Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Dystrybucji Albert Heijn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Zwolle

news@albert

Tak jak mnie szkołą tak wykonuje swą pracę.No niestety !,nie do końca mnie wyszkolili.Podobniesz wpadłem w asów szkolenia.Mowia o sobie ze są najlepsi!.Chyba w holandii!.hihihi.Glaby bez z sianem w głowie.Wale blendy a oni ich nie wychwytują.Fajnie!!!..Jeszcze ich podpuszczam by sprawdzili nośniki towarowe..Hi hi hi (usunięte przez administratora) i wycieraczki szkoleniowe hihihi

Risa
@news@albert

Szkoleniowiec!?,kto to jest!,ma papiery na to by tym się zajmować!?,myślę że nie!.Sami tym się określają!.To największe głąby które przyjechały z Polski,bo tam nie ma dla nich miejsca!.Przyjdzie czas i tu w kraju się z wami rozliczymy za te wasze postępki.My będziemy na górze,a wy chyba wiecie gdzie będziecie.Czas wasz się kończy,a my czekamy za wami.

Nikt
@news@albert

Jak masz nie robić ,,błędów" w pracy jak nawet ortograficzne robisz:D

nikt
@Nikt

...odezwała się osoba która w tym tkwi ... he he he .Zaczynamy je wymieniać więc?.Lecimy po nazwiskach!

Wej

Brawa dla szefostwa Otto.Wreszcie ktoś zainteresował się pewna sprawa.Wkoncu została wywalona "królowa szkoleniowców".Może poleca jeszcze jakieś głowy,bo w ich szeregach jest jeszcze kilku kandydatów,np:erotomani i konfitury.

Oot
@Wej

Za to jak nękała i goniła ludzi spotkała ją zasłużona kara szkoda ze tak późno, nawet koleżka ze śmiesznego onsite jej nie pomógł, a tak się chwaliła na hali jakie ma chody

He
@Oot

Szanowny kolega z on site też powinien w końcu wylecieć

On
@Wej

Jeszcze pare kur**w z produkcji trzeba wybić i sztos. Jedna lepsza od drugiej za funkcje. Rzygac się chce głupie baby jak was na kantynie słucham każdy z nas powie ze głupie jesteście i jedna druga by zabiła śmiech karierowiczki. Polak Polakowi najlepszy! Z fartem

oki@fit
@On

Na każdego oplajderea chce się wymiotować. Taka jest prawda!.Trzeba na nich pracowac/trzeba im pensje wyrobić!.Do pracy was zapraszamy/więcej że jesteście na cenzurowanym za sprawą swej koleżanki,która dominowała nad wami.

Zara

Wiecie że taki zwykły szkoleniowiec/pseudo oplajder wnioskuje o to by zwolnić pracownika?!.Kim ta osoba jest?.Niczym!.To "kapusta" obok nas!.

Oot

Jak to jest ze oplajderce można wyjść z pracy a raczej uciec kiedy się podoba? A człowieka ścigają bo 2 minuty dłużej na przerwie siedzi!!!! Jakieś konsekwencje beda wyciągnięte co do tej osoby? Czy dalej sie przypucuje w biurze I zwali wszystko na pęknięte plecy... Venray powinno się o tym dowiedzieć bo w biurze reka rękę myje

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Natalka

Grzesiu, a co ze mnom ?

Golliath

Witam. Niedługo wyjeżdżam do pracy w Albert Hajin Zwolle.. Czy w dalszym ciągu jest tak źle jak w komenatrzach z poprzednich lat? Czy stosują tam mobing, ucianaja pensje? Jak wyglada ze zmianami? Tydzien rano, tydzien popoludnie, tydzien nocka? Czy moze jakos inaczej? Domki organizowane za hotele..umieszczaja w domkach mężczyzn z mezczyznami a kobiety z kobietami czy moze to wszystko mieszaja? Czy na domkach kazdy ma swoją lodowke? Czy może jest jedna na 5-8 osób???

@Golliath

Tu piszą ludzie których albo wywalili albo coś odwalili wiec nie czytaj badziewia. Ja mieszkam na parku w ommen i jest ok w domkach 4-5 osób dwie lodówki plus odnowili domki trochę. Małe pokoje to fakt ale da się przeżyć. W robocie jak bedziesz ok to i do ciebie będę normalnie podchodzić. A ludzie (usunięte przez administratora) tak jak wszędzie wiec sam zobaczysz. Wypłaty lepsze niż za adecco ale to dalej biuro wiec czeszą wszystkich wiadomo ale wychodzi dobrze sumując.

KondoniastyPanda
@Golliath

(usunięte przez administratora) stosują, zastraszają zwolnieniem i inne chore gierki. Pensje ucinają - twój czas i nerwy na walkę o swoje. Zmiany są takie, że raczej musisz zrezygnować z życia prywatnego i zostać niewolnikiem otto :) Chcesz dorobić i spierd*lić to spoko, na dłużej odradzam.

Rzetelny

Wypowiem się w miarę rzetelnie i myślę że obiektywnie gdyż pracuje tu dość długo i widziałem już wiele a wiec praca jak każda prosta jak budowa cepa nic skomplikowanego, co nie można powiedzieć o ciągłej gonitwie za normą ( chyba że ma się w…) jak nie robisz normy to tak zwani Koordynatorzy przychodzą i grzecznie cię prosi cię abyś się postarał zrobić to 100% (to tak z przymrużeniem oka a w rzeczywistości straszą zwolnieniem, przeniesieniem na inna firmę gdzie mniej płaca itp.) norma jest wyśrubowana niestety i to bardzo, bardzo, bardzo ale niestety do dziś jeden id… z drugim kreci normę po 130% lub ponad gdzie dostaje 12-15e ale cóż głupota nie boli. A teraz opowiem o gagatku w czerwonej kurteczce a mianowicie zacznijmy od pana który chodzi tak szeroko po hali jakby naj… w portki i myśli że jest bogiem tak, tak Panda to o tobie nie pamiętasz już jak pracowałeś na produkcji i tak zapi… na produkcji i pociłeś się jak taki wie… nie byłeś taki hura bura, może dlatego prze dłuższy czas nie było cię widać w AH, nie pier… tych swoich życiowych filozofii bo tak naprawdę każdy ma to w (usunięte przez administratora) co masz tam do powiedzenie, i przestań w końcu pierd… „witam was na dzisiejszej dziennej zmianie” gdy wchodzisz o godzinie 9 na kantynę to każdy wie że jest dzień nie jesteśmy ułomni w większości ze 9 rano to dzień a 1 w nocy to noc głąb… ,czy to nie ty tak nie dawno byłeś szefem oplajderów hmm ale niestety twoje wymyślanie dzienniczków itp. nie dało utrzymania się na stanowisku i dobrze bo nadawałeś się do tego jak siodło do świni aaa właśnie te dzienniki za Adecco to jakaś porażka nie jesteś nauczycielem w szkole choć może masz jakiś złe wspomnienia ze szkoły koledzy ci kanapki zjadali bili cię czy jak słabe to było i tak szybko się skończyło jak twoja kadencja opiekuje, tak już na koniec miejmy nadziej ze kiedyś ktoś nauczy cię manier i szacunku do drugiego człowieka a przepraszam jak ty możesz mieś szacunek do człowieka jak ty kolegów nie masz bo pies to nie koledzy tak jakbyś nie wiedział, o następnym gagatku napisze za jakiś czas.

@Rzetelny

Pracuje tutaj już kilka lat i rzadko ktoś przychodzi do mnie z „normą” , tym bardziej żeby jeszcze ktoś straszył o przeniesieniu na inny magazyn ????????

@Rzetelny

największym ułomem z koordynatorow jest maciek :) mysli ze te jego zarciki są smieszne a tylko pokazuje jaki z niego burak

zapomnialbym napisac jeszcze o pani z chorymi plecami ktora nie może pikowac

jedyne osoby z ktorymi idzie się tu dogadac to jest wlasnie panda bartek paulina i marcin reszta to jest (usunięte przez administratora) chamy i tyle

Ja2

To to jest w ogóle śmiech na sali. Kolesiostwo w biurze to jest jakieś nieporozumienie... ta nie pójdzie pikować ani szkolić na versy w dodatku jej szkolenie to tez o kant tylka rozbić bo sama układać nie potrafi. Żal

Mix999

Ta pani to szefowa oplajderow,więc jej zespół stoi na baczność gdy się pojawia.Szkoda że jest tak tępa jak zużyty przecinak.Jej słownictwo i wyrażanie się do innych osób też dużo mówi o niej.No cóż prosta dziewczyna,ale między wysoko.

Cotugadac
@Mix999

Ta pani, wielka fryzjerka nie jest tam nikim ważnym po prostu nosi się i uwaza za nie wiadomo kogo nie znając nawet dobrze języka angielskiego. Cała hala się z niej naśmiewa a ona myśli ze cos znaczy

kyu@dan

Chyba pewne osoby chcą oddychać przez złamany nos.Pilnujcie się na parkingu i w drodze na swą lokacje.Miejcie oczy szeroko otwarte,bo nie wiesz kto za tobą idzie.

Ja rozumiem ze wszystkich nie da sie lubić ale tak czytam te komentarze i co ludzie wypisują na Piotrka (Pepe).Nie zdajecie sobie sprawy jak takie glupie komentarze sa krzywdzące dla niego i połowa w kółko sie powtarza ile można? Każdy ma inna psychikę i różnie moze sie to skończyć. Mozna wyrażać swoja opinię ale w delikatny sposób. Ja tez za ta całą śmietanką nie przepadam ale czy to cos zmieni jak tu kogos z nich powyzywam raczej nie.

maxi
@Gość

Nie powinien się on temu dzwic,ludzie tylko prawdę piszą.Teraz ponownie nie udało mu się awansować.Sam jest sobie winien.On jest tylko na posiłki itd.Jego pomysły i wizje sa przez przełożonych wysmiewane na głos.

nexx
@maxi

Jak go ludzie widza i odbierają,tak o nim sie wypowiadają.Byl,jest i pozostanie osoba na posylki,a tym samym konfitura.

Costam
@Gość

Skoro sie powtarza to musi byc to prawda nie przyszlo Ci to na mysl? AH Zwolle to kompletne (usunięte przez administratora) i wodorosty

Edek

Można tu wybrać samemu zmianę?

@Edek

Oszalales ???? jedni cały czas mają nocki a innym dają cały czas ranki chore

Łukasz

Jedzie ktoś w ciągu kilku najbliższych dni na orderpickera do Alberta w Pijnacker?

Dlaczego? bo myślę tam się wybrać

Why

Może coś więcej powiesz? Dlaczego nie polecasz?

Pati

Hej. Potrzebuję namiary na jakiegoś kierownika który rządzi tym burdelam . Nie te Panie puste krowy potrzebny mi ktoś kto myśli

Qli
@Pati

W tym (usunięte przez administratora) karzdy uważa się za kierownika,od szeregowego obslajdera-szoleniowca po resztę tych darmozjadów i nieproduktywnych osób.

Pati
@Qli

Czyli nie ma nikogo kompetentnego? To kto tym syfem rządzi ?

Chupa-Chups
@Pati

Napisz do założyciela otto :)

wacune7

I,ponownie pewna osoba obyla sie smakiem awansu.Ale nim ciepia .Nadgorliwość jes gorsza od faszyzmu.

Houdbaar123
@wacune7

@wacune7 o kim dokładnie mowa?

lola@
@wacune7

To zapewne chodzi o tą o sobie ktora najpierw szydzila i oczerniała nowa wchodzaca firmę,używał nawet malo cenzuralnych slow.Nigdy praca dla taj agencji.Zwolnil sie,a za kilka tygodni fetował swoj powrót.

Odradzam każdemu... Biuro (usunięte przez administratora) robią co chcą i co im się podoba. Wywracają tymi planningami życie człowieka do góry nogami. Nie da się normalnie funkcjonować.

Wygląda to mniej więcej tak.. Z początku pracujesz za w miarę okej pieniądze.. im dłużej tym gorzej bo doskonale wiedzą że będziesz pracować i stopniowo wypłaty są coraz mniejsze.. co tydzień to inna wypłata chociaż taki sam planing jak tydzień wcześniej np i to widać gołym okiem że jest kręcone. Trenerzy to amatorka myślą że są nie wiadomo kim A tak naprawdę to mniej znaczą niż zwykli pracownicy..Pikerzy przynajmniej coś robią a ci chodzą i myślą że nie wiadomo jak trudnej pracy uczą i się ponoszą co niektórzy A bardziej chodzi o jedną Panią szuka problemu do człowieka. Szkoda gadać idź się lecz kobieto bo masz nie równo pod kopułą. Koordynatorzy spoko to jedynie Bartosz Maciej Tomasz z resztą bym nie radził wchodzić w dyskusję tu pogadaja A tam powiedzą. Takie przyczajone to chodzi. Biura niema co komentować kto pracuje lub pracował to wie że sprawy załatwia się z siedzibą w Venray a nie z nimi. Praca na krótki okres czasu żeby dorobić jak dłużej będziesz to się dorobisz nerwicy depresji i bezsenności poczucia zerowej wartości.

Do tego potrącanie 2x za zakwaterowanie. Śmiechu warte. Biuro do wymiany. Brutto netto i otto.. Już wiem dlaczego ***** otto

Prosto

Ewelina K hahahahahaha pani z pękniętymi plecami, która po ścieżce arbo (usunięte przez administratora) szybciej niż ludzie na produkcji

Hein

Witam,a czy największa " konfitura z Adecco została " ? .Chodzi o tego PEPE ! .

Olka

Nie ma go juz :)

ris
@Olka

Nie ma go!,ale wraca!.Przylecial do biura i poszedł w nasze laski.Ma tupet typek!.Najpierw wielkie odejście i pożegnania z koleżankami i kolegami.Poprostu zrobił z nas ... .

błękitna laguna
@Hein

Już znowu chodzi po hali z łapkami w kieszeni, patrząc na nas z pogardą i prężąc pierś z logo nowego pana któremu służy. Nowego swojego pana, na którego miesiąc temu pluł jadem gdy odchodził i żegnał się ze swymi koleżkami xD A taki "wierny" pionek adecco był xD

mixa
@błękitna laguna

jechać po nim i z nim.Smiec zawsze zostanie śmieciem.

melo
@błękitna laguna

Nie tylko On pluł i szydzil co do Otto,jest jeszcze kilka takich osób.Swiadkow co do tego jest mnóstwo.Teraz chodzą z logo nowego pana i wygląda to tak jakby tematu nie było.To są fałszywi ludzie.

Rip ah

Niech zgadne panda trynkiewicz i trzeciego nie wiem????

@Rip ah

Konfitura nr 3 to pewnie ten typek z va i hb oczywiscie gruby i oczywiscie marcin ale okularow nie ma .szwagier innej konfitury w zielonej bluzie pseudo szkoleniowca brodatego.dziekuje

Największa konfitura to Ewelina K

Najgorsze co może być w dystrybucji AH Zwolle jest Pani Ewelina K. Sprzedaje każdego, meczy psychicznie pracowników, a biuro ja popiera, które tak samo jest fałszywe jak ich pracownica na stanowisku oplajdera. Kolesiostwo w biurze osiagnelo level ekspert

Icek

Witam. jakie teraz są tam miejsca gdzie kwaterują poza zwole i jakie warunki mieszkaniowe bo zastanawiamy się nad powrotem a wiadomo zawsze z lokacjami jest problem.ze zwolle było z 50km do pracy z innych lokacji?

A
@Icek

Ommen, Wezep, Zeewolde itd

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Zwolle

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn