WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich

Opinie o WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich

Brak zgody

Nie zgadzam się na takie pisanie o tym dziale. Dla osób z zewnątrz prostuję, że dział komunikacji działa bardzo dobrze i nie można go obwiniać za błędy innych. My robimy świetną robotę. Za resztę nie odpowiadam.

Analityk
@Brak zgody

Zgadzam się. Od dłuższego czasu to jeden z lepiej rozwijających się działów. Bardzo nam pomógł z promowaniem zarówno publikacji jak i nas samych. To nie dział komunikacji jest problemem tylko za duży nacisk na pseudo zarządzenie przez osoby które nie mają o nim pojęcia. To ThinkTank a nie studio projektowe.

@Analityk

Tak powinno być. Jako TT powinniśmy skupiać się na publikacjach i ich promowaniu. Niestety atmosfera w pracy jest napięta również dlatego że wszystko stoi. Wydajemy znaczące kwoty na ludzi którzy mieli nas odciążyć poprzez zarządzanie a teraz nie potrafią samodzielnie podejmować decyzji. Ze wszystkim trzeba czekać, albo słyszymy że prawda jest po obu stronach, a tutaj ktoś powinien mieć wiedzę i charakter żeby podjąć decyzję i iść do przodu. Niestety w tym obszarze nawet na najwyższym szczeblu tego brakuje. To bardzo męczące i znowu przerzuca się odpowiedzialność na analityków. Na wszystko przymykamy oko ze względu na sympatię ale to na nas znowu się odbija.

Niemam

Układając ten chaos informatyczny. Współpraca jest słaba bo niektórzy nie łapią swojej roli i rządzą w projektach mimo że to nie ich rola. Jak się nie zna na pracy innego działu to nie powinno się wtrącać. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) I to normalne że zwalnia się ludzi którzy nie pracują(usunięte przez administratora)

@Niemam

Dobrze napisane. Uzupełnię tylko jeszcze o to że to dobre miejsce do nauki. Merytorycznie robimy proste rzeczy i jest duże przyzwolenie na błędy. W sumie nie ma nikogo kto mógłby zweryfikować czy to co robimy ma sens więc sami wyznaczany standardy. Chyba że partnerzy.

zygzak
@Niemam

(usunięte przez administratora)Podejscie do pracownikow i atmosfera w pracy również ma znaczenie, a jest ponuro. Coś tu ewidentnie nie gra. Dałoby sie może naprawić jakby się chciało .... Poza tym praca rozwojowa, projekty ciekawe.

nikt

użyta argumentacja świadczy o tym ze to nie jest dobre miejsce do nauki, to wręcz anty definicja takiego stanu rzeczy:) (usunięte przez administratora) brak weryfikacji, przyzwolenie na błędy, samodzielne wyznaczanie standarów, no brzmi jak partyzantka ! serio?

Brak zgody
@zygzak

Dałoby się zmienić gdyby w odpowiednich działach były osoby które chcą i potrafią to zmieniać. Niestety takich brakuje. Brakuje przede wszystkim na stanowiskach które za to powinny odpowiadać. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Ten

Tyle, że z tego, co zauważyłem, pobieżnie przeglądając wpisy, nikt jeszcze klarownie i zwięźle nie wyjaśnił, co w tej fundacji się dzieje? Nie wspominając już o wyjaśnieniu, co by to miało znaczyć, dla kogoś rozglądającego się za pracą?

Gal

Miałem przyjemność tu pracować i jak czytam te opisy to się zastanawiam co poszło nie tak. Za moich czasów też było źle, ale teraz jest jakiś cyrk. Co to za sytuacja gdy PMki mówią analitykom co i jak mają robić. One miały wspierać proces administracyjnie a teraz widzę że analitycy pracują dla nich. To żałosne. (usunięte przez administratora)

Firma Wiseeuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Starszy Analityk / Starsza Analityczka w obszarze Energetyki i Klimatu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

(usunięte przez administratora) W dziale PM jest najcięższa praca i nie nie polecam jej nikomu. Cały czas presja i żadnego docenienia(usunięte przez administratora)

Nick2

Sytuacja nie jest fajna ale nie możesz wszystkiego zrzucać na przełożoną niezależnie od tego kim jest. Najgorsza jest teraz współpraca pomiędzy działami więc warto się zastanowić nad tym co zmienić w swoim zespole.

W organizacji są ciągłe zmiany, które w żaden sposób nie pomagają pracownikom.(usunięte przez administratora) (zawsze się tłumaczą tymi zmianami organizacyjnymi),(usunięte przez administratora)Generalnie nie polecam. Jedyny plus to super współpracownicy, (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Aneta

(usunięte przez administratora) A ogólnie to ciężka praca? Normy są jakieś bardzo wysokie do wyrobienia?

(usunięte przez administratora)Mam dość tego, że cała fundacja opiera się o pracę jednego działu i jeszcze najmniej nas docenia.

Your choice

Pracodawca jak wielu innych. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami, ale jednocześnie doceniam ciekawe merytorycznie projekty.(usunięte przez administratora) doświadczenie zostanie. (usunięte przez administratora)i doceniajcie to co dobre.

Zaczynając od plusów to praca przy ciekawych działaniach. Minus to dużo nadgodzin i brak docenienia. Taki trochę standard dla TT.

Zostaw merytoryczną opinię o WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich - Warszawa

• Jak się pracuje w WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich?

Zobacz opinie na temat firmy WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WiseEuropa Fundacja Warszawski Instytut Studiów Ekonomicznych i Europejskich