F.U.H. SEMACO Sp. J.

Opinie o F.U.H. SEMACO Sp. J.

Chciałem się dowiedzieć jak zarabia tutaj teraz technik serwisu, zwłaszcza z doświadczeniem i spełniający wymagania „mile widziane” z takiej oferty z internetu. Oprogramowania CAD znam, mam doświadczenie przy pracy z CNC i samym serwisem. nie wiem czy praca będzie jeszcze dostępna, zwłaszcza ze od lat nikt niczego nie pisał, ale jeśli tak to byłbym zainteresowany

Klient Nowy wpis

Właściciel specyficzny ale można przywyknąć. Pan sprzedający z dużą wiedzą branżową. Sam program ok ale podczas szkolenia pani była bardziej skupiona na odpisywaniu na wiadomości niż na nas.

Maria Nowy wpis
@Klient

Oj troszkę słabo z tym odpisywaniem. Zdarzało się to notorycznie czy parę razy sobie zerknęła jednak? Nikt nie próbował jakoś zasugerować, żeby go odłożyła? Ostatecznie jesteś zadowolony ze szkolenia?

Były pracownik Nowy wpis
@Maria

Takie podejście do klientów. Chyba już mnie nic nie zdziwi.

Jako były pracownik stwierdzam, że u klientów na szkoleniu jest to niemożliwe. Takie wpisy jak i bliższe relacje pomiędzy pracownikami nie powinny wpływać na ocenę firmy.

Eryk

Bardzo dobrze działająca firma, dobry pracodawca więc chyba komuś zabrakło chęci do pracy i zostało narzekanie?

@Eryk

No, to chyba jest wpis samego szefa. Ha ha . Firma zarządzana beznadziejnie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.U.H. SEMACO Sp. J.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F.U.H. SEMACO Sp. J.?

Jasiu

Od kilku ładnych lat nie ma imprez integracyjnych, czasami raz w roku kolacja noworoczna. I na tym koniec

Nie polecam. Pracowałam nie cale 3 lata i moja jedyna podwyżka wynosiła 100zl... Właściwiel tylko chodzi po firmie i obraża pracowników.

Co wchodzi w socjal F.U.H. SEMACO Sp. J.?

Magdalena

W tej firmie pojęcie "socjal" nie istnieje. Na nic nie licz, była kiedyś akcja "dopłata do siłowni" ale to przeszłość.

Hubert

Opinia byłego pracownika nigdy nie będzie obiektywna. Praca w firmie spoko ale trzeba pracować.

ktoś
@Hubert

Toś mnie rozbawił tą pracą :) W życiu nie spotkałem tylu leni i obiboków w jednym miejscu :)

@Hubert

Trzeba pracować? Odpada

Jan

Oferta i produkty firmy semaco średniej jakości. Programy w bardzo wysokiej cenie, niedopracowane. Po doświadczeniu z firmą, nie zdecydowałbym się ponownie na zakup produktów. Do tego jakieś dziwne, starodawne procedury, program dostaje się na pen drive, bez niego nie działa. Szefostwo powinno w końcu zauważyć, że nie mamy roku 2007.

Benek

Firma dobra ale niestety nie uda się wszystkich zadowolić, a obrażanie innych pomoże wystawić adresatowi opinię.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie F.U.H. SEMACO Sp. J.?

To zależy czym się zajmujesz. 8 -16 jeśli pracujesz na miejscu, praca bez ograniczeń jeśli pracujesz u klienta. Nie polecam pracy w tej firmie. Wiecznie mało i mało a wszystko jest pretekstem aby urwać coś z wypłaty.

Hej, czy ktoś pracuje w F.U.H. SEMACO Sp. J. jako konstruktor? Mam kilka pytań odnośnie tego stanowiska - jak wygląda rekrutacja i czy wymagają doświadczenia? Dziękuję za informacje.

@Marta

Daj sobie spokój z tą firmą. Nie warto, chyba że chcesz się zaczepić na chwilę.

@Bogdan

Możesz napisać coś więcej? Czy firma F.U.H. SEMACO Sp. J. to dobre miejsce, żeby podjąć tam swoją pierwszą pracę i zdobyć doświadczenie?

@Marta

W firmie dzieje się niedobrze od kilku lat. Tylko starzy pracownicy się utrzymują, choć nie wiem dlaczego? Atmosfera pod psem, zarobki marne(usunięte przez administratora)Młodzi ludzie szybko uciekają z Semaco.

Zbigniew
@Bogdan

Pisząc o niezbyt wysokich zarobkach masz na myśli podstawę wypłaty? Czy są do tego jakieś dodatki takie jak premie lub możliwość dorobienia pracując po godzinach. Liczę, że mi odpowiesz.

@Zbigniew

Nie wiem czy cenzura przepuści. W Semaco jest tylko podstawa wypłaty. Pojęcie dodatek, premia nie istnieje.

Irena

Coś mi nie pasuje, skoro warunki pracy są tak beznadziejne, to dlaczego pracuje w SEMACO tyle ludzi? Może są inne atuty, dla których warto pracować w tej firmie? Powiedzcie proszę, co was tam trzyma? Wysokie premie, nagrody, dodatkowe świadczenia, wyjazdy integracyjne, jak są rozliczane delegacje (rozumiem że jest ich niemało), jak są rozliczane nadgodziny. Proszę o odpowiedź , bo będzie mi ona pomocna w podjęciu decyzji.

@anonymous niestety takie są prawa rynku, ale po to jest to forum, by demaskować nieprawdziwe opinie. Dlatego zawsze przypominam, żeby dodawać argumentację do swojej opinii. Wtedy jest ona bardziej wartościowa i wiarygodna.

zdziwiona

Jeżeli konkurencja dodaj wpisy negatywne to faktycznie nie fair...

@zdziwiona

No to byloby mega slabe...

@zdziwiona nic na nie poradzimy, dlatego zawsze kierując się wyborem czy iść na rekrutację czy też nie do danej firmy lepiej nie brać wszystkich opinii w internecie do siebie i pójść do pracodawcy i samemu taką opinie sobie wyrobić.

@Pracownik czyli wszystkie komentarze nie są prawdziwe, jeżeli dotyczą 2 ostatnich lat w firmie F.H.U. SEMACO Sp.J.? Czy skoro polecasz zatrudnienie się w tej firmie to możesz tym użytkownikom podpowiedzieć jak się przygotować do rekrutacji?

I jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Są tu aktualni pracownicy? Czy jest prowadzona jakaś rekrutacja? Wszystkie informacje będą bardzo pomocne.

@Marta

Witam, jestem pracownikiem firmy od kilku lat. Sądzę że większość wcześniejszych komentarzy zamieściła konkurencja, której nie na rękę jest to, że Semaco prężnie działa i się rozwija. Być może kilka lat temu mogły się zdarzyć opisane sytuacje, jednak przez ostatnie 2 lata firma poczyniła ogromne postępy i obecnie jest już na zupełnie innym etapie, o czy może świadczyć chociażby poszerzenie oferty o nowe produkty w zakresie oprogramowania, rozszerzenie współpracy z partnerami zagranicznymi czy podwojenie liczby zatrudnionych pracowników i ciągłe poszukiwanie nowych osób do pracy. W związku z tym zainteresowanych rozwojem i udziałem w ciekawych projektach zachęcam do podjęcia współpracy z Semaco.

edf

@kaka jak to nie am znaczenia? ma oczywiscie i to duze

Pirania

Od jakiegoś czasu pracujemy na sprzęcie tej firmy, niestety pomimo zapewnień że sprzęt jest nowoczesny notorycznie pojawiają się u nas usterki, które nie są wina operatorów, którzy dobrze znają się na obsłudze maszyn tnacych, ponieważ pracowali już na takim sprzęcie. W przedstawionej ofercie firma zapewniała że praca będzie sprawna wydają i obniży koszty produkcji. W rzeczywistości ciągle usterki powodują przestoje w produkcji i generują dodatkowe koszty. Jedynym plusem jest to, że zawsze dodzwonimy się do serwisu i jak na razie przyjeżdża on dość szybko. A co do właściciela to nie należy on do miłych osób i można odnieść wrażenie, że sam dokładnie nie wie o czym mówi.

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.H. SEMACO Sp. J. - Kraków

• Jak się pracuje w F.U.H. SEMACO Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.H. SEMACO Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.U.H. SEMACO Sp. J.