Omega Group Karolina Grajek

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Omega Group Karolina Grajek

Milos

Omega Group to call center. Sam przychodząc do niej kilka lat temu, byłem święcie przekonany, że idę po prostu do kolejnej firmy telemarketingowej. Właśnie zakończyłem zupełnie nieopłacalną pracę w salonie i postanowiłem po prostu zarobić. Zakładałem, że to kolejne miejsce, gdzie nie robisz nic innego tylko siedzisz przez 8h i jedziesz z jedną ofertą i dociskasz klientów. Żadna filozofia. Miałem wcześniej spore doświadczenie w "twardej sprzedaży". Omega Group to nietypowe call center. Już od pierwszego szkolenia okazało się, że nie tylko mogę negocjować ofertę z klientem, ale mogę dopasować dla niego taki telefon, który chce, a nie który akurat ktoś mi napisał na kartce. Okazało się, że mam dostęp do pełnej oferty operatora, a co zatem idzie mam pełną elastyczność podczas rozmowy z klientem. Świetnie, bo klient nie czuł się atakowany, a mógł swobodnie pogadać i dobrać tak ofertę jak mu pasowała. Ponad to możliwości budowania relacji z klientem zagwarantowało mi wielu wiernych klientów na lata, którzy mogli do mnie oddzwonić, napisać wiadomość kiedy czegoś potrzebowali. Nowe aktywacje, przenoszenie numerów, przedłużanie obecnych usług. Pełna swoboda działań, takiego call center jeszcze nie było i nie słyszałem, o drugim takim miejscu jak Omega Group. Omega Group - liczy się przede wszystkim rozwój. Od samego początku odbywało się wiele szkoleń, które nie tylko podnoszą skilla sprzedażowego, ale też "naprawiają" myślenie i świetnie nastawiają na kontakt z klientem. Dynamiczne środowisko pracy, co się pojawi w ofercie operatora, od razu możemy tym dysponować. Rozwijając swoje umiejętności, siłą rzeczy zwiększa się sprzedaż a co za tym idzie prowizja. Omega Group to miejsce, w którym jeśli chcesz, to zarabiasz. Proste, nic na siłę. Jasne i czytelne warunki naliczania prowizji, pozwalają na sprawne planowanie sobie celu sprzedażowego, który doprowadzi do określonego progu. Wszystko jest czarno na białym. Omega Group to doba atmosfera pracy. To już jest relatywne. Sam nie wyobrażam sobie od lat lepszego miejsca pracy. A biorąc pod uwagę tak liczną grupę, która pracuje od samego początku, to wyjaśnia wszystko.

@Milos

Pisanie samemu sobie opinii jest co najwyżej śmieszne. :)

Jacek

miałem podobnie...Doradca (usunięte przez administratora)kilkukrotnie zapewniała mnie,że jeśli podpiszę aneks na 2 numery tel, to będę miał BEZPŁATNY dostęp do Netflixa- posiadam korespondencję e-mail. Po podpisaniu owego aneksu zaczęły się problemy. Do dnia dzisiejszego nia mam dostepu do Netflix, bo...zgodnie z ofertą Play- NIE NALEZY mi się!!!! Doradca z Omega Group zapewniała mnie,że mi się należy!!! Po zgłoszeniu problemu(usunięte przez administratora)...co zrobili z Omega Group???? Nie nie..nie rozwiązali problemu, nie zaproponowali rekompensaty, nie przyznali się do winy....Rozwiązanie: kazała mi zgłosić reklamacje do Play i zablokowali mi miżliwość komentowania na Facebooku!!!!! Tak sprawę załatwia Omega Group. W taki oto sposób Omega Group Bydgoszcz "dba" o swoich Klientów!!!!(usunięte przez administratora)

jacek

ODRADZAM!!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Group Karolina Grajek - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Omega Group Karolina Grajek?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Group Karolina Grajek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Group Karolina Grajek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Group Karolina Grajek?

Kandydaci do pracy w Omega Group Karolina Grajek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Group Karolina Grajek