Volta Sp. z o.o.

Opinie o Volta Sp. z o.o.

Cytronek

W każdej firmie jest pewna ustalona hierarchia.Rządzić można u siebie w domu. Ocenianie innych nie jest opłacane a jedynie praca w zakresie swoich obowiązków. Jak się to komuś nie podoba to lepiej niech odejdzie.

Dratewka
@Cytronek

Właśnie tak to wygląda w Volcie - masz siedzieć cicho i nie ośmielać się podnosić głowy, bo Ci ją utrącą. Polskie standardy pracy. Wszystko słabe, słabiutkie, aż przykro patrzeć.

Też Darek

Ty na serio czy po prostu lubisz z siebie robić głupka?

Darek

Nic ciekawego .jakie korzysci ?

Aktualność

Jesteśmy członkiem elitarnego grona Partnerów Technologicznych IBP NODEX.
Uczestniczymy w szkoleniach i indywidualnych konsultacjach. Poszerzamy dzięki temu nasze kompetencje w zakresie tworzenia koncepcji, projektowania, eksploatacji i nadzoru w obszarze systemów wykrywania zagrożeń pożarowych, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów zasilania, sterowania i integracji urządzeń przeciwpożarowych. Oferujemy również naszym klientom dostęp do szkoleń organizowanych przez IBP NODEX.

Kierownik Sprzedaży

2 etapy, niełatwe, pytania ingerujące w sferę osobistą, żenada.

Pytania o rynek, jakie obroty powinien generować oddział. Pytania o pozyskiwanie klientów i idiotyczne pytanie "do jakiego zwierzęcia bym się porównał". Nie jestem osłem - nie chcę pracować w firmie, gdzie człowiek nie jest człowiekiem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cytron

Cóż to taka cisza na forum? Czyżby tak dobrze się pracowało i nikomu nie chce się pisać? Firma nie ma ofert pracy?

Johny

A jak wyglada wspolpraca z dyrekcja?

@Johny

Nie ma tu czegoś takiego jak współpraca z dyrekcją. Obowiązuje droga służbowa. A jak nie dogadasz się z bezpośrednim przełożonym i pójdziesz wyżej to dyrektor dobrotliwie pokiwa głową ale nic nie zrobi i jeszcze usłyszysz ochrzan, że pominąłeś kiera.

Grażyna
@Johny

Słabo - oj bardzo słabo

Cezary

Złożyłem swoje cv i teraz czekam czy zadzwonią w sprawie rozmowy. Może mi ktoś podpowiedzieć jak się tu pracuje, w jakiej atmosferze? Czy są w firmie dodatki do pensji np. socjalny? Czy rozmowa jest bardzo trudna?

Dawid

Ma ktos numer do kogos z kim mozna pogadać jak jest w volcie

Tetryk

Firma Volta jako lider systemów zabezpieczeń w Polsce musi trzymać wysokie standardy i wysokie wymagania od pracowników. Brak dyscypliny to zagłada dla firmy.

Eliza

W ostatniej ofercie pracy znalazłam pracę dla konsultanta techniczno-handlowego i w związku z tym mam pytanie. Może ktoś podpowie więcej o tej pracy? Jakie firma ma wymagania na początek? Jakie macie dodatki do pensji?

X
@Eliza

Takich pytan bylo juz tu kilka. Poczytaj poprzednie wpisy...

Helena
@Eliza

Jest duzo dodatków

@Helena

Jakie dodatki?! Tylko na papierze bo żeby cokolwiek dostać można pomarzyć. Może warszawka coś ma ale w oddziałach jest dno. I oszczędności na każdym kroku pytanie czemu tyle papieru kupujemy albo za dużo chemii środków czystości... i niestety dyskryminacja o czym już wcześniej ktoś pisał.

Jestem pracownikiem firmy i uważam, że to dobra firma.

Niezadowolony

Samo to że dyrekcja daje target do 10 danego miesiącem to jest kpina sama w sobie... Korpo oczywiście, ale niestety w najgorszym wydaniu. Pracownik - zło konieczne, łatwe do zastąpienia, awanse niekoniecznie za osiągnięcia, czy wkład pracy w rozwijanie firmy, tylko za granie w odpowiedniej drużynie. Stanowiska kierownicze - zdarzają się osoby o 0 pojęciu o branży i działalności pracy. Ulubiony argument dyrekcji zachęcający pracownika - "wypłata jest na czas” (jakby to było niezwykłe w XXI wieku), samochody - łatane na wszystkie możliwe sposoby. Szkolenia - wewnętrzne poziom podstawowy jeżeli nie gorzej, lojalka (7500 chyba za to że dyrektor łaskawie spojrzał na nas, chotel na szkolenie klasy robotniczej minus - ja w szufladzie znalazłem zamarynowaną skarpetkę). Szkolenia zewnętrzbe, jak ktoś zmusi zarząd i dyrekcję, jak sam chcesz to zawsze znajdzie się powód żebyś nie jechała. Zasadniczo nie polecam, chyba że człowiek chce się cofnąć w rozwoju, jedyny argument to, to że wypłata jest na czas.

Były
@Niezadowolony

Niestety sama prawda. Klasyczny układ - doceniani są Ci którzy potrafią się przypochlebić a nie Ci co pracują i mają wiedzę. Plus dyskryminacja. Terminowe pensje - łaski nie robią. Oszczędności na każdym kroku. Praca na chwilę bo na dłuższą metę trzeba by mieć tyłek ze stali.

Teodor
@Były

Może jakieś konkrety? Bo ogólnikami to się najłatwiej operuje, ale jak przychodzi co do czego to nagle brakuje argumentów. Układy? Kogo z kim? A może po prostu długoletnie relacje między pracownikami w firmie którzy się zwyczajnie pracują i dogadują, a tobie się wydaje że to "układ", no bo to takie modne hasło w TV? Dyskryminacja? Powinieneś to zgłosić do inspekcji pracy, Prokuratury albo Zarządowi firmy. Zrobiłeś to? Oszczędności? Powinieneś dostać służbowego superba czy nowy komputer co kwartał? Czy może brakło na papier do kibla? Praca na chwilę? A może to Ty tak sądzisz i te nieliczne wyjątki co im się wydaje że przyjdą, przezimuja i jakoś to będzie sie kręcić byle brać wypłatę co miesiąc bez zaangażowania? Te czasy już dawno minęły.

Teodor
@Były

Iza

Volta świetnie radzi sobie z wieloma sprawami to poradzi z hejtem.

Były

A te kłamstwa prosto w oczy, gierki, korpo w najlepszym wydaniu.

Dominika

Volta Sp. z o.o. jest liderem systemów zabezpieczeń w Polsce, wielokrotnie nagradzana m.in. dzięki pracy szefów. Negatywne oceny zupełnie nie należą się.

optymista
@Dominika

Szanowna Dominiko, pozostaw swoje uwagi dla dzieci na dobranoc. Jeżeli nie rozumiesz że firma to ludzie na wszystkich szczeblach drabiny, szczególnie Ci na niższych niż zarząd i dyrektorzy !!!, to niech wspaniali i najmądrzejsi sami popracują przez tylko jeden miesiąc, bez tych na dole. Hi, hi, hi, ha,ha, ha - Firmy nie ma. A było by szkoda...Człowiek jest podmiotem, nie przedmiotem.

Polek
@Dominika

Dominika na pewno by tego nie powiedziała. Volta to polskie piekło w najgorszym wydaniu

@Dominika

Ciekawe który z dyrektorów kryje się pod nickiem Dominika.

Centak

Pracuję w firmie już dość długo i zgadzam sie z niektórymi wpisami. Niestety ludzie nie zawsze pracują tak jak powinni a później są nerwy i oskarżanie. To solidna firma.

Zły
@Centak

Zależy na który dział trafisz, są takie które funkcjonują bez zarzutu i są takie, gdzie mobbing, kłamstwa, gierki etc. A dyrektorzy nietykalni bezkarni. Tam jest naprawdę ciężko.

Cytryna

Pracuję już dość długo i wiem jak wyglada praca niektórych ludzi. Szefowie wiedzą jak kto pracuje .

Lolek
@Cytryna

Oj tak dobrze wiedzą, bo śledzą każde Twoje kliknięcie myszką i to gdzie jedziesz na urlop. To jest ich praca - bo sami uczciwie pracować nie potrafią.

Tadzik

Jak nie wyrobiłeś normy to nie dostałeś premii i w tym temacie to tyle. Volta to poważna firma.Poza tym, premia nie jest przypisana do podstawy tylko jest przyznawana i wydaje mi się że skoro Ci jej nie przyznali to nie zapracowałeś. Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

wkurzony
@Tadzik

Nie znasz szczegółów, to sie nie wypowiadaj! Cele zrobione, premii brak. Premia jest uznaniona, wiec to widzimi sie dyrektora czy ja przyzna czy nie....

wkurzony
@Tadzik

Nie znasz szczegółów, to sie nie wypowiadaj! Cele zrobione, premii brak. Premia jest uznaniowa, wiec to widzimi sie dyrektora czy ja przyzna czy nie....

Kosa
@Tadzik

Co ty pupilku bez cywilnej odwagi piszesz. Nie wypłacenie premii za wypracowany zysk jest zwyczajnym oszustwem i nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeżeli Dyrektor handlowy mówiąc mi w oczy: "chyba nie myślisz że mógłbym się z Tobą rozliczyć" - przekonując mnie do podpisania drugiej umowy, w której jest zapis "premia uznaniowa" - tego słowa nie dotrzymuje - to jest dla mnie człowiekiem bez honoru i naciągaczem. Poprawa PRu na forum niczego nie zmieni - Ci którzy pracowali i zostali podobnie potraktowani - a jest nas wielu - wiedzą swoje. Przykro mi.

@Kosa

Dyrektor handlowy żyje swoim życiem , ciężko go rozliczać bo nie jest duchem i wszystkiego nie widzi ( czasem widzi i udaje ze nie widzi ) Każdy kto pracuje lub pracował wie ze jest fałszywy i raczej nie mozna mu ufać ( a w sumie ma takie stanowisko ze jest nie do ruszenia i mógłby być wsparciem ) - gdyby nie robił takiego dystansu od normalnego pracownika i był człowiekiem , więcej by wiedział co się dzieje i byłby szanowany. - Chyba ze celowo nie chce zadawać się z plebsem. Może się po prostu wypalił - tylko jest . A szkoda bo na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo elokwentny i budzący zaufanie . Szkoda

normal
@pracownik

"pracowniku" zanim coś napiszesz, to wcześniej się rozejrzyj, potem zastanów, potem przeanalizuj, potem pomyśl i raz jeszcze pomyśl. Może wówczas zauważysz pozytywne zmiany jakie są wprowadzane w sprzedaży, które właśnie ten człowiek wdraża. Osobiście mnie (a wiem, że nie tylko mnie) to motywuje do pracy. Jest parę elementów, które mnie wkurzają (dotyczą one np. współpracy między oddziałami a centralą) ale akurat to jest bardzo OK. Ale to w każdej firmie coś można znaleźć. Nikt i nic nie jest zawsze idealne. No, poza Tobą "pracowniku"...

@wkurzony

Żaden hejt tylko prawda.

@wkurzony

Żaden hejt tylko prawda. Zwłaszcza w przypadku oddziałów. W centrali może jest ok poza nią już nie bardzo.

Awter
@pracownik

To koleś nie z branży opowiada historie o kaskach. Na kghm każdemu ta samą historie masakra

Tadzik

Fajna firma i warto tu pracować. jakieś drobne mankamenty mogą zdarzyć się wszędzie ale jest dobrze.

@Tadzik

Zabieranie premii bez powodu nazywasz drobiazgiem? A może jesteś jednym z dyrektorów? Szeregowi pracownicy wcale nie mają dobrych warunków pracy.

Zawiedziony

Wcale nie jest dobrze czas szukać coś innego

Zostaw merytoryczną opinię o Volta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Volta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Volta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volta Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Volta Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Volta Sp. z o.o.