Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Estera Nowy wpis

Myślicie, że warunki pracy w takim prywatnym domu opieki są lepsze niż w państwowym? Może ktoś ma jakieś porównanie , bardzo chętnie poczytam. Interesuje mnie nie tylko kwestia finansowa ale też zarobki względem liczby obowiązków.

Madzia Nowy wpis

Oj, widzę, że prędzej tutaj się dowiem o pracę, niż gdzieś w portalach z ogłoszeniami :) Czy widzą Państwo możliwość, że zwolni się etat opiekunki w tym roku? Jakie są szanse osoby, która ma doświadczenie w opiece za granicą?

Nowy wpis

@Madzia

Witam jest nowy właściciel a szefowa jeszcze nie usunęła jeszcze tu informacji więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy są wolne etaty trzeba się dowiadywać bezpośrednio w firmie pozdrawiam

Witam chwilowo nie ma rekrutacji ale CV można złożyć osobiście pozdrawiam

@Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera

Dzien dobry . Czy obecnie macie Panstwo zapotrzebowanie na opiekunow?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wszystkie informacje uzyska się na miejscu.Pozdrawiamy

Jak długo czekaliście na odzew z Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera? Oddzwaniają zawsze?

Witam jeśli nie oddzwoniono prosimy o ponowny kontakt

Agata

Zastanawiam się, czy Prywatny Dom Opieki Maria prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Czy kryzys w kraju wpłynął jakoś na firmę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Agata

Witam wszelkich informacji może pani uzyskać pod numerem tel. 608849979 Ppzdrawiam

Agata

Jaka atmosfera panuje w Prywatnym Domu Opieki Maria ? Domyślam się, że praca może być dość obciążająca psychicznie. Pytanie do pracowników firmy: jak sobie radzicie, jak to wszystko wygląda w rzeczywistości?

Krzysztof

A ja na przekór opiniom polecam ten dom :)

Jerzy
@Krzysztof

Tylko teraz pytanie pod jakim kątem dokładnie polecasz ten prywatny dom opieki? Czy chodzi tutaj o Twoją wypowiedź z poziomu klienta, czy może osoby, która tam pracowała albo pracuje? To dosyć ważna kwestia, którą należałoby rozsądnie uzasadnić w tym wątku, dlatego też o to właśnie chcę Cię prosić. Pomożesz?

Zadowolony klient

Wiadomość dla pani " Zmartwiona" Jak może Pani pisać o brudzie w tym ośrodku skoro z powodu pandemii covid 19 jest on zamknięty dla odwiedzających. Tak jak inne tego typu placówki. Nie mogła Pani niczego widzieć! Nie ma Pani też wiedzy medycznej aby rozróżnić, cytuję za Pani pisownią swiezb od objawów atopowego zapalenia skóry. Niech Pani lepiej nauczy się poprawnie pisać bo swiezb pisze się świerzb. Marsz do szkoły trzeciego wieku, Matole !

Pozytywna
@Zadowolony klient

I tak oto zapewne były pracownik który wyleciał z pracy pisze swoją jakże nieprawdziwą opinię. Pani Zmartwiona, ile pani już przeszła firm, gdzie pani już nie pracowała? Wszędzie, prawie wszędzie co?to że Panią wszędzie przyjmują to tylko dlatego że pani nie znają, miesiąc i już pani nie ma bo na sam wygląd już się odechciewa ale cóż, żal się robi człowieka, życzę powodzenia, może ktos da się nabrać tak jak my

Klient

Witam pani Zła skoro od marca obiekt zamknięty z powodu Cowid to jak pani zdobyła te informacje? Jeśli wie pani o lekach uspokajacych u nie jest lekarzem to zapewne jest pani zwolnionym pracownikiem więc wszystko to tłumaczy :) Skoro mają klientów skoro prosperują tyle lat mają wszystkie zezwolenia to coś w tych opiniach jest nie halo. Mam tam mamę 2 lata nie jakiś wcześniej niż c nie zauważyłem ale może jestem inny :) każdy ma swój rozum i sam na ech ocenia osobiście a nie przez frustrację dziwnych ludzi :) (usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich

Honorata

Bardzo poważne oskarżenia Pani pisze względem pracowników. Czy ma Pani na wspomniane sytuacje jakieś dowody? Gdy zarzucamy komuś takie rzeczy to powinniśmy je mieć. Czy jest Pani pracownikiem i widziała Pani te wszystkie sytuacje na własne oczy? Bo jeśli nie, to skąd to Pani wszystko wie?

Miśka

Widzę ofertę do prowadzenia domu. Jaką umowę i współpracę w ogóle oferują na tym stanowisku ?

Alek

Oj zgadzam sie

Zibi

Podpowie mi ktoś czy potrzebują aktualnie nowych pracowników, na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Marillion66

Mialem mame w tym domu 3 lata.zadnych uchybien,mila atmosfera.kpina co ludzie wypisuja

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera - Tychy

Prywatny Dom Opieki Maria 1 Maria Magiera