Filar Fijałkowscy sp.j.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Filar Fijałkowscy sp.j.

Ja co prawda nie z pytaniem o nowe oferty a właśnie te stare. 5 lat temu poszukiwany był technolog produkcji, napisane jest, że firma oferuje godziwe wynagrodzenie. Aktualnie tacy technolodzy ile średnio są w stanie w miesiącu zarobić. Jest wzmianka też o lokalu pracowniczym, o co konkretnie chodzi bo nie mogę sobie tego zobrazować?

Jozef Nowy wpis

Te wasze komentarze sa bezsensu .Przeciez to w bardzo duzej mierze jest wina ludzi , godza sie na wszystko podpisuja bez czytania co im podsuną .Liża (usunięte przez administratora) itd a pozniej opisuja .

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Filar Fijałkowscy sp.j.. Poszukują kogoś na stanowisko Księgowa. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Nie polecam !!!

Lidia

Czego konkretnie nie polecasz? Napiszesz coś więcej?

BYŁY PRAC
@Lidia

Jak się zatrudnisz na księgową daję Ci góra 3 miesiące ze wytrzymasz. Obiecanki obiecanki a potem dostaniesz obuchem w łeb. Słyszałem o księgowej co wytrzymała 2 miesiące. Cokolwiek nie zrobisz i tak będzie źle. Szukaj innego miejsca byle nie tam. Tam tabuny ludzi się przewinęły.. zawsze kończy się tak samo. Chciałbym napisać coś więcej ale.... szkoda słow. Wolałbym to napisać poza tym portalem. Ona księżniczka to wszystko czyta. Zrób wywiad to sama się przekonasz

Liwerty Nowy wpis
@BYŁY PRAC

Ludzie nikogo nikt tam nie zmusza do pracy, ogólnie szału NIMA!!!!!

Xxz Nowy wpis
@Liwerty

Co z tego, że nikt nikogo nie zmusza? W firmie łamane są prawa pracownika, panuje (usunięte przez administratora)i czemu ludzie się z tym godzicie. Przez takie przyzwolenie nic się nie zmienia. Trzeba znać swoją wartość jako pracownik i mieć swoją godność

Hendryka

A ja slyszalem ze macie tam skrzynke na donosy czy to prawda? Powinniscie sie nagrywac jak w Misiu????????ludzie sami robicie z siebie blaznow i murzynow jeden na drugiego donosy pisze w takiej dziadoskiej firmie za takie marne grosze w takim (usunięte przez administratora) kurzu i halasie .Zalosne jak jeden na drugiego , a potem sie dziwicie ze szefostwo takie nie dobre.Błazny normalnie .Jaka firma tacy pracownicy ????????

Laborant

Szefostwo przedstawiło tylko jakąś 1/6 obowiązków (w stosunku do rzeczywistego zakresu) na danym stanowisku, zero pytań do potencjalnego pracownika. Szefostwo nastawione na jak najszybsze zatrudnienie.

Brak pytań oprócz tego jak szybko mogę wykonać badania i rozpocząć pracę.

Xyz

Piersza...tak piersza gama ...nie mylić z Damą to rodzaj niedouczonej troglodytki z instynktami pierwotnymi...jeść,kopulować,gromadzić pieniądz. W spadku od papy dostała jako bękart stanowisko i dostęp do władzy a sama stoi niżej w hierarchii niż te (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) Pazerna baba ze wsi Zaryń. Bez urazy dla ludzi mieszkających na wsi.

Dorota
@Xyz

W czym tych mieszkańców miałoby to urazić? Swoją drogą potrzebna jest ta ostra, publiczna krytyka? W sumie to co konkretnego Ci zrobiła, że taka opinia?

były pracwonik
@Xyz

co racja to racja

Czy zdarzają się nadgodziny w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Xxz

Nadgodziny w sobotę, pieniądze do ręki stawka taka sama jak normalna lub nawet niższa. Tzw. Nadgodziny obowiązkowe

Hendryka

A kto tam jest teraz derektorem Rakowski jeszcze czy juz poległ????

Bibi

Niestety , największym minusem tej firmy jest właścicielka . Brak kompetencji do zarządzenia firmą . Dzisiaj mnie zatrudnia na takie stanowisko a pojutrze już zmiana stanowiska i masz robić co innego. Współczuję osobom które to jeszcze wytrzymują. Pewnie też im obiecuje tak jak mnie obiecała dosłownie wszystko .NIGDY WIĘCEJ ! Żałosne zachowanie jak na osobę określająca się mianem właścicielki

Barbara
@Bibi

Hmm nie brzmi to zbyt dobrze, w takim razie :( Możesz napisać, jak dokładnie wyglądała Twoja sytuacja? Może to jakieś nieporozumienie, które wynikło na rozmowie kwalifikacyjnej bądź później? Ciekawi mnie też, ile osób w chwili obecnej zatrudnia firma.

@Barbara

Nieporozumienie wynika ze strony zarządu

Adaś
@Bibi

Żenujące są te wasze komentarze (usunięte przez administratora) opisujący firmę właścicieli anonimowo ,dlaczego nie powiecie w oczy ??? Tylko tutaj ?? Myślę że większość z was tutaj wstawiających te komentarze negatywne to ludzie którzy nie umieją nic , nygusy ' lewusy ,lesery którzy chcieli by leżeć i mieć zapłatę .Odchodzi się z honorem!

Adas
@Adaś

Za mało chleba zjedliście aby wypowiadać się o tej firmie, tyle w temacie

qwerty
@Adaś

żenujące są te twoje komentarze opisujące pracowników tej firmy anonimowo , dlaczego nie powiedziałeś w oczy ??? tylko tutaj ?? Myślę że jesteś człowiekiem który nie umie nic , aferzysta , podjudzacz, hipokryta, który tylko siedzi i stara się zdenerwować innych . Pogódź się z tym że to zła firma i odejdź z honorem!

tak
@Adas

Za mało chleba zjadłeś żeby się wypowiadać na temat pracowników tej firmy, tyle w temacie.

Adaś

Ty Serio???? wywnioskowałem z twojego żenującego komentarza że jesteś nierobem leniem nigdzie nie zagrzejesz miejsca pewnie teraz zbierasz złom albo co gorsza śmieci ciekawe czy potrafisz to robić .pozdrawiam????????

Siwek
@Adaś

Wszędzie trzeba pracować jeśli chodzi o panią Elizę może i ma swoje zagrania, ale kto z was jest bez winy nich pierwszy uderzy kamieniem, zakład jak wiele innych, nikt nikogo nie trzyma na siłę, nie bronię tu swojej opini, po prostu pracuje, a najlepsze są opinie tych co przepracowali 2_3miesiace, ludzie jesteście (usunięte przez administratora) żeby poznać to wszystko trzeba lat pracy i praktyki, pani Eliza jak każdy z nas ma swoje zdanie, chodź czasem racji niema, ale to ona jest szefem, i albo to akceptujesz albo idziesz do domu, tak jak wspominałem nikt w tym zakładzie nikogo na siłę nie trzyma,

Mirek
@Adaś

Ty Adaś???? wywnioskowałem z twojego żenującego komentarza że jesteś nierobem leniem, nigdzie nie pracujesz tylko piszesz komentarze na gowork.pl albo co gorsza oglądasz zboczone rzeczy w internecie , ciekawe czy chociaż to potrafisz robić .pozdrawiam????????

Janek

Tak narzekacie a niektórzy co pracowali po parę lat się zwolnili i wracają są dwie opcje albo jest im tam dobrze albo nie nadają się do innej roboty tylko robić papier do (usunięte przez administratora)

A kto wrócił tam??? Przykład

Nie jeden wrócił

@Janek

Pojedyncze przypadki z produkcji...

Lolek
@Janek

Wrócili bo dostali propozycje z pensja x2.

@Lolek

Osoby które wróciły są naiwne. Jeszcze trochę i znów będą płakać

@Lolek

Jasne X2 chyba -x2 nie tam tam to obetną a nie dołożą

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Filar Fijałkowscy sp.j. na stanowisko Magazynier - Pracownik Magazynowy?

Xxz

"Kiedy może Pan zacząć pracę " jedyne pytanie na każde stanowisko

Dorota
@Xxz

Aż tak łatwo? Karanych też normalnie biorą?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Dobre kierownictwo to samo odeszło lub zostali zwolnieni.Teraz nikogo tam nie ma

Jan

A czemu takie duże zmiany są? Z jakiego powodu ich zwalniano skoro piszesz że byli dobrzy?

Były
@Jan

Jeśli ktoś się wykaże większym zasobem wiedzy niz ta królewna z zaryńskiego buszu i nie jest jak niektórzy z pracowników, czyli nie są donosicielami to z automatu jest skazany na zwolnienie. Jest przeszkodą, ktoś kto zna się na pracy i chce ją wykonywać zgodnie z przepisami, z zasadami etyki zawodowej. Przeszkodą którą trzeba szybko usunąć. Takie są realia.

Grażyna
@Były

Ale piszesz o pracownikach, a @Pracownik twierdził że odeszli kierownicy. To kierownictwo też się z właścicielami nie dogadywało?

Staszek

Niestety wspolpracowalem z firma. Jedyny plus to serdeczni pracownicy. Własciciele oderwani od rzeczywistosci. Dostali firme od meża i ojca tylko dlatego aby zgarnac mega dotacje z uni na kolejny zaklad. Krulowa lodu eliza nie ma szacunku do zadnego pracownika nawet swojego meza. A majatek firmy to wyzysk pracownikow ktorzy aby normalnie funkcjonowac w 70-90% dorabiaja po godzinach bo pensje sa glodowe. Nadgodziny wyplacane pod stolem. Scieki wylewane na pobliskie pola a maszyny wygladaja jak z 3świata, bezpieczeństwo też jak w 3 świecie. Odradzam i niepolecam. Wlasciciele maja tylko kompetencje do wyzysku pracownika. A motto firmy robić najtaniej jak się da i krecic bicz z piasku. Plusem jest, że pracujesz za grosze ale pensja co miesiac jest o czasie na konto przelewana, przynajmniej ta oficjalna wykazywana w ZUS I US.

@Staszek

Najniższa na konto reszta do łapy hm .A co do nadgodzin to są tacy co (usunięte przez administratora) jak murzyny po 16 godzin za grosze takich trzeba wszędzie ????

made in German

pracowałem w tej firmie 2 mce. Wystarczająco dlugo by zorientować się, że trzeba szybko zrobic Esc. Po mniej więcej 3 miesiącach Pani E zadzwonila do mnie z propozycją wznowienia współpracy na zdecydowanie lepszych warunkach finansowych. Nie przekonało mnie to. Ten krótki okres czasu w firmie utwierdził mnie w przekonaniu,że to był zly wybór. Mam kontakt z osobami ,które jeszcze tam pracuja i wiem, ze nic na lepsze sie nie zmienia a Pani E nadal brnie w zlym kierunku. Pozdrawiam

Poldek

Generalnie firma to dobry pracodawca i jeśli znasz się na tym co masz robić to nie będzie powodu do narzekania.

Stasiu
@Poldek

Ty naprawde serio tak myślisz? Wierzysz w to co napisałeś? Jeśli znasz się na donoszeniu i pucowaniu sie na innych potrafisz (usunięte przez administratora) wspolpracownikow jesteś niekompetentny bez wiedzy i doswiadczenia to nie bedziesz mial powodow do narzekania.

Józef

Firma ma dużo niedociągnięć ale jak miało się coś zmienić jak były kierownik , to przytoczę słowa że to był tylko kierownik a nie osoba co pracowała na maszynach . Kierować czym na czym nie ma się pojęcia to można jechać tylko do przodu jak ktoś wcześniej to ułożył. Ale jak pojawiają się problemy to pracownicy znają maszyny i wiedzą o nich i o procesie produkcji o dużo więcej niż , jak mnie słuchy doszły były kierownik . Dobrze ze go tam już nie ma i że ktoś poszedł na to stanowisko co zna tą pracę od tych podstaw a nie od góry w dół. Potrzebowaliście kogoś na spokoju i luzie to teraz macie . Ja to wyprowadzi bardzo chętnie wrócę tam znowu . Pozdrawiam

@Józef

Nie wiem czy teraz jest tak dobrze...

Przecież (usunięte przez administratora)nie przyzna się, że jest autorem komentarza....to jest jasne jak słońce :)

Jan

Nie przesadzasz? To kto pisał ten komentarz skoro jesteś takim detektywem? Wątpię, żeby komuś chciało się pisać opinie na rozkaz.

Niki
@Jan

Chyba nie znasz tej firmy...

@Niki

No właśnie nie znam, a chciałbym się dowiedzieć jak tam jest. Możesz napisać jak to wygląda z twojego punktu widzenia? Dobrze płacą i potrafią docenić pracownika finansowo, czy nie ma na co liczyć?

Adas
@Jan

Daj sobie spokój,,, wszędzie tylko nie tam,,,, zero szacunku dla pracowników,,,

@Adas

Szkoda, bo dla mnie na przykład szacunek i dobra atmosfera są akurat ważniejsze od kasy. Pracujesz tam i miałeś takie złe doświadczenia?

Zawiedziony
@Jan

Jak najdalej od tej firmy! Naprawdę, wierz mi szkoda czasu i energii. Nikt nie uszanuje Twojego zapału i pracy. Mało tego.... jeszcze dostaniesz po nosie za to że chcesz coś zrobić.

Byly

Taki był dobry kierownik transportu i magazynu że aż przypomnę ten wpis Wesołek 28.04.2019 18:50 Kto nazywa tego człowieka kierownikiem.on tylko siedzi za biurkiem kierownika.Nie umie udzielić informacji co do załadunku,czy jest towar,kiedy będzie ładowany i gdzie podjechać.on chyba nic tam nie wie ale co się spodziewać po człowieku co nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry

Bubu
@Byly

A może przesiąkł atmosferą jaką tam panuje? Jaki był ktoś tam 2 lata temu to tylko gdybanie. Natomiast jaka jest atmosfera pracy, kultura i relacje międzyludzkie to jest rzeczywistość i rzeczywistość ta jest poniżej wszelkiej krytyki. Dzień dobry, dziękuję, proszę - są to słowa nie z tej bajki. Natomiast można usłyszeć (usunięte przez administratora), itd itp

Odpowiadający
@Byly

Wpis nie dotyczy omawianego kierownika tylko poprzednika.

Ktoś

Niestety ale to prawda. Byłem świadkiem tych wydarzeń.

Miko

Ludzie, przestańcie już! Strona ta jest stworzona do wyrażenia opinii (również tej negatywnej) a nie żeby teraz się wzajemnie kłócić.Prawda jest taka, że w firmie jest problem ale my nic na to nie poradzimy. Możemy stanąć na głowie a i tak wszystko źle. Dopóki właścicielka tego nie zrozumie to nic się nie poprawi.

Aktualność
Firma Filar Fijałkowscy sp.j poszukuje pracownika na stanowisko: Laborant - Kontroler jakości wyrobów przemysłowych.
Zakres obowiązków:
- organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP, ochrony ppoż. i ochrony środowiska,
- kontrolowanie zgodności wykonanego wyrobu z kartami produktu gotowego,
- ocenianie jakości materiałów do produkcji,
- kontrola dawkowania środków chemicznych,
- oznaczenia chemiczne i wielkości fizycznych, analizy jakościowe i ilościowe,
- przygotowywanie próbek laboratoryjnych,
- wstępne obliczanie wyników analiz.
Poszukujący

Czy płaca będzie tym razem większa niż np wynagrodzenie Pani Sprzątaczki? :)

ktoś

W tym ogłoszeniu zabrakło kilku informacji: 1- W ciągu dwóch ostatnich lat przez to stanowisko przewinęło się około 30 pracowników !! 2- Często było tak że osoba która uczyła nowego pracownika sama też dopiero się uczyła. 3- W zeszłym roku wynagrodzenie na tym stanowisku to była najniższa krajowa więc pani sprzątaczka faktycznie zarabiała więcej :) 4- A o pani właścicielce to już sporo napisano wcześniej ale pamiętaj drogi potencjalny pracowniku nie jednym Cię jeszcze zaskoczy.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Filar Fijałkowscy sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Becia

Przyjmują wszystkich.Sam się zwolnisz albo oni cie zwolniom

Uwolniony

Etapów jest ZERO. Zgłaszasz się/wysyłasz CV. Zostajesz przyjęty na zupełnie inne stanowisko niż aplikowałeś po paru dniach okazuje się że będziesz robić jeszcze coś innego. Po około 2 tygodniach zauważasz że już z 4 osoby zniknęły więc dostaniesz część kolejnych obowiązków. Po miesiącu wiesz ze Ty też znikniesz więc zaczynasz rozglądać się za nową pracą. Najsilnijsi wypełniają umowę na okres próbny w pełni czyli 3 miesiące: ) Po tym czasie kolejne rotacje, zmiany i nowi ludzie. Tak to się toczy. Powody tego stanu juz opisane wcześniej. Szkoda na to miejsce czasu i nerwów. Ogólnie wstyd przyznawać się, że miało się do czynienia z tą firmą i osobami decyznyjnymi. Moja ocena wysoce NEGTYWNA! P.S. Jeśli uwierzysz choć w jedno słowo z rozmowy "rekrutacyjnej" to się na pewno zdziwisz już po paru dniach pracy.

Nawet strona internetowa firmy uległa zmianie. Chodzi o zakładkę Kontakt, podane są tylko poszczególne wydziały np kierownik prod, kier konfekcji, kier magazynu, kier marketingu. Do stanowiska podany jest adres e-mail i nr tel. Do tej pory podane było nazwisko pracownika. Nie ma się co dziwić w końcu kierownicy sami złożyli wypowiedzenie lub też zostali zwolnieni. Cóż..... zwolnić to powinna się sama Pani dyrektor. Podziw dla ludzi, którzy tam pracują i muszą tolerować Panią E. Pracowałem tam 2 mce i z całą pewnością żałuję tego straconego czasu, nikomu pracy w tej firmie nie polecam.

Narzekająca

Pani E. na stanowisko właścicielki została chyba losowo wybrana z przymusowej łapanki . W każdej normalnej firmie na stanowisko szefa odpowiada ktoś normalny ,z umiejętnościami i kulturą. Tutaj jest zwykłe prostactwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Filar Fijałkowscy sp.j. - Zaryń

• Jak się pracuje w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Filar Fijałkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Filar Fijałkowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Filar Fijałkowscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Filar Fijałkowscy sp.j.