Opinie o Tom-Audio Tomasz Stachowiak w Sokolniki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tom-Audio Tomasz Stachowiak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tom-Audio Tomasz Stachowiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Audio Tomasz Stachowiak w Sokolniki

Sylwia Nowy wpis

Zakupiłam zestaw aktywny 2+1 za nie cała 2500zł zestaw sie sprawdza imprezki na 60osb bez problemu obsługuje . Polecam

Czy firma prowadzi stronę internetową i E-sklep? Chętnie podjęłabym współpracę i zajęła się sprzedażą internetową, tworzeniem tekstów i materiałów marketingowych. Czy pracodawca oferuje umowę o prace i prowizję od sprzedaży? Ewentualnie czy pracodawca oferuje narzędzia do pracy?

Jacek Nowy wpis

Towar ok wszystko sprawne to już kolejny zestaw kupiony w TOM-AUDIO. Polecam

Doma Nowy wpis

Ktoś już tutaj pytał o stanowisko sprzedawcy. Jednak chciałabym dopytać, na jakie mniej więcej zarobki można liczyć? Czy 4 tysiące złotych wchodzi w grę, czy raczej nie? Poza tym, jest to praca zmianowa?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tom-Audio Tomasz Stachowiak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Allegro

Nagłośnienie odbiega od zadeklarowanych parametrów, słabej jakości. Sprzedawca zrobił ogromny problem ze zwrotem. Nie polecam.

Katy

Trochę mnie martwią te negatywne opinie klientów, czy firma robi jakieś problemy w przypadku chęci zwrotu towaru? Jak wygląda kontakt z nimi, szybko odpowiadają?

Kamil

Towar ok wszystko zgodne z opisem sprawdza się bez problemu. Polecam

Maniek

Zakupiłem ! Od tej firmy sprzęt,na zdjęciach super ,napalilem się i kupiłem ,za 3500zl sprzęt zaczął siadać na imprezach ,najpierw siadł jeden subofer ,przestał grać ,został naprawiony,kolejne imprezy to samo.Sprzelem to badziewie ,za grosze .Nie polecam

Ala

Nie polecam tej firmy,a sprzęt najtańszy zastanówcie się ,czy u nich kupić ,potem żebyście nie żałowali ,jak ja .

Renata

Słuchajcie, jest tu ktoś, kto jest lub był zatrudniony w firmie? Widzę dużo opinii klientów, ale chciałabym się dowiedzieć, jakie są warunki pracy. Może teraz poszukują nowych pracowników? Niestety nie znalazłam żadnych ofert.

Bartek

Nie polecam tej firmy i tego ,sprzętu co sprzedają ,ja się nacielem.Najtanszy szajs.Lepiej coś dołożyć ,i kupić inny.

olek

Towar ok wszystko dobrze kilkanaście imprez ograne w tej cenie nie kupi się nić lepszego , kontakt z sprzedawca na najwyższym poziomie.

Jacek

Zakupiłem zestaw aktywny 2+1 1600w zestaw się sprawdza fajne gra i za małe pieniądze w porównaniu z innymi firmami przereklamowanymi. Jest bardzo zadowolony spokojnie mogę polecić firmę TOM-AUDIO

Kupiliśmy parę lat temu około 10 nagłośnienie w Firmie TOM-AUDIO był to zestaw 2sub + 2górki + końcówka mocy o mocy 2x1300W za nie duże pieniądze coś około 3tyś zł . Nagłośnienie do dziś nam służy w Zespole nie mamy z nim problemu , miesiąc temu dokupiliśmy mniejszy zestaw aktywny 2+1 1600W na mniejsze imprezy wszystko działa prawidłowo , sprzedawca bardzo rzetelnie się wywiązał z transakcji fajny kontakt zawsze służy porada. Z całego serca możemy jako Zespół polecić Firmę TOM-AUDIO

Łukasz

Głośniki nic nie warte kupiłem wczoraj zaplacilem 3 tysiące .Nie zagraly ani jednej imprezy i charczą .Czy ktoś też nie dostał od tego pana ani faktury ani paragonu ? Mam zamiar coś z tym zrobić !!!!

Nokia
@Łukasz

Łukasz tez ,chce z tym coś zrobić (usunięte przez administratora) mnie ,może wiencej jest ludzi ,piszcie

Oleg

Kupiłem ! Sprzęt odnich sprzęt za 3500,pan zapewniał super sprzęt ,zagrał mi ,na 2 ch imprezach ,kolejna impreza przestało grać,jeden wielki szajs ,przestrzegam przed tą firmą.Ja się nacielem.

Alex
@Oleg

Anusia

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Głośniki które podobno mają 4tys wat nawet koło takich nie stały .3 tys wyrzucone w błoto nie zagrały ani jednej imprezy i już charczą .Jedyna dowodem że kupiliśmy sprzęt jest gwarancja ,nie ma ani paragonu ani faktury .

Bartek

kupilem ! w tym roku kolumny tej,firmy zagraly na dwoch imprezach,wszystko sie spalilo nie polcam tj firmy i ich sprzetu

Grys

Subufer aktywny siadł po roku naprawiony na gwarancji po 3 miesiącach ale jakość basu już nie ta . Głośnik aktywny z zestawu siadł po 2 latach naprawiony w prywatnym serwisie udało się . Serwis stwierdził że to tani joński badziew z naklejka tom audio . Producent na niby .Na allegro sprzedaje towar ale opinie o nim żadnej.NIE POLECAM

Dj.Omi

Sprzet kosztowal 3300zl niby 1200W na strone. Pograło z miesiace w pokoju i cos poszlo w koncowce mocy przy tym spaliło wszystkie głośniki poza wysokimi tonami. Jakosc wykonania kolumn bardzo tania licha sklejka albo wiurowka o grubosci 0.7cm PORAZKA nie polecam szczerze

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Audio Tomasz Stachowiak - Sokolniki

• Jak się pracuje w Tom-Audio Tomasz Stachowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Tom-Audio Tomasz Stachowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tom-Audio Tomasz Stachowiak?

Tom-Audio Tomasz Stachowiak
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 18A
    62-212 Sokolniki