Opinie o Fabryka Mocy Daniel Płonka w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka Mocy Daniel Płonka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Mocy Daniel Płonka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mocy Daniel Płonka w Rzeszów

Znacie jakieś nowe informacje o firmie Fabryka Mocy Daniel Płonka w mieście Rzeszów? Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników! Czekamy na sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy.

rzeszów Nowy wpis

Sklep Fabryka Mocy nie sprzedaje produktów od 1,5 roku.. Zmienił totalnie charakter swojej działalności. Skąd wy wogóle bierzecie te opinie?? Może najpierw sprawdźcie czy dana firma funcjonuje

Dawid Nowy wpis
@rzeszów

Wiesz może jaką działalność teraz prowadzi? I czy nadal pod tą sama nazwą, bo nikt wcześniej nie pisał, że nastąpiły takie zmiany. Dodasz info??

Franek Nowy wpis
@Dawid

Ja też podpinam się pod pytanie. Bo pierwsze o tym słyszę.

RESOVIA Nowy wpis

i bardzo dobrze że nie istnieje

Zauważyłam, że znaczna większość opinii jest na temat usług czy asortymentu Fabryki Mocy. Mnie natomiast interesowałaby ta firma, ale jako pracodawca. Czy może znajdzie się tu jakiś jej pracownik, który opisałby tu tamtejsze warunki zatrudnienia? Chodzi mi szczególnie o zarobki. Z góry dzięki za pomoc!

Stal Sanok

U danielka dostaniemy w specjalnej "promocyjnej" cenie 7 NUTRITION - HCL CREATINE 350g 85,00 zł na allegro można dostać z dostawą kurierem za 59,00 zł, miałem z Sanoka wybrać się po zniesieniu obostrzeń, do tego sklepu ale te niby pozytywne komentarze na niektórych stronach to chyba pisali koledzy ze stali rzeszów, klubu którego jest kibicem. Użytkownik JKS miał rzeczywiście rację bojkot tego sklepu.

Firma Fabryka Mocy Daniel Płonka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
masełko

PEANUT BUTTER WPC CHOCO-CHERRY 1KG w Fabryce Mocy za "jedyne" 59,99 na allegro można dostać za 29,99zł z dostawą. Marża ponad 200 %. ZDECYDOWANIE PRZESADA !!!

Marcin Poźniak

Zakupiłem u nich spalacz tłuszczu REAL PHARM L-Carnitine Complex 300 g, i po kilku dniach nagle zacząłem się fatalnie czuć, objawy to:skoki ciśnienia, ból żołądka, biegunka, choć właściciel fachowo zachwalał spalacz. Cenowo dostałem go za 79zł ponoć w "dobrej cenie" a po sprawdzeniu w internecie ten spalacz można dostać nawet za 49zł. Doradztwo na minus, ceny bardzo wysokie.

JKS

u płony zakupów robić nie będziemy jego fabrykę mocy bojkotować będziemy!

zdegustowany

Kontakt słaby, asortyment i rabaty z uwagi na kończącą się datę przydatności do spożycia oceniam na duży minus.

Rzeszów to Resovia

Nalicza strasznie wysokie marże na odżywki. Do Fabryki Mocy nie chodzimy sępowi zarobić nie pozwolimy!

termitos

niskie zarobki, właściciel delikatnie mówiąc nie kulturalny, zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mocy Daniel Płonka - Rzeszów

• Jak się pracuje w Fabryka Mocy Daniel Płonka?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mocy Daniel Płonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Mocy Daniel Płonka
  • Hanasiewicza 20 lok. 5