NZOZ Centrum Terapii Dialog

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NZOZ Centrum Terapii Dialog

Artur Nowy wpis

Do moich zadań na stanowisku koordynatora ds. marketingu miało by należeć koordynowanie pracy zespołu ekspertów z zakresu marketingu i komunikacji, oraz bezpośrednia współpraca z zarządem firmy. Na ile więc zatrudnieni tu eksperci od marketingu, oraz członkowie zarządu, otwarci są na partnerską komunikację i szczerą wymianę pomysłów?

Nowy wpis

@Artur

Dzień dobry, otwarta partnerska komunikacja oraz wymiana pomysłów są dla nas bardzo ważne. W naszych zespołach dużo ze sobą rozmawiamy, dzielimy się pomysłami i spostrzeżeniami. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: rekrutacja@terapiadialog.pl.

Kandydat_ka Nowy wpis

Przebieg spotkania rekrutacyjnego raczej mało miał wspólnego z przyjaznym procesem. Czułam się raczej jak na przesłuchaniu, co biorąc pod uwagę branżę - totalnie mnie zniechęciło i niemiło zaskoczyło. Zero otwartości i uważności na kandydata. Metody rekrutacyjne zatrzymały się gdzieś daleko, daleko w tyle.

Nowy wpis

@Kandydat_ka

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przykro nam, że odniosła Pani negatywne wrażenie po rozmowie z jednym z naszych Rekruterów. Zawsze staramy się, aby wszystkie spotkania przebiegały w pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie zachęcamy do podzielenia się bardziej szczegółową opinią pod adresem mailowym rekrutacja@terapiadialog.pl.

Pracowniczka

Pracuję od roku, rekrutacja była szybka i sprawna. Dotychczas to najlepsze miejsce, w jakim pracowałam na stanowisku związanym z marketingiem. :)

Domi
@Pracowniczka

Na jaki czas masz umowę jeśli pracujesz rok? Piszesz, że rekrutacja była szybka, miała jeden eta czy więcej? No i ile czasu czekałaś na odpowiedź, że Cię przyjęli?

Nie polecam

Zero odpowiedzi z rekrutacji. Lekceważące podejście i dużo mówi o firmie w takiej branży.

@Nie polecam

Dziękujemy za komentarz. Do wszystkich Kandydatów, z którymi spotykamy się w ramach prowadzonych przez nas rekrutacji, staramy się możliwie jak najszybciej wrócić z informacją zwrotną - niezależnie od tego, czy chcemy Kandydata zaprosić do współpracy lub dalszego etapu rekrutacji, czy nie. Czasami może się zdarzyć, że proces rekrutacyjny wydłuża się, a więc informacja o wyniku rekrutacji dociera do Kandydata później, niż pierwotnie zakładaliśmy. Przykro nam, że wiadomość zwrotna do Pan/i nie dotarła. Zachęcamy do kontaktu z Rekruterem, prowadzącym rekrutację, w której brał/a Pan/i udział, aby wyjaśnić sytuację.

Tutaj Kandydat Centrali na Mordorze do działu Info.. 2 tygodnie po złożeniu CV odezwała się do mnie Pani z HR, która to zaprosiła mnie na pierwszy etap rozmowy o pracę. Rozmowa była rzeczowa i konkretna. Nie uzyskałem dodatkowych informacji co do charakteru mojej pracy (tylko tyle co było w samej ofercie na stronie gdzie znalazłem ogłoszenie), ale poza tym było spoko. Po tygodniu otrzymałem od tej samej osoby informację, że zostałem zaproszony na kolejny etap rozmowy bezpośrednio z Menadżerem działu. Liczyłem na to, że rozmowa z Menadżerem będzie konkretniejsza i dowiem się czegoś więcej. Niestety jak tylko przybyłem na miejsce zafundowano mi przesłuchanie jak na komisariacie policji z Panem Profesorem gdzie siedzący zaraz obok Menadżer nie odezwał się nawet słowem nie będąc proszony przez jaśnie mość Profesora wielkiego Boga. Przez 45 min (na szczęście nie więcej) byłem atakowany pytaniami nie związanymi z naturą pracy jaką miałbym wykonywać. Zadawano mi pytania dziwnej natury rodem z podręcznika o sztuczkach psychologicznych, które miałyby zachęcić do mówienia przesłuchiwanego kryminalistę celem uzyskania informacji gdzie ukrył ciała swoich ofiar. Na koniec uraczono mnie jeszcze atakiem personalnym. Nie wiem czy Profesor zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy spędza połowę swojego życia na uczelni żyjąc za pieniądze rodziców, po to by znaleźć tylko jedną pracę i siedzieć w niej do końca swojego życia. Pomijam fakt, że osoba, która głównie mnie "przesłuchiwała" powinna dopuścić do głosu Menadżera, albo wyjść z tego pokoju jeśli nie zna się na związanych ze stanowiskiem obowiązkach i nie jest zainteresowana tym tematem. Po zakończonym spotkaniu nie podałem ręki panu Profesorowi, chłodno się pożegnałem z Menadżerem i jak tylko wyszedłem z budynku biura, skoczyłem po fajki do najbliższego sklepu. Jedynym plusem tego całego "zajścia" była szybka informacja zwrotna, że nie dostałem się na to stanowisko (dosłownie po 2 godzinach od mojego wyjścia otrzymałem telefon). Podsumowując - sorry bardzo, ale zabawa w detektywa z oddziału kryminalnego na rozmowie o pracę nie jest zbyt elegancka. Jeśli Pan Profesor jest taki na co dzień to szczerze współczuję pracownikom, którzy muszą się z nim mierzyć. Pierwszy raz w życiu, ktoś doprowadził mnie do takiej migreny i chyba pomyślę o terapii dla siebie, ale już nie z Panem Profesorem.

Brak pytań

Czy często NZOZ Centrum Terapii Dialog poszukuje kogoś na stanowisko Psychiatra? Ile osób tam pracuje?

Jeżeli nie chce się mieć zszarganych nerwów i non stop się stresować, to zdecydowanie można odradzić miejsce pracy jakim jest recepcja dialogu. Tratują cię jak szeregowego pracownika, wymagają naprawde wiele, a na początku zatrudnienia płaca praktycznie najniższa krajowa. (usunięte przez administratora) Wiele osób zatrudnionych w dialogu mówi ze to już jest korporcja w której liczy sie ilość, a nie jakość i w pełni można się z tym zgodzic. Teraz liczy się tylko ilość odebranych telefonów, ilość umówionych wizyt i kolejne pieniądze dla specjalistów. Jedynym plusem jest zgrany zespół recepcji i wyjścia integracyjne. Warto jednak odpuścić to miejsce i znaleźć pracodawcę który realnie dba o dobro i komfort pracownika.

Dziękujemy za podzielenie się swoja opinią. Przykro nam, że praca na recepcji była dla Pani/Pana stresującym doświadczeniem. Zdecydowanie zgadzamy się z Panią/Panem, że praca nie powinna "szargać nerwów", dlatego staramy się odpowiednio wdrażać i przygotować pracowników, aby spokojnie mogli realizować codzienne obowiązki. Zależy nam również na dobrej atmosferze w pracy, dlatego organizujemy różne wydarzenia oraz spotkania integracyjne dla całego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że praca na recepcji wiąże się z wieloma wyzwaniami, dlatego rozumiemy, że niektóre sytuacje mogą być odbierane jako szczególnie stresujące. Z tego powodu, w miarę możliwości, staramy się zapewnić przestrzeń do wspólnego omówienia takich sytuacji. Chcielibyśmy dodatkowo podkreślić, że w Dialogu pracownicy Działu Obsługi Pacjenta nie są rozliczani z liczby umówionych wizyt i nigdy nie byli.

Czy tu zatrudna sie ludzi na uop? Pytam ponieważ od lat widzę że szukają kogoś od eventów - ile trzeba robić rekrutacji, aby w końcu kogoś znaleźć????

@Ania

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, zespół biurowy Dialogu jest zatrudniany w oparciu o umowę o pracę – informacje o formie zatrudnienia można znaleźć w publikowanych przez nas ogłoszeniach. Jeśli chodzi o pracę Project Managera ds. Organizacji Eventów – dynamicznie rozwijamy ten obszar naszej działalności, za czym naturalnie idzie ciągła potrzeba powiększania zespołu i częstsza rekrutacja większej liczby pracowników.

Tati
@NZOZ Centrum Terapii Dialog

A taki specjalista od eventów to pracuje stacjonarnie w biurze? Czy zdarza się praca hybrydowa czy jakaś wyjazdowa?? Jak ten system wygląda?

@Tati

Dzień dobry, praca przy organizacji eventów w naszej firmie jest z założenia stacjonarna, jednak bardzo zależy nam, aby osoba, która organizuje dane wydarzenia, była obecna na miejscu eventu - np. na konferencji, czy integracji dla pracowników, które często organizujemy poza biurem.

Wiki
@NZOZ Centrum Terapii Dialog

Ale godziny pracy są różne na tym stanowisku? Bo zastanawiam się czy obecność na eventach jest wliczana do godzin pracy czy traktowana jako nadgodziny. Jaki preferują Państwo ubiór podczas pracy?

@Wiki

Dzień dobry, dziękujemy za to pytanie. Bardzo zależy nam, aby czas pracy nie wychodził ponad normę - jeśli jednak takie sytuacje się zdarzają ten dodatkowy czas jest najczęściej odbierany w innym dniu. Jeśli chodzi o strój, to zalecamy dopasowany do charakteru danego wydarzenia.

Ewka
@NZOZ Centrum Terapii Dialog

Czyli nie płacicie za nadgodziny? A właściwie to jaki jest przewidziany czas pracy, osiem godzin czy więcej? Proszę o informacje, pracowałam w firmie raz, w której przewidziane było 10 godzin np. I czy są przerwy normalnie?

Forma zatrudnienia jest zawsze podana w ogłoszeniu - aktualnie na to konkretne stanowisko poszukujemy kogoś na mniejszy wymiar godzin na umowę zlecenie, ale prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska, gdzie jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

@Ewka

Dziękujemy za wiadomość. W przypadku szczegółowych pytań, dotyczących konkretnych rekrutacji, prosimy o kontakt mailowy na adres rekrutacja@terapiadialog.pl. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i opowiemy więcej o prowadzonych przez nas rekrutacjach.

Oluś

Widziałam ogłoszenie z ofertą pracy dla koordynatora portalu edukacyjnego. Tam w zakresie obowiązków był udział w szkoleniach branżowych. Firma płaci za te szkolenia? Czy samemu trzeba to sobie opłacić żeby na nie się zapisać? Jak to w praktyce wygląda?

@Oluś

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Wspomniana oferta dotyczy pracy przy szkoleniach dostępnych na naszej platformie edukacyjnej i właśnie o nich jest mowa w ogłoszeniu. Oczywiście Koordynator Portalu Edukacyjnego uzyskuje dostęp całkowicie bezpłatnie, nie ponosi też żadnych kosztów za szkolenia branżowe, które są niezbędne do wykonywania zadań na tym stanowisku.

Ile jest zmian w NZOZ Centrum Terapii Dialog?

Dzień dobry, o jakiego typu zmiany chodzi? :)

Bardzo profesjonalny proces rekrutacji i dobrze zorganizowany dzień próbny. Na każdym etapie byłam informowana o statusie, następnych krokach i terminach, które były dotrzymywane :)

Aleksander
@Kasia

A ile, jeśli mogę wiedzieć, zajął cały proces rekrutacji i dlaczego był on rozbity na etapy? Charakter każdego z etapów, tak bardzo się różnił, bo jeśli tak, to czym konkretnie i jaka tematyka była poruszana podczas każdego z nich?

@Aleksander

Był rozbity na etapy, bo, jak sądzę, chciano dobrze sprawdzić dopasowanie do roli i firmy, a to jest trudne w ciągu jednego spotkania (były dwa, z czego jeden dzień próbny) :) O długości nie będę pisać, bo wpłynął na nią mój długi urlop, ale to też pokazuje, że terminowo można się dogadać.

Czy rozmowa rekrutacyjna w NZOZ Centrum Terapii Dialog odbywa się również w języku angielskim?

Wera

Zależy czy potrzebują pracownika na już

Bożena
@Wera

Czyli co, jak potrzebują na już to nie ma przepytki z angielskiego? A w ogóle ten język jest wykorzystywany w pracy jakoś?

Bardzo niezdrowe dla zdrowia psychicznego miejsce pracy. Każdego miesiąca pracownicy odchodzą przez złe traktowanie. Szybka rotacja pracowników wprowadza chaos w firmie. Praca zapewnia benefit w postaci zniżek na usługi przychodni ponieważ sama doprowadza do zaniżonej samooceny. Jeżeli zależy Ci na swoim zdrowiu psychicznym - omijaj Centrum Terapii Dialog.

Dorota
@Kasia

No na zdrowiu to każdemu raczej zależy, pytanie czy to o czym piszesz to prawda? Piszesz o odejściach to wiadomo ile osób odeszło do teraz od publikacji Twojej opinii?

dzięki za opinię
@Kasia

właśnie widzę że co chwilę szukają na te same stanowiska mocno podejrzane więc weszłam w opinie tutaj. Dzięki za ostrzeżenie

Dorota
@dzięki za opinię

No jeśli co chwilę szukają to możliwe, że coś mogłoby być nie tak. Ale po jednej opinii tutaj już masz zamiar ich tak całkowicie przekreślić?

Aga
@Kasia

Przepracowałam na recepcji 2 lata, wiadomo nowe pomysły były często słabe, ale tak ogólnie to naprawdę myślę że nie można bardzo narzekać. Wszyscy kulturalni, nigdy nie nakrzyczano na mnie nawet jak zrobiłam coś źle, nawet jak była rozmowa z kierowniczką to zawsze przebiegała spokojnie. Wszyscy zwracali się do nas z szacunkiem, fajne możliwości awansu jak na pracę dla studenta.

Ola
@Aga

Wstrzymanie awansów na rok ze względu na pandemie uważasz za zaletę?

John

Czy mogę prosić o informację czy pracownicy Dialogu (psychoterapeuci) mogą łaczyc tę pracelę z pracą w innym prywatnym gabinecie?

nvs

Jakiś czas temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Sama rozmowa była sympatyczna, nie mam zastrzeżeń. Jednakże - zero informacji zwrotnej, mimo prośby mailowej o feedback. Zero. Napisanie maila - "dziękujemy bardzo" lub "proces jeszcze trwa" zajmuje chwile. Niesmak pozostał.

Kandydat - centrala

Tutaj Kandydat Centrali na Mordorze do działu Info.. 2 tygodnie po złożeniu CV odezwała się do mnie Pani z HR, która to zaprosiła mnie na pierwszy etap rozmowy o pracę. Rozmowa była rzeczowa i konkretna. Nie uzyskałem dodatkowych informacji co do charakteru mojej pracy (tylko tyle co było w samej ofercie na stronie gdzie znalazłem ogłoszenie), ale poza tym było spoko. Po tygodniu otrzymałem od tej samej osoby informację, że zostałem zaproszony na kolejny etap rozmowy bezpośrednio z Menadżerem działu. Liczyłem na to, że rozmowa z Menadżerem będzie konkretniejsza i dowiem się czegoś więcej. Niestety jak tylko przybyłem na miejsce zafundowano mi przesłuchanie jak na komisariacie policji z Panem Profesorem gdzie siedzący zaraz obok Menadżer nie odezwał się nawet słowem nie będąc proszony przez jaśnie mość Profesora wielkiego Boga. Przez 45 min (na szczęście nie więcej) byłem atakowany pytaniami nie związanymi z naturą pracy jaką miałbym wykonywać. Zadawano mi pytania dziwnej natury rodem z podręcznika o sztuczkach psychologicznych, które miałyby zachęcić do mówienia przesłuchiwanego kryminalistę celem uzyskania informacji gdzie ukrył ciała swoich ofiar. Na koniec uraczono mnie jeszcze atakiem personalnym. Nie wiem czy Profesor zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy spędza połowę swojego życia na uczelni żyjąc za pieniądze rodziców, po to by znaleźć tylko jedną pracę i siedzieć w niej do końca swojego życia. Pomijam fakt, że osoba, która głównie mnie "przesłuchiwała" powinna dopuścić do głosu Menadżera, albo wyjść z tego pokoju jeśli nie zna się na związanych ze stanowiskiem obowiązkach i nie jest zainteresowana tym tematem. Po zakończonym spotkaniu nie podałem ręki panu Profesorowi, chłodno się pożegnałem z Menadżerem i jak tylko wyszedłem z budynku biura, skoczyłem po fajki do najbliższego sklepu. Jedynym plusem tego całego "zajścia" była szybka informacja zwrotna, że nie dostałem się na to stanowisko (dosłownie po 2 godzinach od mojego wyjścia otrzymałem telefon). Podsumowując - sorry bardzo, ale zabawa w detektywa z oddziału kryminalnego na rozmowie o pracę nie jest zbyt elegancka. Jeśli Pan Profesor jest taki na co dzień to szczerze współczuję. Pierwszy raz w życiu, ktoś doprowadził mnie do takiej migreny i chyba pomyślę o terapii dla siebie, ale już nie z Panem Profesorem.

Damian

Widzę, że Centrum Terapii chętnie przyjmuje do pracy osoby po studiach oraz w trakcie studiów. Czy podobnie sprawa wygląda z praktykami studenckimi? Czy po dobyciu praktyk jest szansa na stałe zatrudnienie?

@Damian

Dzień dobry Panie Damianie, aktualnie niestety nie prowadzimy programu praktyk studenckich. Zachęcam Pana do śledzenia bieżących informacji na naszej stronie internetowej www.psychiatrzy.warszawa.pl i na naszym FB https://www.facebook.com/Centrum.Terapii.Dialog

Czy rozmowa kwalifikacyjna do NZOZ Centrum Terapii Dialog odbywa się w siedzibie firmy?

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się w siedzibie firmy lub w formie online.

Tylko dopłata do karty Multisport. O pakiecie medycznym można pomarzyć. Jest zniżka na usługi Centrum Terapii Dialog, ale tego nie nazwałabym benefitem.

Zuzanna

A jakie informacje na ten temat masz zawarte w umowie? Jeżeli nadgodziny powinny być płatne, czy zgłaszałaś może gdzieś ten problem?

Jest m.in prywatna opieka medyczna (pakiet Premium dla Ciebie i Twoich bliskich), karta Multisport na preferencyjnych warunkach i zniżki na wszystkie usługi Centrum Terapii Dialog :-)

Meg
@Monika

Warto zaznaczyć, że prywatna opieka medyczna jest płatna - taki benefit :)

Julita

Podpowiedzcie jakich osób potrzebuje centrum? Jaka atmosfera w pracy bo to dla mnie ważne.

Weronika
@Julita

Wszystkie nasze aktualne oferty pracy publikujemy na portalach rekrutacyjnych (takich jak pracuj.pl, olx.pl).

Zuzanna

Pytanie do pracowników Dialogu, byłych i obecnych: czy jako osoba świeżo po studiach można aplikować do firmy? Czy jest możliwość nauki oraz przełożeni potrafią odpowiednio zmotywować zespół?

Weronika
@Zuzanna

Do zespołu mogą dołączyć osoby świeżo po studiach, a nawet w trakcie studiów w zależności na jakie stanowisko aplikują. Każda osoba, która przychodzi do Dialogu przechodzi cykl szkoleń, które wdrażają ją w wykonywanie obowiązków. W Dialogu odbywają się też różne spotkania, szkolenia (w tym wyjazdowe) podczas których rozmawiamy o motywacji i staramy się wspierać każdego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o NZOZ Centrum Terapii Dialog - Warszawa

• Jak się pracuje w NZOZ Centrum Terapii Dialog?

Zobacz opinie na temat firmy NZOZ Centrum Terapii Dialog tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NZOZ Centrum Terapii Dialog?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NZOZ Centrum Terapii Dialog?

Kandydaci do pracy w NZOZ Centrum Terapii Dialog napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NZOZ Centrum Terapii Dialog