SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce

Opinie o SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce

Stefan

Pracuję w Six od kilku miesięcy i jestem jak narazie zadowolony. Firma oferuje topowe stawki (przynajmniej z mojej dziedziny), do tego przyzwoite benefity. Jednocześnie proces rekrutacji jest wymagający i rzetelnie sprawdzający wiedzę i umiejętności. Polski oddział jest w fazie wzrostu i narazie jest przyjemnie - nie ma biurokracji, biuro nie jest rozrośnięte i innych negatywnych rzeczy z oddziałów firm, które istnieją od kilkunastu lat. Praca z Szwajcarami jest konkretna i rzeczowa.

Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale przyznaje, że pracuje mi się tu świetnie, zarówno pod kątem ludzi, work-life balance jak i ciekawych zadań, projektów i odpowiedniego wynagrodzenia, więc firma zasługuje na jakieś dobre słowo ;) Innymi słowy, polecam serdecznie każdemu kto zastanawia się czy dołączyć do SIX.

Urszula

O, work-life balance w polskiej firmie? Niesłychane i aż trudne do uwierzenia, haha. Powiesz proszę coś więcej? Będę mega wdzięczna.

@Urszula

Wiadomo, że w zależności od działu może się to różnić. U mnie nie ma natłoku zadań, jeżeli już są, to są one bez problemu do zrobienia w ustalonym (przeze mnie, nie przełożonego) czasie. Nie mam zarejestrowanego urządzenia mobilnego w organizacji, nie było to ode mnie jakkolwiek wymagane, więc tak naprawdę po godzinie 15:30 czy 16 temat pracy na dzień uważam za zamknięty. Nie wiem czy to po prostu nie jest kwestia tego, że tak naprawdę większość teamu jest za granicą :)

@ Pracownik Nowy wpis 12.10.2021 22:39 A w jakim dziale pracujesz, jesli mozna zapytac?

Wojtek

Czy proces rekrutacji przebiega w szybkim tempie ?

Tu pracuję
@Wojtek

U mnie przebiegł bardzo szybko. W ciągu dwóch tygodni od pierwszej rozmowy do oferty. Spodobało mi się też, że na każdym etapie przykładano dużą wagę, żebym i ja dostała wszystkie potrzebne mi informacje.

@Wojtek

Czasami po zakończeniu całego procesu rekrutacyjnego czeka się kilka tygodni bez żadnego feedbacku w międzyczasie.

sddsdsds

Jak miło poczytać same pozytywne opinie. Super. Ja tez miałam styczność z firma i oceniam na plus.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko 1st Line Supporter with German.

Czy zdarzają się nadgodziny w Six Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce?

Zdarzaja sie jak w kazdej firmie :)

Wanda

@Ja, chciałabym wiedzieć, jak na chwilę obecną kształtują się zarobki w Six Global. Czy Twoim zdaniem są one adekwatne do ilości obowiązków danego pracownika? Można liczyć ponadto na premie?

Tu pracuję
@Wanda

Zarobki rynkowe, a w moim odczuciu nawet nieco lepsze. Kultura pracy bardzo dobra, mam tu wreszcie równowagę praca-życie. Nadgodziny zdarzają się sporadycznie i jest pilnowane, żeby je rozliczyć.

Grzegorz

Bardzo polecam prace w SIX :) jeśli chodzi o dział finansowy, nie jest to typowy SSC. Procesy są bardzo zaawansowane, można się bardzo dużo nauczyć. Nacisk jest kładziony ma samodzielność, a nie na odtwórczość. Firma jest innowacyjna zorientowana na automatyzację i robotykę. Atmosfera jest super i warunki pracy idealne.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Six Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 24 lipca kilka ogłoszeń.

Pracownik SIX

Proces rekrutacyjny dzieli się na 2 lub 3 etapy. :) Na pewno padają pytania o doświadczenie, motywację, część z nich w języku angielskim. Mój proces rekrutacyjny przebiegł szybko i profesjonalnie, o wszystkim byłam informowana z wyprzedzeniem.

Pracuję tam

Bardzo fajna firma, najważniejsze plusy to: dobra atmosfera pracy, nastawienie na rozwój pracownika, pragmatyczne podejście do zadań i czasu pracy (mało nadgodzin), porządek w systemach. Polecam! :)

Doświadczenia z SIX mam jedynie pozytywne - od sprawnego procesu rekrutacji (w moim przypadku minął tydzień od wysłania CV do podpisania umowy) po codzienną pracę. W dziale SAP jest masa kompetentnych ludzi, systemy są bardzo dobrze utrzymane. W innych działach IT też nie słyszałem większych skarg na środowisko i zadania. Zarobki co najmniej rynkowe, a praca wydaje się być bardzo stabilna dzięki pozycji SIX. Przed pandemią biuro było atutem. Polecam zweryfikować tę opinię na rozmowie rekrutacyjnej, a na pewno się przekonacie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Six Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce?

Insider

Na początku jest umowa na okres próbny 3 miesiące i przy obustronnym zadowoleniu ze współpracy, po tym czasie oferowana jest umowa na czas nieokreślony.

Artur
@Insider

Jakich zarobków można się tu spodziewać na początku współpracy? Czy Six Global Services Ag oferuje jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i niedługo mi odpowiesz.

Insider
@Artur

Moim zdaniem, zarobki są zdecydowanie rynkowe. Są też spore możliwości kursów i szkoleń, ale tu trzeba samemu wiedzieć, co się chce i porozmawiać o tym z przełożonym. Ja dostałem te szkolenia, na których mi zależało i mam kolejne zaplanowane na ten rok.

Kuba

Firma potrzebuje fachowców z doświadczeniem? Może przy okazji dowiem się jak tu się pracuje?

Pracownik SIX
@Kuba

Bardzo fajni ludzie, którzy stwarzają super atmosferę. Częste spotkania team building, Imprezy firmowe dwa razy w roku :) A praca? Dużo spokojniejsza niż w amerykańskich korpo. Trzeba się jednak nastawić na specyficzną szwajcarska kulturę pracy. Na początku Szwajcarzy są wycofani i nieufni, ale potem wszystko jest w porządku!

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Six Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracuś

Generalnie jest możliwość odbioru nadgodzin, a jeśli nie są odebrane to wypłata.

Pracuś

Super klimat, zespół, atmosfera. Do tego szwajcarski porządek (w dodatku to firma finansowa prowadzaca giełdę szwajcarska i teraz tez hiszpanska) i poukładane podejście. Moze nie ma szalonego tempa, jak w amerykanskich firmach, ale mi to mega pasuje. No i mozna sie nauczyc niemieckiego i podrasowac angielski, bo jezyki sa w codziennym uzyciu.

Zostaw merytoryczną opinię o SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 17 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIX Global Services Ag S.A. Oddział w Polsce