Pola-Gis Paulina Gaik

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pola-Gis Paulina Gaik

Zdziś

Na przestrzeni czterech lat firma realizowała dla mnie dwie inwestycję, rozbudowę biurowca oraz dom prywatny. Obie inwestycje w aluminium. Naprawdę ok, bzdurą są twierdzenia o braku fachowości czy twierdzenia, że liczy się tylko kasa. Też zajmuje się usułgami w branży budowlanej. Jeżeli klient po wykonaniu usługi pilnieeeeee ! płaci później przez rok to komu się dziwić .... Ja polecam

@Zdziś

Nowyklient

Jesteśmy świeżo po montażu okien, rolet i bramy garażowej. Okna w ciepłym montażu z wykorzystaniem uszczelek Illbruck, świetna sprawa. Okna zamontowane schludnie, duże przeszklenia, na budowie cały dzień roboty do zaszklenia okien i transportu okien na budowie. Miałem namiar na firmę Pola Gis z polecenia od firmy budowlanej, nie zawiodłem się. Czysto, sprawnie, fachowo

@Nowyklient

Prywatny klient

Ze względu na pracę mieliśmy czas spotykać się tylko późnymi popołudniami lub wieczorem. Nie było problemu, p.Michał jak i p.Andrzej zawsze się do nas dostosowali. Oferta bardzo transparentna, bez ukrytych dopłat, wszystko czarno na białym. Już po montażu okien i rolet upomnieliśmy się o dodatkowy pilot do rolet, który Pan Michał obiecał nam "dźentelmeńską umową" w ramach negocjacji ceny przy podpisaniu umowy, i co ? Pilot po dwóch tygodniach dotarł do nas pocztą, nie wierzyliśmy, że zostanie wysłane, nie mieliśmy nic na tak zwanym papierze, super, polecam

@Prywatny klient

Dziękujemy za miłe słowa, polecamy się na przyszłość

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pola-Gis Paulina Gaik? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Opiekunka do dzieci - MIKOŁÓW? Podziel się swoimi doświadczeniami.

POLA-GiS

Dzień dobry, "droga" konkurencjo ponieważ na pewno nią jesteś,a dlaczego ? Nigdy w historii firmy POLA-GiS nie wykonaliśmy ciepłego montażu okien z użyciem taśm paroszczelnych oraz paroprzepusczalnych. Od samego początku ciepły montaż okien wykonujemy w oparciu o technologię Illbruck , usczelek Ilomd TP 650 3w1. Opis sytuacji co do rzekomego naszego montażu w 100% konkurencjo jest opisem sytuacji , które mają miejsce na waszych montażach, także trudno się dziwić , że klienci wybierają nasze oferty i naszą firmę. Taka dobra rada, proponujemy zakasać rękawy i wziąć się solidnie do pracy a nie pisać bzdur po internecie. Jeżeli nie radzicie sobie na rynku to można poszukać szczęcia w innej branży. "Droga" konkurencjo, oczekujemy od was oficjalnych przeprosin na portalu gowork, chyba już wystarczy wam problemów

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na info od Was na temat firmy Pola-Gis Paulina Gaik w miejscowości Katowice.

Niezadowolony klient

Nie jestem fachowcem, ale u mnie zrobili fuszerke przy montażu okien. Zimne powietrze czuć najbardziej przy styku futryny okna z parapetem , tu jest najgorzej. I jeszcze miejscowo wzdłuz futryny , tam gdzie styka się ze ścianą. Poza tym jakiś czas temu pojawiły się pęknięcia w narożnikach ścian przy futrynach. I też stamtąd idzie zimno jak diabli. Teraz nie moge sie dodzwonic i doprosic o poprawe roboty, nie odbieraja ode mnie telefonow.Nierzetelna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Pola-Gis Paulina Gaik - Katowice

• Jak się pracuje w Pola-Gis Paulina Gaik?

Zobacz opinie na temat firmy Pola-Gis Paulina Gaik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pola-Gis Paulina Gaik?

Pola-Gis Paulina Gaik