Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja gotowych parkietów podłogowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki w Płońsk

Poważnie ostatnia opinia pochodzi sprzed 4 lat? co o bieżących kompetencjach ekipy możecie napisać? Kiedyś były wystawione ogłoszenia o prace dla monterów stolarki do Płońska. Zarobki nie zostały jednak doprecyzowane, bo z tego co było napisane w opisie to po prostu zaczynały się od najniższej. A jaka jest relatywna kwota maksymalna? To bardziej akord? Dużo jest zleceń? Chłopak pracy szuka, ma doświadczenie

Pani Nowy wpis

Firma niekompetentna tak jak i pracownicy. Umawiają się na dany dzień i nie przyjeżdzają, wymienianie okna skończyło się tak że wstawili złe, nie to które zamawialiśmy, moje okno zaś dostał sąsiad. Robota wykonana beznadziejnie. Już miesiąc realizują zlecenie, nie można się dogadać, nie odbierają telefonów, nie da się nic ustalić, nie spotkaliśmy się jeszcze z czymś takim. Wreszcie udało im się przyjechać to przyjechali oczywiście ze złym elementem. Zero odezwu, zero profesjonalizmu, zero punktualności. Firma niesłowna. Naprawdę żałujemy jakiejkolwiek styczności z tą „firmą”. Przestawiamy specjalnie meble by zrobić miejsce a nie dość że już KTÓRYŚ RAZ nie przyjeżdżają to jeszcze nie odbierają. Nie życzę nikomu takich nerwów, straty pieniędzy i czasu. Odradzam każdemu!

Michał Nowy wpis

Firma zajmuje się wstawianiem okien tak?

Magdalena Nowy wpis

Odradzam.Wstawiają buble zamiast okien.Jakakolwiek regulacja czy reklamacja ciągnie się miesiącami.Panowie są niegrzeczni a nawet bezczelni.Drzwi do domu wstawiono ze zdezelowanym zamkiem.I na etapie budowy nie stosują zamka budowlanego,co oznacza dodatkowe koszty po budowie.Szemrane towarzystwo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maria

Masakra, bardzo niekompetentni ludzie. Nie oddzwaniają, mimo próśb, potem przepraszając robią dalej to samo. Są bardzo niesłowni, wyjątkowo nienawidzę czegoś takiego. Od maja próbuję u nich zamówić montaż rolet. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam. Tacy fachowcy, kompletny brak szacunku dla klienta.

Frodo

Firma niekompetentna. Umawia się na określony dzień na regulację okien któryś raz z kolei a w rzeczywistości nikt nie przyjeżdża. Przez telefon wkrecaja że wyslali pracowników a tak naprawdę nikt nie przyjeżdża. Nie polecam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki - Płońsk

Przedsiębiorstwo Produkcji Usług i Handlu Pimar Marcin Pokwicki
  • Grunwaldzka 37