Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.

Zadowolony klient

Któryś raz z kolei kupowałem w tej firmie rury, rynny i akcesoria do wyżej wymienionych i chciałbym pochwalić magazynierów z tego działu. Zawsze życzliwi, uczynni i pomocni. Nie było problemu z załadunkiem rynien na samochód, przyczepę czy też bagażnik bez względu na to czy towar odbierałem osobiście czy odbierała go żona. Napewno jeszcze nieraz do firmy zawitam i mam nadzieję znowu będę miał przyjemność zamienić kilka słów z uśmiechniętym duetem Panów magazynierów.

Jasiek

Jeśli ktoś chce zarabiać poniżej godności czlowieka to to miejsce jest idealne do realizacji takiego zamiaru. W tej firmie nie ma podwyżek ani żadnej premii nie dajcie się okłamać

Były pracownik.

Wszystko się zgadza magazynier z płaskiej to .... firma toleruje dziwne zachowania i faworyzuje (usunięte przez administratora). Poza tym firma ukrywa negatywne opinie na innych socialmediach. Bardzo niskie zarobki dlatego odszedlem.kolejna klika to osoby ładujące samochody również nic tylko (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Paulina
@Były pracownik.

Dziwne zachowania? Możesz podać przykład? Ciężko mi sobie to wyobrazić, a zaciekawiło mnie

Marika

Nie polecam tej firmy nikomu ze względu że pracuje tam magazynier z płaskiej. Bardzo dziwny człowiek.(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Nie polecam.

@Marika

A co z nim takiego? Ze względu na jedną osobę tylko nie polecasz?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator CNC / Tokarz / Frezer?
Gajowy

Pracownicy podzieleni na lepszych i gorszych tak samo wygląda sprawa wynagrodzenia Premie to puste gadanie. Można śmiało to nazwać (usunięte przez administratora) . W dobrym tonie jest bycie caly czas w ruchu tj szukanie sobie zajęcia.

Barbara
@Gajowy

A od czego ten podział zależy? Jeśli od pracowitości to ja jestem jak najbardziej za.

@Barbara

Podział jest prosty. Lepsi znaczy ci którzy poprostu chodzą i na każdego donaszą nie patrząc co jest prawdą. A drugi sort to ci którzy chcieli by poprostu zarobić godnie.

@Gajowy

Słabo jeśli faktycznie jest taka atmosfera. A z którego frontu ludzi jest tu więcej?

@Krystyna

Oczywiście że więcej jest tych którzy podlizują się jak tylko można byle by zaskarbić sobie przychylność szefostwa.

@Gajowy

No ale skoro ich tak dużo to szef nie powinien się już przyzwyczaić i traktować tego zachowania jako normalność?

ZORRO
@Krystyna

Szefostwo nic z tym nie robi. Nawet można powiedzieć że są zadowoleni że mają tylu donosicieli. W tej firmie pracownicy są podzieleni na lepszych i gorszych. Należy uważać na wspomnianego już magazyniera od płaskiej. NIE POLECAM !!!

Sylwia
@ZORRO

i co, bo ktoś pisał że nawet kasa też jest tak podzielona... wynika że ci lepsi dostają więcej, robiąc to samo co ci gorsi? jak to jest z tymi zarobkami?

@Sylwia

Trochę to dziwne ze kobieta tak intensywnie wypytuje o pracę na produkcji lub w magazynie czyżby się znudziła praca za biurkiem na pienterku ? ????????????????. Firma uduś i nic poza tym

Cała prawde

@ZORRO

Też tam pracowałem przez pewien okres. Donosiciel z płaskiej nie tylko kabluje na innych ale również groził pobiciem kilku osobom w tej firmie. Bardzo dużo osób miało z nim różne problemy. W firmie w której obecnie pracuję jest to nie do pomyślenia. Za groźby pracownikom wyciągnięto by bardzo surowe konsekwencję. Jest to osobowość narcystyczna - radzę uważać. Również nie polecam !

Olo
@1234

Nie denerwujcie Pana (usunięte przez administratora) bo On ma kolegów.

Xx
@1234

Ok.

Olga

No wiesz, może się znudziła.. a co to kobiety nie mogą chcieć robić na produkcji?

@Olga

Śmiało. Jeśli kogoś w obecnych czasach zadowala 2600 pln to nic tylko pracować w tej firmie ????????????????. Co do stanowiska to oczywiście kobiety mile widziane zwłaszcza na stanowisku mag blacha plaska i nic tylko życzyć powodzenia i szybkich awansów ????????????????

Krystyna

To chyba czysta ciekawość po prostu. Na temat biura coś wiecie może?

Alexis

Chciałabym zapytać tu zgromadzonych czy wogóle przyjmowane do pracy są kobiety? I czy za nie donoszenie na innych ( bo widzę że mnogo tutaj wzmianek odnośnie tej kwestii ) też można godnie zarobić wykonując swoje obowiązki?

!

Jest tam kilku pracowników, którzy bardzo lubią donosić na innych min. magazynier z płaskiej. Natomiast kierownicy są OK.

Sylwia

Ponoć dzielą pracowników na lepszych i gorszych. Co trzeba zrobić żeby być w tej lepszej grupie? Pytam tak na przyszłość, jakby przyszło mi tu pracować, bo zamierzam złożyć CV.

Były pracownik.

Kolejna firma z wypłatą typu najniższa krajowa praca sezonowa jeśli nie masz umowy na stałe to wypad. Premia to puste słowa . Lepsze pieniądze tylko jeśli pracujesz po 10 godzin i każda sobota w sezonie letnim. Socjal zero nic dla pracowników no czasem pizza żeby zamknąć usta. Nie polecam jedyne co jest na plus to terminowa wypłata lub zapomogą

Zuzanna
@Były pracownik.

każdego przyjmują w tym miejscu na umowe zlecenie do pracy sezonowej ? jest szansa by w ten sposob dorobic czy juz nie bardziej i raczej się tylko narobisz?

@Zuzanna

Przyjmowany jest każdy a później wychodzi ze większość ma problem z alkocholem ale liczy się żeby przerobili sezon a później firma zegna

Zuzanna

gdy ktoś nie ma problemu alkoholem a jedynie potrzebuje pracy to go po sezonie zostawią, jest na to szansa czy zwalniają wszystkich ?

Bobo

Wyplata to podstawa i nic wiecej . Zawsze obiecana premia a pozniej poprostu jej nie ma. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j. - Tarnów

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak sp.j.