Opinie o Ferdynand Socha Drewnoland w Czerce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ferdynand Socha Drewnoland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ferdynand Socha Drewnoland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja gotowych parkietów podłogowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferdynand Socha Drewnoland w Czerce

Zygi Nowy wpis

Liczyłem że uda mi się tu zatrudnić jako pracownik fizyczny do prac przy montażu schodów. Napiszcie tylko jak z płatnościami. Ktoś wspomniał o wypłacie w kopercie. Mam nadzieję że teraz wszytko idzie na konto i nie ma już takich sytuacji bo zależy mi na legalnym zatrudnieniu z umową. To takie dostanę?

Anna Nowy wpis

Takie trzeba tępić ,tak nisko upadła wstyd

Dodaj opinię o firmie Ferdynand Socha Drewnoland w miejscowości Czerce zostań bohaterem rynku pracy. Napisz czy warto zaczynać karierę zawodową u tego pracodawcy.

M Nowy wpis

Na lezachowie jest pewna pani Monika która lubi cudzych mezow

BYŁY Nowy wpis

Witam .Drewnoland?Pracy się nie boję ale tam co się dzieje to porażka nie dość że pieniądze w kopercie to pociotki i powujkowie wychwalają całą to spółkę a wrzeczywistosci dno a podejście do pracownika...porażka.. przez pierwsze tygodnie ładnie i słodko a później to wiadomo ...pozdrawiam i nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ferdynand Socha Drewnoland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

To kolega ma rację pracowałem w tej firmie tylko że na Lezachowie i nie polecam

Magdalena

Ale, że warunki tam są dosłownie identyczne jak tutaj?

Arek

Czy ten pan pracuje sam czy ma w ekipie fachowców ?

KLIENTKA
@Arek

Ma dwóch Panów do pomocy. Obecnie jestem w trakcie demontażu schodów ponieważ po 3 miesiącach opadły i cudem nie stało się jakieś nieszczęście. Siedemnaście schodów przymocowane było na 3 tralkach do sufitu!!!!!Na szczęście znalazłam firmę która podjęła się całościowego demontażu, bo Pan Socha nie podjął się całkowitej naprawy. Oczywiście zwrócił mi koszty na ich naprawę. Drewno i wykonanie stopni schodów naprawdę bardzo dobre ale montaż tragedia, nie mają zielonego pojęcia. Dziwię się, że Pan Ferdynand śpi spokojnie zostawiając klienta z takim wykonaniem montażu.

Edyta
@KLIENTKA

Cieszę się, że opisałaś tu tę sytuację. Teraz już mniej więcej wiem, czego należy się spodziewać po firmie Drewnoland. Dobrze, iż ostatecznie nic nikomu się nie stało, a sama firma zwróciła pieniądze za naprawę. A ktoś Ci ją polecił, czy znalazłaś ją w sieci?

klientka
@Edyta

Moja opinia dotyczy firmy Ferdynand Socha Drewnoland, bo z tego co wiem jego synowie też mają firmę o tej samej nazwie. Firmę poleciła mi osoba świadcząca usługi dla firmy i synów dostałam tel. do Pana Ferdynanda. Szczerze nie polecam, bo nigdy nie miałam do czynienia z taką niekompetencją.

klient

Totalnie nie polecam tego pana,spasowanie i montaż schodów dębowych to totalna masakra. Pan ,,fachowiec``nie potrafi przyciąć równo cokołu pod kontem 90 stopni.Mistrzostwem montażu jest wbicie klina miedzy wykończenie balustrady a sufit dzięki czemu powstała 1 cm szpara bo pan przyciął za krótkie pręty i zaczęły po 2 dniach wypadać i teraz idąc mamy,, piękny`` widok na szparę i klina`(po reklamacji) . Sam wyprodukował i zmontował a na pytanie dlaczego tu wyszły takie szpary odpowiada ze schody są krzywe. Totalna fuszera schody kosztowały 16 tys a wyglądają jak by je robił amator a nie firma która się w tym specjalizując. Stopnie wyglądają jak by każdy był z osobnej partii , ułożenie słoi wyraźnie się rożni.Dużo by jeszcze można napisać ale szkoda nerwów,Brak opcji na wrzucenie zdjęć bo sami moglibyście ocenić

Firma która dorabia się kosztem ludzi i których ma za nic faceci ciągłe horobowe bo przepukliny a kobiety ktore tam pracuja musza dziennie przerabiac i do 5 ton materiału A dla szefostwa to ciągle mało .Do Okola kamery nie mozna ani chwili stanąć bo zaraz się jest wezwanym do prezesa któremu się wydaje że wszystko może zwykły gbur , płaca oczywiście minimalna i nie ma co liczyć na więcej nie polecam tej firmy do współpracy .

Hej

Czy mówi Pan o tej firmie w manasterzu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ferdynand Socha Drewnoland - Czerce

• Jak się pracuje w Ferdynand Socha Drewnoland?

Zobacz opinie na temat firmy Ferdynand Socha Drewnoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferdynand Socha Drewnoland?

Ferdynand Socha Drewnoland

Ferdynand Socha Drewnoland