Opinie o Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska w Łódź

Angelika Nowy wpis

Dzień dobry, Dziś byłam u Pani Anny Szydłowskiej w prywatnej, jak że ważnej sprawie. Pani Anna Szydłowska wysłuchała mnie i z całym sercem podeszła do sprawy. Krok po kroku wyjaśniła sprawę, która mnie dotyczyła. Również udzieliła mi wsparcia i pomocy. Bezinteresownie a zarazem fachowo podeszła do sprawy, związaną z moją sprawą. Bardzo polecam korzystanie z usług P. Szydłowskiej. Jej fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie świadczy o kompetencji, godnych pozazdroszczenia.

Czy Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska zapewnia kartę multisportu?

Piotr Nowy wpis

Bardzo polecam Mecenas Szydłowską jako adwokata i jako pracodawcę. Współpracuję z Panią adw. Anną Szydłowską od czasów mojej aplikacji czyli już wiele lat. To ona cierpliwie przygotowała mnie do egzaminów, to dzięki niej zdałem egzamin zawodowy. Wiem jak bardzo przejmuje się sprawami Klientów i jak bardzo angażuje się we wszystkie sprawy, które prowadzi. Jest świetnym pracodawcą. Nie ma problemu żeby wcześniej wyjść na zajęcia albo na lunch, czy po prostu dostać wolne na wypoczynek. Wypłata zawsze na czas i na pewno. Polecam i bardzo dziękuję za serce i uśmiech.

Elżbieta

Najlepsza adwokat to adwokat Anna Szydłowska. Skuteczna, miła i kreatywna. To prawdziwy człowiek o złotym sercu, zachowuje się jak inaczej niż wszyscy adwokaci, to chodzące dobro i w dodatku skuteczne i z klasą. Polecam wszystkim

Agata Nowy wpis
@Elżbieta

No to super, że współpraca z tą panią się udała. A łatwo z nią współpracować? W sensie dużo ma wolnych terminów na prowadzenie spraw? Wiesz może?

Firma Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Elżbieta

Kinga

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani adwokat Anny Szydłowskiej. Ja korzystałam z jej usług w Warszawie na Saskiej Kępie, ul. Obrońców 26 bo Pani adwokat tam też ma swoją Kancelarię. Bardzo polecam wszystkim w sprawach o rozwód, podział majątku, alimenty i kontakty z dzieckiem. Dzięki pani adwokat Annie Szydłowskiej uzyskałam znacznie więcej niż chciałam. Dziękuję Pani Mecenas.

marta

Dzięki Pani Adwokat Annie Szydłowskiej moje moje dzieci uzyskały godne i wysokie alimenty pomimo że ich ojciec był bezrobotny bo porzucił pracę by ukrywać swoje dochody. Pani Mecenas Anna Szydłowska nie należy do najtańszych ale za to jest najskuteczniejszym adwokatem jakiego do tej pory poznałam. Pani Mecenas Anna Szydłowska przyjmuje nie tylko w Warszawie na Saskiej Kępie ale też w Łodzi, gdzie moi znajomi z Brzezin mają do niej bliżej i też są bardzo zadowoleni z obsługi ich firmy. Polecam wszystkim i bardzo dziękuję Pani Adwokat Ani Szydłowskiej. Poza tym warto do niej pójść choćby po to by poznać taką kobietę. Ona jest zupełnie inna niż wszyscy adwokaci, których do tej pory poznałam. Pani Ania Szydłowska nie tworzy żadnego dystansu i po krótkiej wizycie u niej czułam się jakbyśmy się znały 100 lat. Dziękuję Kochana Pani Mecenas

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska w miejscowości Łódź, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Kamila

Polecam Panią Mecenas Annę Szydłowską jako pracodawcę i jako adwokata. Pani Mecenas bardzo dba o wszystkich ludzi. Dba o klientów i dba o pracowników. Niestety bardzo często swoim kosztem. Dobro wszystkich ludzi przedkłada ponad własne. Nikomu nie odmawia pomocy i zawsze znajduje czas by pocieszyć i przytulić każdego kto tego potrzebuje. Adwokat Anna Szydłowska to świetny adwokat i bardzo dobry pracodawca, i przede wszystkim wspaniały człowiek. Polecam :-)

Czy w Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Magda

Tak. Pani Mecenas bardzo chętnie wypłaca premie, zamawia obiady i daje pieniądze z góry na sprawy wyjazdowe, tak na tzw. wszelki wypadek. Zawsze w Kancelarii są pieniądze na obiad i wszelkie inne wydatki. Pani Mecenas Anna Szydłowska bardzo szanuje pracowników i ogólnie wszystkich ludzi. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak serdecznego pracodawcy.

Paula

W kancelarii mecenas Anny Szydłowskiej wynagrodzenie jest wyższe niż podstawowe. Zatem trudno udzielić odpowiedzi na tak źle zadane pytanie.

Łukasz

Wszystkim aplikantom i wszystkim prawnikom polecam pracę u mec. Anny Szydłowskiej. To bardzo dobry adwokat i wspaniała kobieta o pięknym sercu, duszy i wyglądzie. Jej uśmiech kruszy najtwardszy lód. W kancelarii adwokat Anny Szydłowskiej miałem najlepszą szkołę nauki zawodu. Teraz już mam własną kancelarię ale do tej pory korzystam z pomocy Pani Mecenas Anny Szydłowskiej gdy nie wiem co mam zrobić ze sprawą. I jeszcze najważniejsze, Pani Mecenas zawsze płaci, zawsze w terminie i do tego godnie. Dziękuję Pani Mecenas. Łukasz.

Weronika

Pani Mecenas Anna Szydłowska płaci znacznie więcej niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Poza tym gdy widzi efekty pracy sama bez proszenia jej wypłaca premie. Do pracy nie przychodzi się zestresowanym. Pani Mecenas twierdzi, że nasza praca jest wystarczająco stresująca i w pracy ma być miło i jak w rodzinie. Nie ma problemu by wyjść z Kancelarii w ciągu dnia na obiad albo załatwić swoje sprawy. Dla Pani Mecenas ważne jest tylko by praca była wykonana na czas by Klienci nie ucierpieli. Wszyscy mówią, że na aplikacji powinno się pracować w kilku kancelariach, więc ja jak najdłużej odciągałam ten moment zmiany. Odeszłam z bólem serca i bardzo żałuję. Do tej pory mam dobry kontakt z Panią Mecenas i zawsze mogę liczyć na jej pomoc i radę. Polecam tę Kancelarię i Panią Mecenas Annę Szydłowską.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska?

TAK

Lucky

Jeśli Pani Mecenas widzi, że ktoś się stara i chce się uczyć to niemalże od razu. Pani Mecenas nie lubi straty czasu i kłamstwa. Wystarczy jej tylko powiedzieć prawdę, że się czegoś nie wie, nie umie, bądź nie rozumie i wtedy jest OK. Wytłumaczy do skutku, na mega prostych i śmiesznych często przykładach. Najgorzej gdy ktoś kręci. Ona nienawidzi kłamstwa i wtedy jest niefajnie bo wszyscy pracownicy stoją murem za Panią Mecenas i nie pozwalają na takie zachowania. To chyba taki pierwszy przypadek gdy adwokat jest członkiem zespołu pracowników. Jest naprawdę super. Polecam.

Lukas

Polecam Panią Mecenas Annę Szydłowską jako pracodawcę i jako adwokata.

Serdecznie Dziękuję

Panią Mecenas polecam z czystym sumieniem. Dla tej Pani nie ma rzeczy niemożliwych. Ma czas dla klienta, zawsze pod telefonem bez znaczenia czy to weekend czy godziny pracy. Moja sprawa jest bardzo trudna jednak Pani Mecenas walczy i idziemy z każdym krokiem do przodu. To nie tylko Obrońca to również osoba która daje dużo siły i bardzo wspiera w ciężkich chwilach. Nigdy nie spotkałam na swojej drodze drogiej takiej osoby. Z całego serca Dziękuję Pani Mecenas jest Pani naszym Aniołem. Najlepsza z Najlepszych. Aż się łza w oku kręci. Nie potrafię podziękować ponieważ nie ma takich słów. Wyjątkowa kobieta POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska - Łódź

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska?

Kancelaria Adwokacka Anna Szydłowska