma obok na taśmie i za te same pieniądze Polak robi obecnie za dwóch. Dlatego nie dziwi mnie to że firmy jak ATAS, Simoldes, JUTA, czy inne podobne non stop robią giełdy pracy . A Ukraińcy tylko patrzeć jak zaczną uciekać z Czech i z PL. Więc Czesi jeszcze będą błagać Polaków aby wracali do nich. Mam nadzieje że polskie firmy zaczna doceniać swoich rodaków i zaczną solidnie płacić więc Czechy nie będą nam potrzebne. O to cała prawda.

Jacek
@TakTak

Czy Polski pracownik pracujący w firmie Skoda Auto może odczuć, że firma jest zadowolona z jego pracy i szybkości wykonywania obowiązków, które ma powierzone? Pracodawca z szacunkiem odnosi się do pracowników z naszego kraju oraz odpowiednio motywuje ich do ciągłej tak wydajnej pracy? Chciałbym, abyś opowiedział, jak to wygląda.

gogo
@TakTak

sam teraz widzę ,że jeszcze gorsi są ukraincy, na stanowisko przewidziane na 4 osoby to powiedzieli ,że oni we dwóch to zrobią---ale gdyby mieli obok ukrainca to by potrzebowali...oczywiście nie każdy ukrainiec jest taki ale uwaga to watacha wilków gdzie ty się nie dostaniesz nigdy!!!! oby my się tak wspierali jak oni pozdro

Polanin

Ubytování czyli hotel pracowniczy w Mladé Boleslavi są takie sobie, standard słaby, łazienki (jest pralka ogólnie dostępna czasami płatna)i toalety na korytarzu i kuchnia, w kuchni piec kuchenny i mikrofala w pokojach małe lodówki, pokoje 4 i 3 osobowe trzeba dobrze się zgrać żeby sobie nie szkodzić. Koszt życia w Czechach to powiedział bym 2000 koron na tydzień może komuś wystarczy 1000 ale ja trawy i kaszy nie jem co dziennie, czasami bo kaszą jest zdrowa.

Polanin

Można zarobić w Czechach 20000 tys koron i więcej jeśli się chodzi cały miesiąc do pracy bez ani jednego dnia wolnego bo cię np. bolała głowa, chorobowe jest płatne 60 procent ale nie dostaniesz premi, ubytownie policzą drożej bo niby więcej zużyjesz energii i wody, bonusy to kwestia sporna w e-mail piszą cuda ale w umowie tego nie ma, jak cię okroją to nie masz gdzie z tym iść chyba że do pana boga, jak macie w Polsce gdzie pracować za min 2000 zł na rękę to nie przyjeżdżajcie tu, chyba że chcecie pozbyć się kumpli, miejsc gdzie chodziliscie na spacer itd.

Polanin

Mieszkam z Ukraińcami na ubytowni i są goście bardzo spokojni i są do Polaków miło nastawieni są ok. Za to Czesi nie są dla nas mili mają nas głęboko gdzieś i pokazują to w ten lub inny sposób mają nas za bandytów, w sklepach w pracy itd. oczywiście są i tacy co są w porządku. Pracuję tu rok czasu i mogę coś o tym napisać. Po za tym dzisiaj pracujesz a z niewyjaśnionych powodów jutro już nie i nie ma dyskusji, przerabiałem to, w Mladá Boleslav zwolnili mnie bo im tak pasowało, pracowałem, nie bumelowałem, nie spóźniałem się ani też nie chorowałem. jesteśmy tu tylko mięsem armatnim i jak każdy myśli że się tu ustawi to jest w błędzie to nie jest eldorado tylko wiocha zabita dechami. Życie jest droższe niż w Polsce. A co do Ukraińców to są ludzie tacy sami jak my, nie politykuje my ze sobą ale żartujemy rozmawiamy i się śmiejemy jak równy z równym porozmawiajcie z Czechami.

Witam mam pytanie jak z pracą w Kvasinach dla kobiet

idol

Nie rozumie jednej rzeczy - jak to jest że jesteście okradani przez agencje zatrudnienia a nikt nie zgłosił sprawy wyżej tj... do prokurator A NAWET DO Ministerstwa - dlaczego WY POLACY - NARÓD PRACOWITY DAJECIE ŚIĘ TAK PONIŻAĆ I WYKOŻYSTYWAC AGENCJĄ ???

TrzaChodzićDoPracy
@idol

Bo nikt nie jest wykorzystywany, a to wszystko to pomówienia ludzi, którzy nie chodzą do pracy tak jak mają i mają problem, że wypłata mała

leszek
@TrzaChodzićDoPracy

KORODYNATORZE JAKIEJS TAM AGENCJI O NIEBZYT POCHLEBNEJ OPINI NIE PISZ BZDUR TU NA FORUM NIE KŁAM LUDZI BO POWYZSZY KOMENTARZ JEST PRAWDĄ POLACY SA OSZUKIWANI !!!NA OGROMNĄ SKALE

Fransee

Uciekać jak najdalej ! (usunięte przez administratora) i masakra, znajomy wrócił że schizofrenia, bez niczego tzn uciekł z tego (usunięte przez administratora), bez laptopa, tableta, ubrań, telefonu. Jak stał tak wrócił do Polski, jak odpowiadał to jest (usunięte przez administratora), niestety po 10miesiacach pracy tam tak mu się poprzestawialo i zmarł. Wykanczalnia to mało powiedziane, a manpower na to wszystko patrzy I nic nie robi, 1800zł na miesiąc z czego 1000zł na hotel pracowniczy, kuchnia to po prostu straszny (usunięte przez administratora) poniewieranie ludźmi ! Wstyd że polacy proponuja taka straszną pracę swoim rodakom. Temat dla uwagi !

Fransee
@Fransee

Oczywiście mowa o pracy w skodzie !! Ludzie tracą wszystko co możliwe łącznie ze zdrowiem i życiem !

olson174
@Fransee

Jakie 1800 na miesiąc??? Co ty (usunięte przez administratora) jest ponad 4 tysiące złotych... Wysłać zdjęcie z fiszki?

gacek miedzylesie
@Fransee

sama prawda bylem tam ponad rok czasu agencja mp kroiła defraudowala p ieniadze z wyplat pracownika na co sie da i nawet partiacy (brygadzisci)z mistrzami zmiany pokazywali nam na fiszce na czym na czym okrada nas agencja i zeby zglosic to do kovo jest to zwiazek w skodzie co broni pracowników gdy sie dzieją cuda takie sęk w tym ze ludzie nie walczą o swoje ukradzione pieniądze tylko wlasnie stamtad uciekają tak wlasnie my polacy jestesmy tam oszukiwani ci co sa zadowoleni i tak tu chwalą na forum wypisują 3 pozytywne opinie na tysiac negatywnych to jacyś żałosni agigatorzy korodynatorzy naciągacze co biora tam polakow jak mięso armatnie i nawet im nie pomoga a ani nie dbają o tych ludzi

arek
@olson174

NIESTETY PROSZĘ PANA 1800ZLOTYCH W KOROANACH NA NASZE W PORYWACH 2200ZL Z NADGODZINAMI TAK SIE PRACUJE PZREZ AGENCJE MP TAK U MNIE TEZ BYLO TO ZADNA SCIEMA KAZDY KTO POJEDZIE ZOBACZY

andrzej z nysy
@olson174

pokaz i przestan klamac ludzie co pracuja w skodzie czesi czy polacy maja 25 tys koron gdy wezmą 4 nocki dodatkowo nadgodzin to jest nan nasze 3880zlotych iles zalezy jaki kurs korony ale tak sie zarabia w skodzie nim tam przeszlismy po byciu przez rok czaasu okradanym przez agencje MP gdzie w niewaidomy spoosb znikaly nam wypracownae pieniadze agencja nie dawala nic na swieta tylko po swietach malo tego bonusy jakie maila w ofercien igdy nie wyplacila tak oszukja polakow a w poslce ci co werbują obiecuja w MP kvasiny darmowe dojazdy jedzenie i hotel tak nas oszukano wlasnie wiec gdy ucieklismy od agentury pod skode to przez pierwsze 3 miechy na probnym bylo malo ale tylko na probnym potem wskakujesz na taka stawke plus bonus od sprzedazy roczny cos jak 13stka a w agencji mp 16000tys korn czy 18000 to max to wiecej w polsce sie zarabia

padre
@andrzej z nysy

Andrzej, pracuje w agenturze kilka lat i moje obecne zarobki to 30000-31500 koron netto, przy lizaniu (usunięte przez administratora) mogło by być ciut więcej. najwiekszym minusem agentury jest praktycznie brak mozliwosci korzystania z urlopu jedynie na swieta i postój wakacyjny.

@padre

Ty jesteś z jakieś agencji proszę o namiar

skoda
@Fransee

Ale ty jesteś głupi, właśnie takiego pokroju ludzie tam pracują, bandyci, kryminalisci itp.najwieksza polska patologia, dobrze że Twój kolega nie dostał skrętu jądra hahah

W
@Fransee

Ile tu psycholi sie wypowiada....czizys

?????

Witam Ja z inne beczki Agencja pracy Workado Ostrawa ktoś do nich jechał był jakieś info??

Patryk

Podpowiedzcie czy trudno dostać się do pracy firmie?

Rafe

Odnośnie ,pracuje na sekwencji ,zatrudniłem się przez DPwork z 3 osobami plus 7 osób z mpowera tuż przed urlopem mieliśmy tygodniowe szkolenie plus 4 nocki i był urlop który miał być zapalony jak się okazało Mpower wypłacił swoim pracownika od 13 do 15 tys koron plus dostali strawinki ,niestety dpwork nie zobowiązało się do wypłacenia czego kolwiek dostaliśmy pl 3000 tys koron strawinek też nie widać

dm91

Jak wygląda praca na blacharni? Ile można wyciągnać pod dp i trenkiem bez nadgodzin? Pisza że z dodatkami od 24k na poczatek koron?

Ap

Jak długo będzie trwał system czy to prawda że dk końca roku????

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.