Opinie o Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia w Nadarzyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia w Nadarzyn

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia poszukuje na stanowiska Sprzedawca. Czy ktoś składa CV?

Klient Nowy wpis

Kabex to mój ulubiony producent i sprzedawca materiałów budowlanych. Korzystam z ich produktów już od kilku lat i zawsze jestem zadowolony. Ich farby elewacyjne i tynki są szczególnie dobre. Szczerze polecam!

Kamik Nowy wpis

Firma KABEX to moja ulubiona hurtownia budowlana. Mają bardzo duży wybór materiałów, a także konkurencyjne ceny. Zamawiałem u nich wiele razy i nigdy nie miałem problemów z jakością produktów. Obsługa klienta jest bardzo przyjazna i pomocna. Polecam!

Klient Nowy wpis

Zawsze kupuję materiały budowlane w Kabexie, ponieważ mają one wysoką jakość i są dostępne w przystępnych cenach. Ich skład budowlany w Nadarzynie jest dobrze zaopatrzony i łatwo można znaleźć to, czego szukasz.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Albanez

Dobra jakość systemów dociepleń. Oczywiście najlepiej kupujący styropian marki X stosować także siatki, kleje, pianki, tynki także marki X. Wtedy mamy pełną gwarancję producenta.

Ala

Bardzo duży wybór farb i kolorów. Mnóstwo odcieni bieli i szarości a ja właśnie takich kolorów szukalam. Ceny super, jakość farb również, maluje się łatwo i przyjemnie.

Kamil

Pracodawca którego mogę śmiało polecić innym szukającym pracy przy robotach budowlanych i dociepleniach budynków. Kabex to także producent gotowych systemów dociepleń, farb i tynków doskonałej jakości.

@Kamil

Ciekawa jestem ze względu na co jako klient polecasz firmę jako pracodawcę? jakieś konkretne zalety?

Sylwia

Tak w sumie jak kiedyś ktoś już pisał niby to forum na pracowników a cały czas coś od klientów wpada. Może dla odmiany jakiś pracownik coś napisze? Ile osób tak właściwie jest tu zatrudnionych?

Wallenrod nie Konrad

Kleje, farby i tynki naprawdę dobrej jakości. Niczym nie ustępują Atlasowi czy Knaufowi, a cenowo wychodzi o wiele korzystniej.

Dominik

Jako klient mega polecam. Jakość produktów/materiałów budowlanych wytwarzanych przez Kabex jest bardzo dobra, a przy tym wszystkim ceny są konkurencyjne.

@Dominik

A wszystkie masz już sprawdzone? ;)

Rubby

Nigdzie nie było styropianu poza Kabexem :) No i kupiłem w dodatku po okazyjnej cenie. Polecam ten skład.

Karol
@Rubby

Jaka to cena? Z chęcią się dowiem bo nie wiem czy się opłaca w ogóle

Daro

Przede wszystkim dobra jakość materiałów produkowanych przez Kabex. Dobra jakość w konkurencyjnej cenie.

Ewelina
@Daro

konkurencyjna cena? bardzo dużo się różni od konkurencji? ;)

Domino
@Daro

Tak, cena styropianu grafitowego 0,031 najniższa, a dostalem kilka wycen z różnych składów przed kupnem.

@Domino

A jak obsługa, wszystko sprawnie idzie?:) Ile czeka się na taką wycenę?

Rafał

Budownictwo w końcu zostało na tyle docenione, że można tutaj zarobić naprawdę dobre pieniądze.

Maria
@Rafał

Możesz zdradzić jakiego rzędu to mogą być pieniądze? Mniej więcej widełki?

szmeszne

LUDZIE! To jest "gowork" . Strona dla pracowników i przyszłych kandydatów ! Opinie klientów są co najmniej beznadziejne . Jak podobają wam się usługi danej firmy to macie np. google.. Dzięki.

Walkiria
@szmeszne

Jak dodajesz opinie, to zaznaczasz, jako kto tę opinię dodajesz. Skoro jest opcja dodawania opinii, jako klient, to w czym masz problem???

@Walkiria

Od dawna w tym serwisie wypowiadają się pracownicy i klienci. Co w tym nienormalnego? Jedyny wiarygodny serwis w sieci.

Jestem pracownikiem tej firmy. Godziny pracy są niedoznuesienia. Codziennie po 11 godzin i jeszcze soboty. Wogule nie ma dnia wolnego. Zero zainteresowania się pracownikiem. Brak socjalu warunki BHP chyba nikt nie słyszał o czymś takim.

Adamus

Są branże takie jak budowlanka, w których długie godziny pracy to norma. Jak remontowaliśmy dom, to często robiliśmy w Kabexie zakupy i stwierdzam, że pracownicy są pogodnymi ludźmi. Nie zauważyłam przemęczenia i frustracji. Ja jestem pielęgniarką (to dopiero niedoceniony zawód!) i również pracuję po 12-16 godzin na dobę ;)

Dynamo
@Adamus

Mąż pracuje przy budowie dachów. Jak tylko przyjdzie wiosna, to standardowo nie ma go od 6-7 czasami nawet do 19ej. W zimie z kolei jest albo przestój albo te godziny pracy są skrócone. Chłopie ty się po prostu nie nadajesz do budowlanki i tyle. To ciężka robota ale i bardzo dobrze płatna. Teraz fachowiec zarobi lepiej niż wege drwał w rurkach pracujący w korpo.

szmeszne
@Dynamo

"Chłopie ty się po prostu nie nadajesz do budowlanki i tyle." hahahahaha To jest strona do oceny firmy od strony pracowniczej a nie do ciśnięcia się i wymądrzania. Jeżeli już ktoś coś piszę o zatrudnieniu do może również dodać jakie stanowisko etc. Z Góry dziękuje.. Osobiście chciałbym poznać warunki przedstawiciela. Jakie zarobki, jakie auto, ile wizyt dziennie, jaki obszar pracy (masz Ty co piszesz. Jak boisz się ujawnić to napisz ile województw lub dzielnic) i najważniejsze .. JAKA ATMOSFERA?

Robson

Dobrze pracujecie. Często robię u was zakupy i ządnych problemów, materiały na stanie.

Doliński

Co tu dużo gadać - dobry i niedrogi skład z własnym transportem. I tego właśnie nam trzeba.

Ronin

Możliwość rozwoju, wypłata na czas + premie, dobre traktowanie, tzn nawet nie tyle, że dobre, ale właściwe. W końcu pracownik też człowiek, który ma rodzinę i czasami musi wziąć dzień wolnego.

Szymon
@Ronin

Masz racje. Ktoś wreszcie zauważył, że pracownik to też człowiek i chciałby się dobrze czuć w pracy. A te premie to wysokie i dostajesz je co miesiąc? Ile możesz dodatkowo wyciągnąć?

Miguel

Trudno o lepszy stosunek ceny do jakości styropianu. Obecnie skład bezkonkurencyjny.

Breżniew

Zakupy w Kabexie to przyjemność. Fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny produktów, ogromny wybór materiałów budowlanych, własny transport.

Czy w Kabexie wszystkie miejsca są obstawione czy może jest jakaś szansa na zatrudnienie? Jeśli tak, to jaka osoba jest poszukiwana? Jakie są wymagania firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia?

Paweł Kędzierski Kabex Docieplenia
  • Pruszkowska 35