Volta Sp. z o.o.

Opinie o Volta Sp. z o.o.

Cytryna 2017-02-14 12:10
Pracuję już dość długo i wiem jak wyglada praca niektórych ludzi. Szefowie wiedzą jak kto pracuje .
Lolek 2017-02-18 09:04
Oj tak dobrze wiedzą, bo śledzą każde Twoje kliknięcie myszką i to gdzie jedziesz na urlop. To jest ich praca - bo sami uczciwie pracować nie potrafią.
Centak 2017-02-20 11:39
Pracuję w firmie już dość długo i zgadzam sie z niektórymi wpisami. Niestety ludzie nie zawsze pracują tak jak powinni a później są nerwy i oskarżanie. To solidna firma.
Zły 2017-02-27 21:55
Zależy na który dział trafisz, są takie które funkcjonują bez zarzutu i są takie, gdzie mobbing, kłamstwa, gierki etc. A dyrektorzy nietykalni bezkarni. Tam jest naprawdę ciężko.
pracownik 2017-03-13 19:16
Dyrektor handlowy żyje swoim życiem , ciężko go rozliczać bo nie jest duchem i wszystkiego nie widzi ( czasem widzi i udaje ze nie widzi ) Każdy kto pracuje lub pracował wie ze jest fałszywy i raczej nie mozna mu ufać ( a w sumie ma takie stanowisko ze jest nie do ruszenia i mógłby być wsparciem ) - gdyby nie robił takiego dystansu od normalnego pracownika i był człowiekiem , więcej by wiedział co się dzieje i byłby szanowany. - Chyba ze celowo nie chce zadawać się z plebsem.
Może się po prostu wypalił - tylko jest . A szkoda bo na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo elokwentny i budzący zaufanie . Szkoda
Dominika 2017-03-14 19:12
Volta Sp. z o.o. jest liderem systemów zabezpieczeń w Polsce, wielokrotnie nagradzana m.in. dzięki pracy szefów. Negatywne oceny zupełnie nie należą się.
optymista 2017-03-15 18:26
Szanowna Dominiko,
pozostaw swoje uwagi dla dzieci na dobranoc. Jeżeli nie rozumiesz że firma to ludzie na wszystkich szczeblach drabiny, szczególnie Ci na niższych niż zarząd i dyrektorzy !!!, to niech wspaniali i najmądrzejsi sami popracują przez tylko jeden miesiąc, bez tych na dole. Hi, hi, hi, ha,ha, ha - Firmy nie ma.
A było by szkoda...Człowiek jest podmiotem, nie przedmiotem.
Polek 2017-03-15 20:42
Dominika na pewno by tego nie powiedziała.
Volta to polskie piekło w najgorszym wydaniu
Zawiedziony 2017-03-16 08:43
Ciekawe który z dyrektorów kryje się pod nickiem Dominika.
Były 2017-03-17 23:59
A te kłamstwa prosto w oczy, gierki, korpo w najlepszym wydaniu.
normal 2017-03-18 15:06
"pracowniku" zanim coś napiszesz, to wcześniej się rozejrzyj, potem zastanów, potem przeanalizuj, potem pomyśl i raz jeszcze pomyśl. Może wówczas zauważysz pozytywne zmiany jakie są wprowadzane w sprzedaży, które właśnie ten człowiek wdraża. Osobiście mnie (a wiem, że nie tylko mnie) to motywuje do pracy. Jest parę elementów, które mnie wkurzają (dotyczą one np. współpracy między oddziałami a centralą) ale akurat to jest bardzo OK. Ale to w każdej firmie coś można znaleźć. Nikt i nic nie jest zawsze idealne. No, poza Tobą "pracowniku"...
Iza 2017-03-19 12:37
Volta świetnie radzi sobie z wieloma sprawami to poradzi z hejtem.
Ja 2017-03-27 09:31
Żaden hejt tylko prawda.
Ja 2017-03-27 09:33
Żaden hejt tylko prawda. Zwłaszcza w przypadku oddziałów. W centrali może jest ok poza nią już nie bardzo.
Niezadowolony 2017-03-31 20:06
Samo to że dyrekcja daje target do 10 danego miesiącem to jest kpina sama w sobie... Korpo oczywiście, ale niestety w najgorszym wydaniu. Pracownik - zło konieczne, łatwe do zastąpienia, awanse niekoniecznie za osiągnięcia, czy wkład pracy w rozwijanie firmy, tylko za granie w odpowiedniej drużynie.
Stanowiska kierownicze - zdarzają się osoby o 0 pojęciu o branży i działalności pracy. Ulubiony argument dyrekcji zachęcający pracownika - "wypłata jest na czas” (jakby to było niezwykłe w XXI wieku), samochody - łatane na wszystkie możliwe sposoby. Szkolenia - wewnętrzne poziom podstawowy jeżeli nie gorzej, lojalka (7500 chyba za to że dyrektor łaskawie spojrzał na nas, chotel na szkolenie klasy robotniczej minus - ja w szufladzie znalazłem zamarynowaną skarpetkę). Szkolenia zewnętrzbe, jak ktoś zmusi zarząd i dyrekcję, jak sam chcesz to zawsze znajdzie się powód żebyś nie jechał\a.
Zasadniczo nie polecam, chyba że człowiek chce się cofnąć w rozwoju, jedyny argument to, to że wypłata jest na czas.
Były 2017-04-12 21:33
Niestety sama prawda. Klasyczny układ - doceniani są Ci którzy potrafią się przypochlebić a nie Ci co pracują i mają wiedzę. Plus dyskryminacja. Terminowe pensje - łaski nie robią. Oszczędności na każdym kroku. Praca na chwilę bo na dłuższą metę trzeba by mieć tyłek ze stali.
Andrzej 2017-04-13 10:59
Jestem pracownikiem firmy i uważam, że to dobra firma.
pracownik 2017-05-03 23:39
A w jaki sposób zweryfikowałeś cyfry , wzrosty obrotu całej firmy ? - podzwoniłeś po kierownikach oddziałów i Ci podyktowali utargi za zeszłe lata i obecny :) jak można wypisywać takie brednie ! takie informacje nie są dostępne dla szaraka , który stara się o prace ( a może osoba rekrutująca Ci podała na papierze wyniki finansowe ) :) - chyba jednak coś poszło nie tak bo w tym rejonie dalej nie ma kierownika regionalnego - wiem , byleś zbyt dobry żeby cię przyjęli. Kompromitacja .
Eliza 2017-05-05 12:38
W ostatniej ofercie pracy znalazłam pracę dla konsultanta techniczno-handlowego i w związku z tym mam pytanie. Może ktoś podpowie więcej o tej pracy? Jakie firma ma wymagania na początek? Jakie macie dodatki do pensji?
X 2017-05-05 18:40
Takich pytan bylo juz tu kilka. Poczytaj poprzednie wpisy...
Tetryk 2017-05-10 11:51
Firma Volta jako lider systemów zabezpieczeń w Polsce musi trzymać wysokie standardy i wysokie wymagania od pracowników. Brak dyscypliny to zagłada dla firmy.
Teodor 2017-06-01 21:48
Może jakieś konkrety? Bo ogólnikami to się najłatwiej operuje, ale jak przychodzi co do czego to nagle brakuje argumentów.
Układy? Kogo z kim? A może po prostu długoletnie relacje między pracownikami w firmie którzy się zwyczajnie pracują i dogadują, a tobie się wydaje że to "układ", no bo to takie modne hasło w TV?
Dyskryminacja? Powinieneś to zgłosić do inspekcji pracy, Prokuratury albo Zarządowi firmy. Zrobiłeś to?
Oszczędności? Powinieneś dostać służbowego superba czy nowy komputer co kwartał? Czy może brakło na papier do kibla?
Praca na chwilę? A może to Ty tak sądzisz i te nieliczne wyjątki co im się wydaje że przyjdą, przezimuja i jakoś to będzie sie kręcić byle brać wypłatę co miesiąc bez zaangażowania? Te czasy już dawno minęły.
Teodor 2017-06-01 21:48
Sprawiedliwy Janusz 2017-06-09 11:23
Godnie? Przecież to kłamca i manipulant! Kierownik oddziału? Nie potrafi rozmawiać z klientami.
Z poprzedniej pracy wyleciał na zbity pysk.
Jarek klakulal 2017-06-12 21:43
Przepraszam skladam cv na handlowca w warszawie warto ? Widze ze jest duzo chetnych
Dawid 2017-06-12 21:45
Ma ktos numer do kogos z kim mozna pogadać jak jest w volcie
Helena 2017-06-12 21:51
Jest duzo dodatków
Cezary 2017-06-16 19:36
Złożyłem swoje cv i teraz czekam czy zadzwonią w sprawie rozmowy. Może mi ktoś podpowiedzieć jak się tu pracuje, w jakiej atmosferze? Czy są w firmie dodatki do pensji np. socjalny? Czy rozmowa jest bardzo trudna?
Johny 2017-06-22 20:19
A jak wyglada wspolpraca z dyrekcja?
Cytron 2017-06-22 21:02
Cóż to taka cisza na forum? Czyżby tak dobrze się pracowało i nikomu nie chce się pisać? Firma nie ma ofert pracy?
Ja 2017-06-30 20:36
Jakie dodatki?! Tylko na papierze bo żeby cokolwiek dostać można pomarzyć. Może warszawka coś ma ale w oddziałach jest dno. I oszczędności na każdym kroku pytanie czemu tyle papieru kupujemy albo za dużo chemii środków czystości... i niestety dyskryminacja o czym już wcześniej ktoś pisał.
Ja 2017-06-30 20:40
Nie ma tu czegoś takiego jak współpraca z dyrekcją. Obowiązuje droga służbowa. A jak nie dogadasz się z bezpośrednim przełożonym i pójdziesz wyżej to dyrektor dobrotliwie pokiwa głową ale nic nie zrobi i jeszcze usłyszysz ochrzan, że pominąłeś kiera.
John 2017-07-03 10:48
Hhaha dobre! Ale chyba taka prawda.
Grażyna 2017-07-04 08:29
Słabo - oj bardzo słabo
Volta Sp. z o.o. 2017-07-04 08:34 [pracodawca]

Jesteśmy członkiem elitarnego grona Partnerów Technologicznych IBP NODEX.
Uczestniczymy w szkoleniach i indywidualnych konsultacjach. Poszerzamy dzięki temu nasze kompetencje w zakresie tworzenia koncepcji, projektowania, eksploatacji i nadzoru w obszarze systemów wykrywania zagrożeń pożarowych, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów zasilania, sterowania i integracji urządzeń przeciwpożarowych. Oferujemy również naszym klientom dostęp do szkoleń organizowanych przez IBP NODEX.

Też Darek 2017-07-06 18:35
Ty na serio czy po prostu lubisz z siebie robić głupka?
Darek 2017-07-05 20:26
Nic ciekawego .jakie korzysci ?
Cytronek 2017-07-10 09:31
W każdej firmie jest pewna ustalona hierarchia.Rządzić można u siebie w domu. Ocenianie innych nie jest opłacane a jedynie praca w zakresie swoich obowiązków. Jak się to komuś nie podoba to lepiej niech odejdzie.
Paw 2017-07-17 15:35
Coś się dzieję w volcie ciekawego?
Widzę dużo ciekawych pomysłów wdrożonych.
Amator 2017-07-19 08:49
Widziałam w nowej ofercie Volty pracę dla konsultanta techniczno-handlowego. Czy jest to aktualne , może ktoś mi coś podpowiedzieć o firmie, atmosferze?
Dratewka 2017-07-19 09:50
Właśnie tak to wygląda w Volcie - masz siedzieć cicho i nie ośmielać się podnosić głowy, bo Ci ją utrącą. Polskie standardy pracy. Wszystko słabe, słabiutkie, aż przykro patrzeć.
Waldi 2017-07-24 12:26
Czy stanowisko przedstawiciela handlowego jest jeszcze aktualne? Jakie warunki daje firma pracownikowi?
On 2017-08-28 17:40
Zerow wiedzy pan Gryglas .Po dzisiejszej rozmowie jestem przekonany w 100 procentach.
Awter 2017-08-28 18:15
To koleś nie z branży opowiada historie o kaskach. Na kghm każdemu ta samą historie masakra
Dominika 2017-08-29 13:06
@Dratewka co masz dokładnie na myśli? Opowiedz więcej o tym. @Waldi aktualnie poszukują na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. W ofercie napisali, że oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży zespołu handlowego, swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań. Może zainteresuje Cię taka oferta pracy?
Cytron 2017-09-12 23:07
Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?
RKS 2017-09-14 11:44
Jeśli brałeś udział w rekrutacji to jestem pewien że po kilkunasto minutowej rozmowie nie jesteś w stanie stwierdzić czy ktoś ma wiedzę czy nie. Ponad 6 lat w branży to jednak dużo czasu aby posiąść wiedzę przechodząc od stanowiska Przedstawiciela handlowego do Kierownika Regionu. Szkoda że się nie dostałeś bo miałbyś okazję zweryfikować swoje zdanie - widocznie nie pasowałeś do zespołu.
On 2017-09-18 18:00
Uciekaj !!!!
Optymista 2017-09-20 21:09
DO Dominika.
Być może @On udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie... Tylko po co ? Przeczytaj raz jeszcze wszystkie wpisy, posty, etc. na temat Volty, które są dostępne i nie usunięte. Czy potrafisz pochylić się nad tą lekturą i wyciągnąć obiektywne wnioski? Czy znasz standardy pracy obowiązujące od dawna w Europie XXI w. ?
Macie 2017-09-21 21:08
Dyrektor regionalny nie wie co mówi zniechęca klientów . Ktoś ma inne zadanie?
lala 2017-09-29 10:33
N o niestety nie można
Dominika 2017-09-29 13:24
@Optymista użytkownik nie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Właściwie nic z tego nie wynika. Każda wypowiedź na forum jest ważna, dlatego warto uzasadnić swoją wypowiedź. @Macie czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Volta Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o Volta Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volta Sp. z o.o.