Marcin Olejniczak

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marcin Olejniczak

Pracownik firmy - Właściciel firmy

01.02.2024 12:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Firma Manualnia to specjalistyczna kooperacja skoncentrowana na obszarze drukarni, producentów opakowań oraz standów, zlokalizowana w Gnieźnie. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu firm z całej Polski. Głównymi filarami naszej działalności są różnorodne prace manualne, w tym klejenie ręczne, zszywanie kartonów, konfekcjonowanie, co-packing oraz sztancowanie. Posiadamy nowoczesny sztanctygiel o dużych wymiarach (1250 x 1850 mm) oraz doświadczony zespół, co gwarantuje szybkie i fachowe wykonanie powierzonych zleceń.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Pomysł na założenie firmy zrodził się z mojego doświadczenia jako kierownika drukarni. Zauważyłem brak specjalistycznych kooperacji na rynku, co skłoniło mnie do podjęcia decyzji o stworzeniu własnej firmy. Obecnie stawiamy na dynamiczny rozwój, mając na uwadze zaspokajanie potrzeb rynku i utrzymanie wysokiej jakości usług. Z sukcesem obsługujemy klientów z całej Polski, którzy cenią nas za profesjonalizm i skuteczność.

W jakim mieście Państwo działacie?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Główna siedziba firmy mieści się w Gnieźnie.

Jak duża jest Państwa firma?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Posiadamy zróżnicowane działy wewnętrzne, takie jak magazyn, produkcja, sztancowanie, oraz pakowanie/konfekcja. Pracuje u nas zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a nasza struktura wewnętrzna jest elastyczna, co umożliwia dynamiczny rozwój.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Obecnie intensywnie rozwijamy naszą firmę, co przekłada się na potrzebę zwiększenia zatrudnienia. Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko w dziale sztancowania, jednak równocześnie przyjmujemy chętnie specjalistów na inne stanowiska, zwłaszcza w obszarze pakowania/konfekcji. Oferujemy pracę jednozmianową w godzinach 6:00-14:00, co stanowi dodatkową atrakcyjność dla potencjalnych pracowników.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Proces rekrutacji w naszej firmie jest prosty i konkretny. Pierwszy krok to rozmowa z przedstawicielem naszej firmy. Następnie przewidujemy okres szkoleniowy i próbny.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Początkowe dni pracy to czas szkoleń i wdrożenia. Nowy pracownik ma okazję zapoznać się z zakresem obowiązków. Otrzymuje też wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników. Stawiamy na profesjonalizm i przyjazną atmosferę pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Rozwój pracowników jest dla nas priorytetem. Oferujemy różnorodne formy wsparcia, takie jak szkolenia, kursy, rozmowy podsumowujące oraz stały kontakt z przełożonymi. Doceniamy zaangażowanie i inicjatywę pracowniczą, dbając jednocześnie o zdrową atmosferę w zespole.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Marcin Olejniczakikona wywiad

Skupiamy się na ciągłym rozwoju i rozbudowie, planując ewentualne poszerzenie siedziby, wzrost zatrudnienia oraz wprowadzenie nowych technologii. Jesteśmy zdecydowani utrzymać pozycję lidera w branży, dzięki wysokiej jakości i innowacyjności.

Stary pracownik Nowy wpis

Kiedyś tam robiłem i dobrze że natknąłem się na tę stronę, bo mogę innych poinformować jak tam wygląda. Otóż (usunięte przez administratora)liczy się tylko norma, mimo że robisz jak robot to i tak musisz szybciej i szybciej. (usunięte przez administratora)

Lucio Malaver Nowy wpis

Odradzam. Pracujesz, jak robot. Liczą się jedynie normy do wyrobienia. (usunięte przez administratora)

Ela.D Nowy wpis

Hejka czy ktos pracował w manualni ? Słyszałam bardzo źle opinie czy można prosić o info jak tam jest ?

Kostek

Bardzo duża rotacja pracowników. Pracownicy skarżą się, że pracują jakby byli na akordzie a mają płacone za godzinę. Niemiła atmosfera spowodowana przez jedną Panią, której imienia nie pamiętam (blond włosy). Ciągle próbuje wszystkich ustawiać i wszystko komentuje na głos. Nie polecam - szkoda czasu. Jeżeli masz trochę oleju w głowie to szukaj czegoś innego.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marcin Olejniczak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Olejniczak - Gniezno

• Jak się pracuje w Marcin Olejniczak?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Olejniczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Marcin Olejniczak