Opinie o Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb w Drezdenko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb w Drezdenko

Oliwka Nowy wpis

Cześć, a recepcjonistki jakie dostają warunki współpracy? Niżej pisano, że rehabilitanci to raczej na b2b, ale szczerze to wolałabym umowę o pracę. No i jakie w ogóle są godziny otwarcia, jest to praca zmianowa? Dziwne, że na stronie nic o tym nie wspominają.

Anias Nowy wpis

Miła i profesjonalna obsługa dysponująca dużą wiedzą medyczną i doświadczeniem. W ofercie szeroki wachlarz usług, jeśli chcesz być zdrowy to koniecznie umów się na wizytę.

Ile jest zmian w Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb?

Edward Nowy wpis

Przeczytałem pochwałe dla personelu w ośrodku. Chodzi o rehabilitantów? Bo interesuje mnie taka praca. Ktoś wie czy przyjmują na B2B nawet na kilka godzin tygodniowo? Można nawiązać współprace jak się ma swoją działalność?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Elżbieta Turostowska

Każdy z nas ma w życiu trudny czas, może być spowodowany chorobą bliskich czy swoją. Kiedy usłyszałam od lekarza z czym muszę się zmierzyć to wydawało mi się, że niewiele radosnych chwil przede mną. Pani Małgorzata postawiła, tak na prawdę ciągle stawia mnie na nogi i na duchu. Bez niej i pracującego tu zespołu fachowców nie poradziłabym sobie z nowotworem. Pochylenie się nad każdym pacjentem, pozytywna, pełna empatii atmosfera i zwyczajna - nadzwyczajna chęć niesienia pomocy w chorobie, dociekliwość w poszukiwaniu jej przyczyny i profesjonalne działanie w jej zwalczaniu, sprawia, że wraca chęć do życia i tym samym zdrowia. Oni - myślę o wszystkich pracownikach ośrodka, po prostu lubią ludzi????Dziękuję

Alicja
@Elżbieta Turostowska

Pani Elżbieto! Przede wszystkim dużo zdrowia! Miło się czyta tak pozytywną opinię. A proszę mi powiedzieć ile godzin dziennie spędzała Pani na różnego rodzaju rehabilitacji/wizytach?

Mira
@Elżbieta Turostowska

Pani Małgorzata wyleczyła bardzo wiele osób. Polecam każdemu.

Edward

Mam pytanie odnośnie zatrudnienia. Można się tu dostać do pracy jako fizjoterapeuta? Nie widziałem żadnych rekrutacji ale zawsze warto zapytać. W razie czego zarobki są dobre jest premia od ilości przyjętych pacjentów?

@Edward

Fizjoterapeuci tylko jak współpraca na własnej działalności.

Maria

O, to super. A trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie? Czy wystarczy wykształcenie? Jak to jest z tymi wymaganiami?

Julia

No i wiadomo ile tak w przybliżeniu finansowo się na tym wychodzi? Jest rynkowo czy szukać czegoś u konkurencji?

Pacjent

Bardzo dobra, miła obsługa. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Nie ma selekcji na gorszych i lepszych. Naprawdę można wyjść z wielu dolegliwości za sprawą dobrego personelu oraz osprzętu jaki oferuję ten ośrodek.

anna

mam syna po wypadku samochodowym,zderzył się z pociągiem na przejeżdzie .Zajmujecie się też przypadkami neurologicznymi?,rehabilitujemy go od 4 lat w Małym Gastnie ale stanął w miejscu,myślę ,że czas na zmiany

Sylwia T.

Borelioza zaatakowała mi stawy i układ nerwowy, ledwo żyłam z bólu. Pojechałam bez przekonania, ale i tak nic mi już nie pomagało. Teraz znów czuję, że żyję. Objawy ustąpiły a ja jestem szczęśliwym człowiekiem. Nie da się słowami wyrazić mojej wdzięczności.

Krzysztof
@Sylwia T.

Jak miło czyta się pozytywne opinie, cieszę się, że w końcu otrzymałaś właściwą pomoc. :) Rozumiem, że to prywatny ośrodek? Koszty przynajmniej znośne? :D

Elżbieta Orzeł

Klinika cudowna dużo zabiegów personel bardzo uprzejmy

Pacjent

Jak dla mnie pełen profesjonalizm jestem zadowolona po zabiegach podejście do pacjenta rewelacja

Hiki

Porazka

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Rehabilitacyjno-Usprawniający Odnowa Biologiczna Małgorzata Frąckiewicz-Zdyb - Drezdenko

3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Okrężna 1 lok. 2
    66-530 Drezdenko