Laurence Rafał Mielniczuk

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Laurence Rafał Mielniczuk

Angela

Pracuję w Firmie LAURENCE około roku czasu, ze zwykłego pracownika administracyjno-biurowego awansowałam na Specjalistę ds. Logistyki. Uważam że atmosfera w pracy jest super! Szef zawsze pomocny w sytuacjach problemowych, potrafi docenić pracownika jeżeli wykonuję swoją prace sumiennie i rzetelnie.

@X

W imieniu pracownika firmy Laurence "Angela", pragnę poinformować, iż szkalujące i obrażające komentarze na temat pracownika firmy grożą zarzutą z art. 23 KC oraz art. 216 KK. Dziękujemy za pewnego rodzaju spostrzeżenia.

ciekawski

A czemu już tam nie pracujesz?

Czy firma Laurence Rafał Mielniczuk w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Abc Nowy wpis

Jak się pracuje w tej firmie? Jak atmosfera,?

Michal Nowy wpis

Polecam firmę jako pracodawce

Michal Nowy wpis

Jestem zadowolony. Pracuje 3 mce

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik produkcji oferowane przez firmę Laurence Rafał Mielniczuk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Angela

X
@Angela

Opinie znikają, opinie wracają. To najlepiej obrazuje jak może się w tej firmie pracować. Podlizujesz się, donosisz, dajesz się poniżać to awansujesz. Nie musisz nic sobą reprezentować. Języka znać nie musisz, o temacie wiedzieć też nie musisz. Udajesz zapracowaną, ściemniasz, chwalisz się na profilach, że awansujesz i jesteś super. Na szczęście w internecie nic nie ginie i raz usunięte komentarze mogą pojawiać się w innych miejscach. A są w internecie miejsca, gdzie nie da się wykupić subskrypcji, by kreować swój wizerunek. P.S. Jeszcze raz podkreślam, że przedstawione tu opinie są subiektywne i nie mają na celu obniżenia ratingu tego pracodawcy. Te niby pozytywne też są subiektywne. Tylko zatrudniając się w LAURENCE możesz zweryfikować, czy szef jest despotą, czy tzw. pani dyrektor krzyczy na pracowników, czy kierownictwo produkcji stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników produkcji (bo tak było napisane w usuniętych komentarzach). Tylko w ten sposób możesz wyrobić sobie swoją nadal subiektywną opinię o tym pracodawcy. Opinię obiektywną wydają organy typu PIP.

@X

Zdzislaw

Aaaaa tera to kumam wszystko.

ciekawski

A czemu już tam nie pracujesz?

Anonymous

Nie polecam. Pracownicy na umowach śmieciowych lub na (usunięte przez administratora). Praca fizyczna po 10h i nocki plus weekendy i święta. Płatne za godzinę, każdy ma inna stawkę mimo ze robia to samo. Jak byś nie robił to i tak będzie niedobrze. Kary finansowe za wszystko. Źle postawisz paletę, kara. Wywróci ci się worek z towarem to kara 1000zl.(usunięte przez administratora) Utrzymania ruchu brak, ciągle się maszyny psuja. Lepiej trzymać się z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Laurence Rafał Mielniczuk - Grudziądz

• Jak się pracuje w Laurence Rafał Mielniczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Laurence Rafał Mielniczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laurence Rafał Mielniczuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laurence Rafał Mielniczuk