Opinie o Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca w Skawina

(usunięte przez administratora) Na rozmowie rekrutacyjnej wszystko wygląda super, po czym po rozpoczęciu pracy wszystko wychodzi na jaw. Dodatkowe obowiązki o których nie było mowy podczas rekrutacji, przedmiotowe traktowanie i góra stresu.(usunięte przez administratora)

waczus
@waczus

Ze względu na okoliczności chciałbym nieco sprostować swoją wypowiedź.Moze nieco za ostro potraktowałem mocodawców Inkluzja.Nie znam na tyle dobrze wewnętrznej sytuacji która panuje we firmie, więc proszę czytających moją wcześniejszą opinie potraktować z delikatnym przymrużeniem oka.Pisałem do admina żeby usunął mój wpis jednak niewiele to dało, pisałem po raz drugi i...to samo...bez odpowiedzi...Tak czy inaczej, myślę że portal GoWork jest na tyle mało wiarygodny co i zarządzający nim ludzie.To wszystko....

waczus Nowy wpis
@Ania

Niestety to prawda.Znam to troszkę z ''bocznej"strony.PANI dyrektor satrapa.Zastraszanie pracowników.Grożenie odjęcia kosztów nawet badań lekarskiej w chwili rezygnacji z pracy...a to tylko kropla w MORZU!!!!!!!!

waczus Nowy wpis
@waczus

Czy pracodawca Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca?

były pracownik Nowy wpis

status studenta to podstawa, bo umowa u pracę tylko dla wybrańców jeżeli nie przeszkadza ci robienie rzeczy, które nie należą do twoich obowiazków, nadgodziny, toksyczna atmosfera to aplikuj jeśli jednak szukasz porządnej pracy to szukaj dalej

Zadowolona mama

Rozumiem ze anonimowo można pisac wszystko ale nikt tu nie ocenia placówki tylko relacje pracownicze. Trójka moich dzieci uczęszcza do placówki Zipi i jestem bardzo zadowolona. Pełna i profesjonalna opieka. Pełne zaangażowanie pracowników. Polecam!!

Niezadowolona pracowniczka
@Zadowolona mama

To jest portal zwiazany z praca, wiec co ma byc tutaj oceniane? To co pani widzi to jest to co ma pani widziec. Nie widzi pani w jaki sposob niektore pracowniczki traktuja dzieci a szkoda. Moze przejrzalaby pani na oczy. Pracowalam w tej "fundacji" i wiem co mowie. Zero szacunku do pracownikow i przedmiotowe traktowanie...... Nie bez powodu profesjonalisci stamtad uciekaja

@Zadowolona mama

Moim zdaniem wyprowadzanie dzieci na korytarz w czasie zajęć i dawanie im kart pracy aby siedziały na podłodze w korytarzu i robiły je na półkach do ubierania butów bo były „niegrzeczne” (cokolwiek to znaczy) nie jest zbyt terapeutyczne, pisał ktoś o dobrym doposażeniu placówki, może jest aż zbyt dobrze bo miejsca nie ma tam wcale

@Zadowolona mama

Szanowna Pani, to forum dla pracowników i kandydatów, nie rodziców.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca na stanowisko Nauczyciel Informatyki? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zadowolony pracownik

Jak tak czytam wasze komentarze to patrzę i nie wierzę. Ja pracuję w ZIPI INKLUZJA kawałczasu i pracuje mi się dobrze. Nie muszę grozić, że odejdę, a propozycje szkoleń i do tego ciekawych mam co jakiś czas I chętnie z nich korzystam. Koleżanki z pracy są świetne i super mi się z nimi pracuje. Dzieci są cudowne i chociaż praca jest nie łatwa lubię codziennie do niej przychodzić. Pani dyrektor jest miła i zawsze można porozumieć się w jakieś sprawie. Wolontariat to na początek dobry pomysł, bo myślę, że lepiej sprawdzić się czy jesteś w stanie pracować z dziećmi niepełnosprawnymi, a potem podjąć decyzję. Ja pracując tutaj skończyłam dwa kierunki studiów i co najmniej dwa szkolenia, które zagwarantowała mi pani dyrektor. Obecnie jestem po awansie n nauczyciela kontraktowego który robiłam w ZIPI, a obecnie robię awans na nauczyciela mianowanego i mam do tego warunki. Placówka jest świetną doposażona i zawsze w miarę możliwości dostajemy to potrzebujemy, dlatego polecqmi ZIPI do pracy z dziećmi

@Zadowolony pracownik

6 pozytywnych postów w jeden dzień… wcale nie jest to Podejrzane

Dokładnie, o tym samym pomyslałam! Chyba ktoś tu się wystraszył złych opinii… jednak opinie to jedno, a nieustannie pojawiające się ogłoszenia o pracę na to samo stanowisko to drugie. Świadczy to o roszadzie, jaka tam jest, a to z kolei nie mówi nic innego jak to, że nie da się tam długo wytrzymać.

Skawińska Mama

Super Panie.Zaangażowane w pracę.Dzieci szczęśliwe i zadowolone.Jedynie katering do zmiany.Ceny kosmos!

Zadowolona mama

Witam, Jako mama dwójki dzieci jestem zadowolona z Przedszkola ZIPI INKLUZJA. Panie miłe, które indywidualnie podchodzą do każdego dziecka. Jeśli jest jakiś problem zawsze starają się pomóc. Są bardzo pomysłowe. Dzieci uwielbiają swoje Panie. Jakość usług na najwyższym poziomie.

Zadowolona Pracowniczka

Pracuje w Fundacji już 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Fakt - praca nie należy do łatwych - obowiązki, odpowiedzialność, czasem praca pod presja czasu. Bez względu na to na jakim stanowisku jesteś - trzeba wkładać w tą pracę naprawdę dużo wysiłku. Początki nigdy nie były tutaj proste, ale jeśli ktoś przetrwa pierwsze ciężkie tygodnie - gwarancją jest uzyskanie bardzo dużej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Jest to praca dla osób z mocnym charakterem. Praca jest specyficzna, wymagająca często od kadry dużego poświęcenia. Trzeba mieć na uwadze to, czym zajmuje się Fundacja INKLUZJA - Edukacja Włączająca. Nie jest to zwykła firma. Fundacja prowadzi niepubliczne placówki oświatowe. Praca w niej wygląda inaczej niż w publicznych szkołach i przedszkolach, dlatego rekrutując do niej - trzeba o tym pomyśleć. Fundacja bardzo wspiera swoich pracowników choćby szkoleniami, których koszt pokrywa nawet w całości. Można również starać się o dofinansowania do studiów. Polecam pracę w Fundacji.

Anonimówka
@Zadowolona Pracowniczka

Widać, że pisała to p.Dyrektor lub ktoś dostał taka dyspozycje, ponieważ wszystko co jest tutaj napisane zostało dokładnie w identyczny sposób przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej jednak nijak się ma do rzeczywistości. Placówkę odradzałabym nawet rodzicom dzieci po tym jak to wyglada.

@Anonimówka

To oczywiste.. nieczyste zagrywki ze strony dyrektorki (a w zasadzie dyktatorki) to chleb powszedni. Tak samo jak zastraszanie pracowników. Rotacja pracowników ciągła, bo nikt nie może tam dłużej popracować z uwagi na masakryczne warunki. To przykre, że ciągle ktoś się nabiera i traci czas na pracę w tym kołchozie.....

@Anna

Zastraszanie pracowników? Ciekawe skąd takie oszczerstwa. Jeśli ktoś czuje się zastraszany w jakiejkolwiek pracy to raczej powinien OSOBIŚCIE zwrócić się do odpowiednich instytucji, a nie kłamać ANONIMOWO na takich niszczących pracodawców portalach jak GoWork. Jeśli praca w Fundacji byłaby zła - prawdopodobnie nie istniałaby już, a aktualnie pracujący pracownicy - nie mieliby takich lat stażu.

Zadowolona pracowniczka
@Anonimówka

Cóż za zaszczyt mnie spotkał, że moje słowa są traktowane jak słowa dyrektorki. Chyba powinnam awansować :) No cóż. Jeśli ktoś twierdzi, że usłyszał takie słowa na rozmowie - to chyba coś w tym jest. Gdyby nie mój mocny charakter odeszłabym już po miesiącu. Jednak jak już napisałam - początek jest trudny. Trzeba tylko umieć stawiać na swoim i być wytrwałym. Anonimówka - może jednak za mało czasu dałaś sobie na wniknięcie w tą pracę. Może oczekiwałaś pracy prostej i nieskomplikowanej, przez co zbyt mało się zaangażowałaś. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej "prostszej" pracy :)

Niezadowolona pracowniczka
@Zadowolona pracowniczka

Kazdy wie jak jest.. prosze spojrzec prawdzie w oczy. Bardzo dobry pomysl ze zgloszeniem do odpowiednich instytucji, moze ktos w koncu ogarnie ten (usunięte przez administratora). NIE POLECAM

Masza

Pracuję nadal, już lata... Praca jak każda. są dobre i gorsze dni.. Pomiędzy pracownikami? Owszem, bywają sprzeczki, nieporozumienia.. Nic wyjątkowego, nie ma mowy o gnębieniu... Pracodawca w porządku do pracowników, czuję się doceniona. Skończyłam pracując tutaj kolejny kierunek. Te opisy są wyjątkowo subiektywne... Z pewnością polecam pracę tutaj..

@Masza

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd... takimi fałszywymi opiniami robicie ludziom krzywdę...........

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca - aktualnie poszukują osób na stanowisko Asystentka. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Nieprawdziwa i krzywdząca opinia. Praca jest w oparciu o umowy, zależnie od ustaleń. Każdego kandydata PYTAMY, czy wyrazi chęć na 2 dni wolontariatu w grupie z dziećmi. Podyktowane to jest faktem, że większość kandydatów nie miała nigdy kontaktu z dziećmi z niepełnosprawnościami. U nas dzieci przebywają razem podczas całego ich pobytu w placówce. KAŻDORAZOWO spisywana jest umowa wolontaryjna. Następnie, zależnie od decyzji podpisywana jest omówiona umowa. Ta fałszywa opinia jest krzywdząca dla całej Kadry Pedagogicznej, która pracuje dzień w dzień opiekując się dziećmi i na dobrą opinię o ich pracy. Powinni być doceniani i chwaleni, a nie poprzez takie oszczerstwa szkalowani.

Była pracowniczka

Praca w placówkach edukacyjnych tej fundacji do łatwych nie należy. Ciężko się wdrożyć gdy starsze stażem pracowniczki robią wszystko żeby uprzykrzyć ci życie. Zdecydowanie odradzam na start, bo można się zrazić do tej pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to oczywiście po kosztach, nie ma co liczyć na kokosy. Najlepiej jakbyście pracowały wolontaryjnie...... Bardzo duże wymagania które nie są proporcjonalne do korzyści z tej pracy... odradzam

Justyna
@Była pracowniczka

Niestety miałam takie samo doświadczenie szkoda czasu

Ktoś
@Justyna

Ja również nie polecam. Ze względu na panującą tam atmosferę (moim zdaniem toksyczną) panuje tam nieustanna rotacja pracowników, którzy są do siebie negatywnie nastawieni, do nowych osób rownież. Wydaje mi się, że to miejsce, które może bardzo zrazić do wykonywania tego zawodu, choć na pierwszy rzut oka tak się nie wydaje, więc uwaga na złudne wrażenia po wstępnych rozmowach

PozostanęAnonimowa
@Ktoś

Ciężko w ogóle nazwać to atmosferą. Miałam (nie)przyjemność pracować tam około rok temu, to była katorga. Starsza stażem pracowniczka dosłownie mnie (usunięte przez administratora)tak jakby to to było jej zadaniem, a nie zajmowanie się dziećmi. Nikt nic z tym nie chciał zrobić bo podobno tam już tak jest. Toksyczna atmosfera, a perspektywa rozwoju pojawia się dopiero po rezygnacji z pracy w tej placówce..

Czy praca Specjalisty ds. wyszukiwania dofinansowań to stała pozycja w Fundacji Inkluzja? W ofercie istnieje informacja o pracy hybrydowej: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pozyskiwanie-dofinansowan,lento.pl48687d83038851b0a5fc3f05356de252,skawina. Mam wielką nadzieję, że ktoś z Was pracuje w firmie i wyjaśni mi dokładniej co to oznacza i czy można tam dobrze zarobić.

Lola

A może teraz będą jakieś wakaty czy nie bardzo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca - Skawina

• Jak się pracuje w Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca?

Fundacja Inkluzja Edukacja Włączająca
  • Ks. Walentego Troski 3a