Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Albert Heijn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

MOBING MOBING I JESZCZE RAZ MOBING! Nie każda osoba, która tutaj przyjeżdża jest ćpunem i niewiadomo czym, ale mozesz miec pewnosc ze wrzuca cie do jednego wora z tymi ludzmi, zwalnianie na kazdym kroku za wszystko i za nic- czesciej za nic .:) nowi pracownicy co tydzien bo addeco dostaje pieniazki za kazdego nowego pracownika, wiec czy cie wyrzuca za tydzien czy za dwa miesiace bez różnicy przyjda na twoje miejsce inni. OMIJAC

kiri

Opleider to obsraniec,tak to można tłumaczyć.Jest okazja by ich tropić,więc do dzieła.Troche więcej produktów im załadować w zamówieniach.

wicco
@kiri

Maja pole do popisu,więc nich pokażą swe umiejętności.Lepiej by było dla nich by na przerwy nie wchodzili,niech pilnują swych kontenerów.Moga być setki błędów,zamienione kontenery. Hehehe

rafael

Jednym słowem (usunięte przez administratora) !!!

desper

Szkoleniowiec wraz z kordynatorem eliminują szkoleniowca.Niebawem " karma " powróci!.Pamiętajcie o tym!.

Merytorycznie pomocny
@desper

Dobre dobre, sałata xD

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
AH-haha

Czy ktoś z byłych pracowników na fazie B otrzymał po zakończeniu umowy odprawę(pieniądze)? Z góry dziękuję

Grażyna
@AH-haha

Tego niestety nie wiem, nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy, to chętnie przeczytam coś więcej o warunkach pracy w tej firmie. Jak oceniasz atmosferę w tym miejscu?

Wróbelek
@AH-haha

Tak dostałam, w sumie jak każdy dostał te pieniążki

Bezimienny
@AH-haha

Tak dostałem odprawę w terminie ;)

adeccoporazka

Praca jest ciężka, nie jest najgorsza, ale norma CHORA. Wieczne trucie czterech liter przez koordynatorow, nie wszystkich oczywiście. Początkowo pier*olenie o tym, że nie mozna robić błędów, bo AH nalicza adecco karę 500€ za jeden błąd - śmiech na sali, sranie w banie. Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) bo przecież to praca dla (usunięte przez administratora) zaraz znajdą kolejnego osła. Potrącanie 150/75€ za szkolenie w przypadku zwolnienia się i nie przepracowaniu 3 miesięcy. ci (usunięte przez administratora) zrobią wszystko, żeby Ci odebrać te pieniądze nawet w przypadku, gdy to Ty zostajesz zwolniony przez nich do 3msc od rozpoczęcia pracy. Tłumacząc się tym, że źle się wobec nich zachowywałeś/aś czy jakimś innym nie mającym w związku z prawdą argumentem. Słowo przeciwko słowu, to Ty robisz u nich, a nie odwrotnie. Nic nie robiący trenerzy, nasłuchujący Twoich rozmów z innymi pracownikami, a nóż usłyszą lub zobaczą coś, co warto przekazać do biura i pomóc Ci w szybszym powrocie do Polski. Konfitury (poza już jednym normalnym), które chodzą po hali, gadają o (usunięte przez administratora) marynie i nic poza tym nie robią. Zakwaterowanie HAHAHA. Z pozoru nie ma tragedii, chociaż to już też zależy od domku. Współlokatorzy lepsi się trafić nie mogli, w porządku, normalni ludzie, chociaż trochę się ich przewinęło. 100€ tygodniowo za mieszkanie w grzybie, z robakami. Ja rozumiem dookoła las, czego oczekiwać.. Ale ku*wa te domki są przystosowane, żeby pomieszkiwać tam sobie o ciepłej porze roku, a nie jesienną, wilgotną porą.. Co z tego, że na recepcji dostaniesz środki do walki z tym wszystkimi, skoro płacisz kupę siana za takie gówniane warunki. Jak planujesz zagrzać tu dłuzej to czym prędzej uciekaj na prywatę, bo przede wszystkim lepiej i taniej. Auto i powroty z pracy. Jestem kierowcą, więc się szerzej nie wypowiem. Aplikacja kontrolowała kto, jak jeździ, więc chyba bez przesady z tekstami typu, że bój się czy wrócisz w ogóle cały z tej pracy. Choroba, o zgrozo, idź chorym do pracy, chyba, że nie zależy Ci na pieniądzach. Bo hajs za zika jest śmieszny. A spróbuj jeszcze pójść do pracy w sobotę po ziku to nie, nie zostanie Ci ona zaplacona za 135%-140%, tylko 100%. Śmiechem na sali było codzienne informowanie o zdrowiu, pytaniu o powrocie do pracy. Siedzisz z gorączką, ale już teraz masz dać znać czy do jutra czasem może nie wyzdrowiejesz. Pieniądze. Wiekówka do 22 roku życia włącznie, jako jedyni w Holandii. Za domek płacić będziesz jak osoby bez wiekówki - 100€. Z kolei osoba w wieku 21 za ten domek zapłaci już mniej, bo 80€. Tygodniówki, w porównaniu do innych AH w Zwolle dla adecco raczej na pewno marne, chociaż jak to mówią - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jeżeli liczysz na 400€ to się przeliczysz, no może raz na jakiś czas coś takiego ujrzysz. Pilnuj tych pasków wypłat, bo lubią ucinać godziny (niby przypadek, a one lubią przecież chodzić po ludziach, zwykłe niedopatrzenie), a bo przecież przyjechałeś tu pracować za darmo. Póki tej wrednej babie z brunch supportu "palcem" nie wskażesz, gdzie i co się nie zgadza, to będzie z Ciebie z debila robić, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku, wszystko się zgadza jak zawsze. Ogólnie nie polecam i wręcz odradzam pracę dla tej śmiesznej agencji.

mac666

szkoleniowiec === konfitura

giga
@mac666

No faktycznie osoba z napisem na ubraniu "pseudo szkoleniowiec",to konfitura.Siedza tacy tylko na kantynie i nasluchuja,co ludzie mówią.Pozniej wszystko dociera do osób z biura,a w szczegolnosci do " PANDY".(usunięte przez administratora)

Qwerty

Jednym słowem żenada. Jeśli chcesz pracować za psie pieniądze i dostać bólu pleców oraz użerać się z idiotami to Adecco jak najbardziej ci to zapewni. (usunięte przez administratora) w całej firmie, ludzie na poziomie inteligencji zerowej, patologia i narkomani tak bym określiła całą tą firmę. Jedna wielka farsa. Na początku wypłaty jak najbardziej zgodne z obiecaną stawką, ale już po dwóch tygodniach stają się coraz mniejsze i mniejsze. Tygodniówki na koniec wynosiły niekiedy 50€. Oszukują na każdym kroku, potrącają pieniądze od wypłaty za jakieś śmieszne „podatki” lub lokacje, za które liczą sobie po kilka razy. Co do lokacji to szkoda słów, jeden wielki (usunięte przez administratora) i robactwo, a dookoła sama patologia i ćpuny. Poziom inteligencji kadry był równie żenujący. Koordynatorzy na nockach naćpani i oczywiście pomocy żadnej od nich nie można było uzyskać. Naprawdę najlepiej trzymać się z dala od tej firmy, szkoda czasu i zdrowia, bo z pewnością nic nie zarobisz, nie wspominam o odkładaniu pieniędzy bo to niemożliwe w tym przypadku. Robią z ludzi tanią siłę roboczą. Odradzam każdemu, naprawdę każdemu!!!

Neutralna
@Qwerty

Jeszcze tylu bzdur w jednej wypowiedzi nie przeczytalam. Podatki moze i smieszne sa w Holandii ale niestety trzeba je placic. Co do lokacji - dlugo mieszkalam na parku i tak jak w domu trzeba sprzatac. Jezeli nie robisz tego to masz balagan. Proste! #hejt to nie opinia. Pozdrawiam

euro@

(usunięte przez administratora).Warzne że praca zrobiona,ale kaski nie ma/godziny są a kasy nie ma,przy tych ich stawkach(usunięte przez administratora)Biuro pośrednictwa ma z tego fajny Hans.

Mika

Nie polecam, lokacja słaba, żyjesz z brudasami, ciagłe imprezy. Dojazd do pracy, jak ktoś napisał - nie wiesz czy wrócisz cały. Na hali tylko gonienie o normę, chociaż się biega. Kobiety wrzucają piwa po samą górę, a mężczyźni na zimnej hali ziemniaki po 25kg. (usunięte przez administratora)

Adi

Oswiecim niestety, jak bedziecie wyrabiac norme to ja podniosa, a jak bedxiecie chorzy to menadzer wezwie was na rozmowe z ktorej wynika jasno albo bedziesz pracowac chory albo pakuj sie. Nie polecam

Grażyna
@Adi

Takie porównania są raczej zbędne i trochę przesadzone. Czyli rozumiem, że praca w Albert Heijn jest dosyć wymagająca i managerom nie odpowiada, że pracownicy chodzą na zwolnienia lekarskie. A co konkretnie trzeba tam robić?

Nowy pracownik

Witam mam pytanie do osób pracujących w AH zwolle jakie mogę liczyć tygodniówki średnie jak wygląda dojazd i zakwaterowanie przez firmę Adecco jak z godzinami są czy brak jak wygląda kwestia językowa ? Dostałem ofertę pracy szukam czegoś na orderpickig bez znajomości języka z zakwaterowaniem i dojazdem do pracy

MalaKlara
@Nowy pracownik

Nie polecam.Bedziesz z tygodnia na tydzień domagał się swego,swych pieniędzy.Zawsze kasa będzie się nie zgadzała.Miejsce na lokalizacji to slams/grzyb w ścianach i w podłodze.Mozna go skrobnąć szlachecka.Dojazd do pracy to dopiero jest jazda/dla odważnych.Nie wiesz czy wrócisz z pracy cały,albo zapomną Cię zabrać.

????
@MalaKlara

Mi tam zawsze wypłaty sie zgadzają. A jak komuś lokacja nie pasuje zawsze można na prywatne się przeprowadzić

Byly pracownik
@Nowy pracownik

Język angielski oraz holenderski jest niepotrzebny. Co drugi salaris będą rąbać na czymś więc naucz się przynajmniej odczytywać salarisa tj pasek wypłat. System głosowy jest w języku polskim i 3/4 hali to Polacy. Wykonywania tej pracy można by nauczyć małpę, ale nie każdego człowieka. Myśle, że nawet małpa by olała tak zawyżoną norme. tygodniówki 300-370. Domki są lepsze i gorsze w zależności gdzie wrzuci Ciebie kordynator parku.

desper

Jak to jest by koledzy i koleżanki eliminowali swoich kolegow.!.Jedno określenie na to jest-KONFIDENT!.

JERSY

Ludziska opanujcie sie z ta norma na halach.Co wam to daje?, 5 euro na tydzien!.Pomyslcie troszke.

swiezynka z ommen
@JERSY

chlopie ta norme to sie z palcem w (usunięte przez administratora) robi, wiec co Ty chrzanisz,,,,, nie gadaj tyle tylko pracuj jak jestes w pracy to bedzie norma a nie placz. Nie ogarniasz to sie zwolnij, zreszta sami Cie wywala bo sie wzieli za to . PEACE

Tatuś z omm
@swiezynka z ommen

Uważam ze ktoś to z biura adecco napisał. Każdy kto pracuje na produkcji wie ze normę jest iż ko zrobić. Sam pracuje 4 lata i teraz jest masakra z normą. 2 lata temu już za duża była. Dajcie mniejszy czas na bananach i zmiorach

Zwolle

Zgubiłam pilot do Bteja.... co teraz? Ile taki kosztuje? Odejma mi to z wypłaty czy po prostu jak kiedyś będę zakanczac tam pracę to odejma mi to z wypłaty? Wolałabym żeby mi to kiedyś odjeli jakbym dochodziła niż z bieżących wypłat

Zwolle
@Zwolle

Już pytanie nieaktualne, znalazłam

NormalnyCzłowiek

Witam Praca w Tilburgu na magazynie Albert Heijn (order picker) E&A Jest to jedna z najgorszych prac jakie widziałem(chociaż charakter pracy niby ok bo przecież tylko pakujesz(np: ziemniaki lub banany po 20 kg na czas oczywiście... ) i tylko jeździsz BT-jem(który co drugi/trzeci ma jakiś problem z jazdą lub synchronizacją autopilota ALE PAMIĘTAJ wina jest twoja bo wybrałeś złego beteja, nie ich choć mają część po prostu niesprawnych wózków które owszem są w użytku XD. Grupa ludzi w godzinach w których jest najwięcej pracowników na zakładzie jest skazanych na złego beteja hahahaha ale jak ładnie poprosisz to może Ci raz doda 15 min do normy XD ....) normy są po prostu tak duże że część ludzi którzy pracują tam w pocie czoła (ELYTA) przychodzi do kokpitu i prosi się aby im odjęli czas od normy bo mieli x powodów(czekanie na lokacjach, chodzenie i proszenie się aby wózkowy Ci zdjął towar z regału, terminal z procesorem Half Core 1 Mhz się zacinał, słuchawka nie działa i wiele innych ) i to wszytko po to aby naciągnąć i wyrobić norme i mieć numerek 100%(lub więcej ponieważ wtedy macie większy szacun w kokpicie) bo wtedy jest dobrze. Jeżeli jest poniżej 100 % a pracy tyle samo wykonanej to jest źle hahahaha wszytko żeby numerek się zgadzał . Żal mi ludzi co dają się aż tak gnoić dla pieniędzy poza tym nie widziałem większego wyścigu szczurów w życiu w żadnej pracy. Nawet na szklarni z ludźmi z Rumunii jak robiłem było troszeczkę lepiej... Ilość dni pracy 3-4, wypłaty około 200 Euro chyba że miałeś nocki to niecałe 300 Euro za 4 nocki. Pełne 5 dni pracy masz gdy wyrobisz norme ale nie zawsze 100 % starczy XD w sensie może być za mało powiedzą że potrzebują kogoś kto ma 110 % a ten ze 100 % jest dla nich zbyt powolny hahaha. Oprócz tego musisz ładnie się uśmiechnąć do Pani z kokpitu najlepiej jeszcze obdarować prezentem i oczywiście POPROSIĆ O DZIEŃ PRACY . Uwaga bo do Alberta wchodzi nowa technologia bluetooth czyli nie musisz mieć kabla łączącego terminal ze słuchawkami XD. Ale wdrażali ją kilka miesięcy i operacja zakończyła się fiaskiem. Na zakładnie mówiono nam iż sprzęt od Alberta kosztuje krocie więc lepiej nie popsujcie nic np: Słuchawki bluetooth od Alberta to ponoć koszt kilku set euro haha. Rozumiecie !? Kilka set euro to każdy by w "Beats by dre Studio3" jeździł po tej hali. Lokalizacja świetna. Lokacja żałosna, zamek w drzwiach był klejony taśmą żeby się trzymał, wystarczyło kopnąć drzwi i wszystko otwarte(Raz było tak że wchodzi Opiekun do naszego pokoju który otworzył własnymi kluczami a my akurat wolne i w pokoju, Opiekun zobaczył nas i na szybko wymyślił sobie że sprawdzają zamek w drzwiach i będą montować umywalkę, po prawie 3 miesiącach nic nie zrobili haha). Pokój duży już na starcie pełen brudu kurzu i lepkiego czegoś na "szafkach" które były bez drzwiczek hahaha i w zasadzie tylko ślady urwanej umywalki i plamy na dywanie. Lecz jak wyjeżdżamy to musi być czysto przecież... Łazienki wspólne a więc niemalże wiecznie "brązowe" (usunięte przez administratora) i to spory. Na lodówkę po kilku prośbach czekaliśmy około 2 tyg. Takie moje wrażenia z wypadu do Alberta. Dodam jeszcze że wyrzucili mnie za 90 % normy i brak motywacji XD, w zasadzie i tak miałbym się zwolnić(2 tyg do końca umowy miałem) bo praca naprawdę jest słaba ale wrzucać kogoś na czarną listę za takie coś ??? POZDRAWIAM NormalnyCzłowiek

Adecco
@NormalnyCzłowiek

Uważam ze tę wiadomość ktoś z biura addeco w zwolle napisał po to by od nichotelu nie uciekano

H

Coś na temat zakwaterowania w Ommen park?

ommenka
@H

Nie polecam.Brud i (usunięte przez administratora) na lokacjach,domki przepełnione.Brak prywatnosci,a placic trzeba wielkie pieniadze.

Merytorycznie pomocny
@ommenka

Fakt Trzeba płacić sporo. Niski poziom prywatności gdy np.we 2 czy 3 obce osoby mieszkają ze sobą w jednym pokoju. Lecz tak jest w 99% każdej lokacji oferowanej przez pośrednika. Fałsz To że (usunięte przez administratora) i brud. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Wszystko zależy od Ciebie i współlokatorów ja jakim stopniu dbacie o porządek.

Neutralna
@ommenka

Zgadzam się z merytorycznie pomocnym. Warunki i cena jak na większości lokacji firmowych. W pokojach max 2 osoby. A co do "brudu" jak mama nie nauczyła sprzątać to jest (usunięte przez administratora) Sama mieszkalam na 2 domkach. Wysprzatalam i bylo na prawde przyjemnie. Pozdrawiam

Teradio
@H

W zależności gdzie trafisz. 50% szans na dobry domek masz i 50% ze trafisz do getta w środku

ciekaFski

Czy już pepcio został koordynatorem?

izzka
@ciekaFski

Jeśli ten typek by został kordynatorem to macie przerąbane,trzeba było by uczyć mocniejszych słów!.

olaf@
@ciekaFski

Konfidenci w tym biurze pracy awansują za wszelką cenę.Gdyby Pepe dostał taka władze to bądźcie pewni że lekko nie będzie.

walia@

Ciekawe czy odchodzące Adecco przygarnie ze sobą swą " konfiturę ", a jest ich sporo!.

ooolllaaa
@walia@

Tego typu osoby nawet paradują się u konkurencji na zakupach w tych swych ubrankach.Pewwnie za reklamę swej " matki firmy " dostają kaskę.Tak wygląda bynajmniej reklama firmy.Te osoby to totalne dno/trociny zamiast mózgu.Adecco pewnie ubiera ich od stup do góry .

Reunion

Dobra praca, ale bardzo wysokie normy w porównaniu do magazynów logistycznych innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Zwolle

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn