Opinie o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir w Rzeszów

Aneta

Kupiliśmy z mężem drugi już samochód u Pana Sławka w przeciągu 3 lat. Samochody z polskiego Salonu z Pełną historią serwisowa, bez wypadkowe. Pan Sławka uważam za Pełnego profesjonalistę w swojej branży. Polecam .

klient Kia Zadowolona

Polecam Firmę Sławcar Zdecydowanie ! Samochody z pełną historią , z polskiego salonu, serwisowane, Ładne . Obsługa na miejscu bez zastrzeżeń.

Kupiec

W tej firmie kupiłem kilka aut, wszystkie były bez zarzutu. Sprzedawca sprawdzony i uczciwy.

Klient Kupiec
@Kupiec

Jeżeli jest Pani zainteresowana zatrudnieniem to pytać u źródła. Ja opisuje zadowolenie ze współpracy, z zakupionych pojazdów. Zero uwag, zero zastrzeżeń, autka pierwsza klasa choc nie z salonu to przygotowane extra i w bdb stanie.

Ewelina

Współpracownik? Co konkretnie się stało, że wymieniasz tych kilka tysi? :(

współpracownik
@Ewelina

Nie zapłacił mi za zlecenie, jakie dla niego wykonałem. Niestety nie miałem podpisanej umowy więc po zakończeniu prac kontakt się urwał.

JULA

W firmie Sławcar znalazłam taki samochód jaki chciałam, bardzo dziękuję za rzetelnie przekazane informacje i profesjonalną sprzedaż. Jestem z Gdyni i decyzję o zakupie podjęłam na odległość, po odbiorze auta wszystko się zgadzało, POLECAM

@JULA

(usunięte przez administratora) LICZNIKI COFNIĘTE DPF POWYCINANE UWARZAJCIE NA (usunięte przez administratora)LEPIEJ WYDAĆ 200 ZŁ I SPRAWDZIĆ W ASO A POZYTYWY PISZE RUDY SAM

@JULA

Potwierdzam zadowolenie

Ewelina

Spokojnie z tym caps lockiem, wszyscy Cię "słyszymy". ;) Ale to jaki model brałeś, że niby tak z tym dpf zrobili?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
WL

Kupiłem 4 auta. Wszystko ok. Wg mnie nic nie ukrywa - mówi jak jest. Pierwszy kupiony samochód mam już 5 rok = 400 tys przejechane. Nic się nie dzieje. Polecam bo ma sprawdzone auta w dobrej cenie.

Marzena
@WL

Czyli ty nie masz żadnych podejrzeń że w tych autach były kręcone liczniki? Sprawdzałeś któreś może potem w jakimś serwisie / ASO czy nie uważałeś, że jest taka potrzeba?

Kamila
@WL

Czy miałeś możliwość jazdy testowej tym autem z jakimś pracownikiem firmy, niekoniecznie szefem, przed zakupem?

Jak sobie radzicie z covidem?

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę informacje o pracy, szkoda.

Daria

Widzę dużo niezadowolonych klientów. A co z pracownikami ? Jaka atmosfera w firmie ?

wojtek

Ale smieszne rzeczy niektórzy piszą...Ja Tak oszukał czego nie pójdziesz z tym do sądu tylko tu piszesz.....Z tego co widziałem ( byłem i kupilem samochód w/w Firmie) Facet handluje DOBRYMI Autami z pewną hostorią . Pozdrawiam ..Ja Polecam

Jakub
@wojtek

Widzę, że większość wpisów dotyczy samochodów, które sprzedaje firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir. Czy wiesz może, czy firma zatrudnia jakichś pracowników? Poza właścicielem firmy są jeszcze jakieś osoby pomagające w sprzedaży? Jeżeli masz informację na ten temat, to zachęcam do odpowiedzi.

Kupiec

Polecam. Pewne ładne auta. Kupiłem i jestem zadowolony. Opinie negatywne widać że piszę jedna nawiedzona osoba albo konkurencja ktora boli... Skąd Facet ma takie ładne i dobre auta i do tego w dobrych cenach.

Konrad

Szkoda, że na forum dla pracowników klienci oskarżają firmę ale nikt jej nie broni!!

piotr

oszust oszust oszust , nie kupujcie od tego cwaniaka samochodów .

buuuuuuuuuu

Kupiłem od tego (usunięte przez administratora)super auto . Okazało się silnik do remontu . Licznik (usunięte przez administratora)2 razy , ale książka serwisowa oczywiście na 150 000 tys km , absolutnie odradzam tego typa .

oszukany

Prosze o sprawdzanie stanu licznika i stanu technicznego w ASO to są koszty małe ok. 200zł.Ja sie dałem nabrać i teraz płace i płacze PRZESTRZEGAM PRZED TYM GOŚCIEM

Jola
@oszukany

Potwierdzam fajnie bajeruje trzeba na gościa uważać lepiej sprawdzać w ASO

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir?

Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Miejska 35
    35-317 Rzeszów