Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar

Opinie o Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar

PJA XXXXX Nowy wpis

DODAJCIE DO OFERTY KARETKI POGOTOWIA JAKIEŚ BUSY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . POZDRAWIAM .

Paula Nowy wpis

Hej. :) czy lakiernicy są może zatrudniani? Nie mam do końca pewności czy te oferowane auta przechodzą w ogóle jakaś kosmetykę, bo ich jeszcze nie widziałam, ale z chłopakiem jesteśmy z okolic Twardowa i będzie on szukał sobie czegoś do dorobienia. Czy w tym przypadku ma na to szanse?

Ddd Nowy wpis

Byłem tam dzisiaj obejrzeć Peugeota Partnera Tepee z 2013r. który ponoć był gotowy do jazdy próbnej itd. itp. Jakim rozczarowaniem było brak płynu chłodniczego w instalacji, brak świateł...działały tylko ledy do jazdy dziennej przód. Na większość pytań odnośnie stanu auta otrzymywałem zdawkowe odpowiedzi. Raczej nie polecam tego komisu.

Sandra F Nowy wpis

Bardzo profesjonalne podejście do kupującego. Dziękuję za pomoc w zakupie auta. Jestem bardzo zadowolona.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Tak jak ktoś zaznaczył jakiś czas temu nie są to najnowsze auta, tylko używki, zastanawiam się przy tym czy zatrudniani są mechanicy, którzy będą mogli wcześniej sprawdzić czy wszystko jest ok? o elektryka się ktoś już pytał a mój chłopak bardziej w mechanice siedzi. Mógłby pytać tu o prace?

Autofan 2024

Witam czy firma Manicar będzie sprowadzać pojazdy typu karetki , podnośniki koszowe . Pozdrawiam firmę Manicar auto-komis .

Soti

Auto zakupione w ubiegłym roku do dziś śmiga jak nowe dostarczone do domu lawetą czytając pozostałe komentarze przy zakupie aut używanych trzeba pamiętać, że to nie są nowe tylko używane

Zauważyłem ten komentarz w którym jeden Pan pisał o zabieraniu auta do swojego elektryka, ja nim jestem i szukam właśnie czegoś do dorobienia. Czy jest tu ktoś kto już przy tych autach robił? Jest szansa tylko na jakieś zlecenie czy może jednak dłuższa współpracę?

MS

Kupiłam dwa auta w przeszłości i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Auta były sprawne i bezproblemowe. Myślę o zmianie auta i na pewno udam się w to samo miejsce. Polecam.

Małgorzata

Kupiłam od Pana Błażeja swój wymarzony samochód i jestem bardzo zadowolona z zakupu w z Firmy Manicar Polecam

Fasola

Kupiłem samochód Dostawczy z Firmy Manicar Auto służy mi w pracy już 3 lata I Polecam wszystkim Ten Komis

Ines

Kupiłam Samochód od Firmy Manicar jestem bardzo zadowolona z obsługi wszystko tak jak Powiedział Pan Błażej Tak było i bardzo dziękuję

Przemo

Kupiłem samochód od Pana Błażeja rok temu jestem bardzo z niego zadowolony i właśnie Jutro wybieramy się do Firmy Manicar żeby kupić Samochód dla Curki która zdała prawo jazdy POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Adam M

Kupiłem samochód właśnie 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony i dziękuję Panu Blazejowi za Profesjonalną obsługę Pozdrawiam ????

Fillll

Profesjonalne podejście do klienta. Kupione już 3 auto nigdy nie ma żadnych problemów wszystko dopracowane. Napewno wrócę do tego komisu gdy będę potrzebował kolejnego auta POLECAM

O jakie szkolenia ktoś się tu pytał? Nie wiem jeszcze czy Pracodawca faktycznie je finansuje tak jak zostało zadane pytanie ale jaki może być ich zakres? Zastanawiam się czy to bardziej handlowe czy może z dziedziny mechaniki? Jak na razie to o te druga prace tu pytali, a ja się na handlu znam

Czy firma Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Krzyś

Nigdy więcej nie kupił bym tam samochodu! Wszystko ładnie pięknie a jak dzwoniłem że auto stanęło to już właściciel nie ma czasu , w ten sam dzień byłem się dogadać bo światła przestały działać i odesłał mnie do swojego elektryka ok, dzwonie do tego typa jutro bo nie ma czasu ok, jutro już nie odbiera komis już też , a szkoda gadać. Moja rada nie kupujcie tam aut!

Pewna Pani pytała z parę miesięcy temu o liczbę mechaników w komisie, ale nie widzę by jakaś jasna odpowiedź na to padła. Czy jakikolwiek się teraz zatrudnia? ja jestem elektrykiem ale tez lakiernikiem oraz blacharzem zastanawiam się czy od tej strony te auta tez są tutaj jakoś konkretnie ogarnianie. Czy wiecie?

Większych (usunięte przez administratora) nie widziałem. Kupiłem samochód niby w bardzo dobrym stanie technicznym i że nie będzie żadnego wkładu finansowego ale po wrzuceniu go na warsztat wyszło że jest uszkodzona uszczelka pod głowicą uszkodzony EGR oraz jest do wymiany rozrząd co jak się pytałem jak jest z rozrządem to mówił że może dać sobie rękę odciąć że jest nowy. Teraz bym najlepiej bym go odwiózł i bym chciał zwrot pieniędzy oraz zwrot za pracę naprawcze. Lepiej zastanowić się 5 razy ale ja nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar - Twardów

• Jak się pracuje w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar?

Zobacz opinie na temat firmy Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maniak Błażej Łukasz Auto Handel Manicar