Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar

Opinie o Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar

Byk b.g

W moim życiu zmieniłem 6 aut w tym 5 z firmy Manicar i nie mam żadnych pretensji odnośnie żadnego kłamstwa może że nie wszystko było powiedziane lecz to tylko małe i drobne mankamenty już się szykuje na zmianę auta i na pewno trafię do firmy Manicar polecam obsługa super i wszystko wyjaśnione jak dla mnie to jest Ok polecam

Dominika

Profesjonalna firma, auto zgodne z opisem. Polecam wszystko zgodne z opisem i stanem technicznym auta.

Kupujący

Tragedia omijać szerokim łukiem nie polecam pytałem przez telefon czy jest coś do zrobienia przy aucie czy nie jestnpo wypadkowe odpowiedź brzmiała stanowcze nie mówiłem że mam miernik i inne przyrządy. Dopiero jak przyjechałem i wyciągnąłem wszystko to mina mu zrzekła. Auto miało powazny wypadek cały przód prawy bok i przód lewego był szpachlowany i malowany silnik miał wycieki flatego był myty nie dzialajacy alternator i masa błędów silnika cofany licznik ale sprzedający idzie w zaparte z uśmiechem ze wszystko jest ok rzenada strata czasu i paliwa

@Kupujący

A wiadomo, skąd konkretnie pochodziło ta auto? Zastanawiam się po prostu, czy pan sugeruje, że ta renowacja została zrobiona tutaj na miejscu? Czy może istnieje opcja, że stan pojazdu nie do końca był nieznany? Ilu mechaników mogliby do tego zatrudniać?

Bzykk

Ktoś jest chyba w błędzie, bo ja kupiłem już w tym komisie przez okres 3 lat pięć aut i jestem super zadowolony. Miła obsługa i wszystko profesjonalnie załatwione.

loki
@Bzykk

jesli kupiłes 5 aut przez 3 lata to wiele tłumaczy:-))))

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Barbara

Widzę zarzuty wobec firmy że nie działają całkiem uczciwie, czy pracownicy są jakoś uwikłani w takie działania? Synek chce tam pracować, no a ja nie wiem czy go tam nie wciągną w jakieś problemy.

Michu
@Barbara

Przejeżdżam nie raz obok miejsca gdzie stoją te "idealne" auta.. każde auto bite , z deska do wymiany.. nie można spotkać sprawnego auta.. jedyne sprawne to te naprawione które trafiają od razu w komis... nie polecam..

Tomasz

(usunięte przez administratora) Kłamali że zrobiony tylko bok auta a tak naprawdę cały przód był walnięty..przewody posklejane taśma izolacyjna. Części innego producenta, nie od tego auta. Tak naprawdę wymieniana całą deska rozdzielcza, zawieszenia. Nieoryginalna lotka. Auto poskładane z kilku. Omijać tego handlarza !

Tak nieuczciwych handlarzy nie widziałem bardzo dawno- omijać miejsce z daleka. Kłamią na temat stanu auta nawet w żywe oczy.

Kamila
@..

Tzn? Co mówią a co jest nie tak? Ludzie o różne szczegóły potrafią pisać

@Kamila

Ja tam kupiłem samochód w zeszłym roku panowie byli w porządku ale o tym że w aucie są drobne mankamenty nie wspomnieli nic. Ale z samochodu jestem bardzo zadowolony!

Halina
@Prezes

No z takich komisów nowiuśkich samochodów się nie kupuje to wiadomo że coś się może z nimi dziać :D Ciekawe czy jak coś jest nie tak to czy panowie pomagają?

@Halina

No kupiłem u nich samochód 2 letni, powiedzieli że był bo lekkiej kolizji bokiem zmierzyłem miernikiem całe auto i wyszło tak jak mówili ale że np spryskiwacze szyby nie działają to nie powiedzieli i że zbiorniczek płynu do spryskiwaczy też jest dziurawy

@Prezes

Ze skrajności w skrajność widzę, może byli tak przejęci tą grubszą sprawą, że zapomnieli o błahostce jaką był ten zbiorniczek? A ile musiałeś wydać na te drobne mankamenty?

@Małgorzata

1500 zł, ale przy zakupie za ponad 60 000 zł nie jest to jakaś dużą kwotą, ale powinni powiedzieć, raczej sprawdzali samochod przed sprzedażą

@Prezes

No to i tak dobrze, że nie czujesz się rozczarowany. A dałeś im informację o tym? Nie żeby się skarżyć ale żeby na przyszłość wiedzieli, żeby tak nie robić, no chyba, że na poważnie to było niedopatrzenie

Aga

(usunięte przez administratora) Omijajcie z daleka.. Cwanaik!!!! Robi z siebie utrzciwego handlarza. Kłamie na temat stanu aut.

Skoda

Niestety zakupiony pojazd okazał sie niezgodny z opisem. Samochod dało sie przywrócić do stanu używalności ale sporym nakladem. Ja radze uważać na ten komis bo wlasciciele nie sa do konca wiarygodni. Jeśli diagnosta widzial.ten samochod to ja jestem papiezem. Kolesiostwo

Alicja

Bardzo mili i profesjonalni ludzie, z którymi można porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.

Do

Przeglądy robione po znajomości. Nie które z aut nie powinny wyjeżdżać na drogę!

Bb

Omijajcie dalekim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar - Twardów

• Jak się pracuje w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar?

Zobacz opinie na temat firmy Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar