Opinie o Bruk S.A. w Lisów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bruk S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bruk S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruk S.A. w Lisów

Okej, widzę, że ostatnio szukali managera do działu sprzedaży, teraz jest oferta dla specjalisty. O co chodzi, w dziale jest taki przemiał wśród pracowników, czy tyle pracy, że nowych ludzi potrzebują. Wolę dopytać, bo kusi mnie aplikowanie na tego specjalistę jednak :) I może ktoś będzie tak miły i da mi znać ile wynoszą widełki + ten premiowy system motywacyjny, bo podobno z tego składa się całość wynagrodzenia. PS tak z ciekawości, bo branża jest dość męska, czy na stanowiskach doradców pracują również kobiety? Wiem, że praca to praca, ale fajnie byłoby mieć w zespole koleżankę:)

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko managera ds. sprzedaży. Widzę, że jest to praca mobilna i wymagane jest prawo jazdy kat B. Czy w takim razie można spodziewać się samochodu służbowego? Czytam, że wynagrodzenie składa się ze stałej podstawy, ale także z premiowego systemu motywacyjnego. Możecie mi coś o nim więcej napisać? Na czym on polega? Jestem zainteresowany tą ofertą.

BRUK SA

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, jednakże wszystkie informacje o warunkach zatrudnienia zostaną udzielone na rozmowie rekrutacyjnej. Zapraszamy do aplikacji.

FF Nowy wpis

Witam, BM byłeś na rozmowie? Dowiedziałeś się czegoś?

Cześć, działa ktoś z was w marketingu? Wpadła mi w oko jedna oferta dla specjalisty, pech chciał, że już nie jest aktywna. Często pojawiają się tego typu oferty? Jest szansa, że w najbliższym okresie pojawi się podobna rekrutacja?;) Tak w ogóle to wtedy widełki na uop wynosiły 6 000–7 500 zł, teraz płacą podobnie, czy coś się zmieniło? Zakres obowiązków jest bardzo szeroki, czy to samodzielne stanowisko w takm razie? Czy jest utworzony dział? Wymagają znajomości narzędzi graficznych, a jakich konkretnie?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bruk S.A.?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bruk S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży - Doradca techniczno-handlowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pruk

Żenada pracownicy nie istnieją i każą pracować po 10 godzin to jest nakaz a jak nie to do widzenia

Czy w Bruk S.A. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Asystent/-ka?

BRUK S.A.

Dzień dobry. Nie jest to możliwe. Pierwszą umową o pracę jest zawsze umowa na okres próbny 3 miesięczny. Po tym okresie jest możliwość nawiązania zatrudnienia umową na czas niekreślony, jednakże rodzaj umowy jest ustalany indywidualne.

@BRUK S.A.

Indywidualnie-to właściwa forma w tej jakże elokwentnej i zbędnie przydługiej wypowiedzi

Justyna
@BRUK S.A.

A czy podczas okresu próbnego stawka jest taka sama jak w przypadku umowy o prace na czas nieokreślony? :) i czy jest jakieś szkolenie wdrażające?

klijet dol- wiol

wspolpraca jak do tej pory z BRUK a przedewszystkim z Panem Jaroslawam Lisikiem uklada sie pozytywnie to czego oczekuje zest zapewnione i dostarczone w piersyum gatunku i terminowo . mysle ze kak zostanie W-D

Mariusz

Ile tam jest wynagrodzenia i czy płaca tyle ile na umowie ?

Seba.
@Mariusz

Na start dostaniesz umowe za 2 tys zl miesiecznie tyle zarobisz. Kolejna umowe dostaniesz na 2700 zl tyle zarobisz gdybyś mogl pracowac tyle ile prawo reguluje, lecz w tym zakladzie masz przymus pracy nadgodzin czytaj przymus jako praca po 10 h + 2 soboty po 7 h wtedy zarobisz 3800 co gdy podzielisz przez godziny w miesiącu wychodzi (usunięte przez administratora). Płacą słabo tyle że robota cieżka w syfie i milion godzin. Oczywiscie jak soboty nie bedziesz chcial chodzic to wtedy biorą ci premie xD i znow masz 2000zl Niewolniczy zaklad oby mieli problem z znalezieniem (usunięte przez administratora) do tej pracy na obecnych ich warunkach.

kolo
@Mariusz

Dodam jeszcze co Seba nie napisał. W okresie zimowym bądź przygotowany do przymusowego "wydojenia" z Ciebie dni urlopowych. W okresie zimowym brak pracy i po prostu wysyłają Cię na urlopy. W tym roku ciągnie się to aż do teraz... "bo były mrozy". Premii nie doliczysz się bo wszystko jest na jednym pasku.. Wiesz ile masz premii podstawowej i od tego musisz sobie odjąć premie za nadgodziny (o których w okresie zimowym zapomnij). Obecne wypłaty to są na poziomie 2660pln W okresie letnim 3900pln ale musisz robić po 10h dziennie ( czyli 8h standardowych i 2h nadgodzin) i obowiązkowe są jeszcze dwie soboty w miesiącu o czym dyrekcja z mila chęcią Ci przypomni podczas rozmowy. Ogólnie z tymi sobotami to jest tak, że jak jest robota to masz przyjść dwie soboty w miesiącu a jak nie ma to nie. Musisz również brać pod uwagę fakt, że będą się ciągle starali wypłacić Ci mniej niż wypracowałeś (mówię tu o premiach). Dyrektorzy jeżdżą służbowymi BMW i Porshe a pracownikom na święta uwalili premie świąteczne ;) Prezes zarządu chciał dać podwyżki pracownikom to niestety spłonął razem z wiceprezesem w domku letniskowym. Sam się zastanów czy chcesz tam pracować czy nie. Ja powiem jedno. Jak się sam nie przekonasz to nie bedziesz wiedział

Nigdy wiecej bruk
@Mariusz

Jak lubisz chlac to praca odpowiednia dla ciebie. Czyli co ? no domysl sie jaki jest to zaklad. Są tam oczywiscie też fajni sympatyczni ulozeni ludzie pracujcy poprostu z racji tego iz maja prace po sasiedzku mysle ze to glowna przyczyna, ale jest bardzo duze grono moczymord ochlaptusow kapusiow itd. Generalnie nie polecam tego pracodawcy wyzysk poprostu do skrajnosci.. Osobiscie ciesze sie ze pracowalem tam krotko bo kilka miesiecy i uwazam ze o kilka miesiecy za dlugo.

...
@Mariusz

Kwestia umow w Bruk Sa to jakies szczyty hipokryzji .Dziwi mnie ze ludzie sie godzą na takie traktowanie i nie zgloszą pracodawcy gdzie trzeba zeby zrobic z tym porządek.. Jak mozna miec na umowie w tych czasach napisane 2450zl +"premia". Nie podana zadna kwota tylko " premia". Gdzie przepisy prawa pracy jasno regulują najnizszą krajową ktorą musisz miec na umowie to 2800zl. Ich premia na tej "lepszej" umowie to 1200 zl. Czyli 2450 +umowne 1200 zl Dodając do tego nadgodziny w sezonie srednio 54 nadgodziny w 1 miesiacu czyli w jednym miesiącu tak jakby pracujesz grubo ponad 5 tygodni. Odejmnij ten czas pomnoz x stawke i wyjdzie Ci ze bez nadgodzin pracujesz w tak ciężkiej pracy za stawke mniejsza niz kobieta za ladą w sklepie. Gdy policzysz premie nadgodziny podstawe nagle gubisz kilkaset zl nie wiadomo gdzie są. Napewno nie w twojej wyplacie.

BRUK SA
@kolo

Witaj @kolo Bardzo dziękujemy za Twój komentarz, każda opinia jest dla nas ważna jednak bardzo prosimy o uszanowanie pamięci o naszych tragicznie zmarłych współpracownikach i przyjaciołach i wstrzymanie się od insynuacji tego typu. Jesteśmy otwarci na konwersację, jeżeli masz jakieś wątpliwości względem umowy i/lub wynagrodzenia zapraszamy do działu kadr - tam udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Proszę pamiętać, że jesteśmy zakładem produkcyjnym i nasza praca była, jest i będzie zależna od warunków pogodowych - nie jesteśmy w tym temacie ewenementem na rynku i trzeba o tym pamiętać przy podejmowaniu pracy. Niemniej jednak zawsze staramy się minimalizować ten czas do niezbędnego minimum. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 600 100 600.

@Mariusz

Na produkcji chyba 2500 plus nadgodziny, wszyscy około 25zl netto za nadgodzinę. Wózkowi około 2700 plus nadgodziny, kierowcy też coś koło 2700-3000 plus nadgodziny. Ladowarkowi też koło 2700. Od razu pisze żeby się nie godzić na taką stawkę na produkcji, przecież oni nie mają ludzi do pracy a ich potrzebują. Mówić że chcecie na umowę z jasno określoną premia np 3050brutto, czyli minimum plus premia 1000 zł i będzie za normalne godziny 2700-2800 i na to się już można zgodzić. Szanujmy się!!! I wykorzystujmy fakt ze pracowników fizycznych brakuje a ta firma ich potrzebuje!!!

Irena

Czyli myślisz, że łatwo będzie postawić tutaj na swoim przy negocjacji stawki? Nawet teraz?

Chciałbym zapytać ile zarabiają operatorzy wózków widłowych bardzo proszę o odpowiedź i jak z godz pracy?

Hahah
@Nowy

Na pelny etat z dumą mowie ci ze (usunięte przez administratora)! Tylko ostroznie nie spadnij z krzesla. W sezonie po 10h dziennie i 2 soboty po 7h (usunięte przez administratora)jak cie nie (usunięte przez administratora). Dodatkowo urlop przysluguje ci glownie wtedy kiedy pan duda zdecyduje tzn jak jest mroz. Ubranie na wiosne dostaniesz zimą. A sory na zime cie zwolnią na zbitą (usunięte przez administratora)jak co roku robią z ludzmi. Dodatkowo pamietaj ze musisz pracowac za operatora glownie na lopacie bo inaczej skarga i wylecisz predzej. To tak procz twoich obowiazków bo przeciez (usunięte przez administratora)za milion godzin to tak duzo ze musisz odrobic jeszcze robote za kogos. Spodziewaj sie ze jak zepsuje sie maszyna i produkcja nie wyjdzie zostaniesz ukarany bo to twoja wina przeciez. Na koncu spodziewaj sie ze tu zaraz pani kadrowa S napisze ze to nie prawda zeby znalesc jelenia na sezon.. po czym idz zatrudnij się przerob tydzien i zwolnij sie z tej(usunięte przez administratora) nie pozdrawiam.

Irena
@Hahah

Dobra ta opinia jest tak przykra, że masakra, nie dziwię się, że masz bekę, bo to śmiech przez łzy jest. :// A jakie kary są za "uszkodzenie" maszyny? I ich jak nie chcesz, nie pozdrawiaj, ale nas pozdrów. ;)

Powodzenia
@Irena

Jak widze te wpisy to mam ochote cos napisac bo to generalnie w wiekszosci prawda co tu jest pisane. Pracowniką zabrano 100 zl z wyplaty mimo ze sygnalizowali przez okrągły tydzien czasu ze maszyna jest uszkodzona i produkcja nie wychodzi. Decyzja szefostwa ? Jechac. Przychodzi zwrot bo to do niczego się nie nadaje. Decyzja szefostwa -100zl dla pracowników.. nie ma opcji nie przyjecia kary gdyz nawet nic nie podpisujesz. Po prostu ci uwalają w zwiazku z tym ze umowa o prace jest tak cwaniacko skonstruowana zeby wykiwac pracownika i zus w sensie placic jak najmniej. No bo czy to normalny zaklad ktory na umowie daje ci stawke 2450zl + premia nie okreslone jaka umownie to jest 1000-1200zl. Podczas gdy najnizsza krajowa to 3010zl. Polowa ich smiesznej premi to gubi sie juz po drodze zeby byla aby ta najnizsza krajowa w swietle prawa. Reszta zarobku to niewolnicze nadgodziny. Niewolnicze bo jak codziennie 2 nadgodzin nie zrobisz to zostaniesz zwolniony. Taki to o to piekny zaklad. O bezpieczenstwie to juz wole nie wspominac bo ktos tam za to powinien miec spore klopoty.

@Powodzenia

A to z tym zwalnianiem na zimę to też prawda? Jak dużo osób wtedy zwalniają, jaki procent załogi?

Lol
@Powodzenia

Pracowałem w tej firmie i samą prawdę poszesz.

Nie

Jak wygląda praca na ładowarce kołowej w tej firmie? Zarobki przyzwoite?

Koparka
@Zainteresowany

Zarobki beznadzieja.

Pracownicy Bruk Sa.
@Zainteresowany

Zarobki są cudowne co miesiąc od ponad pol roku dostajemy podwyzki. Pracownicy kupują nowe samochody, jadą 3 razy w roku na wakacje ale jak pojdą na l4 bo pracodawca juz tu gdzies klamal w komenatrzu ze daje 2 tyg urlopu. Moze by tak pracownikow o to zapytac ciekawe co powiedzą. Jesli chodzi o podwyzki jest to oczywiscie zenujacy zart co miesiąc (usunięte przez administratora)ludzi smianie im sie prosto w twarz. (usunięte przez administratora) Do skali kosmos jest codziennoscią pracownik ktory to zglosil zostal zwolniony jesli pracodawca znow bedzie (usunięte przez administratora)w kometarzu zostana przedstawione tutaj,publicznie dowody Bhp na poziomie zero.mimo powaznego wypadku do ktorego to doprowadzilo. Zabezpieczenia wogole nie dzialają. Dzialaj tylko na chwile gdy jest kontrola po kontroli juz nie. Jesli znow pracodawca zechce (usunięte przez administratora)w komentarzu rowniez zotaną tu upublicznione dowody na caly szereg uchybien. ZMUSZANIE PRACOWNIKOW DO PRACY GODZIN NADLICZBOWYCH. DYRYGOWANIE TWOI ZYCIEM OSOBISTYM tj dzis masz na okreslona godzine jutro masz juz na inną no awaria bo pradu brak bo tak sobie chcą nikt.nie pyta czy mozesz masz przyjsc i juz jak nie to grozby. PS drogi pracodawco ludzie to nie (usunięte przez administratora)wszystko moze zostac upublicznione. Pozdrawiamy pracownicy bruk.

Chlop z mazur
@Pracownicy Bruk Sa.

Dlaczego slowa iz pracodawca (usunięte przez administratora) pracownikow i stosowany w firmie jest nieustannie (usunięte przez administratora) zostaly zacenzurowane? to zwyczajna prawda wypowiedz traci tym samym meritum. Boli kogos w biurze prawda ? Ludzie nie przychodzcie do tej firmy z tąd tylko ludzie odchodzą, a jak są nowi to widza jaka to (usunięte przez administratora) i odrazu odchodzą.

@Pracownicy Bruk Sa.

Witam. Też pracuje w Bruku. Musimy założyć związki zawodowe!!! Więc łączmy się!!!

2 sezony przepracowane nie rozpisujac się bardzo nie polecam pracodawcy wyzysk i (usunięte przez administratora) do skrajnosci.

Janusz

Warto dodać, że wózki widłowe się rozlatują jak Fiat 126p w filmie Miś.

Wozki
@Janusz

To jest malo istotne waze ze jestesmy godnie reprezentowani sluzbowymi porsche i ze mamy wielkie coroczne kozysci z socjalu ????????

Czy można liczyć w Bruk S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Pozdrawiam z schodów

Tu nawet na urlop 2 tygodnie ktory gwarantuje kodeks pracy nie mozna liczyc, a co dopiero jakas opieke medyczną lol dobry zarcik. Urlop 2 tyg dostaniesz tylko i wylacznie w wypadku silnego mrozu wtedy to pracodawca rozkazuje ci isc na urlop. To on planuje twoj urlop, a nie ze ty smialbys. O kilkunastu niezgodnosciach z kodeksem pracy i braku przestrzegania bhp nie wspomne.

BRUK S.A.

Spółka BRUK nie posiada prywatnej opieki medycznej ale osoby zatrudnione mają możliwość skorzystania z pracowniczego ubezpieczenia grupowego.

@Pozdrawiam z schodów

Zgodnie z Kodeksem Pracy każdemu pracownikowi przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze 14 dni kalendarzowych . Pracownicy wykorzystują go zgodnie z planem urlopowym zgłoszonym do końca roku poprzedzającego planowany urlop.

ta jasne
@BRUK S.A.

@Bruk S.A. Ciekawe jacy to pracownicy bo napewno nie z waszej firmy zeby nie było wątpliwosci - pracownicy to potwierdzą. 2 tygodnie to dostaje ktoś jak ma 50-60 dni urlopu z poprzednich lat co rownież jest niedozwolone.

Emilia

Cześć, tutaj osoby narzekały, że w Bruku nie ma feedbacku... a z ilu etapów się składa rekrutacja, zeby jakby coś po prostu zbyt wiele nie stracić czasu i nerwów, rozumiecie?

Łukasz
@Emilia

Ogolnie ja odpuscilem ten temat na starcie. Panuje opinia w naszej okolicy ze rekrutacja sklada sie z jednego kroku jesli chodzi o prace produkcyjna etc. Mianowicie czy przyjmniesz glodową stawkę na okres probny. Drugi krok to czy przyjmniej wegetacyjną stawke zeby starczylo na jedzenie by stac tam milion godzin w misiącu.

@Emilia

Jeśli chodzi o rekrutację pracowników administracyjnych są to dwa lub trzy etapy. Pracownicy fizyczni dostają informację zwrotną już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Wszystkie osoby aplikujące otrzymują informację zwrotną o zakończeniu rekrutacji.

Jakieś opinie o pracy w biurze? Konkretnie dział księgowości. Jakie warunki pracy, jak atmosfera? Czy są jakieś benefity? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Kandydat

Nie polecam. Nie potrafią nawet dać odpowiedzi co do wyniku rekrutacji, co jest brakiem szacunku do kandydata, który czeka aż łaskawie dadzą jakąkolwiek odpowiedź choćby i te negatywną..

@52

A czy rekrutacja w Bruku się skończyła? Być może dłużej trwa i dostaniesz jakąś odpowiedź dopiero po jej zakończeniu? Mógłbyś podpowiedzieć jak rekrutacja w Twoim przypadku przebiegała? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Czy była tylko rozmowa o pracę czy więcej etapów?

Byly pracownik

Nie polecam pracodawcy. Tak jak napisali inni

Czekamy na aktualne opinie odnośnie firmy Bruk S.A. w mieście Lisów, może ktoś z użytkowników wie coś o nich.

k a

NIE POLECAM TEJ PRACY tak ja tu pisali wczesniej to tam jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Kj

Również przypinam sie do wpisow ponizej to wszystko prawda okropne miejsce pracy. Ludzie omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Wezcie sobie do serca

Krótko i na temat . Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie oszukiwanie na wynagrodzeniu notoryczne, wykorzystywanie pracownika do maxiumum. Zatrudniajac sie na produkcje do przebierania kostki musisz byc jednoczesne spawaczem slusarzem tokarzem elektrykiem oraz kaskaderem do wspinania sie na 10 metrowe windy bez zabezpieczen mimo iz pracownik spadl i sie na szczescie tylko polamal i najlepiej narzedzia nos z domu bo nic nie ma a firma to dziady i fachowcow brak to ty jako pracownik produkcji masz wszystko naprawiac jak zle to kara finansowa mimo ze poprostu jestes na innym stanowisku i nie znasz sie na tym. Czesci do maszyn brak szkoda kasy na wszystko. Umowa na 3 msc za psi grosz 2100zl na umowie + premia nigdzie nie okreslono jaka ona jest. Druga umowa 2450+ premia takze wogole nie określona. Idac do banku po cokolwiek mowia ci ze mozesz sobie z taka umowa wziac conajwyzej chwilowke u bociana. Obydwie umowy niezgodne z najnizsza krajową w Polsce. Sama praca to przymusowe nadgodziny jak nie pracujesz po 10 h zwolniony. Na zakladzie chlanie jest czyms zupelnie normalnym . Generalnie wykorzystywanie pracownika na kazdym kroku mam nadzieje ze nikt nie zdecyduje sie na prace w tym (usunięte przez administratora). Serdecznie nie polecam tego zakladu kazdy inny ale nie Bruk sa

Sabina

Jak przebiega tu rekrutacja? O co pytają, czy jest jeden etap i czy zawsze oddzwaniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk S.A. - Lisów

• Jak się pracuje w Bruk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk S.A.?

Bruk S.A.
  • Częstochowska 19