Opinie o Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski w Borkowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski w Borkowo

Czy w Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@klient Nowy wpis

Są nowe chlopaki do pracy, mili pomocni. Już pół roku z nimi działam i polecam bardzo

@klient Nowy wpis

Profesionalna naprawa opon Szybka usługa w odpowiedniej cenie Polecam każdemu

Luki

Przestrzegam wszystkich ,którzy chcą wulkanizować czy zmieniać opony w tym zakładzie.Szef to partak i pijak a jego pomocnicy to kompani do butelki, którzy w ogóle nie znają się na robocie.pierwszy raz pojawiłem się tam z przypadku i przy pierwszej zmianie opony na nową w ciągniku rolniczym została zgięta felga przy zakładaniu nowej opony w dwóch miejscach z powodu nie zbicia jej z rantu felgi ,a tego było by mało została uszkodzona stara opona przy demontażu z felgi.Dodam jeszcze ,że sam szef był na kacu.Za zgiętą felgę nie dostałe ani złotówki a powinienem dostać tak jak za nową.Zamiast zachować się jak chłop oddać pieniądze zachował się jak świnia i muszę skierować sprawę do sądu.Jeszcze raz przestrzegam niech nie zmylą was te profesjonalne budynki bo sam nie wiem skąd to się wzieło.

Znam
@Luki

Już nie musisz bo prawdopodobniej nie żyje, ale to facet co tylko mu pracować po 20 godzin pozwalano, a dostawal zlewki za swojo robotę, został zaszczuty

Anders
@Znam

Witam, chciałbym porozmawiać o tym, co się stało z Właścicielem. Czy mogę się z Tobą w jakikolwiek sposób skontaktować?

Anders Nowy wpis
@Znam

Siema Znam, masz e-mail, na który mogę się z tobą skontaktować?

Znam

Mam o nim dobre zdanie,ale zaufał kasjerce ,to BYŁ BŁĄD ZYCIA.

Aneta
@Znam

Czy to zdanie odnosi się w jakikolwiek sposób do firmy? Pytam, bo to na tyle nie jasne, e raczej wymagałoby szerszego wyjaśnienia. Z tego co wiem, jest to firma wulkanizacyjna i mój facet tam chciał pracować a nie sądziłam że pracują tam jakieś kasjerki? :P

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pałdam Auto Naprawa Adam Truszkowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage