JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

New worker.

Jaka jest struktura działu UR. Czy są jakieś przyjęcia.

Barbara
@New worker.

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w JSF. Masz na myśli jakieś konkretne stanowisko?

Trybek

Praca jak każda. Wszystkim się nie dogodzi, zawsze jest ktoś kto pomarudzi i ponarzeka, zawsze się można dogadać albo nie. Wszędzie szef czasem wkurzy, a czasem pochwali. Są tacy co nigdzie miejsca nie zagrzeją i pracy nie szanują. Ogólnie źle nie jest. Bywało gorzej, a dziury w całym nie ma co szukać bo wszędzie się coś znajdzie.

Pracowałem w JSF coś około 1.5 roku. Co do atmosfery zgadzam się w 100 procentach, trzeba cały czas patrzeć za siebie bo w każdej chwili ktoś Ci wbije nóż w plecy, A jak nie uda mu się tego zrobić to i tak pójdzie do biura i nagada głupot ???? co do kasy to nie wiem, jak jest teraz bo nie ma mnie tam blisko 3 lata, ale za mojej kadencji wyglądało to tak, że jak zrobiłeś za dużo godzin to premia nie istniała ???? nie ważne że prosili Cię o te godziny, żeby wysyłka poszła, dużo zarobiłeś z godzin to premia bye bye ???? Przełożeni to kompletna porażka, (usunięte przez administratora) o metr mułu, jedyny kompetentny człowiek z którym można było porozmawiać na bieżące problemy to właściciel Stanisław. Szkoda, że otoczył się takimi idiotami którzy tylko go golą na kasę, ale to już jego decyzja. Najlepszym przykładem jest Norbert, który mnie wykończył w tej firmie, kto pracuje ten wie, i ja nie mam zamiaru się tutaj rozpisywać na jego temat. Czy polecam? Pewnie, jeżeli ktoś nie da sobie wejść na głowę to jak najbardziej, natomiast jeżeli jesteś szarą myszką która nie potrafi powiedzieć NIE, to lepiej szukaj sobie innej pracy. Mimo wszystko dziękuję JSF za 1.5 roku współpracy i wszystkich pozdrawiam ;)

Judyta

A czy w pracy jest możliwość urwania się w razie potrzeby na godzinkę dwie, wiecie do załatwienia spraw w urzędzie czy związanych ze szkołą? Oczywiście nie mówię o nagminnosci tylko sporadycznych sytuacjach awaryjnych.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Na jakie benefity można liczyć w JSF Silikon S. Flak sp.j.?

ooo

np, multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie,

Henry

Dawno mnie już w jsf nie ma, ale widzę, że atmosfera w pracy co raz lepsza skoro już nawet w Internecie się za łby łapiecie :)

@Henry

Może powiesz coś więcej na temat pracy w firmie JSF Silikon S. Flak sp.j. jako były pracownik? Dlaczego postanowiłeś zrezygnować z pracy? Czy problemem była słaba atmosfera?

....
@Marta

Pewno wywalili bo mieli powód albo wolał sam odejść bo coś spartolil i bał sie przyznać. Zawsze najwięcej do powiedzenia maja Ci którzy już nie pracują.

Bardzo dobra firma, ale taka już natura Polaków, że nie da się im dogodzić. Zamiast wylewać żale - wypowiedzenie do biura i do innej roboty, skoro tutaj jest tak źle! Pozdrawiam.

Mirosław
@Michał

Napisałeś, że jest to "bardzo dobra firma", ale nie napisałeś co wg. Ciebie jest największym plusem współpracy z "JSF", byłoby super gdybyś o tym opowiedział. Przeczytałem bardzo różne opinie i na ten moment już sam nie wiem czy to miejsce pracy do którego warto aplikować.

xxx

Nie masz racji. Dla ciebie lepiej żeby tak było ale nie jest.

Radek

Jedni krytykują a inni chwalą i chyba problem leży również po stronie pracowników bo brakuje dobrych ludzi do pracy!

Joleone
@Radek

Chyba z Tobą hahahaha. Jak Ci mowie ze czarne jest czarne a białe jest białe to zaufaj. Widzisz my tu się uzewnetrzniamy a pracodawca nawet nie raczy się wypowiedzieć

@Joleone

Jak oceniłbyś tego pracodawcę pod względem poziomu wynagrodzeń, które oferuje? Sądzę, że dysponujesz wiedzą w tym zakresie, dlatego mam nadzieję, że zechcesz mi pomóc. Odpowiednie wynagrodzenie na pewno pozytywnie wpłynęłoby na postrzeganie tego miejsca pracy.

Grzegorz
@Marek

Moderatorze? Właściciel Ci płaci za wpisy?hahaha.

Joelone

Czy nie uważacie, że nie bez powodu Ludzie krytykują JSF? Może warto uderzyć się w pierś i przyznać, że coś się spie$$?

Obecny

Chyba nigdzie wczesniej nie pracowales !! Fajna praca i miła atmosfera...

Joel
@Obecny

To ty chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś. To Ty chyba nigdzie nie wcześniej nie pracowałeś. To Ty chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś. Masz bardzo małe wymagania jeśli uważasz, że tam jest miła atmosfera!

aaaa

Atmosfera fatalna , traktują cie przedmiotowo i ciągle tylko obłuda Obiecuja gruszki na wierzbie , a jak przyhodzi co do czego to robią z ciebie głupka. Ludzie się zwalniają i będą się zwalnia dalej

@aaaa

Zgadzam się w stu procentach w każdej kwestii. Pozdrawiam.

Ja...
@aaaa

Kasa i jeszcze raz kasa+benefity(dopłaty do dojazdu do pracy,dofinansowanie posiłków,pakiety medyczne i ubezpieczeniowe,paczki na święta.To motywuje ludzi do pracy i do zostanie w firmie.Lepiej podnieść zarobki staremu pracownikowi żeby został w firmie niż przyjmować co kilka miesięcy nowych.Ile czasu potrzebuje nowy aby nauczyć się roboty,ile czasu potrzebują inni aby go wyszkolić?To są wszystko koszty które ponosi firma.Pracowników brakuje w wszystkich firmach ,a o dobrych pracowników którzy pracują a nie kombinują jest walka.Takie czasy.

Pomoc

Wśród was jest początkująca alkocholiczka Z.A

Miecio

To prawda dymu nie brakuje

robol
@Miecio

Ludzie w czym problem .Zlokalizować źródło dymu zrobić dobre odciągi,ale nic się w firmie nie zmienia dopóki nic się nie mówi .Wtedy szef myśli że wszystko o.k.Najwięcej do gadania mają ci którzy się zwolnili (pewnie ze względu na zdrowie)Jak pracują to się nie odzywają ,twardziele a potem się rozpisują że zadymienie i złe warunki na halach.Jak nic nie mówicie to nic się nie zmieni .Wszędzie tak jest kierownictwo siedzi w biurze i nie wdycha toksycznych dymów na co dzień więc jest o.k

Obserwator
@robol

Szefostwo samo powinno kontrolować sytuację w zakładzie pracy oraz usuwać szkodliwe czynniki. Wyśmiewanie ludzi mających problemy zdrowotne spowodowane pracą jest nie na miejscu. Proponuję także popracować nad zasadami interpunkcji, ciężko czytać tak zredagowany tekst.

Po kąpieli

Obrażanie pracowników raczej nie pomoże w uzupełnieniu pokaźnych braków kadrowych ;)

Myjcie się chłopaki.
@Po kąpieli

Kąpiel była potrzebna, bo już nie szło wytrzymać. Nawet dym tak nie wiercił w nosie. Besos :***

@Myjcie się chłopaki.

Radzę zapoznać się z regulaminem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!!!

Operator

Nie marudzić, ważne że w biurze jest dobra wentylacja i klimatyzacja. :)

okradziony

Dym dym i dym .... zadnych masek trują ludzi ... atmosfera kiepska właściciele oczekują od operatorów nie wiadomo czego a tam sprzetu nie ma tylko złom ...... a zarobki hmm nawet ale musisz błagać

Dom...
@okradziony

Tak znajomy pracował .Hale zadymione codziennie przez wytłaczarki ,dymią z tyłu i przodu+talk się unosi wszędzie.Za kasę zdrowia nie kupisz.

Jasiek

Tak dawno nikt tu nie pisał. Jest taka dobra praca to i nie ma maruderów.

Znajomy

Co tam za (usunięte przez administratora) pracuje co buntuje moją żonę żeby się w piekle poniewierała

Złota
@Znajomy

A co, rogi rosną? :D

Ciepły

To jest strefa :) Spróbuj to się przekonasz :)

Ardanien

Dzień dobry, Na stronie olx.pl pojawiła się oferta pracy na stanowisko operator maszyn z widełkami płacowymi 4200-4800 brutto. Mam dwa pytania: -czy te zarobki to jest pensja za 8 godzin pracy, czy też żeby ją osiągnąć trzeba nabić nadgodzin, tudzież otrzymać bogatą premię, -jaki jest system pracy - jedna zmiana, dwie, trzy, czy też cztery brygady.

Zostaw merytoryczną opinię o JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Niepołomice

• Jak się pracuje w JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ