Olewnik Marcin Olewnik Transport

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Olewnik Marcin Olewnik Transport

Emila Nowy wpis

dzień dobry, partner szuka pracy jako kierowca C+E. byliśmy właśnie na stronie firmowej, gdzie w zakalce z praca jak na razie nie ma żadnych ofert ale proszą by odezwać się na maila. Czy jest tu ktoś kto w ten sposób aplikował? Po jakim czasie się odzywają?

poszkodowany kontrahent Nowy wpis

Pan Marcin nie płaci za faktury i towar ! sprawy oddawane są do sądu. jak widać to nie jedna osoba ma problem z firmami P. Marcina

Jak szefostwo w Olewnik Marcin Olewnik Transport traktuje ludzi?

Olewnik Marcin Olewnik Transport rekrutowała niedawno na stanowisko Grafik. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Aplikowałeś do Olewnik Marcin Olewnik Transport na stanowisko Technolog ds. optymalizacji? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Marcin Olewnik

Dzień dobry, Nie potrzebujemy dodatkowego spedytora/logistyka, dziekuje za zainteresowanie, mam nadzieję że uda się znaleźć dobre miejsce pracy z odpowiednim wynagrodzeniem.

Tomasz

Współpracowałeś z nimi jako przewoźnik? Od początku były problemy z wypłatą czy dopiero ostatnio się pogorszyło? Ile kursów dla nich zrobiłeś?

Przewoznik

Kasa na czas. Polecam. Bardzo dobry kontakt z księgowością. Polecam!!!!

MAGOLA

Świetny płatnik!!! Kasa zawsze na czas!!!! Perfekcyjna robota!!!! POLECAM!!!

Natalia

Cześć, czy w Olewnik Transport płacą za nadgodziny, czy można je sobie odebrać?

Dariusz

To mocne oskarżenia, widzę że masz negatywne zdanie na temat Olewnik Transport. Pracowałeś w firmie czy piszesz opinię z pozycji klienta? Daj znać, każdy szczery wpis jest niezwykle cenny i wiele mówi na temat firmy.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Olewnik Marcin Olewnik Transport w miejscowości Toruń, bo nadal nie widzimy info od pracujących?

Zostaw merytoryczną opinię o Olewnik Marcin Olewnik Transport - Toruń

• Jak się pracuje w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Olewnik Marcin Olewnik Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olewnik Marcin Olewnik Transport?

Olewnik Marcin Olewnik Transport